Перейти до змісту

Як брали так і беруть


Morphius

Рекомендовані повідомлення

а я б віддав би тих 50 грн, квитанцію повісив в рамку на стінку і більш не переходив де не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, Morphius said:

Сьогоді в центрі міста дружина переходила дорогу в непередбаченому для того місці, підійшли до неї, показали на відео правопорашення і сказали, що за таке штраф складає 50 грн. Ні постанови, ні квитанції в кишеню козлина поклав гроші і пішов. Ось і вірь в реформу.

Наскільки я чув з різних джерел, при накладанні такого штрафу виписують квитанцію. Немає документів - в міськвідділ. Починає бикувати - закривають на добу для визначення особи. І взагалі, 51грн то є мало, як для порушення ПДР.

Висновок: нефіг переходити дорогу в непередбаченому місці ^_^

Хз чому, але схоже на вброс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, DarkMonk сказано:

1. Вы уверены что это была полиция, а не шаромыги?

2. У Вашей жены был паспорт с собой, для оформления протокола? Если нет - то она могла попасть в горОтдел, для выяснения личности и составления протокола --- думаю она бы не скоро попала бы в поликлинику. Если паспорт был в наличии , стаёт вопрос !!!!!!!!!! ПОЧЕМУ ОНА НЕ НАСТОЯЛА НА ВЫДАЧЕ ЕЙ КВИТАНЦИИ?????? Ведь ей не предложили дать 25гривень на карман, а заплатив 50 ---- я б точно попросил оформить.

 

Ви всі такі розумні "заднім числом". Хотів би я подивитись що б ти там "бекав-мекав" якби тебе за дупу взяли.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінуси можете ставити, це не змінить продажності копів. Кум працює в страховій, то розповідав що уже не одного за пянку просили купити омивач скла, везуть на 40а кв. і після придбання омивача за 4тис. грн повертають документи, або пропонують проїхати в кінець Володимирської і купити водички, ціна та ж. При чому він у стані алкогольного спяніння водій їде у власному авто за ними, а вони їдуть попереду в свому авто. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Morphius сказал:

Кум працює в страховій, то розповідав що уже не одного за пянку просили купити омивач скла, везуть на 40а кв. і після придбання омивача за 4тис. грн повертають документи, або пропонують проїхати в кінець Володимирської і купити водички, ціна та ж. При чому він у стані алкогольного спяніння водій їде у власному авто за ними, а вони їдуть попереду в свому авто. 

Брєд сивої кобили, особливо останнє речення. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минуты назад, Morphius сказал:

Мінуси можете ставити, це не змінить продажності копів. Кум працює в страховій, то розповідав що уже не одного за пянку просили купити омивач скла, везуть на 40а кв. і після придбання омивача за 4тис. грн повертають документи, або пропонують проїхати в кінець Володимирської і купити водички, ціна та ж. При чому він у стані алкогольного спяніння водій їде у власному авто за ними, а вони їдуть попереду в свому авто. 

 

тим не меньше, питання остаєтся відкритим : ви звернулись до Лекса по запропоновану допомогу ? Чи думаєте, що то не вас питалось, раз включаєте *окуня* й мову на інші байки переводите ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше не відписувався дана ситуація вирішилась таким чином: знайшли даний екіпаж та уточнили хто це зробив, провели бесіду. Сьогодні він приїхав, віддав кошти та можна сказати на колінах в дружини випросив щоб вона не писала заяви. В свою чергу дружина визнала і свою помилку та пообіцяла надалі не порушувати ПДР.

В пана Лекса хочу запитати якщо у мене будуть дані про поліцаїв які беруть за пянку чи погодиться він провести ловлю на "живця", оскільки учасник категорично проти писати заяву по даному факту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Morphius сказал:

Раніше не відписувався дана ситуація вирішилась таким чином: знайшли даний екіпаж та уточнили хто це зробив, провели бесіду. Сьогодні він приїхав, віддав кошти та можна сказати на колінах в дружини випросив щоб вона не писала заяви. В свою чергу дружина визнала і свою помилку та пообіцяла надалі не порушувати ПДР

є ще хтось, хто може підтвердити ваші слова ? Чи може фамілію винуватця назвете ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну Ви мене вже вибачте, але я чогось не вірю. Чому?

Та занадто все складно вийшло - і поліцеський - гад, бо "взяв", і загострювати (звернутись до того ж Лекса) Ви не будете, бо всьо ніби розрулилось, (гроші повернуто, вибачення прийняті). До речі про вибачення, як так швидко Ви забули, що "поліцейський" - 

19 годин тому, Morphius сказано:

козлина

?

ІМХО, вброс. Може від ображеного "екс-співробітника", або його оточення. Або штрафанули, от і зі злості...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Morphius сказано:

Раніше не відписувався дана ситуація вирішилась таким чином: знайшли даний екіпаж та уточнили хто це зробив, провели бесіду. Сьогодні він приїхав, віддав кошти та можна сказати на колінах в дружини випросив щоб вона не писала заяви. В свою чергу дружина визнала і свою помилку та пообіцяла надалі не порушувати ПДР.

В пана Лекса хочу запитати якщо у мене будуть дані про поліцаїв які беруть за пянку чи погодиться він провести ловлю на "живця", оскільки учасник категорично проти писати заяву по даному факту.

Ви або брехун фантазер, або негідник, який дозволяє поширюватись заразі в здоровому організмі. Такі "рішали" це гірше ніж ті що "беруть". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Morphius сказано:

Раніше не відписувався дана ситуація вирішилась таким чином: знайшли даний екіпаж та уточнили хто це зробив, провели бесіду. Сьогодні він приїхав, віддав кошти та можна сказати на колінах в дружини випросив щоб вона не писала заяви. В свою чергу дружина визнала і свою помилку та пообіцяла надалі не порушувати ПДР.

 

"ложь" (як кажуть москалі) якась :(

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Morphius сказано:

Кум працює в страховій, то розповідав що уже не одного за пянку просили купити омивач скла, везуть на
 

то карма :)

 

кум розраховує що йому тепер (після інформації на борді) повернуть "стекламой"  і будуть на колінах просити не писати заяву ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В бан ні, а от наклеп на нього можна повісити. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...