Перейти до змісту

Автоматизація


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

Цього тижня дозволив собі трішки продовжити зайнятися своїм хобі і як результат робимо перші рухи:

Показати прихований контент  
Hide  

Якось не взначай прилипла назва "Галя", то тепер це проект "Галя", дозволю скромно від себе додати: "балувана" :) 

 

На наступному тижні "відшліфую" мізки, запущу "дворукісь" і до кінця місяця-середини наступного має бути все закінчено!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 3 місяця потому...

Нажаль лиш  на минулому тижні вдалося подолати "профспілковий спротив" і  буквально "відвоювати" одиницю обладнання для тестування та ще й в суботу :) 

не все так просто виявляється зі зміною "закоренілостей".

Показати прихований контент  

 

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я взагалі не обмежуюся лиш власним підприємством, де нажаль соціальна атмосфера переважає і тому це скоріш "полігон" для розвитку і тестів ніж можливість реалізувати себе. А взагалі готовий до "стрибку" для переходу на автономну роботу в напрямку малої автоматизації процесів: проектування і складання систем управління, проектування і виготовлення маніпуляторів, промислового проектування. 

Наприклад  місяць назад реалізував проект по автоматизації системи відкривання/закривання воротами на парковку за допомогою телефону з SMS інформуванням адміністратора (можна і CMS; відео додам згодом).  Особливо зручно там, де часто змінюються орендарі і треба оперативно віддалено керувати доступом без пультів  і брелків.

 

Тому якщо в когось є необхідність і бажання щось десь автоматизувати-роботизувати, звертайтесь ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Респект, просто немає слів, з такими спецами у нас є майбутнє. Респктую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Чи є тут хтось вміє чи знає когось з досвідом роботи з поєднанням рухів маніпулятора в 6-ти осях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Камера системи машинного зору:

IMG_20180903_130634.thumb.jpg.46463ec1664d8546930ccec28b1b377a.jpg

Цікаво лише, є в нас такі хто мав з ними досвід? Чи взагалі з машинним зором?  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, halcogen сказано:

Та там ніби нічого вже занад то складного не має..

Та вкурсі, але треба зі швидкісттю 20-30кадрів за 0,7с зробити і проаналізувати зображення на предмет знаходження чорної плями розміром >3пікс на білому прямокутнику 200х30 пікселів.. Можеш чимось допомогти? 

Тут треба якесь спеціалізоване по. Поляки, з sick працюють на базі софта falcon в С++

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.09.2018 at 22:50, Ukrainec сказано:

Камера системи машинного зору:

IMG_20180903_130634.thumb.jpg.46463ec1664d8546930ccec28b1b377a.jpg

Цікаво лише, є в нас такі хто мав з ними досвід? Чи взагалі з машинним зором?  

 

з того що я бачу камеру юзає ПО, в тебе з боку бачу виводить дані, все що треба це аби ПО розрізняло чорний та білий і квадрат коло прямокутник,

з цього можна вже робити якісь аналітичні дані, якщо твоє ПО може це робити то можливо в ньому можна і навчити його розрізняти коло з певним розміром, питання в тому як дані відправляти,

для прикладу:

Спойлер

image.thumb.png.b28f28fe240ab3a7cf8a93892642b61b.png

в мене розпізнавання працює приблизно так, є таблиця розмірів і настройка розпізнавання під кожен елемент...

потім можу скинути процес калібровки камери, там пише як відкалібрувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене не камера, це фактично камера-давач з власним по, який лише конфігурується через пк. Далі після конфігурування він від'єднується від пк і "живе власним життям". В принципі можливостей його внутрішнього софта вистачає визначити об'єкти. Не вистачає швидкодії. Пробував 2 різні: festo, ifm. Перша обробляє 1кадр- 0,6с, друга 0,45с, що страшенно мало. Треба 0.05...0,04с.

на жаль в моєму випадку швидкодія обмежена можливостями ЦП давача.

В тебе я бачу якийсь софт на базі ПК - це є дуже цікаво! Тут можна пихнути якийсь і7 і буде інше діло. Що за софт, як він працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.09.2018 at 19:28, Ukrainec сказано:

 

В тебе я бачу якийсь софт на базі ПК - це є дуже цікаво! Тут можна пихнути якийсь і7 і буде інше діло. Що за софт, як він працює?

софт китайський, працює на рівні бюджетного китаю, це програмуля від смд монтажора, в неє зєднання з пк по rs232 і відеосигнал з 3х камер, сигнал в ком іде через тюльпан і перехідник, комп бачить перехідник як камеру софт бачить всі три, швидкодію можу покащати в пп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

2-ге місце в конкурсі Ifm electronic Ukraine за застосування техрішення:

image.png.2241666f450326ec8e0b90e00a69d4e2.png
 

:_42:

 

 і 

 

Apple Watch Series 3 Nike+ вже в барахолці :D 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Установка 100% оптичного макро-контролю якості шліфованої поверхні торця конічних роликів підшипників. Єфективно виявляє об'єкти розміром від 0,25х0,25мм. Використовується 2Dдатчик 02D224. На даний час проходить процес валідації.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec то всетаки ти заставив ту камеру працювати так як потрібно ;) :_25:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Voronin10 сказано:

@Ukrainec то всетаки ти заставив ту камеру працювати так як потрібно ;) :_25:

 

І так, і ні. Справа в тому, що завдання контролювати 2 поверхні: торець і доріжку кочення (зовнішня циліндрична поверхня). Так ось контролювати торець це одне статичне фото, з циклом 0.8с, це мені вдалось налаштувати, а доріжку кочення ні, бо її треба аналізувати в динаміці камерою з високим фремрейтом під час прокочування ролика через кадр:

Спойлер

780483358_.jpg.79bffbb7dc363b492ad6c03239bb4068.jpg

Поки що я в пошуку цього рішення ((( 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.11.2018 at 21:08, Ukrainec сказано:

І так, і ні. Справа в тому, що завдання контролювати 2 поверхні: торець і доріжку кочення (зовнішня циліндрична поверхня). Так ось контролювати торець це одне статичне фото, з циклом 0.8с, це мені вдалось налаштувати, а доріжку кочення ні, бо її треба аналізувати в динаміці камерою з високим фремрейтом під час прокочування ролика через кадр:

я трошки невтемі тому туго доходить,

чи правильно я зрозумів що ти хочеш зробити "багато фото"(швидкий фрейм рейт) розкласти їх в доріжку щоб таким макаром робити аналіз якості шліфовки поверхні ролика?

якщо так то так це справді складно проте скоріш за все модна зробити

зазвичай коли я пояснюю суть проблеми іншій людині логічно дохогоджу до її вирішення,(правильно поставленне запитання = 50% відповіді)

 

 

Цитувати

бо її треба аналізувати в динаміці камерою з високим фремрейтом під час прокочування ролика через кадр:

слухай, посуті тобі треба робити теж розпізнавання тільки додати щоб камера розпізнавала твою форму в даному випадку це буде прямокутник в кадрі зліва на право (зверху в низ) незалежно де лежить обєкт, якщо вона буде так розпізнавати тоді посуті зліпив пару  фото в доріжку і перевірив, хоча мені тут так просто писати :) на практиці граблі з усіх сторін

 

думаю в тебе все вийде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...