Перейти до змісту

Митниця! Запитання і відповіді.


difoto

Рекомендовані повідомлення

Прошу висловлюватись усіх, хто має відношення.

Самооборона Волині не має ресурсів на чергування на митниці. Ну от так, уявіть собі - нам ніхто не платить.(якщо точніше ми ні від кого не берем)

Але має бажання перекрити те все лайно.

І маєм можливість! І бажання!

Ми не строїмо ілюзій щодо .... та ніяких немає ілюзій. 

Бурштин?  - та поки приймуть якийсь закон про бурштин... ми врятуємо десяток гектарів лісу без тих законів. Так(!!!), будем бити і навіть стріляти. Потім скажуть, що ми там бабло заробляєм - нехай. 

Ми хочем зупинити свавілля на митниці та зменшити, або взагалі знівелювати чергу. 

Ну... я  хочу.

В кого є якіі рішення?

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 372
  • Створено
  • Остання відповідь
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, difoto said:

В кого є якіі рішення?

Я стосунку не маю (на митниці не працюю, контрабанду не вожу), але висловлюсь.

1. Бурштин

Твоїми ж словами з теми про будівництво в парку:

Тобто громада поліських сіл не проти нищити природу поряд з своїми домівками заради видобутку бурштину. В чому проблема?

2. Митниця.

Черги - тому що везуть цигарки (в основному, є ще трохи власників польських автівок, які катаються порожніми). Контрабанда папірос дає "роботу" сотням і тисячам мешканців прикордонних регіонів. Це мільйони євро надходжень, значна частина яких потім потрапляє в економіку України.

 

Тут, як і з бурштином, вихід може бути лише один - підняти рівень добробуту населення до такого рівня, на якому чесною працею можна буде заробляти стільки ж, скільки й копанням десятків кубометрів лісової землі чи просиджуванням по 10-12 годин в черзі на кордоні щодня.

 

Правда можна ще зробити ціну на тютюн як в Східній Європі, на рівні 3-4 євро за пачку, щоб нівелювати заробіток. Але тоді почнеться реекспорт з Білорусі і ОРДЛО. Ну і Мегаполіс, знову таки ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 все якби правильно написав, але не врахував що "громада" не має там своєї людини на керівній посаді. І від того в неї журба та свербіж. А коли "громада" хоче то вона ого-го :) на всьо піде. Буде збирати всі свої "громадські" організації, робити купу рухів "корисних", мітинги і т.д. Голос "народу" має бути почутий... і представник від самооборони"громади" зайняти крісло.

 

On 4/26/2016 at 10:04 PM, difoto said:

уявіть собі - нам ніхто не платить.(якщо точніше ми ні від кого не берем)

уявляю... уявляю... :)

Точніше все ж – "вам ніхто не платить" бо ви за ідею працюєте. Платять тим хто вам ці ідеї спускає зверху.

.

А тепер про митницю. Поки не вирішиться питання з автомобілями (катання раз на 5 днів) і поки митники не почнуть робити свою роботу (присікати контрабанду) – черги меншими не стануть.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, yu2007 сказал:

Черги - тому що везуть цигарки . Контрабанда папірос дає "роботу" сотням і тисячам мешканців прикордонних регіонів. Це мільйони євро надходжень, значна частина яких потім потрапляє в економіку України.

Тут, як і з бурштином, вихід може бути лише один - підняти рівень добробуту населення до такого рівня, на якому чесною працею можна буде заробляти стільки ж, скільки й копанням десятків кубометрів лісової землі чи просиджуванням по 10-12 годин в черзі на кордоні щодня.

Рідкісний випадок, але тут я згідний з yu2007 на 100%.

9 минут назад, Соромітник сказал:

Голос "народу" має бути почутий... і представник від самооборони"громади" зайняти крісло.

"Если не можешь победить врага - возглавь его"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, difoto сказал:

хто має відношення

Коли це все закручувалось біля місяця тому, то Самооборони і близько там не було, а тепер "цікавість" з'явилась, "патріотизм" заграв? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ідея супер,але потрібні корінні зміни.

на мою думку:

1. потрібно зробити підрозділ самооборони (в багатьох саме це слова вже викликає певні відчуття), і перейменувати плану "Наглядачі" , повністю змінити форму, щоб лише той підрозділ мав право носити її лише на території митні. Щоб на кожній формі у кожної людини було своє маркування на пузі та на спині, плану шифр, щоб від двозначних цифр при додаванні виходила цифра 5 (27,72,14,41....) я не думаю, що буде тьма людей щодня на митниці працювати.

 

2. узаконити цю нову ГО/підорганізацію, якій дозволять бути офіційним наглядачем, без носіння зброї, без права на затримання та штрафування, лише фіксація порушення на дію митників та всю діяльність митні, після чого надавати докази керівництву та чекати на їхню реакцію, якщо від вищих посадовців не буде ніяких дій, то є ще вищі,  і тоді вже на керівників накапати.

