Перейти до змісту

Митниця! Запитання і відповіді.


difoto

Рекомендовані повідомлення

З квитком можуть пропустити без черги, наскільки це можливо. І поляки, і наші (чим був дуже здивований) з розумінням до такого ставляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 372
  • Створено
  • Остання відповідь
10 hours ago, Electronshik said:

@AppMark було б смішно, як би не було б так сумно.

Реально вже і не знаю, коли і як виїжджати на кордон щоб не попасти в цю колейку ж...пу. Часу та енергії уходить маса.

Останнім часом виїзджаємо десь о дев’ятій-одинадцятій, бо раніше черга знатна буває

По дорозі заїзджаємо до Устилуга повтикати на чергу і захавати хотдога на ОККО :) Деколи черга невелика з якихось причин і можна проїхати напряму швиденько. В понеділок фортануло і черги не було зовсім бо в поляків якесь там свято але магазини працювали.

Потім Угринів. Найдовше стояли десь три години з хвостиком.

Назад теж заїзджаємо в Зосін (Устилуг) бо зелений пас переважно без черги. Хоча деколи колєйкі дикі, але то коли поляки пускають перекидку на зелений. Якщо черга то дорога на Угринів.

З Ягодина збилися вже більшість здається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Yuraul сказано:

З квитком можуть пропустити без черги, наскільки це можливо. І поляки, і наші (чим був дуже здивований) з розумінням до такого ставляться.

В мене знайомий таксист постійно возить одного кліента в Варшаву на літак то їх завжди пропускають, як наші так і поляки, але тільки якщо покажеш квиток. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.05.2016 at 09:31, Соромітник сказано:

Останнім часом виїзджаємо десь о дев’ятій-одинадцятій, бо раніше черга знатна буває

По дорозі заїзджаємо до Устилуга повтикати на чергу і захавати хотдога на ОККО :) Деколи черга невелика з якихось причин і можна проїхати напряму швиденько. В понеділок фортануло і черги не було зовсім бо в поляків якесь там свято але магазини працювали.

Потім Угринів. Найдовше стояли десь три години з хвостиком.

Назад теж заїзджаємо в Зосін (Устилуг) бо зелений пас переважно без черги. Хоча деколи колєйкі дикі, але то коли поляки пускають перекидку на зелений. Якщо черга то дорога на Угринів.

З Ягодина збилися вже більшість здається.

Але чомусь на Ягодині досі черги кількакілометрові.

Пруф на камері

http://dpsu.gov.ua/ua/static_page/713.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, legolas_soi said:

Але чомусь на Ягодині досі черги кількакілометрові.

Пруф на камері

http://dpsu.gov.ua/ua/static_page/713.htm

А не мало бути ? Що в моєму пості суперечить чергам в Ягодині ? :) Я ж написав що народ перестав кататися тим напрямком із-за черг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я зрозумів це по іншому: типу прикордонні їздці перестали тудою кататись і там вже зникла черга.

Тепер зрозуміло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@legolas_soi , це просто ппц. А я ще дивувався чому так неохоче на Угринів їдуть вертатись з Польщі в Україну. Блін, нашим уродам митникам закони не писані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура, запахло порядком, хоча якимось специфічним. Оті черги, з якими надумали боротися, якраз на 90% з тих "мурах" і складаються. То варто якось визначитися чи нам черги заважають чи ми за те щоб всі возили хто що хоче. Та і є здається правило що більше восьми позицій однакових – то вже партія для перепродажу. Принаймні нормальні водії то знають і намагаються не палитися.

Коли в Зосині (Устилуг) пускають тих "мурах" через зелений пас, то повертатися в Україну можна вічність. А коли поляки не пускають – черга машин 5-10, ну але при цьому на червоному пасі черга довжиною у вічність помножено на 2.

В Угринові немає двох колєйок і всі стоять в одній. Підозрюю що це вихарило всіх. Лише там я був свідком як поляки пнули наших і дружно запустили ще один пас для тих хто без товару. При цьому ходили вздовж черги та перепитували хто куда, тих кому не треба було таксу відбивати – пускали повз чергу. Так як митників/погранців і польських і українських більше не стало то вони бігали не лише щоб зібрати паспорта, але й розносили їх по машинах. Такої розкоші я не бачив на жодному переході.

