Перейти до змісту

Підземний перехід на Соборності (петиція)


Честер

Рекомендовані повідомлення

Випадково втрапило на очі... Вибачайте, що піднімаю стару тему, але раз вже про це ми тут трішки холіварили на попередній сторінці, то вже сюди й викладу "новину" по темі:

("новина", правда, ще за жовтень 2017го, але в тему)

НОВИЙ ОРЕНДАР «ПОРТСІТІ» ВІДХРЕСТИВСЯ ВІД БУДІВНИЦТВА ПІДЗЕМНОГО ПЕРЕХОДУ

Цитувати

    Незважаючи на те, що у ТРЦ «ПортСіті» змінилося керівництво, будувати підземний перехід нинішні орендарі так і не планують. Буцімто власники - ПП «Реммеблі», що належать до олігархічної групи «Континіум», не передавали їм таких зобов’язань.
    Нагадаємо, для будівництва ТРЦ «ПортСіті» на вулиці Сухомлинського Луцька міська рада дала 2,4 гектара, натомість акціонери комплексу ПП «Реммеблі» обіцяли побудувати підземний перехід. Втім, торговий центр здали в оренду й нинішні власники про старі обіцянки нічого не хочуть знати.
    Зауважимо, що в «ПортСіті» змінився керівник. Замість директора Ігоря Олексюка обов’язки виконує Володимир Шаповалов, який і повідомив, що будівництвом підземного переходу адміністрація торгово-розважального закладу не планує займатися.
«Я не обіцяв і до цього переходу немаю жодного відношення, бо ми зовсім інша організація, і «ПортСіті» до цього немає жодного відношення», - вважає Володимир Шаповалов.

IMG_6448w.JPG

У відповіді на запит Інформаційного агенства Волинські Новини нинішнє керівництво пояснює, що частину торгово-розважального центру «ПортСіті» зараз орендує ТОВ «Порт Сіті Груп». Щодо ж до будівництва підземного переходу, зазначають в листі, то таких зобов'язань під час підписування договору оренди з ПП «Реммеблі» не передавали.

1w.jpg

Зауважимо, для того, аби отримати в обласному центрі ласий шмат землі, «Континіум» почав задовго «підгодовувати» лучан обіцянками, щоб отримати бажане. Зокрема, у 2008-му році олігархічна гупа звернулися в міську раду за дозволом на обстеження земельної ділянки для будівництва підземного переходу на проспекті Соборності. Підприємці обіцяли лучанам підземний перехід у 6 метрів завширшки, по обидва боки якого мали бути розташовані кіоски.
    Забудовником ТРЦ «Порт Сіті» виступило ПП «Реммеблі», яке входить у групу компаній «Континіуму». Бажану землю вони отримали та зобов’язалися разом із торговим центром будувати перехід, що і було зафіксовано в документах.
    «Зобов’язання ПП «Реммеблі» щодо необхідності проведення проектування та будівництва підземного переходу в комплексі із будівництвом торгово-розважального центру Порт City на вулиці Сухомлинського,1 було зазначено у п. 10 містобудівних умов та обмежень вказаного будівництва виданих управлінням містобудування та архітектури», - вказано у відповідь на депутатський запит Ігоря Поліщука, який свого часу добивався від "Порт Сіті" виконання зобов’язань перед містом.

6567.jpg

Втім, ТРЦ будувати почали, а от за підземний перехід «забули».
    Аби відкриття «Порт Сіті» у травні 2014-го року не зірвалося, керівництво почало роздавати нові обіцянки. Напередодні директор ПП «Реммеблі» Галина Лимар запевнила, що першою чергою будівництва був гіпермаркет «Там Там», другою – торгово-розважальний комплекс «Порт Ciті», третьою чергою стане торгово-розважальний офісний центр, що прилягатиме до вулиці Чорновола, і лише четвертою – підземний перехід.
    Проте і у 2015 році будівництво переходу знову відтерміновувалося, і лучан вже "годували" черговими обіцянками. Аби підкріпити віру в міфічні плани «Континіуму», навіть представили громадськості проекти підземного переходу.

