Перейти до змісту

ЗАБОРОНИТИ ПЕРЕВЕДЕННЯ ЧАСУ


Степан Буг

Рекомендовані повідомлення

27 хвилин тому, Maniko сказано:

А з Канадою шо за прикол? Частина країни переводить а частина ні?

Є таке:

http://nbnews.com.ua/ru/news/80642/

Стоит отметить, что перевод часов не является обязательным для всех штатов. Так, не переводят стрелки штаты Аризона, Гавайи, свободно присоединившееся государство Пуэрто-Рико, Виргинские острова (США), Гуам, Северные Марианские острова и Американское Самоа.

Не везде переводят часы и в Канаде. Этого не делают на большей части провинции Саскачеван, в отдельных районах провинции Квебек, в нескольких городах провинций Онтарио и Британская Колумбия, а также на арктическом острове Саутгемптон. Во всех этих регионах население постоянно живет по зимнему времени.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

я певно одна така, хто ЗА переведення. Вже за кілька тижнів до переведення я починаю просинатись раніше, а ввечері валюсь з ніг задовго до того часу, коли зазвичай лягаю спати. Тому не знаю, що буде, якщо заборонять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, Oberegy сказал:

я певно одна така, хто ЗА переведення.

 

Та да, тільки Ви одна така :D...

 

18 часов назад, Gendruk сказал:

Мені зручніше коли  прийшовши з роботи є більше часу попрацювати до заходу сонця.

 

11 час назад, YouRich сказал:

     Як по мені (я також "сова"), то я навпаки, не переходив би на "зимовий" час :).

 

18 часов назад, Саня сказал:

І мені краще, коли більше світлового дня після роботи.

 

14 часа назад, Electronshik сказал:

Мені зручніший цей режим, ну перевели та і фіг з ним.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми за тиждень до переведення вирішили на роботу ходити на 8.00 замість 9.00

то подвійний удар вийшов :)

але всі живі і радує що з роботи йдеш то ще навіть троха сонце гріє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На зимовий час краще б взагалі не переходили, оскільки зимою йдеш на роботу темно і йдеш з роботи темно, яка різниця між дуже темно і не дуже темно, я особисто її не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смішна тема. Я взагалі ту годину різниці не помічаю, бо переводжу годинник на 12 годин і не два рази в рік, а кожен тиждень. Ходжу на роботу тиждень на 9,00, а тиждень на 21,00.

А в жінки Андроїд потішив. Перевів часи не з суботи на неділю, а з четверга на п'ятницю. Пішла з малим в садік пів восьмої ранку. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, veter сказано:

На зимовий час краще б взагалі не переходили,

погано з історією. Зимовий час - є оргиніальний. Тобто історично складений. Грубо кажучи - природний. Літній - придумали буржуї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, nickel сказано:

Смішна тема. Я взагалі ту годину різниці не помічаю, бо переводжу годинник на 12 годин і не два рази в рік, а кожен тиждень. Ходжу на роботу тиждень на 9,00, а тиждень на 21,00.

А в жінки Андроїд потішив. Перевів часи не з суботи на неділю, а з четверга на п'ятницю. Пішла з малим в садік пів восьмої ранку. :)

в моєму ноутбукові час перевівся на дві години вперед. Добре, що я не по ньому час звіряю, а якраз по андроїді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Oberegy сказано:

в моєму ноутбукові час перевівся на дві години вперед.

Перестав місцезнаходження з рашки на Україну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Перестав місцезнаходження з рашки на Україну.

Господь його знає, що йому зробилося. Добре, що це не основний ноутбук, а запасний, старий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, YouRich сказано:

 

А чого тільки Канада? Ще пів Бразилії, Австралії, один штат в США, в Мексиці....

 

в них там більше ніж 1 часовий пояс на країну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, YouRich сказал:
5 часов назад, Oberegy сказал:

я певно одна така, хто ЗА переведення.

 

Та да, тільки Ви одна така :D...

 

23 часа назад, Gendruk сказал:

Мені зручніше коли  прийшовши з роботи є більше часу попрацювати до заходу сонця.

 

16 часов назад, YouRich сказал:

     Як по мені (я також "сова"), то я навпаки, не переходив би на "зимовий" час :).

 

23 часа назад, Саня сказал:

І мені краще, коли більше світлового дня після роботи.

 

19 часов назад, Electronshik сказал:

Мені зручніший цей режим, ну перевели та і фіг з ним.

Я теж підтримую переведення, літом після трудового дня ще є повноцінних 5 годин, а коли є робота крім роботи)))), то це дуже важливо:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

 

в них там більше ніж 1 часовий пояс на країну

 

А при чому тут часові пояси до "літнього часу"  ? В раші взагалі надцять часових поясів, але ж вся країна не переходить на літній час. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, YouRich сказано:

 

А при чому тут часові пояси до "літнього часу"  ? В раші взагалі надцять часових поясів, але ж вся країна не переходить на літній час. 

 

а причому тут Рашка до нормальних країн?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діло не в нормальності країни, а в тому, що перехід чи неперехід на літній час не залежить від кількості часових поясів в окремо взятій країні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, YouRich сказано:

Діло не в нормальності країни, а в тому, що перехід чи неперехід на літній час не залежить від кількості часових поясів в окремо взятій країні. 

 

але вся країна не зобов'язана переходити, якщо я більше одного часового поясу - то можливі варіанти.

 

 і "доб'ємо канадійців милом" - в провінції Онтаріо, взагалі перехід відбувся 13го березня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Zevs_Isver сказал:

 

але вся країна не зобов'язана переходити, якщо я більше одного часового поясу - то можливі варіанти.

 

 

 

Ну тут більше напевно не часові пояси мають значення, а окремі штати (провінції, області, кантони - назвіть, як хочете) , які мають свою автономію,  закони і права. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

погано з історією. Зимовий час - є оргиніальний. Тобто історично складений. Грубо кажучи - природний. Літній - придумали буржуї.

З історією погано, в школі екзамен на 5 з 5 здав, та то таке. Оригінальний стіморол :D, на ньому так і написано. Хто придумав літній час мені чесно кажучи абсолютно по-барабану. Я взагалі мав на увазі те, що літній час, як на мене, більш практичний. Тобто дає більше переваг для вирішення повсякденних питань у післяробочий час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, veter сказано:

Я взагалі мав на увазі те, що літній час, як на мене, більш практичний. Тобто дає більше переваг для вирішення повсякденних питань у післяробочий час.

Дивно, а я завжди вважав, що на це впливає графік роботи та організація часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Дивно, а я завжди вважав, що на це впливає графік роботи та організація часу.

 

ну і коли темніє на годину пізніше - також добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zevs_Isver сказал:

 

ну і коли темніє на годину пізніше - також добре

чим ? 

*тємнота - друг молодьожи* (с) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

Дивно, а я завжди вважав, що на це впливає графік роботи та організація часу.

Поток сознанія, вмовкаю, хвілософія не мій коньок, спорити не люблю і не буду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, MANJAK11 сказано:

чим ? 

*тємнота - друг молодьожи* (с) :)

 

покататись можна довше

 

та й на освітленні економія

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

і ще, для загального розвитку, різні часові пояси переходять на літній час в різні дати - майте це на увазі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...