Посєму, керівник звичайно перегнув палку з Волиняками, але взагальному з товаром він був абсолютно правий. Адже переважно водій тягне весь той товар, а пасажири просто для кількості.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Соромітник сказал:

Ура, запахло порядком, хоча якимось специфічним. Оті черги, з якими надумали боротися, якраз на 90% з тих "мурах" і складаються. То варто якось визначитися чи нам черги заважають чи ми за те щоб всі возили хто що хоче. Та і є здається правило що більше восьми позицій однакових – то вже партія для перепродажу. Принаймні нормальні водії то знають і намагаються не палитися.

Коли в Зосині (Устилуг) пускають тих "мурах" через зелений пас, то повертатися в Україну можна вічність. А коли поляки не пускають – черга машин 5-10, ну але при цьому на червоному пасі черга довжиною у вічність помножено на 2.

В Угринові немає двох колєйок і всі стоять в одній. Підозрюю що це вихарило всіх. Лише там я був свідком як поляки пнули наших і дружно запустили ще один пас для тих хто без товару. При цьому ходили вздовж черги та перепитували хто куда, тих кому не треба було таксу відбивати – пускали повз чергу. Так як митників/погранців і польських і українських більше не стало то вони бігали не лише щоб зібрати паспорта, але й розносили їх по машинах. Такої розкоші я не бачив на жодному переході.

Посєму, керівник звичайно перегнув палку з Волиняками, але взагальному з товаром він був абсолютно правий. Адже переважно водій тягне весь той товар, а пасажири просто для кількості.

 

Оцей порядок схожий на той, що підтримували старі гаішники з своїм "дихніть, а то щось з машини перегаром війнуло, а п'яним їздити заборонено законом" чи стоянням по кущах з "феном". Також порядок наводили... не навели...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, проблема ж не в мурашках а в економічній ситуації, що дає сенсу здоровій розумній людині стояти по 10 годин в черзі на кордоні. Це ж все прикордонний рух. Нововолинськ, Володимир чи Ковель - ці міста без тих мурашок перетворились би вже давно на фантоми. Як говорив сантехнік: систему міняти потрібно а не героїчно воювати з мурашками на митних переходах. З вище наведеного мурашки не мають можливості платити хабарів, а план зверху вже спустився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Соромітник не згоден. Розумію що черги харять, але те що описано у статті інакше ніж безпрєдєлом не назвеш.

Якщо в мене є покупки в ціну до 500 євро та до 50 кг, то чому я маю ще щось доводити та докладати?!

Що це за розуміння закону, як своя особиста думка, як висловився начальник зміни?

Буду мати на увазі, виходить що через Угринів їхати назад то ппц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер я вже почав задумуватись про те як попасти вчасно в аеропорт чи у Варшаву чи у Краків. Виходить що треба виїжджати за добу до авіарейсу, через ці колейки. Бо літак чекати не буде точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, legolas_soi сказано:

 

 

Це Україна, тут це стає нормою, і ніхто цю систему ламати не хоче.

 

 

Я був там в той момент коли це все відбувалося. Це був повний п-ц!!!

 

В статтю писав хтось не зовсім обізнаний із ситуацією. Короче дєло било так:..........

 

 

Приїхали на пункт пропуску 2 СБУшніка в 13.00. Почався кіпіш митників і бла-бла-бла....

Я приїхав десь в обід на кордон з боку Польщі, о 20.00 десь доїхав до  буди польського митника відмітити такси, він каже не відмічу ти йди глянь що роблять "ВАШІ ДІБІЛИ". Я пішов а там забастовка, поспілкувався особисто з начальником митного поста "Угринів". П.С. "Доречі ніразу не чув волинякі валіть на свої пункти"

Начальник митниці каже, ми в праві вимагати заповнити декларацію, окей кажу давайте напишу. А люди стають в позу, нічого писати не будемо пускай так, так як везу норму. Ну із за цього ще постаяли-поговорили годину-другу.

 

Далі люди пишуть декларацію (всі вписуються в 50кг/500 євриків), а вони СУКІ, пишуть таку бумаєку у відповідь  КАРТКА 
відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні, випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення

І кажуть всі питання та оскарження в судовому порядку. І щоб випустили тебе назад на польщу, ще мусиш написати нашій митниці заяву прохання.

 

Мені повезло що польський митник не проштампував мені такс-фрі, я навіть незаїжав на українську сторону митниці. Ми нормально домовились з поляками вони нас провели по кругу і поставили в 4й пас на в'їзд в польщу. Далі на Зосін/Устилуг і нормально виїхали в Україну. Поїздили правда майде лишню добу...

