Перейти до змісту

У Луцьку відтепер можна політати на ПАРАПЛАНІ


denbreez

Рекомендовані повідомлення

Відтепер,для всіх,хто любить екстрім,або просто хоче подивитись свій край з висоти пташиного польоту з"явилась нагода політати на параплані.
Польоти відбуватимуться поблизу с.Скобелка,с.Крупа,с.Городниця
Телефони для довідок 0955161114(Денис)
                     0660179598(Світлана)
В наявності є подарункові сертифікати

1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

До недавнього часу в Луцьку можна було і пострибати з висоти. То не ці самі організатори?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, nickel сказал:

До недавнього часу в Луцьку можна було і пострибати з висоти. То не ці самі організатори?

О зразу видно як налаштована людина!Навіщо марудити в темі?

Ні,це не та сама організація,і якщо людина хочаб трішки,хоч іноді, напряжеться і просто ПОДУМАЄ,або якщо вона цього не вміє робити то є Гугл в допомогу,то можна дізнатися,що прижки з труби і польоти ,це трішки інші напрямки,інше спорядження...

Але судячи з вашого посту,нажаль вам цього не зрозуміти...

Мені шкода...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Ціни?

2. Сертифікати на надання даного типу "розваг"?

А то чуть шо, так і я не я і хата не моя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, denbreez сказал:

О зразу видно як налаштована людина!Навіщо марудити в темі?

Ні,це не та сама організація,і якщо людина хочаб трішки,хоч іноді, напряжеться і просто ПОДУМАЄ,або якщо вона цього не вміє робити то є Гугл в допомогу,то можна дізнатися,що прижки з труби і польоти ,це трішки інші напрямки,інше спорядження...

Але судячи з вашого посту,нажаль вам цього не зрозуміти...

Мені шкода...

Ай ну фсьо, обісрали мене з ніг до голови: і дурак, бо не напрягаюся і не думаю, і ледацюга, бо Гуглом не хочу користуватися, і взагалі дурак-дураком, бо це інші напрямки, інше спорядження. А я всього навсього спитав. Якщо на усіх будете так кидатися, то бажаючих літати буде мало. Але мені й не шкода, це ж не я клієнтів шукаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хтось з бордівчан наважиться політати-напишіть про враження,ну й фото бажано :D 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сертифікат це по нашому ліцензія пілота.Так звісно вона є,і зароблялась ця ліцензія годинами і годинами нальоту,а точніше роками

Ціни,в залежності від побажань клієнта,стандартний політ від 300 до 600м від10хв коштує 600грн

З кожним клієнтом проводиться детальний інструктаж,+діє дрескод,і якщо людина прийде в сандалях,скажімо,то політ її не відбудеться...

Задля безпеки,клієнту видається шолом,в системі є запасний парашут(і не один а два)

І,я нічо незнаю,моя хата з краю,не пройде бо ми летимо вдвох під одним крилом,і пілот ЗАВЖДИ робить все максимально якісно,щоб життю клієнта і його нічого не загрожувало,і щоб вони удвох отримали МАКСИМУМ насолоди.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, mix_forever сказал:

1. Ціни?

2. Сертифікати на надання даного типу "розваг"?

А то чуть шо, так і я не я і хата не моя...

Сертифікат це по нашому ліцензія пілота.Так звісно вона є,і зароблялась ця ліцензія годинами і годинами нальоту,а точніше роками

Ціни,в залежності від побажань клієнта,стандартний політ від 300 до 600м від10хв коштує 600грн

З кожним клієнтом проводиться детальний інструктаж,+діє дрескод,і якщо людина прийде в сандалях,скажімо,то політ її не відбудеться...

Задля безпеки,клієнту видається шолом,в системі є запасний парашут(і не один а два)

І,я нічо незнаю,моя хата з краю,не пройде бо ми летимо вдвох під одним крилом,і пілот ЗАВЖДИ робить все максимально якісно,щоб життю клієнта і його нічого не загрожувало,і щоб вони удвох отримали МАКСИМУМ насолоди.

флаєр зворотній.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, denbreez сказано:

діє дрескод,і якщо людина прийде в сандалях,скажімо,то політ її не відбудеться

а це ще нащо? якщо хтось захоче голий політати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Maniko сказал:

а це ще нащо? якщо хтось захоче голий політати?

безпека перш за все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, denbreez сказано:

безпека перш за все

як безпека залежить від одягу? невже в спортивному костюмі безпечніше літати ніж скажімо у смокінгу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Maniko сказал:

як безпека залежить від одягу? невже в спортивному костюмі безпечніше літати ніж скажімо у смокінгу?

безпечніше,коли закрито максимум тіла,бо для старту і посадки потрібно пробігтися декілька метрів,а як показує досвід,багато людей не дуже дивляться під ноги в той момент,перечіпляються,і щоб не подряпатись краще не літати роздягнутим,а в чому ви будете одягнуті,мені впринципі без різниці,головне щоб максимум ділянок тіла було закрито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, milana сказано:

На скільки небезпечним є приземлення при польоті з інструктором?

приземлення кероване. тому небезпеки там особливої немає.
це не д-5 парашут, де тебе несе хз куди і падаєш як кусок мяса жопою на землю)
хто пригав -той вкурсі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Коктебелі колись літав, радий, що у нас тепер можна. 
Гіпотетично - чи можливий бейсджамп, як на відео ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, Кирило сказал:

Все чудово, все класно. Чи є вас додаткові послуги, типу зйомки відео?

Пасажир може знімати відео від самого злету і до посадки

 

1 час назад, gyry сказал:

максимум 1 пасажир?

Так,один

 

1 час назад, Sawik сказал:

В Коктебелі колись літав, радий, що у нас тепер можна. 
Гіпотетично - чи можливий бейсджамп, як на відео ? 

Гіпотетично можливо,але не зі мною;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, milana сказал:

На скільки небезпечним є приземлення при польоті з інструктором?

 декілька кроків ступити,легенько пробігтись(швидкість зниження 1-1,2метри на секунду,горизонтальна швидкість 6-9км/год)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

https://vk.com/id362626771

Увага!!!
Розігрується 2 ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ за репост.
Умови акції:Потрібно зробити репост цього запису у себе на сторінці.
15.05.2016р о 21.00 По одному сертифікату віддамо двом нашим підписникам,зробившим репост,яких ми виберемо випадковим чином.Після чого викладемо відеозвіт розіграшу і зконтактуємось з переможцями.
Сертифікат дає право на один безкоштовний політ без черги на найближчий сприятливий прогноз погоди.
Нехай вам щастить!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...