Перейти до змісту

Митниця! Запитання і відповіді.


difoto

Рекомендовані повідомлення

47 minutes ago, romaxa11 said:

Ми тут з кумом переговорили, все буде добре))) Куди не поткнись буде добре))) От ціни на газ. Це влада народ підрізає? Ніфіга, вона народ робить розумнішим. Зараз кожен чувак задумається, а що я зробив щоб мінімізувати втрати, чи поміняв вікна, утеплився, чи контролюю тепловтрати, чи раціонально використовую енергію. Людина стає реально розумнішою і цілі, вимоги до влади стають все чіткіші - совок зникає і на його місці утворюється суспільство розумних людей - найбільша небезпека влади, головна запорука реформ і змін. Короче все буде добре і тупа, захланна влада на чолі з Рошеном офігенськи прискорила цей процес. До наступної зими)))

Помилився темою, чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 372
  • Створено
  • Остання відповідь
6 hours ago, Соромітник said:

фе, як не гарно висмикувати шмат речення з контексту

ну та ладно

 

Та не ладно, давай з контекстом

On 28.04.2016 at 2:49 PM, Соромітник said:

В Львівській та Закарпатській областях давно назвали основною причиною саме автомобілі на забугорній реєстрації. Щось не вдалося нагуглити інфу але десь зустрічав цифру більше 250тис. 

...

Ясно що з-поміж тої купи авто є і "серйозні" (декілька блоків цигарок) контрабандисти, але вони погоди з чергами не роблять. То лише їх ви і можете спробувати ловити щоб зробити чергову видимість роботи. Но черг то не зменшить.
Реальний контрабас возять автобусами та бусами. Але їх ніхто не чіпає бо там всі в долі. Ну і їх ще менше, плюс в автобусів свій пас, батюшки на бусах з бурштином переважно по віп-пасу валять повз колєйкі  тому впливу на черги ніякого

А ти не думаєш, що в 3 з 4 машин на польських номерах є цигарки, і точно не по 2 дозволені пачки на повнолітнього пасажира?

Тобто місцеві контрабандисти купують за 1000 євро не якийсь мотлох на українських номерах, а "нормальну" таку тачилу на польських і роблять в ній схованки. І в тих схованках не декілька блоків. Бо декілька блоків цигарок я перевозив на собі в потаємних кишенях ще в кінці 90х.  

Тому контрабандисти тютюну роблять погоду, мені так видається. І інші дописувачі трохи вище теж це підтвердили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ніколи жодної пачки сигарет чи алкоголю не провозив в Польшу. Мені подобалось почуватись комфортно при огляді. Але й мета було суто туристична. Контрабанда сигарет в Польшу то не наша проблема, то підриває їх податки, їх економіку і тому головні рухи мають йти від їхньої сторони. головне питання чого нічого не діє Польша? Можливо вони підрахували що все одно вони в профіті, через те що та ж сама купа народу потім тариться в їх супермаркетах. Є питання. Наша реальна проблема то ліс, бурштин і інші ресурси країни.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, romaxa11 said:

Наша реальна проблема

Та яка там проблема. Не хоч стояти в черзі на кордоні? Літай літаком, їзди потягом - та й по всьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, nikifor сказал:

Ну , як хлопці возять знайомі, мають буса, взаді ресори, на ланжеронах, ланжерон квадратний профіль, контр профіля між ланжеронами наварють більші теж з квадратної труби, якшо хтось побачить зразу подумаю що машина варилася для усилення щоб возити грузи нікому навіть ще в голову не приходило перевіряти таке, і днище промазували мовільом і додавали якеїсь свинцевої фігні я вже потім допер для чого, потім в салоні так само вирізають в дниші диркі прямо в ланжерон закідають блоки сігарєт, янтар, і усе на, що беруть закази, потім на шнурку витягують, вирізують вставкі беруть на гермєтік і все приїхали відлупили потім назад прилупили, поверх на підлогу кидають на саморізах фанеру клеєну 15-ку , і все любий митник одразу бачить, що днищє не подвійне і відпускає машину, ренгени не беруть, тай рідко ними хто перевіряє. Хлопці уже нормально грошей заробили їх троє у кожного уже будинок побудований і нормальне авто і сімї позаводили. В мене особисто респект їм... 

вивернуті люди, вивернута психологія, вивернута держава

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 28.04.2016 at 14:49, Соромітник сказал:

Треба щоб vagus відписався, він постійно катається.

