Перейти до змісту

Почалося знищення парку,стадіону Конякіна-Гордіюк.


Oli

Рекомендовані повідомлення

53 минуты назад, romaxa11 сказал:

Відсутня концепція розвитку міста, тим і користаються будівельні аферисти. Так і хочеться Романюка зробити мером Берліна чи Нью-Йорка. Ви неповірите. Там придурки німці і американці на землі яка коштує сотні мільярдів баксів вирощують сад. В Берліні ідіоти практично в центрі відновили повністю заповідну зону з флорою і фауною. Пташки в'ють гнізда на землі в сотні мільярдів євро, Карл. То абзац, Карл. Бо у них не родились такі унікальні люди, як Фон Гер Романюк, чи Отто фон Палиця. Ніщеброди ті німаки і америкоси, рагулі. Нема слів. І рагулі виборці, що вибирають дибілів, що квіточки і дерева огороджують, а не фігашать хайтек будівлі і парять їх під офіси, щоб бюджет міста багатів і щоб більше офісів можна було здати. Нє ну як про це не здогадатись, Карл. І при цьому, Карл, ніхто не каже "Берлін-туристичне місто", чи "Нью-Йорк - туристичне місто". Та й які вони туристичні, йопта. От Луцьк - туристичний, тільки старий ринок ще б знести - канхфєтка. Красіво ж!

 

Розумієш тут кагбе винні і романюки, палиці і кожен з нас. Менталітет у нас такий, де їмо там і сремо. Загадили парк, забивали болт на його окулютурення, а тут грім грянув у вигляді бобкета, який почав рити стадіон .... і тут же всі спохватились. Ось і скористались забудовники, що територією ніхто не займався. Мені звісно не прикольно буде ходити на роботу біля будівництва та новобудов, але це краще ніж біля обісцяних бомжів та алкоголіків-наркоманів, що постійно сидяти на повалених від вітру деревах які гниють з осені. 

 

На рахунок, що влада така сяка погана уже накричались за два роки, що аж тошнить уже від тої політики, а європа з своїми парками тільки і буде сміятись бо вони цінять чистоту, а ми ні і ще треба буде 2-3 покоління щоб вибити з людей оту бидло натуру.

 

Себе уже привчив сміття у вигляді обгорток і тому подібне десь ховати в кармані чи в рюкзаку щоб потім викинути в смітник, але таких мало судячи по тому, що бачу виходячи з будинку.

 

Тлєн короче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 202
  • Створено
  • Остання відповідь
40 минуты назад, sanbOK сказал:

 

 а ми ні і ще треба буде 2-3 покоління щоб вибити з людей оту бидло натуру.

 

Себе уже привчив сміття у вигляді обгорток і тому подібне десь ховати в кармані чи в рюкзаку щоб потім викинути в смітник, але таких мало судячи по тому, що бачу виходячи з будинку.

 

Це за умови, що буде довгоперспективна державна програма розвитку соціальної свідомості дітей, молоді і громадян взагалі, якої зараз немає. Якщо такого не буде то зміни бубдуть навпаки - вимруть свідомі люди як клас і "засраність" буде нормою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SanbOK, знаєш як перетворити цвітучий парк в повне гівно. Достатньо просто не розставити в місцях скупчення людей мусорні баки. За деякий час парк почне потопати в горах мусору, бо біля дерев будуть збиратись компанії які б і хотіли акуратніше посидіти, та тільки мусор ніде діти - бидлоття кончєне, рагулі. А за деякий час ти і отримаєш мусорник під забудову і будеш дякувати хоч за таке. От на Світязі на пляжі в селі також було купа гівна, але почали ставити мусорні пакети в місцях скупчення і о диво, мусор тільки в пакетах. Де ділось бидло? Це так, для роздумів. От скільки в тому парку мусорників було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11