567.JPG

Зокрема, розраховуючи на початок будівництва переходу, комунальники не бралися ремонтувати проспект Соборності, в очікувані що найближчим часом там розриють асфальт.
    Ці всі процеси активно покривала тодішня влада в місті, інформує видання «Наші Гроші». Адже на посадовців навіть відкрили кримінальну справу за уникнення сплати власників «Порт Сіті» коштів на розвиток міста.
    А от нинішнє керівництво «Порт Сіті» не те що обіцянки припинило давати, а й взагалі умило руки від будівництва переходу. Мовляв, нічого не знаємо та нічого не обіцяли.
    Вочевидь не виконаною залишиться і обіцянка про встановлення захисного паркану між дорогою та дитячим майданчиком, адже це питання теж починають заговорювати.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь
25 хвилин тому, halcogen сказано:

Це ж що виходить, Континіум поімел міську раду.

і нас всіх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от лише одного не розумію, ну дійсно, до чого тут орендарі, якщо вони орендарі? Є власник, котрий брав на себе зобов'язання, з власника й питати. Не відповідає?-в судовому порядку анульовувати всі дозволи/договора, і нараховувати "неустойку", на цьому ґрунті відчужувати майно ПортСіті в користь міста, і принаймні нехай "новий орендар" платить після цього не "власникам", котрі "вмикають окуня", а платить в міську казну, і нехай ті гроші йдуть на будівництво того обіцяного переходу.

Я розумію, що то я написав "по-дитячому", що там купа юридичних тонкощів, але думаю, що це реально, якщо б за це дійсно взялись фахівці та юристи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, halcogen сказал:

Це ж що виходить, Континіум поімел міську раду. Молодці..

 Міська рада й не пручалась,скоріше навпаки.

 І де ті славнозвісні містобудівні умовит з тим п.10? Чому не виклали скан?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 І слава богу. Нормальні країни навпаки повертають наземні переходи. А в нас ще досі хочуть людей під землю загнати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, volks сказал:

 І слава богу. Нормальні країни навпаки повертають наземні переходи. А в нас ще досі хочуть людей під землю загнати.

нормальні країни це які? 

в якій "Нармальній" країні зарили підземний перехід і зробили наземний?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, HelloBoy сказал:

нормальні країни це які? 

в якій "Нармальній" країні зарили підземний перехід і зробили наземний?!

Англія

https://city4people.ru/projects/posts/posts_201.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@volks ймовірність того що у підземному чи надземному переході на пішохода налетить чиєсь авто рівна практично нулю.

Я ЗА підземні чи надземні переходи, особливо там де напружений рух.

Ця стаття яка наведена зверху не є аргументом, якщо їм так подобається то нехай роблять як хочуть. Можливо в них культура краще, нам до цього далеко. Скільки новин, коли п'яні водії збивали пішоходів на пішоходних переходах. Або пішоходи, як дункани маклауди з мобілою у вуха або у навушниках летять через дорогу, абсолютно не дивлячись по сторонах і не розуміють (не дай Боже! зі смертельним випадком) що декількатонну груду заліза миттєво не зупиниш.

На першому місці має бути виключно безпека пішоходів, і підземні чи надземні переходи цю проблему вирішують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Electronshik сказал:

підземні чи надземні переходи цю проблему вирішують.

Ітого на одному лише проспекті Соборності потрібно 9 підземних або надземних переходів, не рахуючи ще півдесятка місць, де маклауди перебігають дорогу поза переходами.

 

20 минут назад, Electronshik сказал:

Можливо в них культура краще, нам до цього далеко.

То можливо потрібно культуру піднімати, а не людей під землю заганяти, при тому закопуючи туди мільйони грн?

 

21 минуту назад, Electronshik сказал:

Скільки новин, коли п'яні водії збивали пішоходів на пішоходних переходах.

Реформа поліції в дії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, volks сказано:

а не людей під землю заганяти

 :lol::lol:

  хто куди їх заганяє? пройтися 20 метрів у повній безпеці то є загон людей кудись, мдааа.....це в першу чергу безпечна умова, створена для людей. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, yura-patriot сказал:

хто куди їх заганяє?

