Перейти до змісту

Шукаю послугу радіоелектронника


MrVes

Рекомендовані повідомлення

В 16.04.2016 at 12:23, Deemon сказал:

Кому потрібні TP4056 є на руках трохи більше десятка.

10 грн за один

Елементарно інтергуються в РК іграшки, ліхтарики з просторим корпусом, та різного роду DIY проекти...

Народ, підкажіть, що зробив не так?

Підключив цю приблуду на ТР4056 до ліхтарика, так як на схемі і тепер, коли підключаю зарядку, світить не червоний діод, а синій, ніби акумулятор вже заряджений.Електрична схема.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Quote

Работает устройство так:
При подключении питания без аккумулятора, загорается красный светодиод, а синий периодически помаргивает.
При подключении разряженного аккумулятора, красный светодиод гаснет и загорается синий — начинается процесс заряда. Пока напряжение на аккумуляторе меньше 2,9V, ток заряда ограничен величиной 90-100мА. С повышением напряжения выше 2.9V, ток заряда резко возрастает до 800мА с дальнейшим плавным повышением до номинала 1000мА.
При достижении напряжения 4,1V, ток заряда начинает плавно снижаться, в дальнейшем происходит стабилизация напряжения на уровне 4,2V и после уменьшения зарядного тока до 105мА светодиоды начинают периодически переключаться, показывая окончание заряда, при этом заряд всё равно продолжается с переключением на синий светодиод. Переключение идёт в соответствии с гистерезисом контроля напряжения аккумулятора.

http://mysku.ru/blog/aliexpress/27752.html

залежить від схеми, якщо ж окремо від ліхтаря горить по іншому, значить щось не наплутали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Народ, підкажіть, що зробив не так?

Якщо акум заряджений, то може сходу світити синім, нехай побуде включеним хвилин 20-30, потім спробуй знов зарядити.

Важливо, вони не витримують переплюсовки, різкий перегрів і гайки...



 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Deemon сказал:

Якщо акум заряджений, то може сходу світити синім, нехай побуде включеним хвилин 20-30, потім спробуй знов зарядити.

Та робив так, ніби нічого не міняється.

 

1 час назад, Deemon сказал:

Важливо, вони не витримують переплюсовки, різкий перегрів і гайки...

Акуму чи контролеру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Revolver сказал:

http://mysku.ru/blog/aliexpress/27752.html

залежить від схеми, якщо ж окремо від ліхтаря горить по іншому, значить щось не наплутали.

Блін, то може в мене все правильно робить? Зараз горить синій, значить йде заряд? Треба почекати пару годин і якщо почне синій з червоним переморгуватися, то значить все добре?

Бо я думав, якщо горить червоний - значить заряджається, а коли зарядиться - то починає світитися синім і відразу видно, що пора вимикати.

Біда, перевірити зможу лише завтра, бо вже не вдома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так включи без акумулятора, якщо загориться красний значить все добре, якщо і далі горітиме синій то треба буде вже шукати причину.

Чи йде заряд можна перевірити включивши послідовно амперметр, і подивитись який струм в колі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Lisovic сказал:

Ну так включи без акумулятора, якщо загориться красний значить все добре, якщо і далі горітиме синій то треба буде вже шукати причину.

Чи йде заряд можна перевірити включивши послідовно амперметр, і подивитись який струм в колі.

Багато мізків краще ніж одні. :) Сам і не догадався акум вийняти, але ж, до поста Револьвера, я був впевнений, що синій діод повинен загорятися, коли акум зарядиться. А от амперметром не втикнусь - все вже спаяв, не хочеться розпаювати.

upd. Хоча посадочне місце для акума трохи задовге, бо акум з ноута, то можу вставити якусь картонку, і під'єднати амперметра в розрив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли будеш підключати амперметр зверни увагу що в нього є певний внутрішній опір, вмикати краще на максимально великий діапазон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все нормально, моя платка під час зарядки світиться синім, а коли зарядить світиться червоним, хоча в описі продавця вказано навпаки. В китайців проблеми з світловою індикацією, в нас червоний, зазвичай, означає - стій, занято, працюю, а зелений (синій) навпаки - йди, вільно, зроблено. Тому й запанікував, бо не по європейськи світить. :)

Усім дякую за поради.

 

п.с. Якщо когось також напрягає те, що світлодіоди на платці виведені хрєн зна куди, можете зробити як я - на платку наклеїв шматок прозорого пластику, щоб один кінець лягав на діоди, а другий - куди вам треба, я спрямував до мікро-юсб роз'єму - все рівно під нього має бути дірка в корпусі, а в мене вона і так була, та ще й раза в два більша ніж треба, тому ще й латочкою лишнє закривав. Прозорий пластик виступає в ролі оптичного кабелю. IMG_3657.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...