Перейти до змісту

Почалося знищення парку,стадіону Конякіна-Гордіюк.


Oli

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 202
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну так, це ж не знищення, а реконструкція. Тож не торговий центр там будують, а і надалі залишать парк, просто більш облаштований. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут гарно розписано, як буде виглядати новий парк:

http://www.volynnews.com/news/society/shcho-proponuiut-oblashtuvaty-u-parku-na-koniakina-hordiiuk/

Якщо зроблять хоча б половину з того, що обіцяють, буде просто чудово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Savage сказал:

Ну так, це ж не знищення, а реконструкція. Тож не торговий центр там будують, а і надалі залишать парк, просто більш облаштований. 

Угу, вже вон і підземні переходи біля там-там-у і ЦУМ-у маємо, ага-ага. Думаєте, що там все буде як на плані/фото? Вже он біля меморіалу гуртожиток елітний маємо, ага. До речі, форма у "охоронців" не як у "Варти порядку" випадково? А то щось дуже зхожа. На фото бачу також автівку поліцейських. Мешканцям сусідніх будинків можу тільки поспівчувати. Ну або щось робити, якщо не влаштовує така ситуація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, seolutsk сказал:

Думаєте, що там все буде як на плані/фото?

Там живе чимало людей. Що їм заважає контролювати хід реконструкції і в разі відхилення від проекту (план же ж є вільному доступі), відразу повідомляти про це у відповідні органи чи служби?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, seolutsk сказал:

Мешканцям сусідніх будинків можу тільки поспівчувати. Ну або щось робити, якщо не влаштовує така ситуація.

Тож навпаки для них робиться. Радіти за них треба, а не співчувати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проект дуже класний. Знаю як він розроблявся, тому якщо все зроблять так, як запланували архітектори, буде круто. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

4 минуты назад, Savage сказал:

Там живе чимало людей. 

Біля Там-Там-у та ЦУМ-у також багато людей живе, і що? Ви як сьогодні народились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Superman сказал:

Проект дуже класний. Знаю як він розроблявся, тому якщо все зроблять так, як запланували архітектори, буде круто. 

А от і забудовник на форумі з'явився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЧОмусь в такий альтруїзм (зробити щось для когось, без власної вигоди) - не вірю.

Маємо гіркий досвід

+ туалета я там не побачив. На проекті.

І знову ж таки:

будь-який парк, необхідно обслуговувати.  Від вивозу сміття, до замітання листя із подальшим вивозом.

А обслуговувати буде хто? ЖЕК місцевий? та їм це додаткові витрати! + люди. А де взяти фінансування?

Тут, швидше за все, за гарним починанням криється чийсь шкурний інтерес.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вокзал теж ця фірма розробляла спільно із одним із Луцьких архітекторів, спочатку всі кому непопадя хаяли, а зараз фотографуються (знаю таких персонажів - чоловік зо 5). Диванна армія може обісрати все, а шкода

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, veter сказал:

Вокзал теж ця фірма розробляла спільно із одним із Луцьких архітекторів, спочатку всі кому непопадя хаяли, а зараз фотографуються (знаю таких персонажів - чоловік зо 5). Диванна армія може обісрати все, а шкода

Розробляла і виконала - це дві різні фірми.

Я як і Женя не вірю в альтруізм можновладців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, vaz75 сказано:

Розробляла і виконала - це дві різні фірми.

Розробляла проектну документацію. Так легше? Виконавці в свою чергу виконали рівно половину того, що планувалося. Знаєте якісь тонкощі висловлюйте...

 

А на рахунок альтруїзму на 500% згідний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що проїжджав там і поговорив з один із мешканців району, який проти забудови. Каже, що сам толком не знає, що буде і має бути якесь маленьке футбольне поле та будинки. Також дізнався, що статус парку цей стадіон та прилегла територія отримали кілька місяців назад, а до того це був по документах пустир. Забудовник ЛДБК явно раніше зробив документи і почав все там рити. Також мені розказували, що буде створена чи уже створюється громадська організація, яка займатиметься окультуренням парку та приведе його до ладу .... та де ж й№бвашу марита Ви були раніше? Уже скільки років там ніого не робиться. Я більше року живу через дорогу від парку та більше 5ти років працюю біля нього і нічого .... тільки один раз в рік приберуть комунальники і все. Ніхто не вирізає ті зарослі в яких ср№ть всі кому не лінь, а про те що залишається після шашлика та посиденьок людей годі і говорити. 

 

ІМХО. Якщо все буде так, як на картинках то хай будуть бо там не парк/стадіон, а фіг зна шо (стадіон з натяжкою .... пробував бігати то ну його ноги можна покрутити). Постійно грязно, купи КУПИ сміття, постійно хтось сцить і бухає, кожного дня я там проїжаю велосипедом по 4 рази (мінімум) і мене дістало об'їжати розбиті пляшки або потім виколупувати скло з покришок, дістало те що після дощу в тому "парку" пройти по доріжка неможливо бо кругом крім сміття все пливе і купа грязюки.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 minutes ago, seolutsk said:

А от і забудовник на форумі з'явився.

Сильна логіка, нічого не скажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це напевно вже фото 10-го зміненного плану. (хто раніше слідкував той знає)

я думаю що нічого там нормального небуде,  хіба що запросять "підприємця" що поставить платний вхід на на надувні атракціонни, та бульки для дітей по 35грн.

 

 

Романюк теж був, і що?    бла бла бла...        нехай краще позвільняє керівників що розвели срач там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, sanbOK сказано:

 

 

да, парк закинули.  сруть і пють....   але це не наша провина...    

остання культурне прибирання робили активісти напевно 2013р.

 

 

 

 

апну тему,   вже 3 машини поліції, 1 швидка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так стадіон жалко, спорити не буду, але на мою думку уже давно все оплачно і нічого ніхто там не зробить.... бо можуть прийти по стандарту, як в інших містах, хлопці в спортивної статури і буде бійка. Найближчим часом ми точно побачим вирвані таблички, повалені огорожі і все в такому роді.

 

Доречі дерева уже ріжуть .. процес пішов.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, sanbOK сказано:

Доречі дерева уже ріжуть

 

ті дерева вже обнесенні синім парканом.

 

якщо привезуть ще щити, то будуть городити стадіон...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sanbOK сказано:

бо там не парк/стадіон

IMG_9499w.JPG

 

нагадаю що вони в цьому новому плані добавили ще 1будинок, тепер їх там 4 буде.      а може і 6 поставлять...

фото плану з трохи більшим стадіоном і як бачите тут 3 будинки  (в новому плані стадіон ще зменшили)

IMG_0676.JPGIMG_0675.JPG

 

 

 

 

докину ще декілька фото  плану  що створювався раніше,  тут як бачимо ні майданчика та іншого нема.  тепер нам вішають "лапшу" все буде все буде!!!!

 

9w.JPG

 

цікаво, а де буде Карабас _барабас?

7w.JPG

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки на загальний огляд висунуто стільки варіантів планування території, то може повторитись історія із ЖК біля історичного факультету, який в початковому вигляді мав бути учбово-житлово-фіг-розбереш-ще-чого корпусом одного з ВНЗ міста.

 

А це вже зовсім інша мова...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...