Перейти до змісту

Луцьк-Хмельницький


Dream

Рекомендовані повідомлення

On 25.09.2016 at 22:27, vaz75 сказано:

Я в Хмельницькому. Їхав ч/з Рівне. Приємно був вражений: в самих критичних місцях, в т.ч. і Славуті, замінено ВЕСЬ асфальт. Тепер сюдою краще їхати, ніж ч/з Тернопіль.

Теж саме мені тиждень назад сказав хмельниччанин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

а мені здалося, що через Тернопіль значно більше населених пунктів, тому час поїздки довший (в дорозі великої різниці не помітив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хочу уточнити, на данний час найкраща дорога в Хмельницький через Рівне, Острог, Славута, Шепетівка, Староконстянтинів ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Soprano сказал:

Хочу уточнити, на данний час найкраща дорога в Хмельницький через Рівне, Острог, Славута, Шепетівка, Староконстянтинів ?

на мою думку, так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив кілька раз пів року назад. То туда через Тернопіль назад через Старконь. Дорога додому в районі Острог Шепетівка та поруч Нітішина бала мрак. Сплошні борозни від хур. Правда зара не вкурсі як там. Останній раз їхав туда і назад через Тернопіль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Grekus сказал:

Їздив кілька раз пів року назад. То туда через Тернопіль назад через Старконь. Дорога додому в районі Острог Шепетівка та поруч Нітішина бала мрак. Сплошні борозни від хур. Правда зара не вкурсі як там. Останній раз їхав туда і назад через Тернопіль.

Я писав вище, борозди зняли і поклали новий асфальт. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Grekus сказано:

Їздив кілька раз пів року назад. То туда через Тернопіль назад через Старконь. Дорога додому в районі Острог Шепетівка та поруч Нітішина бала мрак. Сплошні борозни від хур. Правда зара не вкурсі як там. Останній раз їхав туда і назад через Тернопіль.

Ці ділянки вже зробили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Апну тему:

Думаю завтра їхати по  першому маршруту із пропонованих Гуглом: Дубно-Кременець-Збараж.  Можна їхати, чи порадите кращі варіанти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
21 хвилин тому, Slavco сказано:

Апну тему:

Думаю завтра їхати по  першому маршруту із пропонованих Гуглом: Дубно-Кременець-Збараж.  Можна їхати, чи порадите кращі варіанти?

 

наші їздять через рівне-Здолбунів-остріг. кажуть дорога краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3-4 роки тому то через Рівне-Остріг-Шепетівка було краще та швидше їхати. Зараз по стану доріг потрібно орієнтуватись.

Весною їздив на Тернопіль - дорога в доволі непоганому стані була. До Хмельницького не знаю, але якщо вірити uaroads.com то краще певно все ж через Тернопіль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я їжджу через Рівне-Остріг-Шепетівку. Два тижні назад їхав тудою в Луцьк. Дорога нормальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хто від 23 серпня (крайнє повідомлення в цій темі) їздив до Хмельницького? Можливо щось змінилось на дорогах, кудою краще їхати? Мені в неділю треба в Хмільник попасти, в санаторій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Юріч сказано:

Хто від 23 серпня (крайнє повідомлення в цій темі) їздив до Хмельницького? Можливо щось змінилось на дорогах, кудою краще їхати? Мені в неділю треба в Хмельники попасти, в санаторій.

Можливо у Хмільник? Радонові ванни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

Можливо у Хмільник? Радонові ванни?

 

Так, у Хмільник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Так, у Хмільник. До речі,  який санаторій кращий в Хмільниках? Чи він там один?

По санаторіям не підкажу. А найкоротший шлях Рівне - Острог - Шепетівка - Гриців - Любар - Хмільник, 300 км.

Їздив давно вже, але з літа ділянка Рівне Шепетівка не повинна зіпсуватись, до Любара теж нормальна має бути. Єдине можуть бути погані ділянки між Любаром та Хмільником - починаючи з Мотовилівки і до Вінницької області, потім можуть бути ями на початку області а далі вже знов добра дорога.  Інші варіанти значно довші будуть. Якщо потрібно то можу детальніше розписати - колись дуже часто тудою їздив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

 

Так, у Хмільник.

