Перейти до змісту

MacOS X 10.5 на PC


ursa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 106
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Поставив сьодня собі це "Яблокове щастя" 10.5.1 . Ну з вигляду МакОс мені сподобалась , правда троха не привично після Вінди

Поки сумів настроїти тикі Інтернет і асю :ok2: . но завтра буду пробувати настроїти відео і звук

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Core 2 Duo Q6600, Asus P5K Premium , 4x1Gb DDR2 OCZ , 8800GT 512Mb , HDD Samsung 500Gb 16Mb кеш, привод LG саташний

Мак ОСь бачить всі 4ядра і всі 4Гб озу, але от другого вінта не бачить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно, у меня видела три винчестера...

При установке проблем не было?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

У меня не получилось. Думаю от него отказаться и поставить маршрутизатор, как на работе (инет работает без проблем).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Поставил какую-то сборку MacOS X 10.5 (9a581RC2) [10.5.5, вероятно] на древний Fujitsu-Siemens, процессор 1.6 ГГц, 512 Мбайт оперативки. Со второго раза - пришлось переформатировать винт в нужную файловую систему и перезапустить инсталлятор. Работает, немного подтормаживает анимация. Сетка нашлась без проблем. Ввёл айпишник, шлюз, ДНС-сервер - и сразу вышел в инет. Сразу нашло 5 апдейтов (в том числе и до 10.5.6), 2 из них требуют перезагрузки. Помня прошлый опыт пока эти "критические" не ставил.

На удивление работает звук. А вот с видеокартой трабл - надо искать драйвера, потому что разрешения 1280х1024 нет, доступно только 1024х768.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував поставити на Acer Aspire 5315 дійшла утановка до містя де треба вибрати в який розділ ставити і ............ тут трабла .......... вінт бачить ...... розділів ні, пробував відформатувати (вінт, думав може тоді можна буде розбити на розділи), але форматування іде безкінечно довго, якщо тут 250 гіг форматувалось пару секуд то думаю 120 гіг форматувати неповинно довще і дотого ж чому небачить розділів ............може через інтерфейси віта і привода, треба пошукати ще якісь варанти MacOS X

Пробував ставити зборку Kelaway intell\AMD 10.5.2 ..... на комп де процесор АМД непокатило бо чіпсет старий (nforce3 250), а на ноуті невідформатувався вінт бо небачило розділів, хоча один раз побачило розділ але всеодно "дисковая утилита" нічого незмогла зробити...........викидає якусь помилку і далі установку можна у непробовжувати.

Хто що може порадити? яка зборка може покатити ?............ О_о давно уже хочу Мас поставити ...... усе часу небуло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дисковая утилита должна разбить винт. По крайней мере у меня всегда это получалось (и на САТА, и на ИДЕ разных ёмкостей). Попробуй выбрать предустановленную разбивку на логические диски, вручную значения не вводи. Файловая система должна быть "журнальной". Только винт подготовь - грохни на нём всё на всякий случай ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дисковая утилита должна разбить винт. По крайней мере у меня всегда это получалось (и на САТА, и на ИДЕ разных ёмкостей). Попробуй выбрать предустановленную разбивку на логические диски, вручную значения не вводи. Файловая система должна быть "журнальной". Только винт подготовь - грохни на нём всё на всякий случай

Я перед установкою самої системи killdisk'ом 16 годин на низькому рівні форматував вінта (добре що ще один комп є) ....... "дисковая утилита" вінт побачила, але форматувати нехотіла або форматувала, як і писав вище, безкінечно дого. Файлову систему вибирав "журнальну". В мене просто є відео десь з торентів скачане ........... там якийсь тіп на ноут фуджицу сіменс ставить Мас то я по його схемі пробував ставити але в мене троха ноут роздуплявся поскоріше, але я так демаю воно неставиться через те що в мене зборка самої ОС непідходить треба десь пробити пару різних варіантів і сидіти пробувати.

Але одного нерозумію ........ один раз побачило розділ відформатований під НТФСом нормально але його в журнальний форматувати утиліта незахотіла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если не форматируется винт - то сборка тут не при чём, система ведь даже и не начинала ставиться? Попробуй форматни Акронисом, например, в ФАТ32, а потом уже Маковским инсталлятором и утилитой играйся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть мені "нетямущому" в яблоках... навіщо ставити мак з якихось образів коли можна чисту установку самому зробити із нормальних дистрів ? якщо якісь граблі, ДУЖЕ допомагали факи по ФРЯці.. і все крутиться із відео і звуком, ніяких проблем.. а у вас якось не як у людей.. навіщо придумувати свій велосипед із чужими проектами і деталями ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут по-твоему сидят программеры, которые за 2 секунды могут переделать содержимое диска, предназначенное для запуска под маковским железом и ихним EFI-биосом, таким образом, чтобы на ПиСи оно нормально начало устанавливаться? :)

И к тому же, АМД-шные процессоры не особо поддерживаются, если не сказать, что вообще не поддерживаются МакОС-ом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если не форматируется винт - то сборка тут не при чём, система ведь даже и не начинала ставиться? Попробуй форматни Акронисом, например, в ФАТ32, а потом уже Маковским инсталлятором и утилитой играйся.

пробував і під ФАТ32 і НТФС.........всеодно те ж ......... знайду ще якусь зборку Мас"а тоді буду пробувати

И к тому же, АМД-шные процессоры не особо поддерживаются, если не сказать, что вообще не поддерживаются МакОС-ом...