Якщо залишиться наземний, то не заганяє. А так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, volks сказал:

То можливо потрібно культуру піднімати, а не людей під землю заганяти, при тому закопуючи туди мільйони грн?

@volks Ви знаєте багато випадків, коли авто збивало людину у підземному та надземному переході?

Чи допоможе підняття культури тим людям, яких може збити автомобіль на пішоходному переході, наприклад через необережність водія чи пішохода чи через технічну несправність машини?

І не потрібно вдаватись в другу крайність, а будувати  переходи там де дійсно напружений рух

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре було б мати один  підземний перехід навпроти там таму і в ідеалі ще один навпроти тигресу... Класно б розвантажило і Соборності реально став би шляхопровідом (як і задумувався) а не тим лайном з тянучками яким є зараз. Але це лише мрії :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, snouden сказано:

Добре було б мати один  підземний перехід навпроти там таму і в ідеалі ще один навпроти тигресу... Класно б розвантажило і Соборності реально став би шляхопровідом (як і задумувався) а не тим лайном з тянучками яким є зараз. Але це лише мрії :) 

От мені цікаво - яким чином той перехід розвантажив би подібні перехрестя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Electronshik сказал:

@volks Ви знаєте багато випадків, коли авто збивало людину у підземному та надземному переході?

Чи допоможе підняття культури тим людям, яких може збити автомобіль на пішоходному переході, наприклад через необережність водія чи пішохода чи через технічну несправність машини?

І не потрібно вдаватись в другу крайність, а будувати  переходи там де дійсно напружений рух

А коли востаннє збивали людину на переході біля там таму? А на інших регулярно. Вчора на Ковельській, то на Відродження, то біля фуршету, то на Соборності і т.д. Керуючись такою логікою, потрібно будувати сотні переходів. Причому біля Там таму в останню чергу.

8 часов назад, snouden сказал:

Класно б розвантажило і Соборності реально став би шляхопровідом (як і задумувався)

Це коли він задумувався шляхопровідом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On ‎09‎.‎03‎.‎2018 at 04:11, difoto сказано:

От мені цікаво - яким чином той перехід розвантажив би подібні перехрестя?

Там з мосту тіки набрав швидкість - відразу перехід, кінетична енергія втрачається, плюс через колосальну кількість народу та зупинку перед переходом, постійні перестроювання автівок, в результаті там "бутилошне горлишко", а так, якби був тільки підземний перехід - можна було б спокійно їхати як мінімум до переходу навпроти будівництва церкви на Чорновола (бувша Спортивна), хоча я зробив би цей перехід дуже коротким, і проміжки між ввімкненням великі, людей не треба привчати там переходити, і тоді б фактично перша реальна зупинка була б тільки навпроти бувшого Аверсу/Меркурія, і навпроти Тигресу я теж зробив би підземний перехід, там теж потік людей колосальний, , причому він розмивається на два переходи, той що навпроти Тигреса, і той що ближче до гуртожитку. Я би об'єднав ці два переходи в один підземний - і по факту аж до кільця КРЗ знов було б вільно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Це коли він задумувався шляхопровідом?

Ну здається це очевидно - по ширині дороги, смузі яка розділяє зустрічні потоки. Там двох переходів як мінімум там не було спочатку - навпроти церкви на Чорновола і той що трохи далі, ніхто не задумувував там наземні переходи, тому що це мав бути швидкісний шляхопровід. На такому мають бути підземні переходи а не наземні, в Києві так. І не треба казати що це так вже дорого, простий підземний перехід, це не якась колосальна площа, з бутіками всередині, просто перехід і все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@snouden для початку вчимо матчасть : 

шляхопровід — інженерна споруда мостового типу над іншою дорогою (залізницею) в місці їх перетину, що забезпечує рух по ній на різних рівнях та дає можливість з’їзду на іншу дорогу

1 час назад, snouden сказал:

Ну здається це очевидно - по ширині дороги, смузі яка розділяє зустрічні потоки.

Якщо мається на увазі магістральна дорога, то це маразм робити її в такому густозаселеному районі.

1 час назад, snouden сказал:

в Києві так.

Київ далеко не приклад зручного міста, яке має бути в першу чергу орієнтоване на пішохода і громадський транспорт і в останню на особисту жоповозку.

