Перейти до змісту

Почалося знищення парку,стадіону Конякіна-Гордіюк.


Oli

Рекомендовані повідомлення

45 минуты назад, veter сказал:

Оскільки на загальний огляд висунуто стільки варіантів планування території, то може повторитись історія із ЖК біля історичного факультету, який в початковому вигляді мав бути учбово-житлово-фіг-розбереш-ще-чого корпусом одного з ВНЗ міста.

 

А це вже зовсім інша мова...

Там нічого не зробили, щоб вивести на чисту воду забудовника, тут також при проблемі - ніхто нічого не зробить. От так і живемо :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 202
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну  от - тепер все стає на свої місця.

новий ЖК.

Як його назвуть?  "По*уїст" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

Ну  от - тепер все стає на свої місця.

новий ЖК.

Як його назвуть?  "По*уїст" ?

як варіант, "Егоїст" вже є ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До уваги мешканців 40-го кварталу - інформація:

на цьому місці має бути 4-ри 700-квартирних будинка і вся документація в забудовника на руках. Тому у вас є кілька шляхів:

1. Нічого не робити, адже ви погоджуєтесь з будівництвом - нові будинки - це купа квартир для мешканців Луцька.(не найгірший варіант, як на мене)

2. Робити щось проти цього будівництва, якщо ви ним незадоволені. У вас є дуже велика "фора" - аж два депутати по цьому округу (у деяких мікрорайонів немає взагалі, це для справки) - Майя Шостак та Алла Надточій - просіть вирішити цю проблему.

3. Вийти на "40-й майдан" з усіма атрибутами.

Одже: 1 - реалістичний, 2- фантастичний, 3 - альтернативно-фантастичний - обирайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чорнуха,Вайман і з Романюком поки не забудують совковими курниками кожен метр зеленої зони в межах міста-не заспокояться.

 А тепер вгадайте,що сказав Романюк,коли побачив проект?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу, як майбутній сусід того комплексу.

Я НЕ проти будівництва нових будинків і комплексу в цілому, тому на "40-й майдан" виходити не буду.

Лиш хочу, щоб при реалізації проекту були дотримані всі пункти і обіцянки, такі як пішохідні та велодоріжки, лавочки та світильники, а також нові спортмайданчики тощо. Можливо варто на закінчення будівництва вести прискіпливий контроль за тим, щоб про ці "дрібниці" забудовник не забув. І вже при потребі "стукати" того по голові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вангую акцент "реконструкторів" на півнухах\піцеріях\інших потребляцьких баблогенераторах, рекреаційна зона, імхо, буде для аби була... 
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного не можу зрозуміти, невже у Луцьку такий велиций дефіцит житла? Це ж не Київ і навіть далеко не Львів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минуты назад, zaHARE сказал:

Чорнуха,Вайман і з Романюком поки не забудують совковими курниками кожен метр зеленої зони в межах міста-не заспокояться.

 А тепер вгадайте,що сказав Романюк,коли побачив проект?

 Ох...єнно? ;)

 

У вас є дуже велика "фора" - аж два депутати по цьому округу (у деяких мікрорайонів немає взагалі, це для справки) - Майя Шостак та Алла Надточій - просіть вирішити цю проблему. 

Там по-моєму проти Надточій вже чуть лі не кримінальну справу порушили, за те що мішає декому. А в минулому році там щось Климчук збирав жильців і розказував про проект благоустрою парку (тільки без будинкку) і шо в результаті?

 

Найцікавіше що лише сьогодні на сайті ВН з'явилась новина що лучанам пропонують і  запрошують громадськість до обговорення проекту Концепції організації скверу та парку поблизу вулиць Конякіна-Гордіюк і вже сьогодні ми бачимо ці нові фотки з роботами на футбольному полі. Що це означає? - що вже давно все вирішено. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Vadimm сказано:

Одного не можу зрозуміти

Просто це капіталовкладення з досить непоганою ліквідністю. БИзнес так би мовити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, zaHARE сказано:

А тепер вгадайте,що сказав Романюк,коли побачив проект?