Вам залишилось тільки гроші знайти на будівництво і зможете знайти ділянку в любому місці в Луцьку :) Зародження місцевого бізнесмена в Луцьку :) А піпл схаває.. Ще й дякувати Вам буде, що замість футбольного поля збудували чотири багатоповерхівки - Гебельс відпочиває, а ще на путіна гонять :) Якщо чесно - жарти жартами, але життя якесь таке..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто Україна тих хто приймає рішення знаходиться за особняками їхніх віл, охороною і входом їхніх офісів, заводів. Вони не розглядають свою країну як цілісний комплекс, як батьківщину. Локальний патріотизм, родинний патріотизм, кумівська солідарність. Де я, мої інетерси, мої родичі і близькі. Все інше не я.  Не знаю, може вони винайшли еліксир вічного життя, який спонукає їм тільки брати, відривати. Інакше важко пояснити таку поведінку. В даному випадку лучани і місцева влада руйнують один з двох зелених парків, та й інший вже не дуже зелений, опенькований. Це ж відбувається коли місцеві вирубують реліктові старовинні ліси з унікальною природою, чи винищують власну землю заради кусочків смоли. І ще церкви. Ото забудують все багатоповерхівками, а церквам де будуватись? В двориках на майданчиках? В гаражах чи на покрівлях хмарочосів. Нелюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, romaxa11 сказал:

Просто Україна тих хто приймає рішення знаходиться за особняками їхніх віл, охороною і входом їхніх офісів, заводів. Вони не розглядають свою країну як цілісний комплекс, як батьківщину. Локальний патріотизм, родинний патріотизм, кумівська солідарність. Де я, мої інетерси, мої родичі і близькі. Все інше не я.  Не знаю, може вони винайшли еліксир вічного життя, який спонукає їм тільки брати, відривати. Інакше важко пояснити таку поведінку. В даному випадку лучани і місцева влада руйнують один з двох зелених парків, та й інший вже не дуже зелений, опенькований. Це ж відбувається коли місцеві вирубують реліктові старовинні ліси з унікальною природою, чи винищують власну землю заради кусочків смоли. І ще церкви. Ото забудують все багатоповерхівками, а церквам де будуватись? В двориках на майданчиках? В гаражах чи на покрівлях хмарочосів. Нелюди.

 

ееее СтапЕ ... от церков нам вистачає харош уже.

Вже була тема про церкву на ГПЗ і вона там людям біля самого будинку нікуда не вперлась.

Хай краще вже пару будинків побудуть де якась сім'я буде жити та окультурять територію бо те що зараз там твориться це жах.

 

Про смітники, окультурення і все таке, що писалось вище, мені уже сьогодні розказували "що буде створена громадська організація бля бла" .... де ж вона була стільки років загаджування парку з ініціативами, ідеями і криками "ми не дамо тут будівництво", якщо та громадська організація не була створена за стільки років то і зараз її створювати ніхто не буде, хіба що зроблять на от№бісь аби пару грн вкрасти. 

 

Просто я за щоб залишили стадіон і все таке, але якщо воно буде і далі заростати, засмічуватись і смердіти то який сенс того парку. Хотів би піти туди погуляти але мушу їхати в центр бо там хоч взуття та ноги не поріжу в скло, яке валяється і є де дупу примостити на лавці та і не приходиться йти обминаючи сміття та алкашів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Церква - стьоб

Відсутність смітників, доріжок в парку - це пряма відповідальність міськвлади. Чи як. Ось ви працюєте на датагруп, для того щоб ви виконували свою роботу дирекція, клієнти щомісяця організовують демонстрації, створюють оргкомітети, організації і страйками намагаються привернути вас до роботи? Чи все ж самі працюєте бо то ваша робота?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, difoto сказал:

В результаті мешканці мікрорайону обрали своїх депутатів, з будинками  і "борделем з блек-джеком і дівчатами". Тепер мешканці хай до них звертаються. Які питання до Климчука? Він мені сказав, що в цих мешканців є два депутата в міськраді - нехай вирішують! 

Вибрали? ЖРІТЬ ВЕЛИКИМИ ЛОЖКАМИ, не подавіться тільки.

Якщо обрали не Ваших - то жріть... да? А що Ви маєте проти Надточій зокрема - депутата від Самопомічі?

І до неї таки звертаються: http://ar.volyn.ua/20160215-lutskyj-zabudovnyk-zvynuvachuje-deputata-u-posyahanni-na-dilovu-reputatsiyu/

http://www.volynnews.com/news/society/deputata-lutskoyi-miskrady-zvynuvachuiut-u-naklepi-ta-porushenni-etyky/

 

Питань в принципі немає, я просто випадково згадала хто ще за той парк розказував "казки". Десь за тиждень до виборів з'явився Климчук біля  парку з проектом - ще ніхто не в'їхав яким він боком там, а це виявляється агітація була. Він по 39-му округу йшов, а пройшли депутати самопомічі (в т.ч. і Надточій). 

