Перейти до змісту

моя автомайстерня 2


lanima

Рекомендовані повідомлення

IMG_20160426_180207.jpg

 

Привіт всім))

Я ненароком примудрилася видалити  попередню свою тему. Тому створюю нову для своїх хвастиків))

І для початку фотки останньої роботи

Так було спочаткуIMG_20160411_125139.jpgIMG_20160411_125035.jpgIMG_20160411_125045.jpgIMG_20160411_125153.jpg

На фото капота не дуже видно, був потрісканий весь лак. Прийшлося зчищати повністю до заводського грунта.

Фото в процесі не робила. Все стандартно. Зачистити. Обробити стоп р( консервант іржі) легенький шар цинкового грунта і далі по технології.

Після фарбування на другий день зранку чоловік вигнав машинк надвір.

Виходжу з хати, на перший погляд все гарноIMG_20160424_120706.jpg

Обходжу машину.. Ну ви зрозуміли.. Як вихована людина, не буду переказувати всі вирази, які з'явилися в моїй головіIMG_20160424_120723.jpg

Поганий підбір фарби і як наслідок перекрас. Моєї вини ноль та переробляти мені, на жаль, і за свої кошти. Людина довірила мені своє авто. І має забрати таке як слід.

Знову все спочатку.. Цього разу сто викрасок додатково.. 

Другий день.. Все вдало

IMG_20160426_180207.jpg

IMG_20160427_170600.jpg. ПрIMG_20160427_170458.jpgоте в двох місцях  попередній шар фарби таки підварило чуть, що означає, що при пригоні на поліровку, мені прийдеться ще трохи попрацювати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 293
  • Створено
  • Остання відповідь

Це був взагалі якийсь невдалий період.. Чи то в мене .. Чи в колориста..

Привезли два бампера від крайслера.

IMG_20160414_134045.jpgIMG_20160414_134113.jpgРозібрали, зробили, пофарбували.

Ставили ввечері, тому на колір особливо не звернули уваги..

Подивився власник на другий день зранку.

Що називається” без слів”(((image-d0f929cb85d4ff7d82cbefd467d0dd1d4331a313eec6aefbd969c39df6c6caa6-V.jpgimage-47638e3a4656947b05577f522cee67f31d2c21b9ca033425541260b507ac5075-V.jpg

Для себе зробила висновок, що підбір пора таки поміняти. Незважаючи на те, що там моя найулюбленіша якісна ppg  фарба.

Повторне підбір теж нічого не дав, не те.

IMG_20160426_174938.jpg

Набрала різних білих баз з усіх підборів на формулі. І почалося море викрасок. Мабуть вислів " хочеш зробити добре, зроби сам" якраз для цього випадку))

Шкода тільки втраченого часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в першу чергу завжди шукаю причину в собі..

Тому мабуть треба було пару таких "граблів" підряд. Щоб зрозуміти, що таки не в мені причина))

Виставила фото в профільній групі, щоб пояснили мені що роблю не так. Мені і пояснили.. Що підбираю фарбу не там)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Одна з останніх робіт. На жаль фото "до" не зробила. Крило було вмяте в середину. Година роботи і відрихтовано.IMG_20160506_171138.jpg 

Потім два дні шпаклювання і причитання в стилі" де той кант на мою голову взявся"..

Погрунтовано. Обклеюю перед фарбуванням

IMG_20160510_195853.jpg

До речі, фарбувати на дворі було не зовсім вдалою ідеєю. Так, краще освітлення. Так швидше сохне, бо обдувається вітром. Але КОМАШКИ. Прийшлося годину стояти біля крила з обдувочним пістолетом і дмухати на нього, щоб ніяка гадость не сіла. Це було не дуже цікаве заняття.

