Перейти до змісту

моя автомайстерня 2


lanima

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Polehan сказал:

@romanc ухти яка штука вийшла) гарно зроблено. для чого робили?

По техпаспорту- торговый прицеп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 293
  • Створено
  • Остання відповідь

поліровка ще одної хорошої машинки.

як було

IMG_20161215_135429.jpg

як стало

IMG_20161215_194045.jpg

і просто гарна фотка).

з двома відполірованими машинами. IMG_20161215_194136.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, lanima сказал:

і просто гарна фотка).

з двома відполірованими машинами. 

 

Не відразу зрозумів, що то таке)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і подарунок-миколайчик кожному Миколі, який звернеться від завтра і до 25 грудня: захисна поліровка за 1000грн. на любе легкове авто.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо не Микола Миколайович і авто не зовсім легкове (хіба по техпаспорту).Кіко вартує? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, lanima сказал:

і подарунок-миколайчик кожному Миколі, який звернеться від завтра і до 25 грудня: захисна поліровка за 1000грн. на любе легкове авто.

 

 

Потрібно терміново міняти ім'я)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zigorko сказано:

А якщо не Микола Миколайович і авто не зовсім легкове (хіба по техпаспорту).Кіко вартує? :)

дві навісні шафки для посуду)))

фасади давно лежать)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

 

Потрібно терміново міняти ім'я)).

і машину купити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, lanima сказал:

і машину купити)

Ну, машина вже на 90 % куплена (гроші вже забрали майже всі :)), а от те, що ім'я потрібно змінити, то ти не заперечуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Юріч сказано:

Ну, машина вже на 90 % куплена (гроші вже забрали майже всі :)), а от те, що ім'я потрібно змінити, то ти не заперечуєш?

:P:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, lanima сказано:

і просто гарна фотка).

з двома відполірованими машинами. IMG_20161215_194136.jpg

З телефона подумав що 4 вікна на задніх дверках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю всіх Днем Святого Миколая!

нехай в життя кожного з нас ввійде маленьке чудо. і запалить іскорку віри і любові.content_col_mykolai.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

якщо гарно постаратися, то і в червоній машині можна побачити голубе небо)63acb0es-960.jpgc5acb0es-960.jpg

робота мого білоруського колеги.

я теж хочу так зробити, тому терміново потрібне червоне авто)))

 

а поки що звичайні будніIMG_20161227_191833.jpg

покраска з переходом. примхливий колір панакота. ніяких плям, яблук ореолів і інших неприємностей. я собою горджуся)

а ще готуємося ставити ялинку)

то мій чоловік таку красу зробив.IMG_20161227_173123.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от і майже закінчився 2016.

хочу подякувати всім, хто був зі мною в цьому році. за нові знайомства, нові враження, новий досвід. за можливість робити корисну справу. І побажати, щоб в новому році кожен отримав те, чого найбільше хочеться.

щоб  ранки починалися запашною кавою з рук коханої людини, а вечори закінчувалися приємною втомою від недаремно прожитого дня.

з наступаючим 2017 вас, друзі)!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

в мене сьогодні справжнє свято)).

Перший  Робочий День називається))).

Після всіх великих і маленьких свят, святкувати які в селі просто обов'язково, інакше в нехристі запишуть.

Тому всі, хто хоче щось пофарбувати, звертайтеся, я вже старанно працюю). До кінця січня і весь лютий вже розписана черга( я ж таки майстер,  ага). Тому плануйте ремонт і записуйтеся завчасу.

На кінець маленька хвасталка. З розряду " ремонт в обмін на щось)).

Кухонні ящики, про які я мріяла вже пару років, від zigorko. За що йому величезне дякую.

IMG_20170120_205351.jpg

В мене весною намічається великий ремонт. Тому цілком серйозно розгляну бартер у вигляді дошок, юсб, бляхи і інших будівельних матеріалів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заїзджав до вас місяці 2-3 тому і залишився не вдоволений. 2-а пузирьки вилізло через пару днів потім почало зжавіти навколо арки, ну а коли після мийки відпав шматок фарби то вирішив написати

IMG_0594.JPG

IMG_0595.JPG

IMG_0596.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Ramashka сказано:

Заїзджав до вас місяці 2-3 тому і залишився не вдоволений. 2-а пузирьки вилізло через пару днів потім почало зжавіти навколо арки, ну а коли після мийки відпав шматок фарби то вирішив написати

IMG_0594.JPG

IMG_0595.JPG

IMG_0596.JPG

В нашій роботі все трапляється. І невдачі теж. Причиною того, що відразу полізла бульбашка, швидше всього є те, що іржа була вже глибоко в металі. І зачистка з подальшою обробкою нічого не дала. Такі випадки в мене траплялися вже декілька разів. В таких випадках допомагає тільки вирізати і заварити.

На рахунок фарби нічого сказати не можу. Може бути мийка з надто високим тиском, можливо і мій косяк у чомусь. Репутація дорожче, тому такі речі завжди переробляю мовчки і безкоштовно.

 Мій телефон маєте. Дзвоніть, переробимо. Не розумію, чому відразу мене не набрали. 

Саме для таких моментів я і прошу кожного разу, коли віддаю авто, щоб у разі чого, дзвонили.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@lanima нічого страшного тут не бачу ;) Всі ми люди і всі помиляємось. Головне що визнаєте свої помилки. Майбутні ваші клієнти будуть бачити в темі що ви адекватна людина і будуть до вас звертатись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@lanima думаю, що ваша репутація, тим більш після такої відповіді, навпаки зросла! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, lanima сказал:

В нашій роботі все трапляється. І невдачі теж. Причиною того, що відразу полізла бульбашка, швидше всього є те, що іржа була вже глибоко в металі. І зачистка з подальшою обробкою нічого не дала. Такі випадки в мене траплялися вже декілька разів. В таких випадках допомагає тільки вирізати і заварити.

На рахунок фарби нічого сказати не можу. Може бути мийка з надто високим тиском, можливо і мій косяк у чомусь. Репутація дорожче, тому такі речі завжди переробляю мовчки і безкоштовно.

 Мій телефон маєте. Дзвоніть, переробимо. Не розумію, чому відразу мене не набрали. 

Саме для таких моментів я і прошу кожного разу, коли віддаю авто, щоб у разі чого, дзвонили.

 

Дякую за розуміння, не набирав на рахунок бульбашки тому що там не стільки тої роботи як мороки мені і вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один пост на тему невдач.

ремонтувався шевролет.фарбувався низ дверей і арка по молдинги.

відполірувала і віддала власнику ось таку блискучу. IMG_20170126_180117.jpg

і попросила заїхати на мийку.бо сама полінувалася вимити. 

і отримала ввечері отаке фото9rNZiC3gbII.jpg

нічого страшного. просто недополіровано. якби я машину помила, з шампуньом , як зазвичай роблю,то я би це відразу побачила. і за десять хвилин дополірувала.

а тепер людині прийдеться приїхати ще раз. а мені буде незручно перед нею.

висновок: в нашій роботі дрібниць не буває. надалі лінтяйничати не буду і всі машини митиму))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...