Перейти до змісту

Почалося знищення парку,стадіону Конякіна-Гордіюк.


Oli

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, natalka) сказал:

 

та ну нафік, уявляєте собі 1 будинок на 700 квартир? :huh:

Да, то щось діфото не так порахував. При 700 квартир в будинку якщо 9 поверхів та 4/5 підїздів, то має бути ~16 квартир на площадці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 202
  • Створено
  • Остання відповідь
4 минуты назад, seolutsk сказал:

Дайте приклад хочаб однієї забудови у Луцьку за останні пару років, яка б була на благо містянам і була від А до Я по правилах.

можна подумати що ви борщ за рецептом варите? До чого тут такі питання про точність виконання? Добре що хоч взагалі роблять - я про те. Вам що не зроби - то все не слава Богу: облаштували ставок - гроші гребе, побудували новий ЦУМ - гроші відмили і заробляють на бідних підприємцях, роблять ремонт прибудинкових територій - забори не фарбуть, і таких прикладів БЕЗЛІЧ! Ви скнари, навчіться бачити як погану так і хорошу сторону, навіть коли це примітивно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жив на 40-а кварталі з 1990 по 2002 рік, якраз наш будинок напроти того пустиря. І завжди то був не парк, а пристаніще алкашів, наріків, вигульщиків собак (скрізь, під кожним кущом купи каках) та і просто бухающих компаній (в число останніх входив і я...не раз там з друзями і дівчатами "відпочивали"). Ніколи там порядку не було, дика зона ...все як описав sanbOK, нічого за стільки років не змінилось...За що ви пінитесь? Хоч житло побудують, а жильці нових будинків самі з часом облагородять свої території, якщо забудовник не стримає своїх "обіцянок".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуты назад, Tanichka сказал:

 Жителі цього району давно мріють про облаштований чистий парк, який має таку величезну територію. Хай краще вже його хтось візьме в оборот, ніж засиратиметься кожного місяця сміттям, дрочунами та наркоманами. Хай навіть і будинки будуються - нічого поганого в цьому не бачу.

 

  Ось яскравий приклад результату типової маніпуляції влади.Парк на території міста,відповідальний за нього-мер.Мер уваги парку не приділяв,що сприяло його засиранню.Потім вкидається інфа про облаштування парку,але ж дарма ніхто нічого не буде робити,мусово будиночок прибудувати. Місцевий "совок" цю інфу хаває.Потім тишком затверджують проект на 4 будинки,за землю громади грошей не беруть,бо ж пустир,звалище.І місцевий "совок" це теж хаває-"Хай краще вже його хтось візьме в оборот, ніж засиратиметься кожного місяця сміттям, дрочунами та наркоманами. Хай навіть і будинки будуються - нічого поганого в цьому не бачу."

    Занавєс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, natalka) сказано:

 

та ну нафік, уявляєте собі 1 будинок на 700 квартир? :huh:

Це загальна кількість квартир у 4-ох будинках: 21 підїзд згідно плану множим на 36 квартир у 1-му підїзді = 756 квартир

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

47 минуты назад, Tanichka сказал:

можна подумати що ви борщ за рецептом варите? До чого тут такі питання про точність виконання? Добре що хоч взагалі роблять - я про те. Вам що не зроби - то все не слава Богу: облаштували ставок - гроші гребе, побудували новий ЦУМ - гроші відмили і заробляють на бідних підприємцях, роблять ремонт прибудинкових територій - забори не фарбуть, і таких прикладів БЕЗЛІЧ! Ви скнари, навчіться бачити як погану так і хорошу сторону, навіть коли це примітивно.

   облаштували ставок - збудували ригаловку,думаю збудують там ще не одну.

  цум не будували,а добудували поверх і фасад "окрасівили"- паркінгу обіцяного не зробили

Я ще додам:

 на Зацепи збудували житловий комплекс-ні одного метра під паркінг,а на підземний зажали.Заїдьте ввечері і жахніться.

  Бо це не ми скнари-це забудовники скнари.Доки ми будемо мислити за принципом "Краще як-небудь,ніж ніяк",доти ми будемо бидлом 3-го сорту. А німцям будемо заздрити,бо вони так не мислять.

 

  

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От пінитесь через забудову, а от про ту церкву, що будується, яка в парку нафіг нікому не потрібна, ніхто не згадав (та що зразу за зупинкою 40-й квартал).

Тепер питання для чого вона там ? Є одна на Наливайка під мостом та на 2 шт біля Глобуса. 

Як про це то ніхто не заікнувся хоча дерева вирізали і обгородили територію. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що це на на цьому плані внизу у лівому кутку зображено на місці де зараз стоять приватні будинки людей? Теж якась багатоповерхівка? Людям що ті хати позносять?