Пофарбовано. Кант ніде не плаває, значить сиділа стільки часу не даремно)))IMG_20160512_104333.jpg

І моя улюблена робота. Поліровка. Та ще чорна машина. Як зеркалоIMG_20160512_104232.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, lanima сказано:

Мій арсенал в боротьбі з корозією

це все однотипні продукти? (в плані дії, як інгібітор корозії)

шукаю якусь невелику фасовку для лікування пралки...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для пралки найкраще р-стоп. Та маленька баночка коштує сто грн. Вистачить всю пралку обмазати)

Грунти більше підходять для захисту чистого металу.

 

Обробкою днища займаюся. 

 

 

 

номер телефону поки без змін). 0999086252. Світлана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Deemon сказано:

це все однотипні продукти? (в плані дії, як інгібітор корозії)

шукаю якусь невелику фасовку для лікування пралки...
 

 

4 годин тому, YouRich сказано:

Свєт, ти обробкою дніща займаєшся?

 

3 годин тому, Arden сказано:

Нагадайте, будь ласка, ваш номер телефону.

 

Відповіла)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна подетальніше про грунт з цинком.  Є якісь практичні спостереження чи тести що він хоч на половину відповідає тим словам і опису маркетологів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З практичних спостережень моїх власних- місяць надворі валяється покритий ним шматок бляхи. Де лишилося непокрите для порівняння, там все риже-іржаве. Де грунт, метал чистенький. По іржі покривати не пробувала, тому нічого не скажу. Хоча на банці пише, що можна.

В магазині, де його купляла, продавці розказали про такий самий тест, тільки тривалістю пів року.

Ми його почали використовувати зовсім недавно. Тому більш детально можна буде щось сказати лише через пів року рік..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПЕрша покраска з ксералами.

Дуже сподобалося))

Ввечері і в тіні машина чисто чорна. На сонці яскраво синя.наче засвічується тисячами маленьких іскорок.

Ну і трішки побавилася  з аерографом. Це ж моя перша машина як не як. Хочеться, щоб була не така, як всі))

IMG_20160520_114119.jpg

IMG_20160520_113501.jpg

IMG_20160520_114023.jpg

IMG_20160520_132258.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, YouRich сказал:

 

@Kiolan , де ти бачив веселого вовка? А мо то пес?))

 

 Ось тут :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, lanima сказал:

Юра в точку))

 

Напевно пора нік міняти...А то всі мене Юрою кличуть (розвелось тих Юріїв на борді :)). Хоча Юріч, це скорочено від "Юрійович")). А звати мене Саша.

 

До речі, хотів собі капот плівкою затягнути (дуже спереді покоцаний), думав плівку з малюнком для приколу. А може аерографію забацати? Свєт, таку кішечку намалюєш?

4888x3377f.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, намалюю.  потрібна лише картинка  в великому розширенні. Я не художник, зі змальовуванням туго))) переношу контури через трафарет. Для цього потрібна висока якість зображення, щоб правильно перенести риси. 

До речі, плівку з малюнком, знову ж таки з високим розширенням, щоб не точками зображення було, можна полакувати. Виглядає справді круто. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще спеціальні наклейки, типу переводних. Які теж не відрізнити від аерографії після лакування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, lanima сказал:

потрібна лише картинка  в великому розширенні

 

Яке має бути розширення картинки (приблизно) для капоту 0,8х1,5 м ?

 

53 минуты назад, lanima сказал:

Є ще спеціальні наклейки, типу переводних. Які теж не відрізнити від аерографії після лакування.

 

Де є? Сайти? Ціни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, це, що в темі, навіть підійде. А взагалі чим більше, тим краще. Саме цих картинок в неті багато. Колись проглядала.

Переводними наклейками не цікавилася особливо. Знаю, що є, та й усе. Колись зустрічала інфу на одному з автомалярських форумів.

Матиму час, поцікавлюся детальніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, lanima сказал:

Саме цих картинок в неті багато.

 

Так, багато, але самий більший розмір, що я пока знайшов 2548х2548 (це повна картинка, не обрізана, як вище).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...