Перейти до змісту

Патрульну поліцію Рівного очолив поліцейський з Луцька


Boomboxic

Рекомендовані повідомлення

... і треба керувати по закону, якщо закону не знати, то як можна керувати.

А чому Ви вирішили що він його не знає?

 

Те про що Ви пишите - це те чого ми хочемо позбутися:

- оця сплошна бюрократія з підзаконними актами, інструкціями ще з СССР. О да, у Вас понад 20 років стажу, Ви в курсі як і коли яку інструкцію можна використати на свою користь. А для чого  нам це все? - Закон має бути простим і чітким, щоб не було жодних двояких трактувань.

- або що це за фраза "будь-який керівник має декілька типів підлеглих, ті, що носять, ті, що виконують всю чорну роботу за зарплату. Якщо б цього не було, бардак був би повний" . Тобто для Вас це норма? А ми не хочемо цього!

 

Я також маю досвід роботи в держустанові, і з бюрокртією стикнулася на практиці. Так от, жоден керівник там не намагався щось змінити. Про те щоб десь написати якогось оф.листа з пропозиціями щодо змін чинних норм законодавства в вищестоячі установи - взагалі не реально. Бо раз кудись щось написав чи лишній раз перезвонив - то можеш забути про посаду. 

Так що я також, за слоган "краще 2 роки помилок ніж 5 років саботажу".

 

P.S. А хлопцю звичайно можна поспівчувати, регіон дуже не простий: вся ця "бурштинова мафія" і весь куплений ними бомонд Рівного категорично проти поліції... і будуть робити все щоб їх дискредитувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, natalka) сказал:

А чому Ви вирішили що він його не знає?

 

Те про що Ви пишите - це те чого ми хочемо позбутися:

- оця сплошна бюрократія з підзаконними актами, інструкціями ще з СССР. О да, у Вас понад 20 років стажу, Ви в курсі як і коли яку інструкцію можна використати на свою користь. А для чого  нам це все? - Закон має бути простим і чітким, щоб не було жодних двояких трактувань.

- або що це за фраза "будь-який керівник має декілька типів підлеглих, ті, що носять, ті, що виконують всю чорну роботу за зарплату. Якщо б цього не було, бардак був би повний" . Тобто для Вас це норма? А ми не хочемо цього!

 

Я також маю досвід роботи в держустанові, і з бюрокртією стикнулася на практиці. Так от, жоден керівник там не намагався щось змінити. Про те щоб десь написати якогось оф.листа з пропозиціями щодо змін чинних норм законодавства в вищестоячі установи - взагалі не реально. Бо раз кудись щось написав чи лишній раз перезвонив - то можеш забути про посаду. 

Так що я також, за слоган "краще 2 роки помилок ніж 5 років саботажу".

 

P.S. А хлопцю звичайно можна поспівчувати, регіон дуже не простий: вся ця "бурштинова мафія" і весь куплений ними бомонд Рівного категорично проти поліції... і будуть робити все щоб їх дискредитувати...

Я з Вами повністю згідний, що треба все змінювати. Підзаконні акти я мав на увазі, що їх настільки багато і без них на даний час не можна. Тому, що сфера діяльності дуже велика, це як айсберг, більшої частини (оперативної) люди просто не знають та не догадуються, що це.

Щодо фрази щодо декілька типів підлеглих. Я мав на у вазі те, що чомусь усі думають стереотипами, а ти там працюєш, значиш крадеш. Коли кажеш не краду, тоді відразу відповідь - ну ти і хворий, всі беруть, а ти ні. Я про реалії. Є люди з допомогою який керівництво збагачується і якщо що, то це не вони, це він сам. А є ті, що чесно працюють. А ніхто не вірить, що такі є. Ви самі пишите про телефонний дзвінок.

У нас перевернута реформа. На стару законодавчу базу "натягуть" молодь. Вибачте за таке порівняння.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...