 

Ось така пічалька в нас з трактуванням законів. Гройсман сука порядок на митницях взявся наводити, да питань нема - НАВОДЬ, но по закону. Або спочатку міняй закон - потім наводь!

 

А порядок на митних постах типу "МП Луцьк", чомусь порядок не наводять, з митними ставками і тд. хто знає шо і як там, мене зрозуміє. А там на Угриках всяких це ПОКАЗУХА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здалось, чи дехто знову трактує українське законодавство як істину в останній інстанції?

Скажіть відверто: 300 чи 500 євро, чи скільки там, це адекватна сума для безмитного ввозу? Що на ці гроші можна привезти? Будь-який більш-менш солідний побутовий пристрій коштує дорожче.

Везе людина кілька пляшок того порошку, щоб продати, і що? Держава від того щось втратить?

Проаналізуйте, як проходиться польска сторона кордону і який дурдом починається на нашій: обмеження, формальності, дозволи, взятки... Держава душить і душить свій народ, душить і душить.

Хочете, щоб зменшились черги? Збільшити ліміти, зменшити кількість обмежень, зробити невисоке мито врешті-решт, хай хоч цілий бус того товару везе. Буде людина морочити собі голову, якщо їй треба буде незночною частиною доходу поділитись? Не буде. А якщо, щоб легально ввезти, їй треба половину віддати, а потім ще половину, щоб легально продати, то на біса їй таке треба?

Я згоден, що закон порушувати не слід, порядок повинен бути. Але цей закон повинен бути адекватний, чітко сформульований, щоб претензії були відповідно до закону, а не комусь там щось здалось. Повинне бути максимально однозначне трактування. Не повинно бути тієї дріб'язковості.

А ще наші митники давно рамси поплутали і вважають себе панами. Вони повинні бути слугами народу, а не панами. Коли я їду в Україну, я, трястя, їду до себе додому, а не до них в гості. І це виключно моя особиста справа, куди, кудою і з чим я їду. Якщо везу щось незаконне  — накажіть, якщо ні — максимально швидко пропустіть. Хай навіть я їду в Долгобичув через Молдову і Румунію, нікого це не повинно хвилювати. Нема фактичних підстав — засунув свою думку собі в сраку і іпашиш на славу України.

 

Перепрошую, щось побомбило троха)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Yuraul ти ж чудово розумієш що всі, кого там розвертали (включаючи @Zalepok44), тягнули повний бус однакового товару на продаж.

А на продаж партіями тягнути не можна, це заборонено законом.

Те що хітрожопі полішукі садять в бус ще 8 людей і розказують що про 50кг на особу – недолуга спроба повернути закон задом і ви*бати. Митники те чудово розуміють і мають два варіанти: взяти хабара чи розвернути. Із-за СБУшників хабарі взяти не получилося.

З постів стало зрозуміло що всі хочуть змін але так щоб це їх самих не стосувалося.

Контрабандисти не погоджуються платити мито, "чесні" громадяни підтримують контрабанду бо памперси дешевше на базарі. Пост @halcogen’а треба відмітити і тицяти його моською в нього як цуценя в калюжку, щоразу коли писатиме якусь чергову куйню про злодіїв у владі.

On 5/23/2016 at 4:08 PM, halcogen said:

Завдяки цим мурашкам я можу купити своїй дитині  памперси по значно дешевшій ціні ніж в продавців на базарі. А так на лице повне хамство та ігнорування законів України зі сторони львівських митників.

.

P.S.: те що в країні економічна жопа, ні разу не означає що повинні дозволятися порушення закону. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо митник нездатний відповідно до закону довести правопорушення, або в законодавсті нема довершеного механізму, щоб це зробити, то це в тій ситуації не проблема "хітрожопих поліщуків". Не можна людей визнавати винними тільки тому, що хтось там щось там "чудово розуміє". Ну, тобто, можна, але це такий же безпрєдєл, як і контрабанда з корупцією.

Закон є закон. Правосуддя повинне бути неупереджене.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, Yuraul said:

Закон є закон.

