Перейти до змісту

Супутникове чи інтернет телебачення?


Dimaxa

Рекомендовані повідомлення

та просто криза в шаровиків (курс $ і люди навіть на шарі почали економити :D) от і поскидали ціни в $ , б'ються за людей. На днях вже vip all пропозиції приходили здається по 1.2$ (нтв 0,6-0.8)

 

На рахунок самої теми топіку, то звичайно супутникове.

Кому дощик заважає, то можна зі звичайної пластикової пляшки зробити ось таку штуку (або можна і більш крутіший захист, гугл в допомогу)

10dff117ec16.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 86
  • Створено
  • Остання відповідь

якщо хочеш дивитися наші футболи то тільки підписка (40грн): укртелеком, olltv, воля... Через шару їх не подивишся, а плейлисти нестабільні, виручає сопка чи торент тв. Але це морока, а так заплатив і дивишся. 

ЗІ: На ЧЄ буду купляти підписку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щастя при

10 часов назад, Vitaliy L сказал:

І мені цікаво :)

Щастя приходить з часом )))  

Тобто такі тарифи надаються клієнтам які вже певний час користуються сервісом. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

футбол 1 і Футбол 2 не цікавить, маю від Волі через ОТТ бокс. Поки потрібні канали показують через торент тв або через сопки (власне для цього і було куплено андроїд приставку), а так є ще десь 145 каналів від Волі. Підписку купувати не буду по тій причині, що наші коментатори м'яко кажучи не дуже хороші і компетентні, тому доводиться дивитись з каналів МатчТВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Orfey сказал:

якщо хочеш дивитися наші футболи то тільки підписка (40грн): укртелеком, olltv, воля... Через шару їх не подивишся,

Як то так не подивишся ))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, charlie сказал:

Кому дощик заважає

Малось на увазі про вплив дощу та інших "катаклізмів" не на обладнання, а на перешкоду доступу сигналу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Orfey сказал:

якщо хочеш дивитися наші футболи то тільки підписка (40грн): укртелеком, olltv, воля... Через шару їх не подивишся

Да ну? :) Все йде і дуже чудово!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Otto Kreer сказал:

Тобто такі тарифи надаються клієнтам які вже певний час користуються сервісом

Так! Але ж не 1,2 $ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Yurik сказал:

тому доводиться дивитись з каналів МатчТВ

Чому доводиться, є кращі коментатори і якість, вибір трансляцій?! Ну можна ще Polsat або nc+ взяти, все теж-саме що у НТВ+ тільки по польськи коментують :) Вибір о-го-го - аби встигав переключати і дивитись! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, ForZa сказал:

Так! Але ж не 1,2 $ :)

а я писав про 1.2 ???  ні, я писав 1.6

хоча 1.2 це також реальна ціна - там же якщо купуєш від двох і більше місяців то ще дають знижку мінус пару відсотків. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Orfey сказано:

якщо хочеш дивитися наші футболи то тільки підписка (40грн): укртелеком, olltv, воля... Через шару їх не подивишся,

 

2 годин тому, Otto Kreer сказано:

Як то так не подивишся ))))

 

Причому можна й взагалі безкоштовно:

TRK Ukraina,Football (4.8е)
Подробно
  0 usd 0 usd Бесплатный пакет (Free )

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, ChB сказал:

 

Причому можна й взагалі безкоштовно

 

Я спеціально не наголошував на халяві бо її насправді НЕМАЄ )))

Безкоштовно можна дивитись цей пакет якщо ви маєте хоча б один платний ))))))

А якщо не маєте платного то зможете дивитись футбол аж одну хвилину після чого картинка зависне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для поціновувачів халяви зараз є зовсім недорогий тюнер Sat Integral S-1225, в ньому як бонус - три місяці халявного перегляду всього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, ForZa сказано:

Малось на увазі про вплив дощу та інших "катаклізмів" не на обладнання, а на перешкоду доступу сигналу!!!

ну таке рідко буває, хіба тільки з укр каналами, які інколи люблять глушити. А я в основному дивлюсь 19.2E (Movistar+, CanalSat France HD, Sky DE), доречі нашим каналам чи НТВ+ ой як далеко до вище згаданих пакетів в плані контенту, правда треба знати англ мову для комфортного перегляду фільмів, а спорту там взагалі навалом (хіба на нтв наприклад можна дивитись тенніс?)

Цитувати

Безкоштовно можна дивитись цей пакет якщо ви маєте хоча б один платний ))))))

не обовязково, якшо поключовий шаринг,  закинув 0,3$ і дивлюсь цілий рік по суті футболи за ці гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, charlie сказал:

(хіба на нтв наприклад можна дивитись тенніс?)

Раніше можна було. зараз не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, vaz75 сказано:

Можна, уяви собі

ну канал є , але вже 2 роки не закуповує турніри (раз здається вімбледон закупляли і все) і не збирається купувати. Але то все оффтоп.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТО що по обладнанню робити? Я так розумію думки більшості зійшлися на супутнику?

Взнавав, в будинок затягнутий досить серйозний інтернет-канал.
Я вже подумую над варіантом ТВ-бокса і великого монітора для кухні для початку...

Що скажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Dimaxa сказал:

ТО що по обладнанню робити?

А як з жінкою спати не треба інструкцій?(сарказм).

Тут дописувачі на власному досвіді поділилися, а ти вже сам вирішуй, що тобі робити з обладнанням.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, charlie сказал:

хіба на нтв наприклад можна дивитись тенніс?

Eurosport-1,2 у поміч! НТВ зробили ребрендінг каналів і просто прибрали канал "Теніс" але коли є толкові змагання, то транслюють на своїх каналах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Dimaxa сказал:

думки більшості зійшлися на супутнику?

Взнавав, в будинок затягнутий досить серйозний інтернет-канал.

Ну ви визначтеся? Питаєте і читаєте у більшості відгуків про супутник і тут-же пишите про "серйозний інтернет-канал" :) Ставте супутник і не заморочуйтесь! Ну якщо полюбляєте танці з бубном і не цінуєте вільний час, то можете з нетом експерементувати :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів у вас буде дві точки перегляду,  то :

- на одну точку  купіть замість великого монітора і ТВ- бокса в сто раз краще великий телевізор зі Смартом наприклал з серії  Ultra HD - а в ньому вже буде і повноцінний Смарт( айпітіві, ютуб і т.д)  і аналогове і Т2 і супутникове відкрите 

- на друге місце свій старенький ТВ + супутниковий тюнер середнього класу типу GI Mini Plus і на нього поставте шару.

Все !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Otto Kreer сказал:

- на одну точку  купіть замість великого монітора і ТВ- бокса в сто раз краще великий телевізор зі Смартом наприклал з серії  Ultra HD

Ну тут мабуть людину і фінансові питання того-всього цікавлять, а ви Ultra HD да ще і великий :) У другу комнату, а це у більшості спальня, досить ТБ з USB, віткнув флешечку з тим що хочеш подивитись на ніч і насолоджуєшся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, ForZa сказал:

Ну тут мабуть людину і фінансові питання того-всього цікавлять, а ви Ultra HD да ще і великий :)

ну викидати гроші на "великий монітор"  то злочин )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Otto Kreer сказал:

"великий монітор"

Ну UHD TV знааааааачно дорожчий! Ну то таке... людина сама обере що і як, ми лише свою точку зору висловлюємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...