Перейти до змісту

Супутникове чи інтернет телебачення?


Dimaxa

Рекомендовані повідомлення

On 26.04.2016 at 11:50, Otto Kreer сказано:

Я спеціально не наголошував на халяві бо її насправді НЕМАЄ )))

Безкоштовно можна дивитись цей пакет якщо ви маєте хоча б один платний ))))))

А якщо не маєте платного то зможете дивитись футбол аж одну хвилину після чого картинка зависне

Не все так трагічно, сьогодні закінчився основний пакет, підключив тільки цей бесплатний і футболи показують!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 86
  • Створено
  • Остання відповідь
9 часов назад, ChB сказал:

Не все так трагічно, сьогодні закінчився основний пакет, підключив тільки цей бесплатний і футболи показують!

всі хто мені ніби заперечували насправді тільки підтвердили мої слова - у всіх ваших маніпуляціях все рівно присутні грошики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це з їх форума:

 

Цитувати

 

Теперь у нас есть бесплатные пакеты!
 

Все эти пакеты с сегодняшнего дня предоставляются нашим сервисом абсолютно бесплатно!!
огромная просьба не флудить и не троллить!! просто наслаждайтесь!

Удалять старые подписки не будем не пишите и не засоряйте!! Как только закончится срок переходите на бесплатный!



Далее приводим пошаговую инструкцию для подключения этих пакетов:

Заходим в кабинет в биллинге, хочу обратить ваше внимание, остаток на счету может быть нулевой

Затем переходим в меню "Продукты" и выбираем нужный Вам бесплатный пакет (они для удебства выделены другим цветом) и нажимаете кнопку "Купить"

 

Далее выбираете "Купить дни"

Потом вводите в графе "Сроков" вводите то количество дней сколько вам нужно

Подключенный бесплатный пакет после этого вы увидите на главной странице кабинета.

Пакет активируется через 15 минут и будет готов к просмотру.

Далее проводите настройки в своем ресивере согласно вашего эмулятора:

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже таки існує безкоштовний сир ? )))

спеціально зареєстрував нового користувача і дійсно халява працює - такого просто не може бути, нас хочуть підманути.

Доречі на днях Футболи почали транслюються ще з двох транспондерів, причому вже є в HD якості

Astra 4A/1E, SES-5, 4.8° в.д.

 

·  [28.04.16] 'Футбол 1 HD (Украина)', 'Футбол 2 HD' на 11747 V, sr 30000, fec 3/4, DVB-S2 / 8PSK, MPEG-4 / HD, Conax [frocus.net, Evron]

 

·  [28.04.16] 'Футбол 1 (Украина)', 'Футбол 2 (Украина)' на 12073 H, sr 27500, fec 3/4, Viaccess [frocus.net, Evron]

 

перевірив - відкриваються

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Otto Kreer сказано:

невже таки існує безкоштовний сир ? )))

спеціально зареєстрував нового користувача і дійсно халява працює - такого просто не може бути, нас хочуть підманути.

Доречі на днях Футболи почали транслюються ще з двох транспондерів, причому вже є в HD якості

Astra 4A/1E, SES-5, 4.8° в.д.

 

·  [28.04.16] 'Футбол 1 HD (Украина)', 'Футбол 2 HD' на 11747 V, sr 30000, fec 3/4, DVB-S2 / 8PSK, MPEG-4 / HD, Conax [frocus.net, Evron]

 

·  [28.04.16] 'Футбол 1 (Украина)', 'Футбол 2 (Украина)' на 12073 H, sr 27500, fec 3/4, Viaccess [frocus.net, Evron]

 

перевірив - відкриваються

 

В мене  'Футбол 1 HD (Украина)', 'Футбол 2 HD'  не відкриваються ((( що може бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yura-patriot сказал:

що може бути?

Це вже від шародавця залежить :) Там за посиланням написано, що роздає Xtra TV, а більшість популярних шародателів не хочуть з ними заморачуватись або дають плагін, що коли його запускаєш, то все інше починає глючити і вони самі попереджають про це! Там ще з плагінами "танцювати" треба... Ну в мене тюнер Openbox і плагіни MgCmd або Wiccard не відкривають Xtra TV, ну я і без HD цих каналів обхожусь, всерівно НТВ+ все дублює. Хочеш - пробуй мніпуляції з плагінами, інфи в неті вистачає.

P.S. А взагалі зараз ця частота навіть не сканується :( Мабуть лише тест в HD

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yura-patriot сказал:

В мене  'Футбол 1 HD (Украина)', 'Футбол 2 HD'  не відкриваються ((( що може бути?