Тепер мені зрозуміла фраза "Він мені сказав, що в цих мешканців є два депутата в міськраді - нехай вирішують! " 

Ну він в мене тепер точно не асоціюється з "громадським активістом"... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, sanbOK сказал:

Вже була тема про церкву на ГПЗ і вона там людям біля самого будинку нікуда не вперлась.

Хай краще вже пару будинків побудуть де якась сім'я буде жити та окультурять територію бо те що зараз там твориться це жах.

 

Що ти маєш проти ГПЗ? :angry: Де жах твориться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, difoto сказал:

В результаті мешканці мікрорайону обрали своїх депутатів, з будинками  і "борделем з блек-джеком і дівчатами". Тепер мешканці хай до них звертаються. Які питання до Климчука? Він мені сказав, що в цих мешканців є два депутата в міськраді - нехай вирішують! 

Вибрали? ЖРІТЬ ВЕЛИКИМИ ЛОЖКАМИ, не подавіться тільки.

Якщо чесно, то дивують такі пости. Через знайомих чув про Климчука тільки позитивні відгуки, які знають його особисто. А Ви такими постами навпаки його імідж тільки псуєте. Не розумію щось. А, чи то так просто задумано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, romaxa11 сказал:

Церква - стьоб

Відсутність смітників, доріжок в парку - це пряма відповідальність міськвлади. Чи як. Ось ви працюєте на датагруп, для того щоб ви виконували свою роботу дирекція, клієнти щомісяця організовують демонстрації, створюють оргкомітети, організації і страйками намагаються привернути вас до роботи? Чи все ж самі працюєте бо то ваша робота?

 

Читай вище .... з того що мені повідомили невдоволені люди, статус парку ця територія отримала тільки декілька місяців тому до того це був пустир. Може мене намахував мужик, який розповідав, але якщо так то міська влаза аж ніяк не могла за 3-4 місяці тут щось організувати бо саме бігання з папірцями займає більше. Реалії (((

 

4 часа назад, YouRich сказал:

 

Що ти маєш проти ГПЗ? :angry: Де жах твориться?

 

Жах малось на увазі про парк на 40-му і його стан

Проти ГПЗ нічого немаю бо там жив. Тихий та чистий район ... таким я його запом'ятав за 3 роки проживання на Дружби народів. Кожен ранок в будь-яку пору року  бачив комунальника, який підмітав двір та прибудинкову територію, збирав сміття на дитячому майданчику, зимою о 7:30 максимум 8 ранку уже почищені доріжки від снігу, своєчасно скошували траву щоб вона була схожа на газон, але знайдуться люди для яких ГПЗ це там де все далеко і не щастить :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, romaxa11 сказано:

SanbOK, знаєш як перетворити цвітучий парк в повне гівно. Достатньо просто не розставити в місцях скупчення людей мусорні баки.

Хочеш сказати, що чисто не там де прибирають, а там, де не смітять?

Фіг ти вгадав.

Чисто там - де немає бидла! Або його концентрація на одиницю населення вкрай мала!

Я несу обгортку від цукерка в кишені, дійду до смітника - викину у смітник. Я з лісу сміття везу. Нічого не залишаю.

Вогонь палю там, де вже він був. Нового кострища не вигадую.

 

І таких як я - тисячі. А ще є сотні бидла. Кожне з яких насре за десяток нормальних людей.

І став ти їм хоч 1 млн смітників. Воно все одно кине повз смітника. Принципово.

 

тут ситуація двояка.

І ніби парк це добре. Є де відпочити. І хреново, що той парк перетворився на гадюжник, за яким ніхто не дивиться і не прибирає.

І будинки (житло)  добре. Але знову ж таки не за рахунок парку.

парадокс, як завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Климчука та депутатів: "громадській активіст" тепер нічого не вирішить, все прийнято на сесії ДЕПУТАТАМИ. Тепер - або питатись в них, або виходити на місцевий майдан. І мій меседж був до того, що вибрали тих, кого вибрали, а винен - Климчук? В нього ще до виборів була позиція по цьому парку і він ходив і обговорював її з мешканцями. Вибрали інших - то харош на нього бочку котити. Я процитував його відповідь - розжую: ні Самооборона, на активісти, ніхто тепер нічого не зробить. Сесія прийняла рішення - в забудовника всі доки на руках, адьйос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минуты назад, nikifor сказал:

 це все спосіб інвестиції і відбілення чорних фінансів. У країнах європейських де є більше населення чим в Україні і то такого масового будування вуликів немає, бо усім людям навіть з більшим населенням хватає житла. і більшість населення живе у приватному секторі а не у квартирах-вуликах. 