 

Ах*еєть! Дайте 2?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продовжимо тему альтруїзму ))) Ніхто просто не задумувався над тим, що це "може бути" соціальне житло для біженців (переселенців)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Deemon сказано:

вангую акцент "реконструкторів" на півнухах\піцеріях\інших потребляцьких баблогенераторах, рекреаційна зона, імхо, буде для аби була... 
 

Та ні)).

Акцент як і скрізь,"налупити" як найбільше тих як я називаю "коробочок з вікнами", люди купляють і тому  виростають ті будинкі як гриби після дощу, ось на набережній тільки закінчили, вже майже усе викуплено окрім 9,10 поверха.А перші поверха ото певно що ти і написав)),і да, оця рекреаційна зона буде шонібуть напевно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yura-patriot сказал:

Та ні)).

Акцент як і скрізь,"налупити" як найбільше тих як я називаю "коробочок з вікнами", люди купляють тому і виростають ті будинкі як гриби після дощу, ось на набережній тільки закінчили, вже майже усе викуплено окрім 9,10 поверха.А перші поверха ото певно що ти і написав)),і да, оця рекреаційна зона буде шонібуть напевно.

Мені знайомий будівельник розказував як ці коробочки на набережній будувались, то це страх і ужас, там були порушені якщо не всі то більшість норм і стандартів будівництва

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Oli сказал:

 

да, парк закинули.  сруть і пють....   але це не наша провина...    

остання культурне прибирання робили активісти напевно 2013р.

 

 

 

 

апну тему,   вже 3 машини поліції, 1 швидка...

не правда! Як не знаєте - краще не кажіть. Прибирається жителями району як мінімум 2-3 рази на рік, і ще 1 раз показово комунальники. Хоча цього мало, бо все тому, що там немає жодного сміттєвого баку, тому люди і викидать те сміття під кущі, в кращому випадку у пакеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Selbeor сказано:

Мені знайомий будівельник розказував як ці коробочки на набережній будувались, то це страх і ужас, там були порушені якщо не всі то більшість норм і стандартів будівництва

Та я вже чув, що судитися люди хочуть з того першого будинку, що біля третьої школи,бо щось він там почав дуже тріскатися.

PS: але давайте тут не про це:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, ну я майже вгадала )

Тепер ще коментар по цифрах. В цій статті є довідка, про загальну кошторисну вартість будівництва.

 

В статті згадується про кілька будинків на 500 квартир.

 

А тепер можна приблизно порахувати.

 

Якщо припустити що 1 квартира в середньому  60 кв.м.  (звичайно є і по 40 а є і по 100, ну приблизно візьмемо 60), то 500 квартир х 60 кв.м = 30000 кв.м.  Ціна квадратного метра в Луцьку також в середньому 12 тис.грн. (від 10 до 15). Тоді орієнтовні доходи – 30000кв.м*12тис.грн.= 360 млн.грн.

 

Тобто по розрахунках виходить 360-244= 116 млн. прибуток.

 

 

От difoto написав що має бути 700 квартир, перерахувати зможете самі. Це так, по-скромному, я би сказала по-мінімуму.

 

 І врахуйте що кошторисна вартість в рази завищена, тому що:

 

-ніякого ПДВ в розмірі 40 млн. жоден забудовник ні в Луцьку, ні по Україні не платить. ЛБДК є ПрАТ, відповідно оприлюднює свою звітність, кому цікаво може подивитися скільки за останні роки платило ПДВ J ), там аби 1 млн. (а не 40) буде сплачено, то вже буде добре.

 

-прибуток 6 млн. – ніхто такого платити не буде (також можна подивитись попередню звітність);

 

-ніякої плати у розмірі 1,5 млн.грн. за оренду ніхто не платив (взагалі читала що цю ділянку нічого не платили);

 

-зарплата завищена, 4 роки будувати ніхто не буде.