 

9w.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ми ,по вашому "совок", бидло третього сорту, краще будемо мати синицю в руках, ніж журавля в небі. Не влаштовує таке становище - не пишіть тут мемуари про совки та третій сорт і не дивіться на німців, а почніть з себе - дійте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Tanichka сказал:

можна подумати що ви борщ за рецептом варите? До чого тут такі питання про точність виконання? Добре що хоч взагалі роблять - я про те. Вам що не зроби - то все не слава Богу: облаштували ставок - гроші гребе, побудували новий ЦУМ - гроші відмили і заробляють на бідних підприємцях, роблять ремонт прибудинкових територій - забори не фарбуть, і таких прикладів БЕЗЛІЧ! Ви скнари, навчіться бачити як погану так і хорошу сторону, навіть коли це примітивно.

Танічка, по рецепту, ще за радянських часів, при будівництві комплексу, будувалися садочок і школа. Ви десь тут на плані їх бачите? А знаєте що 26 школа має перших класів до букви "л"? А що в садочки не потрапити? Заробляють бабло, хай розкошелюються відреставрувати стадіон і побудувати садок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, sanbOK сказано:

От пінитесь через забудову, а от про ту церкву, що будується, яка в парку нафіг нікому не потрібна, ніхто не згадав (та що зразу за зупинкою 40-й квартал).

Тепер питання для чого вона там ? Є одна на Наливайка під мостом та на 2 шт біля Глобуса. 

Як для чого? Попам теж якось треба гроші заробляти щоб було за шо жити, їх кожен рік купа виходять випускниками з духовних семінарій, існуючих церков на всіх не вистачає от і будують нові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минуты назад, zaHARE сказал:

  Ось яскравий приклад результату типової маніпуляції влади.Парк на території міста,відповідальний за нього-мер.Мер уваги парку не приділяв,що сприяло його засиранню.Потім вкидається інфа про облаштування парку,але ж дарма ніхто нічого не буде робити,мусово будиночок прибудувати. Місцевий "совок" цю інфу хаває.Потім тишком затверджують проект на 4 будинки,за землю громади грошей не беруть,бо ж пустир,звалище.І місцевий "совок" це теж хаває-"Хай краще вже його хтось візьме в оборот, ніж засиратиметься кожного місяця сміттям, дрочунами та наркоманами. Хай навіть і будинки будуються - нічого поганого в цьому не бачу."

    Занавєс!

Значить ви багато не знаєте, а судити тільки із дописів користувачів. Кілька разів подавались заявки від приватних підприємців по облаштуванню цього парку - то мешканці були проти, бо ж боялись платного входу чи платне користування біседок, то владі недостатньо писульок, а даремно, адже була б чистота, бо хтось би відповідав за цю територію. На клаптик території під церкву 2 роки ходили, водили туди-сюди за папірцями поки віділили частку.
Чомусь вас не засмучують новобудови, які ростуть як гриби після дощу поміж будинками, де взагалі немає місця для майданчиків, а тим більше для стадіонів (район Варшавки наприклад), а тут переймаєтесь за те, що на такі великій території збудують будинки і можливо ще один садок, який також конче тут потрібен. Нові райони взагалі практично не мають місця для відпочинку.

"Занавєс" у вас перед очима.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минуту назад, zaHARE сказал:

   облаштували ставок - збудували ригаловку,думаю збудують там ще не одну.

 

Отут дійсно "занавєс"! Для когось це окультурене місце для відпочинку, а для когось ригаловка. Відразу видно хто як відпочиває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, vaz75 сказал:

Танічка, по рецепту, ще за радянських часів, при будівництві комплексу, будувалися садочок і школа. Ви десь тут на плані їх бачите. А знаєте що 26 школа маж перших класів до букви "л"? А що в садочки не потрапити? Заробляють бабло, хай розкошелюються відреставрувати стадіон і побудувати садок.

 

Я при союзі ходив в 10-ту школи на 33-му, в нас також було класів до "л" (а,б,в,г,д,є,ж,з,к,л), я вчився в "ж" , а моя кохана дівчина в "л" :). До речі, для 756 квартир мало парковочних місць на плані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, vaz75 сказано:

Танічка, по рецепту, ще за радянських часів, при будівництві комплексу, будувалися садочок і школа. Ви десь тут на плані їх бачите

Садочок там є на плані, позначений номером 16.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Tanichka сказал:

...Вам що не зроби - то все не слава Богу: ...

 

А Вам двір нормально поремонтували? :rolleyes: Чи процитувати те що Ви писали пару місяців тому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, YouRich сказал:

 

Я при союзі ходив в 10-ту школи на 33-му, в нас також було класів до "л" (а,б,в,г,д,є,ж,з,к,л), я вчився в "ж" , а моя кохана дівчина в "л" :). До речі, для 756 квартир мало парковочних місць на плані.