  Підтримую на 100%. Ці мегабудови - це можливість хапнути кількадесят лямів на шару і відбілити сотні мільйонів нелегальних доходів в тому числі.Я не кажу про олігархів,навіть "прості" інспектори митниці, " прості" працівники МВС, "прості" лікарі, "прості" депутати місцевих рівнів і т.д. купують квартири десятками і їх не цікавить ціна.Знаю людей в Луцьку,які покупляли нерухомість за 100тис.уе,а зараз продають за 60тис.уе. Аргумент- продам і зможу показати легальний дохід в декларації і купити нову беху. 40 тис.уе для них не втрата,бо гроші дармові,вони за них не пахали.В них таких квартир по всій Україні валом,і в Донецьку,в тому числі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, difoto сказал:

Я процитував його відповідь

16 час назад, difoto сказал:

Вибрали? ЖРІТЬ ВЕЛИКИМИ ЛОЖКАМИ, не подавіться тільки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, difoto сказал:

Я процитував його відповідь

 

16 час назад, difoto сказал:

Вибрали? ЖРІТЬ ВЕЛИКИМИ ЛОЖКАМИ, не подавіться тільки.

Він це також говорив? Якщо ні - то для чого таке писати і негативно на нього налаштовувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А-а-а-а-а-а! Народ, ще в цій темі про поліцію (міліцію) не згадали!

 

Хоч хтось аналізував статистику скоєння злочинів і викликів наряду міліції в даний парк за останні хоча б 10 рочків? Ні, а шкода. Вона не фонтан - гарантія 500% до гадалки не ходи.

 

П.с.: вибачаюсь за оффтоп, але вже як срачбардак то срачбардак!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, seolutsk сказано:

Якщо ні - то для чого таке писати і негативно на нього налаштовувати?

Останнім часом я надто емоційний. Особливо, коли отримую СМС з словом "200-й".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минуты назад, difoto сказал:

... В нього ще до виборів була позиція по цьому парку і він ходив і обговорював її з мешканцями. Вибрали інших - то харош на нього бочку котити. Я процитував його відповідь - розжую: ні Самооборона, на активісти, ніхто тепер нічого не зробить. Сесія прийняла рішення - в забудовника всі доки на руках, адьйос.

 

Я просто думаю, що якщо в людини (а не в депутата) є своя позиція, свій погляд - то вона її має відстоювати і далі (не дивлячись ні на що)...

 

Про те що ніхто нічого не зробить.... - Те що там ті будинки будуть - то вже і так зрозуміло. Але, те що частина людей так просто не здались - це вже добре (може по-трошки в нас змінюється менталітет) Бо якби ця справа не набрала  розголосу -то там би жодного деревця не залишилось. А зараз під тиском - "красіво"©  малюють. Отже, можна вимагати ще "красівіше" і найголовніше проконтролювати щоб все було виконано.

І вже потрібно постійно слідкувати за тим що на сесіях приймають теперішні депутати, щоб не допустити таких ситуацій в майбутньому

 

difoto,

якщо Ви знаєте, то уточніть на якій сесії прийнято рішення або посилання скиньте. Це теперішніми депутатами чи попередніми? Хочу знати хто конкретно як проголосував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

Останнім часом

 

напевно, бо я щось не чекав від тебе такої відповіді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 година тому, natalka) сказано:

уточніть на якій сесії прийнято рішення

 

2 годин тому, a114u сказано:

Можливо комусь буде цікаво - пояснююча записка до проекту парку


З урла вище:

Цитувати

Під час містобудівельного аналізу території зазначеної в технічному завданні та визначеною рішенням виконкому від 24.12.2015 року №2/24 був виділений майданчик площею 0,86 га, що прилягає до вул. Конякіна і розміщений між церквою (яка будується) та приміщенням судової адміністрації. 

Такого рішення виконкому, як і інших від 24.12.2015, не існує.

 

Рішення міської ради » Про затвердження плану зонування території міста Луцька від 31.03.2014 № 57/30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...