 

1 час назад, snouden сказал:

колосальна площа, з бутіками всередині, просто перехід і все...

В якому вночі будуть ходити по маленькому в кращому випадку.

 

1 час назад, snouden сказал:

Там з мосту тіки набрав швидкість - відразу перехід

Так в будь-якій точці міста.

 

1 час назад, snouden сказал:

в результаті там "бутилошне горлишко

На мості 2 смуги, на світлофорі - 3. Яке бутилочне горлишко?

 

1 час назад, snouden сказал:

проміжки між ввімкненням великі, людей не треба привчати там переходити, і тоді б фактично перша реальна зупинка була б тільки навпроти бувшого Аверсу/Меркурія, і навпроти Тигресу я теж зробив би підземний перехід, там теж потік людей колосальний, , причому він розмивається на два переходи, той що навпроти Тигреса, і той що ближче до гуртожитку. Я би об'єднав ці два переходи в один підземний - і по факту аж до кільця КРЗ знов було б вільно.

Супер. Нормальні міста роблять все, щоб зменшити швидкість руху, а в Луцьку хочуть автомагістраль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

для початку вчимо матчасть : 

шляхопровід — інженерна споруда мостового типу над іншою дорогою (залізницею) в місці їх перетину, що забезпечує рух по ній на різних рівнях та дає можливість з’їзду на іншу дорогу

Я в курсі (в автошколі вчився), так - "по-народному" сказав. А ви завжди говорите "казьонною" мовою?

Цитувати

В якому вночі будуть ходити по маленькому в кращому випадку.

Якщо не робити закутків то цей фактор зменшиться практично до нуля. Плюс зараз цілодобове економне яскраве освітлення не проблема, в 2018 році живемо.

Цитувати

Так в будь-якій точці міста.

В центрі це хоч якось можна зрозуміти, бо типу "прогулочна" частина міста. Сам же Завокзальний район вимагає якоїсь динаміки, руху, а його нема - все потопає в переходах.

Цитувати

На мості 2 смуги, на світлофорі - 3. Яке бутилочне горлишко?

З цих трьох смуг:

 

- Одна разворот наліво, практично завжди заблокована

- Ще одна - місце виїзду маршруток

- фактично реально є тільки одна полоса для руху прямо

 

Цитувати

Нормальні міста роблять все, щоб зменшити швидкість руху

Ну я противник цієї парадимги, переходів надземних і витіснення автівок. Це пішло з якихось курортних міст, і там може справді адекватно. В умовній Барселоні чи Євпаторії це добре, в місті яке не є курортним, де очікуєш якусь динаміку, рух, щоб місто було живе... Це хоч де хороший клімат, там працює атмосфера "ми тут в шльопках по переходах вештаємось", в наших умовах це Індія, Бангладеш - натовпи людей снують по переходах туди-сюди, абсолютно нічого хорошого не додає.

Знову ж таки, треба дивитись на атмосферу мікрорайону і обстановку, на умовних вулиці Огієнка наземні переходи це добре, на Соборності, Відродження - дуже погано.

 

Це я кажу як людина, яка практично порівно часу а) пересувається пішки, б) пересувається автівкою с) пересувається маршруткою. Бо ви почнете кричати що я водій... Так ні ж, ви думаєте мені приємно як пішоходу снувати по величезних надземних переходах? Спішити, хвилюватись чи не зіб'є хтось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті хто топить за наземні переходи - згадайте Перемоги, там відстань між переходами дуже велика (від іст. факу і до фактично 5 школи нема переходів), а в принципі можна було б туди втулити, але тоді Перемоги остаточно встане. Хоч там дійсно подекуди його не вистачає, каюсь сам там інколи перебігаю коли ліньки йди до переходу. З переходами прикол - скільки їх не зробити, на всіх будуть ходити люди і всі начебто будуть потрібні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.03.2018 в 21:59, Electronshik сказал:

Ви знаєте багато випадків, коли авто збивало людину у підземному та надземному переході?