Ну тоді для тебе то норма. А для мене ні, бо там де я вчився, класів було до "Д" і "Г" максимум. Я зараз шукаю, куди влаштувати доцю в перший клас, то проблему знаю не по чутках. А 3 роки назад шукав садок... Тому якщо ти не бачиш проблеми, це не означає, що її немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Tanichka сказал:

... а тут переймаєтесь за те, що на такі великій території збудують будинки і можливо ще один садок, який також конче тут потрібен. Нові райони взагалі практично не мають місця для відпочинку.

"Занавєс" у вас перед очима.

 

У Вас там тоже дивлюсь між 12 і 10А завелика територія -якраз ще одна багатоповерхівка влізе прям посеред майданчика - от як почнуть будувати, тоді почуємо і побачимо що Ви будете говорити... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, vaz75 сказал:

Ну тоді для тебе то норма. А для мене ні, бо там де я вчився, класів було до "Д" і "Г" максимум. Я зараз шукаю куда влоштувати доцю в перший клас, то проблему знаю не по чутках. А 3 роки назад шукав садок... Такщо якщо ти не бачиш проблеми, це не означає, що її немає.

 

Я десь писав, що проблеми зараз нема? Чи десь писав, що для мене то норма??? При союзі, ти не знаєш, бо не місцевий, 33-й, а потім 40-й "б" квартали, будували як з переляку, будинки виростали як гриби, будувались всі скопом, не те що зараз, один-три збираються побудувати - так обсудять "от" і "до". Так от школи не встигали будувати за новостройками цих районів, тому в 10-й школі було так багато учнів, пізніше поруч, через паркан, 19-та побудувалась, наша школа трохи розгрузилась, потім 22-га біля "Колоса" і нас туди перевили, вже там в нас було всього три класа - "а","б","в".

 

П.С. Переїзжай на ГПЗ, тут зі школою і садочком в мене, що з старшою, що з меньшою доцею, проблем не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, natalka) сказал:

 

У Вас там тоже дивлюсь між 12 і 10А завелика територія -якраз ще одна багатоповерхівка влізе прям посеред майданчика - от як почнуть будувати, тоді почуємо і побачимо що Ви будете говорити... 

 

Що за брєд. Відколи це в дворах будинків будуть будинки.

 

12 минуты назад, natalka) сказал:

 

А Вам двір нормально поремонтували? :rolleyes: Чи процитувати те що Ви писали пару місяців тому?

 

Двір там не поремонтували повністю (заасвальтували тротуари, трохи упорядкували дитячий майданчик, засипали щебнем там де має бути асвальт), але чомусь не можу зрозуміти до чого Ви написали про це в даній темі коли ідеться про інше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відсутня концепція розвитку міста, тим і користаються будівельні аферисти. Так і хочеться Романюка зробити мером Берліна чи Нью-Йорка. Ви неповірите. Там придурки німці і американці на землі яка коштує сотні мільярдів баксів вирощують сад. В Берліні ідіоти практично в центрі відновили повністю заповідну зону з флорою і фауною. Пташки в'ють гнізда на землі в сотні мільярдів євро, Карл. То абзац, Карл. Бо у них не родились такі унікальні люди, як Фон Гер Романюк, чи Отто фон Палиця. Ніщеброди ті німаки і америкоси, рагулі. Нема слів. І рагулі виборці, що вибирають дибілів, що квіточки і дерева огороджують, а не фігашать хайтек будівлі і парять їх під офіси, щоб бюджет міста багатів і щоб більше офісів можна було здати. Нє ну як про це не здогадатись, Карл. І при цьому, Карл, ніхто не каже "Берлін-туристичне місто", чи "Нью-Йорк - туристичне місто". Та й які вони туристичні, йопта. От Луцьк - туристичний, тільки старий ринок ще б знести - канхфєтка. Красіво ж!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Selbeor сказано:

Мені знайомий будівельник розказував як ці коробочки на набережній будувались, то це страх і ужас, там були порушені якщо не всі то більшість норм і стандартів будівництва

Тс-с-с-с! Нікому не кажи. Тут є ярий прихильник забудовника. Він атвєчяєт! Всё там ніштяк!

 

Хоча і я чув таке ж. Що там жопа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, YouRich сказал:

 

П.С. Переїзжай на ГПЗ, тут зі школою і садочком в мене, що з старшою, що з меньшою доцею, проблем не було.

Ні, дякую, відмовлюсь від твого запрошення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, YouRich сказано:

тому в 10-й школі було так багато учнів, пізніше поруч, через паркан, 19-та побудувалась, наша школа трохи розгрузилась,

10? Alma mater?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минуту назад, Zheny@ сказал:

Тс-с-с-с! Нікому не кажи. Тут є ярий прихильник забудовника. Він атвєчяєт! Всё там ніштяк!

 

Хоча і я чув таке ж. Що там жопа.

З такою нереальною швидкістю будування дай Бог, щоб ці будинки до 20-ти років достояли хоч. Закони фізики ніхто не відміняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...