Перейти до змісту

Автоматизація


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, Electronshik сказано:

Взагалі це програмоване реле чи ПЛК? Було б цікаво подивитись на що воно ще здатне.

EASY  719-DC-RC10 - програмоване реле або багатофункціональне реле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь
9 минут назад, LANser сказал:

На рахунок релейних виходів, то в характеристиках вказують кількість спрацювань на відмову, тому для операцій, де кількість спрацювань за одиницю часу висока, варто дивитися в сторону цифрових виходів або виходів, що управляють твердотілими реле.

Це звичайно справедливо. Але коли вже є готове рішення від виробника (стара апаратура) у якій все керування зроблено на 220В і задіяно ПЛК з релейними виходами, починаєш чесати репу, і прикидати вартість такої переробки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Electronshik сказал:

Цікавий ПЛК, чимось на Logo Siemens схожий, виходи релейні чи як? Якщо релейні то потім почнуться приколи ^_^

А який вихід з цієї ситуації? Заміна на твердотілі сородичі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, HWman сказано:

А який вихід з цієї ситуації? Заміна на твердотілі сородичі?

Твердотілі реле, виходи з опторозв'язкою, ключі типу pnp, npn, ЦАП, проте все залежить від вихідних даних.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені його порекомендували. Так, це реле дешевше + спосіб вводу мені подобається. На картинці пв.6 це скрін з інтерфейсу комп.софта для ПК, хоча я вводив програму через табло, ручками.

На рахунок бризкання побачимо, сподіваюсь цього не застати, планується 260-350тис.спрацювань/рік. По цій причині я розподільники розмістив в нижній частині. А на рахунок фітінгів, що травлять здивований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та і взагалі, я, по своїй роботі мав справу з симисторним управлінням, тобто блок управління температурою у стерилізаторі. Схема силової частини взагалі простіше нікуди, оптосимистор + симистор і пара резисторів, ось вам і аналог тих буржуйських твердотілих реле:

220V_simistor.jpg 

Ну це коли є бажання покулибінічати, звичайно коли річ йде про виробництво, де обладнання на сотні тисяч доларів тяжко взяти на себе таку відповідальність ;) . Краще перенести її на виробника твердотілих реле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо повітря чисте, тобто без мастила, то проблем не буде взагалі, якщо щось почне травити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер я вже думаю мо то дійсно не ставити масльонку перед розподільником?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Electronshik сказано:

Наприклад через шток, на який надягнуто котушку розподільника. В мене це було пару разів з Festo, часом було з їх фітингами, але після чималого часу роботи

а через скільки часу, чи приблизно через скільки спрацювань таке відбувається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через дуже багато. Такий пневморозподільник може працювати роками. Звичайно що залежить від інтенсивності роботи. Festo робить досить надійні пневморозподільники, але вони не вічні.

Ну а щодо масльонки. Взагалі то багато що залежить від компресора. Ну і питання у осушувачі повітря та у блокові підготовки повітря.

Я в себе таким практично не заморочуюсь, якщо травить то шукаю та міняю. Ваші пневморозподільники стоять знизу і шанс мастилу попадати в схему мінімальні.

Та я думаю що і почути можна, коли почнуть травити
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

А на рахунок фітінгів, що травлять здивований.

Досить просто. Все залежить від того як обрізаний шланг, ну і може мені так повезло, але було що слабшала цанга всередині фітингу.

Фітинги були від Festo і від SMC. Пневматику від Comozzi ми не використовуємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

31 хвилин тому, Electronshik сказано:

Досить просто. Все залежить від того як обрізаний шланг, ну і може мені так повезло, але було що слабшала цанга всередині фітингу.

Фітинги були від Festo і від SMC. Пневматику від Comozzi ми не використовуємо

Дарма! Значить не підтримуєте Українського виробника! :P В Україні Camozzi виготовляють кілька серій циліндрів, а це значно позитивно впливає на ціну, до -40% від фесто; + по часу поставки значно взувають фесто; + Техпідтримка значно відзивчівіше ніж фесто, лише після запитів до генерального починають на певний час ворушитися. (по цій причині я з Camozzi і почав співпрацю)

В 90% пасажирських автобусів, що виготовлені в Україні встановлена пневматична розробка Українського відділу Camozzi на відкривання дверей. Київське метро теж на них переходить і багато інших.  