Аха. Ну наприклад:

Про обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України харчових продуктів для власного споживання

Відповідно до статті 378 Митного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що:

1) громадяни можуть ввозити на митну територію України харчові продукти для власного споживання на загальну суму, яка не перевищує еквівалент 200 євро на одну особу, в таких обсягах:

в упаковці виробника, призначені для роздрібної торгівлі, - у кількості не більше ніж одна упаковка або загальною масою, яка не перевищує 2 кілограмів, кожного найменування на одну особу;

без упаковки - у кількості, що не перевищує 2 кілограмів кожного найменування на одну особу;

без упаковки - неподільного продукту, готового до безпосереднього вживання, у кількості не більше ніж по одному найменуванню на одну особу;

2) під час ввезення громадянами на митну територію України зазначених харчових продуктів здійснюється їх декларування (шляхом вчинення дій, усно або письмово за бажанням власника таких продуктів або на вимогу посадової особи митниці).

 

Алкашку і папіроски з дьютіка теж не можна ввозити "на шару", як що між часом виїзду і повернення в Україну пройшло менше 24 годин.

 

1 hour ago, Соромітник said:

те що в країні економічна жопа, ні разу не означає що повинні дозволятися порушення закону. 

З огляду на вимоги постанови, якщо ти колись ввозив дві однакові коробки цукерок чи більше двох кіль бананів/мандаринів - ти дозволяв собі порушувати закон!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Yuraul, давай уявимо собі ситуацію...

у Франції, скажімо, "дозволено" мати при собі 5гр (чи скількись там) наркоти для особистого використання

ну тобіш не зовсім можна, але тобі за них не пришиють зберігання і розповсюдження

а по твоїй з полішуками логіці, дрібний наркодилер з толпою може запросто мати 10 доз... ну а кулі, це оно на всіх по трошки

і хотів би я подивитися що на це скажуть поліцаї

.

Є закон, він забороняє сунути партію для перепродажу. Більшість тих "мурашок" його порушують свідомо. Не вийшло порушити – скажіть дякую що просто розвернули а не вліпили штрафа і не заставили за то все мито сплатити. А вони волати почали про дискримінацію.... це пісець.

Добрі митники поки пускають за хабар, а як по закону поступили – то вже ізвєргі, каратєлі, бендери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, Соромітник said:

Є закон, він забороняє сунути партію для перепродажу.

 

Разом з тим є "закон", який забороняє ввозити без сплати мита дві однакові шоколадки або дві пачки однакових макаронів, або віскарік з duty free, якщо повертаєшся раніше ніж за добу. Признавайся, порушуєш? ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 minutes ago, yu2007 said:

З огляду на вимоги постанови, якщо ти колись ввозив дві однакові коробки цукерок чи більше двох кіль бананів/мандаринів - ти дозволяв собі порушувати закон!

звичайно, і були випадки що митники домахувалися що чогось забагато, але то коли їхав якраз з тими "мурахами"... за гроші рішалося

мої дві сумки з купою різних вкусняшок не порівнюються з ящиками кави, повним бусом памперсів чи мішків з порошком і т.п.

найвеселіше що часто весь бус забитий однотипним товаром виписаним на одну особу, а басні розказують митникам українським про 8 людей в салоні

Хватить вважати когось тупим. Ображатися можуть лише на себе.

P.S.: нормальні "мурахи" міксують все файно, по всіх ничках розкладають  щоб ні в кого ніяких питань не було. І ніхто таких ніколи не рухає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Соромітник said:

мої дві сумки з купою різних вкусняшок

 

Та ти матьорий контрабас! Що й треба було довести :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

багато катався з різними людьми і тому надивився/наслухався чого завгодно і в ситуаціях теж був яких хочеш

Одне знаю точно – не порушуєш внаглу і не бикуєш – ніхто тебе не чіпатиме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Соромітник said:

багато катався з різними людьми і тому надивився/наслухався чого завгодно і в ситуаціях теж був яких хочеш

Одне знаю точно – не порушуєш внаглу і не бикуєш – ніхто тебе не чіпатиме

 

Ну це так було. Але скоро Гройсман прийде, порядок наведе. Митна сотня - це тобі не громадська організація. Це вже дуже серйозно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В поляків є чорна сотня. А толку ? Не особливо допомагає в боротьбі з контрабандою.

Підозрюю що найкраще з часом допоможуть паспорти з відбитками пальців. Бо прізвище змінити легко, а от пальці відкушувати не станеш.

.

Митники такі ж українці як і ті "мурахи" і контрабандисти  якщо є можливість то порушують. Причому порушують з вигодою для обох сторін. До того ж контрабандист може порушити без порушення митника якщо пощастить, а от митник не порушить без контрабандиста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...