 

3. зробити фінансовий аналіз на 6 місяців - усі витрати на пальне, на батарейки до ліхтариків, щоб працювали цілодобово і завжди тримати під контролем тих паразитів. Як на мене, це має бути людей 30, які працюють позмінно, яких завозить мікроавтобус 5-6 людей, за якими закріплені номери на формах і будуть хвостиком бігати по вулиці за митниками, які будуть наглядати, скільки грошей дають, щоб проїхати без черги, скільки разів за годину випивають кави і скурюють цигарки, а саме головне скільки годин у них обід.

 

я це бачу якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З яких це пір митниця перестала бути режимним об’єктом і дозволяється по ній соватися тіпочкам "узаконеним" в "спеціальній формі" з камерами ? Я щось пропустив ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. узаконити цю нову ГО/підорганізацію  - раніше також ніхто не міг подумати, що по місту будуть їздити озброєні люди ночами і захищати мешканців міста від

злодіїв. Тому і кажу, що потрібно надати статус лише спостерігача чи незалежний контроль дій державних установ, я думаю, якщо взятися то можна придумати щось.

 

п.с. до 2011 року по всіх митницях совалися тіпочки, які разом з митниками не тільки оформляли вантажі так, як потрібно, а потім ввели єдине вікно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Віталька самооборонівці їздять озброєні ? :) куясє.. а поліція куди дивиться ?

Я бачу лише один варіант – вся Самооборона йде в прикордонники. Там вони зможуть все змінити на краще прямо з середини. Ото буде узаконенням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Соромітник та я про варту і всіх інших )

звісно цей варіант буде найкращий, але хто ж їх пустить, батьки платять 10к зелених, щоб їхні дітки пішли в прикордонники, а тут самооборонівці мітять, ще й на

халяву, хто ж їм дасть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, Соромітник said:

@yu2007

А тепер про митницю. Поки не вирішиться питання з автомобілями (катання раз на 5 днів) і поки митники не почнуть робити свою роботу (присікати контрабанду) – черги меншими не стануть.

 

Ні, синку, це хвантастика (з реклами).

 

Боротьба з наслідками ніколи не буде ефективнішою за боротьбу з причинами. Якщо я в офісі чи цеху отримуватиму 1,5-2 кгрн. в день, то чи буду я цілу ніч і півдня стояти в чергах, щоб заробити ті самі гроші на цигарках та перекидці товару? Чи буду надривати спину в поліських лісах? 

Мова йде про бізнес, хоч і нелегальний. Якщо є можливість заробити більше - знайдуться і бажаючі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 ланцюжок довгий і найгірше що там замкнуте коло

Причина всього того в жопній економіці та законодавстві. А це ми маємо як наслідок багаторічних діянь злочинної влади. Котру самі і обрали. А обрали тому що всім пох та і переважна більшість не може похвалитися IQ вище посереднього дев’ятикласника. А це тому що вкорні відсутня освіта та нормальне виховання для тої ж таки переважної більшості. А причина цього у владі... яку ми самі і обрали... ну і т.д. Ще є багато відгалуджень, але всі вони зводяться до того що людям насрати на середовище в якому вони живуть, на ближнього, на закони і всі інші цінності розвиненого суспільства.

Тоді виходить що все це боротьба з наслідками.

Варіанти ? Чи може я десь в ланцюжку помилився ?

Як взяти і в один момент зробити населення України грамотним, розсудливим та без бажання щось вкрасти ? Без бажання когось розвести на баблос чи довіру ? З вірою в завтрашній день....

P.S.: два тижні жужали сусідам про збори будинку і про те що ОСББ повинно бути хоча б для того щоб самим керувати своєю власністю і облаштовувати свій дім. На час зборів стояв я один, потім підтягнулися ще власники. Десь з семи квартир максимум... з вісімдесяти. Яка нах митниця ? люди не хочуть нести відповідальність за своє... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 minutes ago, Соромітник said:

всі вони зводяться до того що людям насрати на середовище в якому вони живуть, на ближнього, на закони і всі інші цінності розвиненого суспільства.

Так то воно так. Але є нюанс.

Людям було "нас рать" і рік тому, і два, і п'ять.

Якщо ж говоримо суто про підняту проблему, то ще рік-два тому в Угринові не було черг, а в Ягодині були зазвичай в 5 разів менші.

Тому значне збільшення черг, якщо дуже спрощено, - це наслідок курсу 25.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, nikifor сказал:

Самообороні буду довіряти лише тоді коли вона назву собі поміняє

тоді ти походу реальний дурак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не було черг нехай держава зробить перетин кордону 1 раз на рік, 80% авто у черзі це авто на іноземній реєстрації.  На митниці не тільки потрібно черги зменшувати, а також хабарництво митників і прикордонників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, yu2007 said:

Якщо ж говоримо суто про підняту проблему, то ще рік-два тому в Угринові не було черг, а в Ягодині були зазвичай в 5 разів менші.

Тому значне збільшення черг, якщо дуже спрощено, - це наслідок курсу 25.

