Перейти до змісту

Супутникове чи інтернет телебачення?


Dimaxa

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Не знайшов теми, хотілось би виставити на обговорення тему про вибір телебачення для квартири.

Суть питання: по квартирі прокинуто по 2 кабеля до коженого телевізора : вита пара + телевізійний кабель. Телевізійний виведений на вулицю до гачка на тарілку. Тарілка куплена, лишилось її тільки "доповнити" головками. Всі кабелі "вита пара" заведено до роутера біля вхідних дверей.

В будинок заведений інтернет від Укртелеком з IpTV та "Волинські оптичні мережі" з IpTV:
ВОМ - 100 мб/с - 150 грн/міс
Укртелеком: тариф "Стартовий", швидкість без обмеження, 70+49 = 119 грн/міс

Варіанти розвитку подій:

- докупляю головки, тюнера, використовую супутникове телебачення;
- докупляю ТВ-приставки (телевізори не Smart-TV) користуюсь  IpTV.

Хто вже був на порозі такого вибору опишіть, будь ласка, в яку сторону зробили вибір, та що з практичної і фінансової сторони буде вигідніше.

Дякую.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 86
  • Створено
  • Остання відповідь
45 хвилин тому, Dimaxa сказано:

Всім привіт. Не знайшов теми, хотілось би виставити на обговорення тему про вибір телебачення для квартири.

Суть питання: по квартирі прокинуто по 2 кабеля до коженого телевізора : вита пара + телевізійний кабель. Телевізійний виведений на вулицю до гачка на тарілку. Тарілка куплена, лишилось її тільки "доповнити" головками. Всі кабелі "вита пара" заведено до роутера біля вхідних дверей.

В будинок заведений інтернет від Укртелеком з IpTV та "Волинські оптичні мережі" з IpTV:
ВОМ - 100 мб/с - 150 грн/міс
Укртелеком: тариф "Стартовий", швидкість без обмеження, 70+49 = 119 грн/міс

Варіанти розвитку подій:

- докупляю головки, тюнера, використовую супутникове телебачення;
- докупляю ТВ-приставки (телевізори не Smart-TV) користуюсь  IpTV.

Хто вже був на порозі такого вибору опишіть, будь ласка, в яку сторону зробили вибір, та що з практичної і фінансової сторони буде вигідніше.

Дякую.

 

 

до супутникового крім головок ще треба тюнери (не написано, що вони є). якщо нема, то нормальний тюнер по ціні буде вище ТВприставки.

на ТВприставці можна дивитись безплатно майже весь пакет каналів, які йдуть на 3-хголовій тарілці, але часом лагають. але дивитись там особо нічого. На ТВ приставці можна дивитись все, що є в неті )))

Можна  поставити на супутник шару на 36град, і дивитись розширені пакети супутникового ТВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

береш отакі тюнери  українського виробництва http://www.agsat.com.ua/sputnikovye-resivery/u2c/u2c_s_maxi_hd_scart/ . Підключаєш їх до інтернету і до тарілки. Дивишся безплатні канали з тарілки,   додаєш iptv плейлисти від ВОМ (точно є, сам дивлюся) і плейлисти Укртелекома (якщо є). Також тюнер дає можливість переглядати відео по мережі (фільми, на комп скачані), відео з флешки, ютуб і т.д. (короче всі смарт функції). Буде мало - поставиш з часом кардшаринг. 

 

Як на мене - найоптимальніший варіант, бо вбиваєш два зайці, смарт функції приставки і супутникове телебачення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

до супутникового крім головок ще треба тюнери (не написано, що вони є).

тюнерів немає, в тому то й справа, що стою на роздоріжжі вибору, треба закуповувати обладнання, але треба визначитись яке саме...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Dimaxa сказал:

Всім привіт. Не знайшов теми, хотілось би виставити на обговорення тему про вибір телебачення для квартири.

Суть питання: по квартирі прокинуто по 2 кабеля до коженого телевізора : вита пара + телевізійний кабель. Телевізійний виведений на вулицю до гачка на тарілку. Тарілка куплена, лишилось її тільки "доповнити" головками. Всі кабелі "вита пара" заведено до роутера біля вхідних дверей.

В будинок заведений інтернет від Укртелеком з IpTV та "Волинські оптичні мережі" з IpTV:
ВОМ - 100 мб/с - 150 грн/міс
Укртелеком: тариф "Стартовий", швидкість без обмеження, 70+49 = 119 грн/міс

Варіанти розвитку подій:

- докупляю головки, тюнера, використовую супутникове телебачення;
- докупляю ТВ-приставки (телевізори не Smart-TV) користуюсь  IpTV.

Хто вже був на порозі такого вибору опишіть, будь ласка, в яку сторону зробили вибір, та що з практичної і фінансової сторони буде вигідніше.

Дякую.

 

 

Для мене, який мав негативний досвід користування IPTV від Аірбайтса, де якістю приблизно не пахло, вибір був очевидний: Супутникове HD-ТВ.

Недоліки:

1. Спочатку треба вкластися: тарілка, головки, дісеки, ресивер, кабеля.

2. При поганій видимості супутника (гроза, сильне захмарення, сильний снігопад) - кубіки в картинці і навіть зникання показу, але це рідко.

