Перейти до змісту

Чому люди вірять в чудеса, адже їх не буває?!


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, romaxa11 сказал:

От ти Ді, віриш в чудеса. Ти готовий боротися з продажними суддями, які блокують реформу поліції,  але в той самий час виступати симпатиком людини, яка той суд на рошені вертіла разом з прокуратурою. Ще й відкрито причому.

 

Нагадало як в Росії народ виправдовує путіна - він же хороший, просто Росія дуже велика і він не завжди може всіх контролювати, і тому місцеві чінуші цим користуються)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, romaxa11 сказано:

От ти Ді, віриш в чудеса. Ти готовий боротися з продажними суддями, які блокують реформу поліції,  але в той самий час виступати симпатиком людини, яка той суд на рошені вертіла разом з прокуратурою. Ще й відкрито причому.

По-перше: я не готовий боротись з суддями. Я не Дон Кіхот. По-друге: "Порошенко - гандон" - так зрозуміло мою позицію щодо нього? По-третє: він гандон якраз тому, що суди та прокуратура його вертіли саме там, де ти вказав, а йому - пофіг (вертіть, чуваки, шо хочете, в мене тут справи...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, чого ж Порошенко не бере до себе в Рошен відкритих бандитів, злодіїв і хабарників, а в державі їх повно? Випадково?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, difoto сказано:

По-перше: я не готовий боротись з суддями. Я не Дон Кіхот. По-друге: "Порошенко - гандон" - так зрозуміло мою позицію щодо нього? По-третє: він гандон якраз тому, що суди та прокуратура його вертіли саме там, де ти вказав, а йому - пофіг (вертіть, чуваки, шо хочете, в мене тут справи...)

кум його вертів чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, nikifor сказал:

Створення штучного інтелекту в нематеріальній сфері, тобто у віртуальному світі і його усвідомлення і подальше бажання стати частиною матеріального(людського) світу, доведе те, що ніякого бога не існує, а існують лише безмежні всесвітні закони, і я вірю, що в найближчому майбутньому, людство на 90% зуміє створити штучний інтелект....

    Тобто Ви підтверджуєте,що вірите в чудеса?

 Стільки протиріч у Вашому пості говорять тільки про присутність чуда.Бо інакше все зв'язати до купи неможливо.

 "Штучний інтелект в нематеріальній сфері" - штучний це вже значить матеріальний,який можна створити і помацати. 

 "Бога не існує,а існують безмежні всесвітні закони" - хто їх встановив,хто їх контролює,хто карає за порушення законів?Мабуть той же Бог(навіть якщо ми його назвемо "Всесвітній інтелект").

  А про віру у штучний інтелект,я Вас перефразую- " Віра людей у штучний інтелект закриває людям шанс до адекватного мислення і саморозвитку індивідуальних особливостей".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є такий вислів "Фома невіруючий" - поки 2 пальці у рани воскреслого Ісуса не запхав доти і не вірив. Не кожному щастить на стільки, щоб чудо відбулось саме з ним. Як то кажучи по вірі вашій і буде Вам. Я вірю в чудеса, бо все моє життя то суцільне чудо. Так вже мені пощастило, жити серед чудес, бачити їх і відчувати. Хоча в мене є своє бачення віри і містики. Церква ставить дуже чіткі границі між цими поняттями. В цьому сенсі я їх розумію, адже не кожен готовий до пізнання багатьох речей. Тому і приховують вони чимало. Откровення теж не до всіх приходить, а божевілля тут діагноз простіше всього поставити. Тому люди не завжди розповідають про чудеса ;). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, nikifor сказал:

Штучний інтелект цим всім не був би обтяженим, його продуктивність була би набагато вищою,  і якраз таки він би був нематеріальний а свій матеріалізм здобув би сам якби цього прагнув, але зародки штучного інтелекту можливі тільки у компютерному середовищі, тобто нематеріально...

  Інтелект,який не залежить ні від релігій,ні від догм,ні від соціалізації,ні від цивілізації,ні від моралі,тобто ні від чого,що притаманне людям,нематеріальний і проявляючий матеріальність тоді,коли схоче.Тобто ти говориш про спроби людей створити Бога?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...