курс 25 був каталізатором а не причиною

якщо зараз бакс обвалиться, то наврядчи америкоси масово ломануться контрабас в канаду таскати... бо за це штрафи та тюрма

а в нас можна... ото і є першопричина

так мені чомусь думається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Соромітник said:

курс 25 був каталізатором а не причиною

якщо зараз бакс обвалиться, то наврядчи америкоси масово ломануться контрабас в канаду таскати... бо за це штрафи та тюрма

а в нас можна... ото і є першопричина

так мені чомусь думається

Не знаю чи правда, з місяць тому пив горілку в одній компанії з чоловіком, що часто їздить до ЄС. Так от він сказав, що поляки навпаки знизили штрафи за цигарки. Парадокс, якщо це так. Це щодо тюрми.

 

В поляків мої цигарки +/- 13 злотих (в нас по 21 грн.). Але в основному везуть дешевші, якраз по 13-15 грн.. Тобто різниця в 6-7 разів. 

Вертаємось до курсу 8грн. за бакс, і різниця стає лише в 2 з копійками рази. Продають, звісно, дешевше, чим роздрібна польська ціна. Залишається різниця 1,5 рази. І купа ризиків та геморою при "манюсенькому" наварі.

 

В результаті черги скорочуються в 5-10 разів. Це Перемога!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AppMark сказано:

Щоб не було черг нехай держава зробить перетин кордону 1 раз на рік, 80% авто у черзі це авто на іноземній реєстрації.  На митниці не тільки потрібно черги зменшувати, а також хабарництво митників і прикордонників.

 

Ага, аде ти тоді будеш купувати дешеві відносно) товари з Польщі...(Памперси, хімія, техніка побутова, коляски і тд)

 

Все офіційно буде ввезене....

 

 

Я звичайно за тещо б все було по закону, АЛЕ ВСІМ ПО ЗАКОНУ!!! А то польську митницю прикриють, а Адєсса мама, як валила так і буде валити 40ка футовими контейнерами всякий хлам з Китаю та Туреччини...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку давайте я вам коротко висловлюсь про Громадське формування з охорони громадського порядку "Самооборона Волині"

Назву ми не змінимо, бо так записано в статуті. До Парубія ми маємо відношення таке ж , як морська свинка до моря і свиней (с) la20 (але стосунки підтримуємо, звісно, тому що де-юре ми окреме громадське формування із своїм статутом і т.п. , а де-факто - ми залишились майданівцями)

Координаційна рада складається з 17 людей, серед яких немає ні Лапіна, ні Хведчака - їх голос на зборах дорівнює нулю, що б там не фантазував Соромітник. І так, в багатьох членів ГФ є спецзасоби з всіма дозволами згідно закону України про ГФ ОГП, в т.ч. травматична зброя. Ми регулярно їздимо на тренування та стрільби, до того ж велика частина з групи швидкого реагування - на контракті з МО у роті охорони. Моя донька - теж і , для прикладу з 10 травня виїжджає на полігон на навчання або т.зване "бойове злагодження". Де вона та всі інші мої побратими будуть бігати у броніках і стріляти з Калаша.

Це я до того - що 90% самооборонівців виконують свої обов"язки згідно статуту. Рекомендую Соромітнику та іншим перечитати закон про ГФ ОГП і про що там йдеться. До речі, Самооборона була разом з прикордонниками і виконувала завдання по охороні кодону ще два роки тому. І митницю ми вже контролювали, і затримували контрабас на мільйони. І на бурштині були, останній раз здали поліції щось біля 30 кг сирцю. Кількість конфіскованих помп - навіть не знаю. Всі закиди про продажність і т.п. - ми над ними голосно сміємось, але суть не в тому.

До нас звернулось керівництво митниці з проханням допомогти у наведенні порядку. Я попросив вас усіх, хто в темі - підказати проблеми з чергами, причини і потенційні методи реагування(впливу) на ситуацію. А ви розвели черговий срач.

Ми не говоримо тут про економічну ситуацію в країні, про зарплати та Порошенка.

Є чітке запитання: в чому причина черг на митниці?

1. Контрабандисти. (яким чином вони створюють чергу??? Вони просять їх подовше оглядати, чи як?)

2. Виїзд раз на 5 днів (подробиці, будь ласка - як це впливає на черги?)

3. і т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конкретно про черги.

В нас МПР з Республыкою польща.

В ягодині можна іхати по зеленому коридорі в будь якому пасі, і наприклад по вантажним авто а ягодині план був 300 машин в сутки мінімум, і якщо менше то дають по голові.

З польської сторони ніких планів не має, паси поділені "Всі", ЕС, МПР, заіхав в не той поляк не візьме документи і працюють вони тут дуже повільно.

Польські номери - велика кількість машин іздить туди назад.

Цигарки на чергу ніяк- все одно чекають своїх.

Це так коротко.

Керівництво повинно вирішувати проблему тільки разом з поляками.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, nemo said:

Цигарки на чергу ніяк- все одно чекають своїх.

З тих, кого знаю, всі стоять на зеленому, ніхто нікого не чекає.

Правда і везуть небагато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...