В Львівській та Закарпатській областях давно назвали основною причиною саме автомобілі на забугорній реєстрації. Щось не вдалося нагуглити інфу але десь зустрічав цифру більше 250тис. Ясно що все це переважно три західні області. Такий автомобіль повинен бути в Україні не більше п’яти (чи десяти у випадку різних митниць) днів.

Тобто мінімум один раз на 5 днів кожна з цих машин стоїть в черзі з України і назад.

Всі прикордонні райони живуть з того що можна взяти навіть норму цигарок + спиртного на кожного пасажира та вивезти це в Польщу. Швидко збути і по дорозі назад ще взяти "перекидку" гривень за 70-200. За кермом один раз тато, потім мама, потім ще хтось з родичів – за день можна декілька ходок зробити.

Ніхто з них не порушує діюче законодавство бо з новими паспортами та візами (в які внесено відбитки пальців) значно менше бажаючих отримати депортацію та заборону в’їзду на тривалий термін. Тепер зміна прізвища не врятує.

.

Як цьому зарадить Самооборона ? смішно. Тут треба ВРУ, Гройсман та президент.

Ясно що з-поміж тої купи авто є і "серйозні" (декілька блоків цигарок) контрабандисти, але вони погоди з чергами не роблять. То лише їх ви і можете спробувати ловити щоб зробити чергову видимість роботи. Но черг то не зменшить.
Реальний контрабас возять автобусами та бусами. Але їх ніхто не чіпає бо там всі в долі. Ну і їх ще менше, плюс в автобусів свій пас, батюшки на бусах з бурштином переважно по віп-пасу валять повз колєйкі  тому впливу на черги ніякого

Щоб багато не писати! Я знаю як цю проблему регульнути з одного разу! причом назавжди! Треба лише зробити вїзд на термінал митниці для людей які їздять по візам позачерговим або окремим пасом і все! Повірте черг в цьому пасі ніколи небуде! Бо вся ця черга складається на 90-95% з місцевого люду який їздить по МРГ(малий рух граничний) і таким чином заробляють собі на масло, хліб, та ікру но то вже інше питання! Справа в тому що вони їдуть пишуться в чергу і їдуть до дом спати їсти садити города вирішувати домашні справи! Коли по часу приходить їхня черга часом це може бути 5-8-12 год і навіть більше! Вони собі зібрали своїх родичів,сусідів і гайда в РП! А людина яка їде наприклад з Рівного чи навіть Луцька мусить цей вес час стояти в черзі ну або звісно платити прикордоникам які своїми діями роблять все аби та черга була! П.С. Дана ситуація більше описує(характеризує) МПП Устилуг!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.05.2016 at 21:50, vagus сказал:

...Дана ситуація більше описує(характеризує) МПП Устилуг!

Та й в Угринові теж почала така сама ж..па робитись. Останній раз як їздив, 11 годин на митниці простою, щоб в'їхати до РП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин ?? і все? я з Ковеля їду мені до границі 55 км, бували моменти, що обов*язково треба пересікти , стояв 18-19 годин поки заїхав тільки на Польску територію. І там ще простояв 4 години щоб повернутись додому. І це все заради того щоб заробити нещасних 700-800 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 minutes ago, AppMark said:

11 годин ?? і все? я з Ковеля їду мені до границі 55 км, бували моменти, що обов*язково треба пересікти , стояв 18-19 годин поки заїхав тільки на Польску територію. І там ще простояв 4 години щоб повернутись додому. І це все заради того щоб заробити нещасних 700-800 грн

Нафіга так мучаєшся за нещасних 700-800 грн ? зроби людям ласку і не створюй чергу, попутно односельчан своїх забери звідти

А ще не парь людям мізки в іншій темі за нещасних 100 баксів... навіщо нерви всім робити ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Соромітник сказано:

Нафіга так мучаєшся за нещасних 700-800 грн ? зроби людям ласку і не створюй чергу, попутно односельчан своїх забери звідти

А ще не парь людям мізки в іншій темі за нещасних 100 баксів... навіщо нерви всім робити ?

 

Іди і скажи це ще 100 учасникам які свторюють чергу, ти сам пробував так заробляти? (чи сидівши в офісі з кондюхою і чухати яйця і мати зп в 5000 грн, іди спробуй зароби на Польщі, якщо більше немає змоги як, заробити в нашому селі Ковель, ждати Літа щоб поїхати в Польщу на роботу щоб заробити 1000 баксів за 2 місяці рвучи яблука, ти хоть раз пробував так заробляти? дихати труткою, рвати спину ноги, пробував то нєхер пиздти)100 баксів не моїх, це люди просили розблокувати їм телефони, вот і колупаю нерви собі, і тобі в тому числі бо тобі нєхєр дєлать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@AppMark , то ви вважаєте що це нормально? Простої по 11-20 годин?

