Перейти до змісту

Митниця! Запитання і відповіді.


difoto

Рекомендовані повідомлення

25 minutes ago, Serpent said:

МПР-щикам польська сторона відмінила в'їзд, а вони перекрили дорогу і не дають перетнути кордон своїм же співвітчизникам із візами. Чого вони хочуть цим добитися? Від української сторони нічого не залежить, а поляки не відновлять МПР через саміт НАТО. Я розумію, що це можливо, єдине джерело їх заробітку, але в чому винні інші люди, які мають легальні візи і хочуть виїхати? Навіщо так чинити?

Краєм вуха чув у вчорашніх новинах, що наша митниця домовилась з поляками на рахунок власників авто на польській реєстрації з картками МПР. Наші будуть пропускати, а в поляків вони відразу розвертатимуться і це рахуватиметься виїзд-в'їзд. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 372
  • Створено
  • Остання відповідь

Іхав вчора з польщі через Устилуг. З Таксами проїхав 2 митниці УВАГА!!!!! 20 хв!

 

Про пересічку:

На Устилузі наші пускають, ще перед поляками відкрили ворота і самі розвертають кому потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подейкують що поляки МПР можуть і не розбанити взад, або ж протягнути на довший термін, їх залізобетонні причина\и хоча б то й же тероризм\мігранти (а фактично, задовбали в корінь сігаро-янтаровози).



 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з жовтня поляки відміняють видавати  короткі робочі візи, лишаться тільки Воєводські на 365 днів і більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Папіросники то задовбали, але всі ті "мурахи" добре економіку прикордонних районів підтримують

Вже колись прикривали контрабанду то поляки першими плакатись починали, так що все відносно

Певно їм було б вигідніше всіх на загальну схему перевести щоб баблосики ще на візах косити. Ну але хйз чим вони взагалі керувалися коли той МПР придумували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щиро надіюся що поляки включать мозок і відмінять нафіг той МПР, попутно заборонивши довічно видачу віз всім хто тим МПР користувався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Соромітник сказано:

щиро надіюся що поляки включать мозок і відмінять нафіг той МПР, попутно заборонивши довічно видачу віз всім хто тим МПР користувався

Це ідеальний варіант, але так не буде, тому що в нас демократія, права людини, бла-бла-бла. Тут вже vagus писав, як вирішити цю проблему максимально демократично і ефективно. Повністю згоден із таким рішенням.

On 15.05.2016 at 21:50, vagus сказано:

Щоб багато не писати! Я знаю як цю проблему регульнути з одного разу! причом назавжди! Треба лише зробити вїзд на термінал митниці для людей які їздять по візам позачерговим або окремим пасом і все! Повірте черг в цьому пасі ніколи небуде! Бо вся ця черга складається на 90-95% з місцевого люду який їздить по МРГ(малий рух граничний)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так теж не буде бо вони намагаються рівномірно навантажувати всі паси терміналу

та і шлях по терміналу не широкий тому ніхто окремо не триматиме полосу для неМПР

Толку що тебе в Устилузі чи Ягодині пустять відразу в термінал ? це всеодно ще години 4 мінімум повзти... так, швидше... але проблему не вирішує ніразу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Ягодині така красота якої я навіть не пам"ятаю.. їхав в польщу заїхав зразу на паспортний-митний контроль.. з польської сторони тільки стояли трохи довше до години..
Тих хто по карточках запускають відбити в"їзд-виїзд  для авто, і на розворот, в польщу не пускають..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.07.2016 at 19:13, Smith сказано:

А вибачаюсь, про, що мова?

Я по польськи слабо дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, nemo сказано:

А вибачаюсь, про, що мова?

Я по польськи слабо дуже.

гугл транслейт в допомогу.

а коротко, то наші "мітингувальники" побили поляків, які їхали до Львова, та їхню машину. при тому, там нібито звучали вислови типу "прошу пана на гілляку", а поліція і митники \нічого не робили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, nemo сказано:

А вибачаюсь, про, що мова?

Я по польськи слабо дуже.

rl72 суть правильно переклав. Крім того, ці поляки були інтелігенцією - викладачі та професор з Люблінського університету Марії Складовської-Кюрі і їхали до своїх колег до Львова по запрошенню. В статті є їхні слова, що вони просто шоковані ситуацією і не розуміють до кінця - чого це сталося. Також кажуть, що допомогти їм намагалися інші українці. Дійсно, наша поліція та митники не допомогли полякам.
Сука, і так в Польщі "Волинь-43" під хрен його зна' яким соусом подають, так і це ще приплетуть. І аналогії проведуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

наші "мітингувальники" побили поляків, які їхали до Львова, та їхню машину. при тому, там нібито звучали вислови типу "прошу пана на гілляку", а поліція і митники \нічого не робили

Я би на місці польської влади взагалі цим виродкам МПР відмінив, і ще пару років перестав видавати польські візи всім бувшим МПРщикам. До них як до людей, а вони ще й права качають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки мені відомо то МРГ відмінили зовсім! І ніхто через місяць ойго не буде вертати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в такому випадку поляки оголосили б про це офіційно

певно комусь вигідно такі слухи розповсюджувати :) наприклад рішалам при консульстві

хоча після тих бидло-заворушень може до ляхів все ж дійде що то треба відміняти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казав поляк,що наші цигарки різко подорожчали(були по 5,стали по 7).Ось і робіть висновки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхав 08/07 через Устилуг черги зовсім не було з обох сторін, на мою думку ці спиртовози і цигарники створюють їх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Jack сказано:

їхав 08/07 через Устилуг черги зовсім не було з обох сторін, на мою думку ці спиртовози і цигарники створюють їх

цю думку в цій темі вже надцять раз висловили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Що там з чергами останні дні?

На Ягодин варто їхати (хотілося б в дюті-фрі заскочити)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхав з четверга на пятницю з 21 на 22,07, в 5год ранку був на ягодині, заїхав відразу на паспортний контроль, пройшов нашу митницю, зайшов в дютік, і десь за годину перейшов польську митницю. Все гарно і швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...