у мого шародавача потрібно обов"язково два порта прописувати, у мене відкриваються по newcamd

to igorgame

Сканується частота , поставте замість sr 27500 -  30000 і все буде глянц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, igorgame сказано:

 Ну в мене тюнер Openbox і плагіни MgCmd або Wiccard не відкривають Xtra TV,

 

Ги і в мене Openbox, я то не шарю в цих справах,але також так подумав що просто плагіни не відкривають Xtra TV.

В мене все просканувалося HD маю на увазі,а прості Футбол1,2 і так є,але ж мля хочу HD картинку:unsure:, бо саме ці канали найбільше і дивлюся,а скоро Євро!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Otto Kreer сказал:

 

Сканується частота , поставте замість sr 27500 -  30000 і все буде глянц

Я у курсі і в мене чогось на цій частоті повний голяк, а все інше на цьому супутнику гуд. Да там усього три канали, English і два футболи і в мене нуль :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
14 часа назад, AlinaSoko сказал:

Інтернет тв цікавіше буде ніж супутникове

Та ну? :) Аргументуйте і особливо з приводу якості :) а можливості це що? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.07.2016 at 22:23, AlinaSoko сказано:

Інтернет тв цікавіше буде ніж супутникове і якість караща і можливостей більше, але потрібно, що інтернет був нормальний

 

не згідний! наведіть приклад андроїд-приставки яка працює бездоганно.

всі вони мають велику кількість недоліків... в SAT - єдина проблема " хмара стала... гроза... масивний сніг" але це швидко минає

і інтернет може бути зовсім повільним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.07.2016 at 12:53, Savoy сказано:

наведіть приклад андроїд-приставки яка працює бездоганно.

Google Nexus Player, Nvidia Shield Android TV, ...

Не впевнений, що існують DVB-Sx рішення які працюють бездоганно.

Стороні чинники, які впливають на сигнал, є і там і там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.07.2016 at 11:53, Savoy сказано:

 

не згідний! наведіть приклад андроїд-приставки яка працює бездоганно.

всі вони мають велику кількість недоліків... в SAT - єдина проблема " хмара стала... гроза... масивний сніг" але це швидко минає

і інтернет може бути зовсім повільним.

використовую сабж U2C задоволений зі слів головного користувача (дружини) на 110%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.07.2016 at 17:57, Jack сказано:

використовую сабж U2C задоволений зі слів головного користувача (дружини) на 110%

 

користуюсь VU+Solo2  задоволений на 220%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.07.2016 at 07:36, r3T5 сказано:

Google Nexus Player, Nvidia Shield Android TV, ...

 

не юзав... не скажу ... але , думаю,  з торент ТV і

YouTube

у них також будуть баги!

от в мене i68G RK 3368 Android TV BOX (firmware Zidoo_r68_gigabit_v7)

ніби все і добре ... але деколи  так і хочеться "влупити" ним в стіну:D

а от

VU+Solo2   реально  няшка )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Savoy сказано:

 

VU+Solo2   реально  няшка )

 

ціна також няшна в 6000 грн, при курсі 8 я б з радістю також взяв би його, але брав тоді uno, бо solo2 ще не було :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Formuler F3 взяв і ніразу не пошкудував, за свої гроші просто бомбезний тюнер

P.S. Також маю Imito MX1 то даже вже не включаю так, як різниця з супутниковим тв і онлайн просто кардинальна! Даже якщо рівняти HD канали з сервісу OLL TV і той жеш самий канал тільки з супутника з даним тюнером розумієш, що онлайн тв поки ще до якості прямої трансляції зі спутника не доросло. Імхо

P.S.S. Мій вибір однозначно супутникове тв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Savoy сказано:

от в мене i68G RK 3368 Android TV BOX (firmware Zidoo_r68_gigabit_v7)

ніби все і добре ... але деколи  так і хочеться "влупити" ним в стіну:D

Тому що не треба було брати на RK3368, а треба було взяти на Amlogic і все було б добре 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Yurik сказано:

Тому що не треба було брати на RK3368, а треба було взяти на Amlogic і все було б добре 

дуже раджу уважно пречитати всі  239 сторінок по посиланню тут  і тільки тоді про щось аргументувати !

 

P.S.....  а у вас яка конкретно модель Amlogic 905 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Savoy сказано:

дуже раджу уважно пречитати всі  239 сторінок по посиланню тут  і тільки тоді про щось аргументувати !

 

P.S.....  а у вас яка конкретно модель Amlogic 905 ?

Там не 239, а 120 сторінок. І читати про приставку яка мені не цікава не бачу сенсу. Якщо там є щось важливе, то киньте ссилку на пост або скопіюйте сюди. 

 

P.S. Приставка на Amlogic 905, Mini M8S 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Yurik сказано:

Mini M8S 

сорі... і що  не "глючить" взагалі? звук...? "підторможування"  картинки..? "вибивання" під час програвання важкого контенту?

чесно - не вірю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...