АМД процесори підтримують МакОС тільки треба зборку знаходити де є зразу під інтел і АМД чи тільки під АМД. Особисто в мене така і є і під АМД підходить і під інтел............знайомий пробував ставити на Семпрон 3400+ ........... усе поставилось от тільки система негрузилась але вінт відформатувався і усі етапи установки пройшли без ніяких проблем .............. незапустилась напевно через те що де потрібно вибирати які драйвера ставити щось можливо не то наклацав ............ перепробувати часу нема......... знайду інше зборку МакОСа тупопід Інтел процесори тоді уже буду муштрувати ноут ............ :)

У Фауста есть исходный код Макоси!! Застрилицца вантусом!!

падсталом rofl.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

усе поставилось от тільки система негрузилась

Всё поставилось можно сказать только тогда, когда система загружается ;)

У меня были ещё сборки, не знаю, найду ли... Без проблем становилась что-то типа Калливей Лео 10.5.1 - попробуй её в инете поищи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Встановив на ноут Acer 5315 без проблем (тільки коли перепрошив біос до версії 1.45 бо було 1.34) зборка iDeneb v1.3 Mac OS 10.5.5 Leopard ........... при встановленні небуло жодних проблем (навіть невипригувало вікно вибору які драйвери встановлювати) після встановлення троха помудрував і зробив щоб грузилось з вінта. проблеми були після встановлення небуло звуку і мережі. інтегровану відеокарту Х3100 побачило без проблем ( такі встановлені на макбуках )так само як і чіпсет, блютуз і тачпад(:)), качнув один драйвер пак з торентів знайшов дрова на звук .........на мережу Broadcom 5906M знайти неможу ......... перерив багато форумів наших і ненаших пишуть що їх в природі нема. погано. що можете порадити .......... знайшов в інеті інфу про USB2LAN реально внас в луцьку знайти таку деталь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

є проблема ОС небачить DVD-привод ............. ваще ж@п@.

ось опис з евереста

Bezimyanni_4087899_274238.jpg

що можна зробити? HELP!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є проблема ОС небачить DVD-привод ............. ваще ж@п@.

ось опис з евереста

Bezimyanni_4087899_274238.jpg

що можна зробити? HELP!!!

Ты диск в привод вставил?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вставляв він просто троха пошумів але нез"являється і невідображається самій системі .............. добре хоч ЮСБ працюють. але установка проходить нормально і загрузка з диска для редагування деяких параметрів (ну типу загрузка з вінта ........ потрібно прописувати) працює норм.

може обновити firmware тікіщо скачав версію GSA-T40N_FW A101_090123 ............. допоможе чи ні ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вставляв він просто троха пошумів але нез"являється і невідображається самій системі .............. добре хоч ЮСБ працюють. але установка проходить нормально і загрузка з диска для редагування деяких параметрів (ну типу загрузка з вінта ........ потрібно прописувати) працює норм.

може обновити firmware тікіщо скачав версію GSA-T40N_FW A101_090123 ............. допоможе чи ні ????

Не знаю. У меня вообще не было проблем с ОСЬю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раскладку клавиатуры поменять получилось - в системе есть Russian-PC.

Очень неудобно то, что клавиши Home и End работают глобально. Т.е. я набираю текст, возвращаюсь на пару слов назад, чтобы исправить что-то, а потом нажимаю End - а меня перекидывает в конец страницы. Нажимаю Home - и кидает в самый её верх.

Буква Ё присутствует только на раскладке Russian.

Вместо Ctrl+C, Ctrl+V, Ctrl+X и Ctrl+Z нужно пользоваться Alt+C, Alt+V, Alt+X и Alt+Z. Вообще вместо Ctrl используется Alt, насколько я понял.

Ctrl+О работает как Enter.

Ctrl+стрелки переключает рабочие столы. Ctrl+1 2 3 4 - переключает прямо на указанный рабочий стол.

Пока не нашёл, как с клавиатуры переключать язык :)

Юзабилити Висты мне как-то ближе :)

Прикольно про альты написано... просто на маке функцию кнопки контрол выполняет кнопа команд а она находится там, где на писюках альт:post-5089-1248812186.jpg

Раскладка переключается (у меня, не помню как было изначально) через комманд+пробел.

Энтер позволяет переименовать выделенный файл.

Если выделить файл и нажать пробел, то включится режим быстрого просмотра - очень удобная функция - можно без запуска спец приложений просматривать почти все типы файлов (например, содержимое архива не запуская архиватора, промотреть картинки не запуская программу превью, видео и аудио файлы не запуская проигрывателя). Очень важно, что формат docx, с которым мой брат-мастдайщик часто мучался за неимением нужной версии МС Оффиса, открывается стандартными средствами на маке, либо же редактором Пейджес.

Также на маке редко задействованы функциональные клавиши, поэтому на них вынесены многие дополнения, которыми пользуюсь намного чаще:post-5089-1248812708.jpg

Главная идеологическая фишка заключается в том, что украинская буква "I" на клавиатуре находится там же, где русская "И". В свою очередь русская "Ы" и украинская "И" также на одной клавише.

Для дизайнеров и верстальщиков огромный плюс – то, что с клавиатуры можно набрать как дефис "-", так и короткое тире "–" (через альт+дефис).

Юзабилити Висты, я думаю, и рядом не стояло. А виндоусовский драг-эн-дроп можно назвать лишь пре-альфа-версией маковского.

Все на мак, товарищи! =)

UPD. Вспомнил еще одну прикольную фишечку: попробуйте зажать контрол и покрутить скролл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...