Перейти до змісту

Базальтовое.


Barmalej

Рекомендовані повідомлення

Читал,смотрел фото - красота!! Может кто собирается этим летом туда на велике, составлю компанию. Сам там не был,поехал бы с человечком,кто уже знает дорогу. Еще товарища для компании могу подвязать. Почему летом? Меньше вещей с собой тянуть,да и покупаться там интересно было бы. Может соберется какая компания - с удовольствием с вами бы поехал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слідкуйте за анонсами покатушок в цій групі https://www.facebook.com/groups/431005237058987/ думаю що літом будем їхти і не один раз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планування - хороша якість

Але ІМХО планувати одноденну поїздку (ну або поїздку з ночівлею) за декілька місяців наперед це занадто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, lilechka сказал:

Планування - хороша якість

Але ІМХО планувати одноденну поїздку (ну або поїздку з ночівлею) за декілька місяців наперед це занадто

Я предусмотрительный. Заранее написал,чтоб не прощелкать. А по поводу продолжительности поездочки,так это как у кого какая работа. Кто день-два, кто больше. Я и вдвоем с кем то поехал,дороги не знаю,еще не был там. Желание имею огромное,а это главное.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, lilechka сказал:

Можна частинку маршруту дизелем проїхати - швидше і не так напряжно)

Вот и я про это. Слышал,что дизелем пол пути проезжают,лучше там катнуть,по лесу,чем по трассе с выхлопами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив машиною - то тяжко)) Красота починається в Клевані)) Звідти можна і велосипедом їхати. Бо там ям дуже багато. То швидкість майже не відрізняється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз Базальтове - це вже "курорт". Не порівняти що було 3-4 роки назад. Приїжаєш - тишина, пташки співають, десь 1-2 людини на березі навпроти... А зараз... Приїхали літом, купа машин, людей як на центральному пляжі в Одесі. Двічі об"їхали водойму - так і не знайшли місце для палатки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так стало не только на Базальтовом. Но и не причина туда не ехать. Не все ж лето там людей толпы,как попадешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У теплу сонячну погоду влітку туди з ночівлею - не дуже хороше рішення

Нормальне місце для намету знайти важко. Та й затінок там годі й пошукати

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно що ні, доведеться ж 9 місяців чекати наступної зими)

 

Ми їздили у похмуру погоду влітку. Лише коли від"їзджали зустріли компанію велосипедистів. А так нікого - красота)

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну под дождь попасть там че то тоже не очень хочется. Конечно летом,тепло,ночи теплые,вещей с собой минимум.Лучше водички холодной найти в жару, чем мокрым в холод зубами в карьере тарахтеть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 29.02.2016 at 15:17, Barmalej сказал:

Ну не в мороз же зимой туда ехать...

 

Практикував =)

 

751935d92dd7100f4463e7fbfac0bde2.jpg 

 

888b73a806f4f1411c2d7e861ef08265.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьомого травня, обіцяють, буде гаряче;)
Усі бажаючи велорайдери, любителі та просто люди, в котрих нещодавно з'явився велосипед, запрошуємо на відкриття купального сезону на мальовничому озері Базальтове. Поїздка з ночівлею.

Опис події:

7.05.16

- 8:00-9:00 - збір, реєстрація(без запізнень);
- о 9:00 виїзд від РоверКафе;
- орієнтовно 16-18 година - прибуття в с.Базальтове (80 км);
- влаштовуєм табір (палатки, багаття, купання, ігри, їжа на вогні, романтика і т.д.).

8.05.16

- об 11:00 виїзд від Базальтового в Клевань(тунель кохання, 30 км);
- дорога додому, варіанти: дизельний потяг до Луцька о 15:47, 18:05 та о 21:30, бажаючі - на власному двоколісному коні;
- вечір: посиденьки в РоверКафе і, вже по традиції, отримання дипломів учасника велопробігу.
Реєстраційний збір - 10 грн.

Кілометраж: орієнтовно 110 км за 2 дні.
Вікових та інших обмежень немає!

j-hSd-aZzTA.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво скільки людей набереться на цей івент?

ПС з задоволенням поїхав би, але ровера немаю:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, NMA сказал:

Якщо є бажання, то можливість знайдеться - орендуй накрайняк)

о, треба буде подумати над цим) дякую

ПС ще є одне питання, наскільки реально новачку проїхати такий кілометраж, хочаб в одну сторону, якшо я на ровері не сидів з 7 класу? =) бо чув думку шо надзвичайно важко..хоча напевне не спробуєш - не взнаєш)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Polehan сказано:

ще є одне питання, наскільки реально новачку проїхати такий кілометраж, хочаб в одну сторону, якшо я на ровері не сидів з 7 класу? =) бо чув думку шо надзвичайно важко..хоча напевне не спробуєш - не взнаєш)

 

80 км від Луцька до Базальтового по асфальту - за день може і новачок проїхати, але із зупинками, і думаю дупа все ж таки болітиме, а назад в другий день від Базальтового до Клєвані - 30 км, дотягнете. 
Хоча якщо зовсім без підготовки, я б рекомендував сісти на дизель о 8:41 в Луцьку і доїхати до станції Арматнів (відразу за Звіровом) о 9:20, і там дочекатися вже всю групу. Так будуть зекономлені сили на підйом до Піддубців і далі суто рівна гарна дорога. 
А ще краще позич чи орендуй велосипед і катнись сам чи з нами за компанію, десь ввечері, щоб знати власні сили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чо до Арматніва? Можно до Цумані, чи Ветеранів вже доїхати, раз вже рішили дизелем. У залежності, яким маршрутом поїде група. Є вариант через Цумань-Яківці, а можно через Клевань, так трохи довше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нічого не вирішив, я лише пропоную оптимальний варіант, коли і проїхати можна достатньо і чекати групу довго на станції Ветеранів не доведеться)
Бачив випадок, коли останній раз була поїздка у Тараканів, один хлопець вже повертаючись з Дубно, не розрахував свої сили, і ледве проїхав половину шляху назад до Луцька. Далі ноги вже не могли крутити педалі, хоча бажання було багато і думав, що доїде. Тому краще все таки якось до того часу перевірити сили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо з 7-го класу не сідав, а зараз не в 11-му, то людина вочевидь не уявляє, на що чекати. І 30 км за раз, та ще й не на свому велосипеді, з темпом, бо група, буде більш, ніж занадто. Хіба до того часу знайде велосипед і встигне накатати хоч кілометрів 50. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, odna сказал:

а зараз не в 11-му

та ні, вже більше 10ти років(

3 часа назад, NMA сказал:

Далі ноги вже не могли крутити педалі

"Славик, чет я очкую" =)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...