Зате, я чув про багато випадків гоп-стопу в таких переходах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, snouden сказал:

Одна разворот наліво, практично завжди заблокована

- Ще одна - місце виїзду маршруток

- фактично реально є тільки одна полоса для руху прямо

Взагалі-то дві прямо. Розвороту там немає.

 

20 минут назад, snouden сказал:

в місті яке не є курортним, де очікуєш якусь динаміку, рух, щоб місто було живе... 

От місто, де літають автомобілі в густозаселеному районі, точно не живе. Це те ж саме, що жити біля траси. Бррр.

23 минуты назад, snouden сказал:

Сам же Завокзальний район вимагає якоїсь динаміки, руху, а його нема - все потопає в переходах.

І добре. немає де розігнатися. Хоча за світлофор з переходом біля Салюта руки треба повідривати.

 

25 минут назад, snouden сказал:

на умовних вулиці Огієнка

Там взагалі потрібно обмеження швидкості в 30-40 робити.

 

26 минут назад, snouden сказал:

так - "по-народному" сказав.

Ніразу не чув, щоб це слово в такому значенні вживали.

 

27 минут назад, snouden сказал:

В центрі це хоч якось можна зрозуміти, бо типу "прогулочна" частина міста

Будь-який житловий  район має бути зручний для людей, а не лише центр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Взагалі-то дві прямо.

Я не пам'ятаю що там по правилах (на табличках) але там точно дуже часто всякі чудаки розвертаються. І що ти йому зробиш?

А навіть якщо поїдеш вперед, то через пару десятків метрів вже законний розворот, по любому треба перестроюватись в центральну полосу ;) 

В крайній зправа - завжди маршрутки. По факту одна реально полоса вперед.

Цитувати

От місто, де літають автомобілі в густозаселеному районі, точно не живе.

Цитувати

Там взагалі потрібно обмеження швидкості в 30-40 робити.

Ви знаєте, я здається зрозумів в чому ваша проблема. Ваша установка в голові (я не знаю як так склалось), що водій це такий дебіл який буде ганяти де завгодно, якщо жостко його не присікати. Описали такого собі "бляховода" середнього. Ви знаєте, в мене ніколи не було бажання ганяти на Огієнка, навіть якби там не було жодного переходу (і переходу перед перехрестям і за мусорками довго і не було), розумієте.

Ну не хочеться там ганяти, не спонукає обстановка, не та вулиця.  Але Відродження/Соборності - інша. Ці вулиці штучно зроблені повільними.

 

Про трасу - ну якщо буде хай 70-80 км/год, хіба це траса? Там, Слава Богу, будинки будувались за старими нормами, ви бачили яка там відстань від будинків до дороги? Вона велика і з запасом. Це якщо ви боїтесь шуму. Щоб дорога гуділа там мають ганяти не менше 100км год, але в місті такого не має бути.

Цитувати

Будь-який житловий  район має бути зручний для людей, а не лише центр.

Мені як пішоходу незручна відсутність підземних переходів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, snouden сказал:

 

А навіть якщо поїдеш вперед, то через пару десятків метрів вже законний розворот, по любому треба перестроюватись в центральну полосу ;) 

А хто писав?

5 часов назад, snouden сказал:

якби був тільки підземний перехід - можна було б спокійно їхати як мінімум до переходу навпроти будівництва церкви на Чорновола (бувша Спортивна),

Виявляється вже проблема не в переході біля ТамТаму, а біля Чорновола.

10 минут назад, snouden сказал:

В крайній зправа - завжди маршрутки

І знову промах. Права там лише для повороту праворуч.

 

11 минут назад, snouden сказал:

Але Відродження/Соборності - інша. Ці вулиці штучно зроблені повільними.

Так і має бути.

13 минут назад, snouden сказал:

водій це такий дебіл який буде ганяти де завгодно, якщо жостко його не присікати.

Дуже часто саме так.

 

17 минут назад, snouden сказал:

Про трасу - ну якщо буде хай 70-80 км/год, хіба це траса?

Дуже приємно йти по тротуару, коли поруч пролітають авто на такій швидкості.

 

18 минут назад, snouden сказал:

Мені як пішоходу незручна відсутність підземних переходів!

А тепер уявіть, що ви мамаша з візком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...