 

Підтверджую. Найкоротший Рівне - Острог - Шепетівка - Гриців - Любар - Хмільник

По дорозі - до Грицівського перехрестя (200 км) дорога нормальна. Від Грицівського перехрестя до Любара (50 км) - трапляються підлі ями, типу горбок, а за ним зразу ямка і на швидкості можна добряче гепнутись. Від Любара до Хмільника, а якщо точніше то 30 км від Любара - дорога паскудна. Мотовилівка і Березівка - сама жесть. Причому місяців 8 назад була досить непогана, а останні місяці таке враження, що афальт десь випарувався. Вночі краще не їхати бо можна легко погнути диски. Останні 20 км ями трапляються, але їх доволі періодично латають. Є варіант їхати через Житомир (на 80-100 км довше), але реально дорога з Житомира до Хмільника зараз не значно краща. Ми завжди їздимо через Любар, кум спочатку катався теж через Любар, потім через Житомир, а зараз знову через Любар.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є варіант з Любара не напряму на Хмільник їхати, а зробити петлю - доїхати до Р31 та спуститись вниз до Хмільника. Можливо дорога краща бо то є важливі траси, Любар - Хмільник дорога місцевого значення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Юріч сказано:

Хто від 23 серпня (крайнє повідомлення в цій темі) їздив до Хмельницького? Можливо щось змінилось на дорогах, кудою краще їхати? Мені в неділю треба в Хмільник попасти, в санаторій.

У вересні їздив на Хмельницький (Рівне-Острог-Шепетівка-Хмельницький). Як на мене, дорога на 3 з 5 балів, приємного мало, трапляються ями та часті колії від габаритного транспорту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, butaha сказал:

У вересні їздив на Хмельницький (Рівне-Острог-Шепетівка-Хмельницький). Як на мене, дорога на 3 з 5 балів, приємного мало, трапляються ями та часті колії від габаритного транспорту.

А на Тернопіль краще? А більше альтернатив то немає (ну хіба що полями\забитими селами).

 

Я б їхав би на Хмельницький через Рівне, потім трасою Хмельницький-Вінниця (все ж краща за Любарську трасу. а там уже і до Хмільника близько. 50 км різниці це для Ренухи "копійки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, vaz75 сказано:

Я б їхав би на Хмельницький через Рівне, потім трасою Хмельницький-Вінниця (все ж краща за Любарську трасу. а там уже і до Хмільника близько. 50 км різниці це для Ренухи "копійки".

Якщо так то краще через Житомир - до Бердичіва чудова дорога. Я на Вінницю зараз їду саме так, але до Хмільника велика петля буде.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Щойно повернувся з Хмельниччини. Дорога погіршала, але їхав 100-110, декілька разів потрапив правим колесом в горбок напливу.

На що треба звернути увагу:

1. Ділянка від гаразджиного повороту до кінця Звірова з перекритим рухом з рівненсього напрямку, тобто двосмугова дорога в один напрямок стала односмуговою.

2. На ділянці близ Здолбунова проводиться капітальний ремонт дороги. Тому міст частково перекритий, і є бурти між старим асфальтним покриттям і новим, на швидкості можна зігнути диск. Будьте обережні і не женіть.

3. На ділянці одразу за Старокстянтиновом проводиться капітальний ремонт дороги. Покриття в хмельницькому напрямку хнято повність і всипано крупним щебнем (ппц), на мості в тому ж напрямку знято покриття тому "спригуєш" з одного покриття і "запригуєш" на інше, такоє подібні бурти між старим асфальтним покриттям і новим є далі, на швидкості можна зігнути диск. Будьте обережні і не женіть. Це найгірша ділянка.

4. В Веселівці той же капремонт, бурти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
  • 1 рік потому...

ап)
Луцьк-Дубно-Тернопіль-Хмельницький-Летичів чи Луцьк-Рівне-Старкон-Хмельницький-Летичів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дивитись по запланованих і виконуваних ремонтах, то краще через Тернопіль. :)
https://mtu.gov.ua/intermap/#15
image.png.4e0b993a6e38d366e6ab9febd8e23ddb.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...