-вклад у інфраструктуру – оце те за що будуть будувати доріжки, ставити ліхтарики, і робити футбольне поле ;), вообщем облагороджувати територію.

 

 

 

Величезні гроші, це причина чому забудовник і керівництво міста так хоче там побудуватись. Так що можна вислухати і виконати побажання щодо фонаріків, качелёк і т.д. В цілому все рівно в забудовника і в міських керівників буде офігенний профіт…

 

 

 

А про те що там може бути просто парк з тими самими доріжками, фонаріками і т.д. без багатоповерхових будинків – про це навіть ніхто і не задумується… Бо навіщо, якщо можна ж заробити ;) і зробити мешканців щасливими (бо враховані їхні побажання)?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, natalka) сказано:

А в минулому році там щось Климчук збирав жильців і розказував про проект благоустрою парку (тільки без будинкку) і шо в результаті?

В результаті мешканці мікрорайону обрали своїх депутатів, з будинками  і "борделем з блек-джеком і дівчатами". Тепер мешканці хай до них звертаються. Які питання до Климчука? Він мені сказав, що в цих мешканців є два депутата в міськраді - нехай вирішують! 

Вибрали? ЖРІТЬ ВЕЛИКИМИ ЛОЖКАМИ, не подавіться тільки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, natalka) сказано:

От difoto написав що має бути 700 квартир

Вибачаюсь, але чотири будинка по 700 квартир. Опєчатка, але суттєва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От, що за люди? Як тільки щось робиться - значить риють, крадуть, переорюють, засирають і т.д, але точно не на благо! Зупиніться!!!! Ви своїми отут балачками тільки засираєтесь, як ото в парку після ваших шашликів!
Або робіть конкретні справи (беріть участь у створенні чи обговоренні проектів, контролюйте їх будівництво...), або не видумуйте на рівному місці усілякі нісенітниці. Жителі цього району давно мріють про облаштований чистий парк, який має таку величезну територію. Хай краще вже його хтось візьме в оборот, ніж засиратиметься кожного місяця сміттям, дрочунами та наркоманами. Хай навіть і будинки будуються - нічого поганого в цьому не бачу.
Перш чим гадити когось - подивіться на себе: чи завжди ви прибираєте за собою, де вигулюєте своїх псів, які справляють нужду, куди викидаєте сміття після вдалої хмільної вечірки неделако від дому.....

Вибачте, накипіло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, difoto сказал:

Вибачаюсь, але чотири будинка по 700 квартир. Опєчатка, але суттєва.

 

та ну нафік, уявляєте собі 1 будинок на 700 квартир? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Tanichka сказал:

... Хай краще вже його хтось візьме в оборот, ніж засиратиметься кожного місяця сміттям, дрочунами та наркоманами. Хай навіть і будинки будуються - нічого поганого в цьому не бачу....

Дуже примітивно... 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Tanichka сказал:

От, що за люди? Як тільки щось робиться - значить риють, крадуть, переорюють, засирають і т.д, але точно не на благо! Зупиніться!!!! Ви своїми отут балачками тільки засираєтесь, як ото в парку після ваших шашликів!
Або робіть конкретні справи (беріть участь у створенні чи обговоренні проектів, контролюйте їх будівництво...), або не видумуйте на рівному місці усілякі нісенітниці. Жителі цього району давно мріють про облаштований чистий парк, який має таку величезну територію. Хай краще вже його хтось візьме в оборот, ніж засиратиметься кожного місяця сміттям, дрочунами та наркоманами. Хай навіть і будинки будуються - нічого поганого в цьому не бачу.
Перш чим гадити когось - подивіться на себе: чи завжди ви прибираєте за собою, де вигулюєте своїх псів, які справляють нужду, куди викидаєте сміття після вдалої хмільної вечірки неделако від дому.....

Вибачте, накипіло

Дайте приклад хочаб однієї забудови у Луцьку за останні пару років, яка б була на благо містянам і була від А до Я по правилах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...