Я с жахом уявляю собі що то буде, коли раптом введуть безвізовий режим:wacko:

І що саме цікаве більшість питань до польської сторони, наші досить швидко все роблять, чи то мені так здалось, не знаю...

Коли проїжджаю Угринів, мимоволі задаю собі питання: нафіга там стільки терміналів, якщо з них працює ледь половина? Як правило дві, інколи три колейки, які уходять за горизонт, все решта пусте.

Анекдот в тему: "чому Гітлер напав на Польщу в 1938 році а на СРСР в 1941 році? Тому що проходив митний контроль"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Electronshik сказано:

@AppMark , то ви вважаєте що це нормально? Простої по 11-20 годин?

 

Мені треба було попасти до Польщі по особистих причинах. Ну і звісно підзаробити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@YouRich , сорі очепятка :)

А взагалі то проходження кордонів то просто ппц.

Що робиться біля дороги на під'їздах до терміналів, це жесть. Співчуває місцевим жителям і розумію всіх тих, хто стоїть по 11-20 годин та більше. І кругом поле і ніяких, хм "зручностей" :)

Цікаво, а автобуси також так стоять? Чи їх все таки по зеленому коридору пускають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Electronshik сказал:

Цікаво, а автобуси також так стоять?

 

Мене також цікавить питання. На якому транспорті краще їхати і кудою, що вчасно встигнути в Хелм на конкретний міжнародний автобус?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, AppMark said:

Іди і скажи це ще 100 учасникам які свторюють чергу, ти сам пробував так заробляти? (чи сидівши в офісі з кондюхою і чухати яйця і мати зп в 5000 грн, іди спробуй зароби на Польщі, якщо більше немає змоги як, заробити в нашому селі Ковель, ждати Літа щоб поїхати в Польщу на роботу щоб заробити 1000 баксів за 2 місяці рвучи яблука, ти хоть раз пробував так заробляти? дихати труткою, рвати спину ноги, пробував то нєхер пиздти)100 баксів не моїх, це люди просили розблокувати їм телефони, вот і колупаю нерви собі, і тобі в тому числі бо тобі нєхєр дєлать!

я ніфіга не пойняв з цього тексту

так 5000грн в офісі то добре чи погано ?

всі хто не рвали яблука в Польщі – ніфіга не працювали в своєму житті ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Соромітник сказано:

я ніфіга не пойняв з цього тексту

так 5000грн в офісі то добре чи погано ?

всі хто не рвали яблука в Польщі – ніфіга не працювали в своєму житті ?

 

Хоть 1 раз Їздив до РП? Просто за продуктами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, AppMark said:

Хоть 1 раз Їздив до РП? Просто за продуктами?

один раз на місяць точно катаюся за продуктами, деколи частіше

а що ?

за останні пів року, коли черги збільшилися, не стояв на кордоні довше як 3-4 години... певно щось роблю не так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, AppMark said:

Хоть 1 раз Їздив до РП? Просто за продуктами?

Та нє, не те питаєш. Треба так: "Хоч раз гній розкидав вилами на городі?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, YouRich сказал:

 

Мене також цікавить питання. На якому транспорті краще їхати і кудою, що вчасно встигнути в Хелм на конкретний міжнародний автобус?

Без прикола саме краще їхати на моцику(скутер)! Пускають як ляхи так і наші без черги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, YouRich сказал:

 

Мене також цікавить питання. На якому транспорті краще їхати і кудою, що вчасно встигнути в Хелм на конкретний міжнародний автобус?

Без прикола саме краще їхати на моцику(скутер)! Пускають як ляхи так і наші без черги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, vagus сказано:

Без прикола саме краще їхати на моцику(скутер)! Пускають як ляхи так і наші без черги!

Да, а якщо товар передають назад на себе накинув пару колес і поїхав! Бачив пару таких унікалів ну, а шо 80 грн)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, vagus сказал:

Без прикола саме краще їхати на моцику(скутер)! Пускають як ляхи так і наші без черги!

 

Тепер питання - де взяти 4 скутери, куди їх діти потім в Хелмі і як моїх дочок 9 і 12 років за три тижні навчити їздити на скутері? І да, куди грузити чемодани? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, vagus сказал:

Без прикола саме краще їхати на моцику(скутер)! Пускають як ляхи так і наші без черги!

Нюню, особливо якщо треба до Варшави чи Кракова, а звідти на літак. Офігеть на моцику класно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...