А ще мо кому актуально в них є цангові фітінги під метричні різьби, це мені особливо актуально, бо циліндри штампів настільки унікальні, що в них саме така різьба.   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми мали негативний досвід по надійності від Comozzi тому й відмовились. Festo, only Festo :) Воно може й дорожче, але надійніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що саме в них виявилося не надійним щоб собі "не наступити на ті ж граблі" в майбутньому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то дивлячись з чим камоци порівнювати :rolleyes: якщо з турко кетайчацькими фітингами та пневмоарматурою то камоцики полюбому кращі))) А якщо в пневматиці є мастило (кидає компресор наприклад) то без різниці що там стоятиме - всерівно вмре)))
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Deemon сказано:

 

Ну повітря припустім чисте, ще й фільтр 25 мкм на вході стоіть, а я просто маслорозпилювач планував перед розподільниками ставити, типу покращити "життя" циліндрів. Чи не варто? Щоб не запльовувало. І питання по камоці ще актуальне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

циліндри мастити однозначно варто, це гарантія стабільної роботи, відсутності стравлювання повітря на стику шток\манжета і тд, налаштувати на мінімальну подачу, маленьким циліндрикам, як на фото - буде достатньо.

дуже бажано поставити вологовловлювач, конденсат від компресора, це вкрай паршива штука...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Deemon сказано:

циліндри мастити однозначно варто, це гарантія стабільної роботи, відсутності стравлювання повітря на стику шток\манжета і тд, налаштувати на мінімальну подачу, маленьким циліндрикам, як на фото - буде достатньо.

Щось я не дуже зрозумів: дроселі на обратку малося на увазі? 

Цитувати

дуже бажано поставити вологовловлювач, конденсат від компресора, це вкрай паршива штука...

В нас повітря і так дуже добре готується + на вході обладнання встановлено коалесцентний фільтр:  sdd.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це добре що таке стоїть, але цього недостатньо, особливо якщо оператор чи механік завтикає перевірити цей фільтр на вміст конденсату. І якщо конденсат опиниться у розподільниках, особливо у пневмоостовах, де є дуже делікатні розподільники, то можно очікувати відмови у роботі. Якщо є велика кількість пневмоапаратури, то на вході в цех дуже бажано ставити осушувач повітря, який і забирає кондесат з системи.

Comozzi нам не сподобався саме надійністю - були відмови їх пневморозподільників, коли від Festo продовжували працювати далі. Тому й зупинились на Festo.

VovkleV, з вами не згідний. Все залежить від специфікації. Переважна більшість пневмоапаратури розрахована на роботу з повітрям з мастилом, хоча так само працює і без. Залежить від умов.

Ми, наприклад, використовуємо повітря і з мастилом і без.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Electronshik сказано:

Це добре що таке стоїть, але цього недостатньо, особливо якщо оператор чи механік завтикає перевірити цей фільтр на вміст конденсату. І якщо конденсат опиниться у розподільниках, особливо у пневмоостовах, де є дуже делікатні розподільники, то можно очікувати відмови у роботі. Якщо є велика кількість пневмоапаратури, то на вході в цех дуже бажано ставити осушувач повітря, який і забирає кондесат з системи.

Comozzi нам не сподобався саме надійністю - були відмови їх пневморозподільників, коли від Festo продовжували працювати далі. Тому й зупинились на Festo.

VovkleV, з вами не згідний. Все залежить від специфікації. Переважна більшість пневмоапаратури розрахована на роботу з повітрям з мастилом, хоча так само працює і без. Залежить від умов.

Ми, наприклад, використовуємо повітря і з мастилом і без.

Конденсатозбірники є, тому повітря в нас доволі сухе + фільтр зливає воду автоматично, при перепаді тиску, та я вже даааавно не зустрічав води в системі. 

Під час навчання розповідали, що якщо не мазати повітря, то приблизно через 2 роки роботи пневмоапаратури потрібно робити її капіталку: замінити манжети в циліндрах, ущ. кільця в пневморозподільниках (про інтенсивність використання мова не йшла); натомість якщо в системі є маслорозпилювач цей період може бути довшим, але на скільки довшим, ніхто не сказав :) а я й не питав. І ще розповідали, що якщо вже почали подавати повітря з мастилом, то його подачу не можна припиняти, бо воно вимиває ту консистентну змазку з поверхонь, яка була закладена при їх зборці і її потрібно постійно поновлювати. 

Тому й питаю, з практичної сторони варто мастити повітря (встановлювати розпилювач) чи ні?

 

Цитувати

Ми, наприклад, використовуємо повітря і з мастилом і без.

3 дні з мастилом, 3 дні без? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Зауважу!  ;)

Дуууууже корисна річ для виготовлення отворів в тонкій блясі боксів:

IMG_20160323_094523.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ступінчате сверло це класно, але потрібна акуратність і час, щоб не отримати швейцарський сир...

по феншую однотипні отвори в тонкому металі найкраще робити диропробивним штампом

171.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ukrainec сказано:

Зауважу!  ;)

Дуууууже корисна річ для виготовлення отворів в тонкій блясі боксів:

я заказав собі такого плану, хотів ще більшого діаметру, але потім прикинув що великі отвори роблю рідко та і різак той дорожчий набагато.

кажете бляху вони бриють добре?

outils-Pagode-Form-HSS-Hex-Schaft-Pagode

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...