3. Для кожного телевізора треба свій тюнер, вихід на головиу, і платню відповідно.

Переваги:

1. Для шаринга потрібен малошвидкісний інет. Для IPTV портрібен якісний широкосмуговий інет, і коли наприклад діти вмикають свої Ютуби на планшетах, ти граєш в танки, то дружина улюблений серіал в нормальній якості без матів не подивиться. З супутниковим ТБ такого немає, тобто мінімальна навантаженність інету.

2. Відносна дешевизна: я використовую кардшарінг НТВ + HD всього за 1,5$\міс (39 грн.) а VIP (де є все, булиб тарілки) коштує 2,5$\міс (65грн).

3. Якість картинки буде кращою за IPTV.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yuraa сказал:

А як такий варіант ?

 

http://faraday.com.ua/catalog/5-sputnikov/

Безкоштовний сир лише у мишеловках. Хто користувався акційним Viasat. той мене зрозуміє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dimaxa сказано:

тюнерів немає, в тому то й справа, що стою на роздоріжжі вибору, треба закуповувати обладнання, але треба визначитись яке саме...

тоді варіант від чітера

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якісний іртв можливий на швидкостях від 20 мегабіт, ну і буде залежати від тв провайдера(не обовязково того ж, що дає інет, є багато провайдерів під різні девайси), щоб мати хд канали доведеться платити від 5 уе в місяць (якщо провайдер інету не дає хд).

плюс приставки в мінімумі затрат,

я б порекомендував взяти одну спробувати (якщо не нагально на два тв одночасно), не сподобається, тоді її продати буде простіше ніж тюнера для супутника.

 

1 hour ago, vaz75 said:

Безкоштовний сир лише у мишеловках. Хто користувався акційним Viasat. той мене зрозуміє.

ви би детальніше розписали свої підозри,

а то мені даний варіант здався, дуже привабливим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, от тільки не завжди стабільно і довго переключати канали

крім того, там потік даних хд такий низький буває, що в мене сд з таким потоком йде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді поділіться стабільним і швидким в переключені способом. Бо тільки приїхала приставка, то ще шукаю варіанти якісного HD телебачення. Цікавлять більше спортивні канали 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на жаль, фрішних варіантів не знаю, є звичайно, плейлісти день роблять два ні,

сам маю просто хорошого провайдера, приймав участь в тестуванні і мене або забули відключити, або ж лишили за вклади, провайдер навіть не представлений в неті, походу ставить приставки і їх підключає, потік в хд каналах які стиснуті avc н264 досягає 10 мегабіт.

 

торент тв хороша альтернатива, але казуальним користувачам, часто треба поклацати,

да і зі стабільністю (останній раз рік тому дивився, може вже краще) можуть бути проблеми.

але ж безкоштовно.

 

в приставки великий плюс це ex.ua fs.ua youtube vimeo інтернет радіо, деякі приставки мають внутрішні канали

як моя (aura hd), але якість в них часто кульгає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж стикнувся з таким вибором. Дивлюсь в сторону сат тюнерів на андроід - як мені здається універсальний варіант буде(Але цна кусається Openbox as1 hd 3300 грн) . Може хтось вже юзає такі- хотілось почути враження і як в плані зручності вони?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Orfey сказано:

якщо хочеться стабільності - треба платити

Питання в тому кому і скільки? І що за це отримуєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене є можливість дивитись на кожному телевізорі любе, але практика показала що дивлюсь тільки супутникове.

Дууууже рідко коли із-за погодних умов приходиться перемикатися на Т2

Але вам одненький хороший смарт не завадить, я наприклад люблю користуватись Ютубом - тільки на смарті він повноцінний, а на простих тюнерах це просто жахіття - одна назва.

Знайдіть собі недорогого шаровика, у мене наприклад НТВ+НД = 1 бакс, абсолютно все = 1.6 бакса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Otto Kreer сказал:

Знайдіть собі недорогого шаровика, у мене наприклад НТВ+НД = 1 бакс, абсолютно все = 1.6 бакса.

Якщо можна, кинь в ПП, що за шародавець такий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Volt сказал:

Теж стикнувся з таким вибором. Дивлюсь в сторону сат тюнерів на андроід - як мені здається універсальний варіант буде(Але цна кусається Openbox as1 hd 3300 грн) . Може хтось вже юзає такі- хотілось почути враження і як в плані зручності вони?

Теж на такого заглядав, але, на мою думку, за такі кошти краще взяти HD-тюнер без плюшок і мініПК на Андроїді. Функціонал в рази вищий. Одна незручність, що кожним пристроєм треба керувати окремо (куча коробочок і пультів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, vaz75 сказал:

Хто користувався акційним Viasat. той мене зрозуміє.

+100500!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Yurik сказал:

спортивні канали 

Спортивні канали і на любий смак і у HD якості лише по кардшарингу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Volt сказал:

Openbox as1 hd

Ну звісно, що нова модель і буде стільки коштувати але Android там скоріше маркетінговий хід! Є багато інших і дешевших тюнерів які забезпечать гарну якість і зображення і сервісу! Ті ж Openboxи подивіться і почитайте на спеціалізованих форумах. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

Якщо можна, кинь в ПП, що за шародавець такий.

І мені будь ласка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...