Перейти до змісту

переатестація волинської поліції


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

15 хвилин тому, Savage сказано:

Це аж ніяк не може слугувати йому оправданням. Він вчинив злочин і повинен за нього відповідати. Якщо не можеш себе контролювати в пяному стані - нема чого бухати.

в тебе пластінка заїла? чи то так ревно бабулєси відробляєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 76
  • Створено
  • Остання відповідь

Чомусь багато хто рішив, що після Майдану мають негайно звідкись взятись КРИШТАЛЕВО ЧИСТІ, ПОВНІ ТРЄЗВЄНІКІ,ОДНИМ СЛОВОМ ЯНГОЛИ, котрі стануть на керівні посади і розгребуть авгієві конюшні.

Ну а юзери (суспільні лузери), сидітимуть на дивані та примхливо-патетично  кривитимуть губки,,,,-,Не вірю, не подобається, не красунчик, не ідеал,, -

Чом би самому не показати приклад яростної боротьби з системою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Nokian сказал:

Чомусь багато хто рішив, що після Майдану мають негайно звідкись взятись КРИШТАЛЕВО ЧИСТІ, ПОВНІ ТРЄЗВЄНІКІ,ОДНИМ СЛОВОМ ЯНГОЛИ

Теж пропонуєш закрити очі на злочин тільки через те, що він "свій"? От ти згадуєш Майдан. А хіба не проти цього в тому числі стояли люди на Майдані? Отож бо й воно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, rl72 сказано:

в тебе пластінка заїла? чи то так ревно бабулєси відробляєш?

Заклинило(видно точно за бабло)Я порахував ,23 пости в нього на цю тему.Це вже клініка,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осада борди обіженими міліціонєрами почалась, зараз будуть доказувати хто правий, хто ні, бо вони ж закони "знають"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, ig_rok сказал:

Я порахував ,23 пости в нього на цю тему

А тепер порахуй, скільки людей шукає оправдання цьому злочину :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Savage сказано:

 цьому злочину :)

Злочин це чи не злочин визначить лише суд, а власну думку народного адвоката можна всім не переповідати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Savage сказано:

Це аж ніяк не може слугувати йому оправданням. Він вчинив злочин і повинен за нього відповідати. Якщо не можеш себе контролювати в пяному стані - нема чого бухати.

точно,

якщо носиш з собою зброю - НЕ бухай, ЗОВСІМ

 

особливо якщо носиш не просто так,  а для самозахисту, якщо є підозра що буде скоєно напад, то випивка аж ніяк не сприяє "самобезпеці"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, foxx77 сказано:

Особисто я думаю, що Вітю гарно підставили. Швидше за все пасли і коли зрозуміли, що він у нетверезому стані - банально спровокували.
 

Напоїли як Горбункова С.С. ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Склад злочину хтось може пояснити? В чому був злочин крім появи у нетверезому стані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, difoto сказано:

Склад злочину хтось може пояснити? В чому був злочин крім появи у нетверезому стані?

застосування "флобера" в нетверезому стані в людному місті...

 

але чомусь і тут, і Аверс називають "флобера" пневматичною зброєю....

 

і ще питання, то є правда що револьвер йому видали в самообороні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Злочин тіпа в "порушенні громадського порядку", тут якби не обовязкові постраждалі і ущєрб. Просто сам факт.

Але обовязково має бути:

1. Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства.

Випливає з основної 1 ч. статті.

Чого там немає, він не стріляв в усіх підряд "в суспільство", немає мотиву для хуліганства.
 

По друге в міліції явний конфлікт інтересів, вони не мають права проводити слідство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

але чомусь і тут, і Аверс називають "флобера" пневматичною зброєю....

це так і є.

49 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

і ще питання, то є правда що револьвер йому видали в самообороні?

неправда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, difoto сказано:

1. це так і є.

2. неправда.

 

1.

Набій Флобера-   різновид набоїв кільцевого запалення, в яких відсутній пороховий заряд, а роль метальної речовини виконує капсульний склад.

і

Пневмати́чна збро́я — ручна зброя, в якій для викидання кулі використовується сила тиску стисненого повітря або іншого газу.

 

як на мене кардинально різні речі

 

2.

якщо я не помиляюсь, в репортажі  "по Аверсу" людина з "закритим обличчям"  казала наступне - "мені цей пістолет видали в самообороні для захисту"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розбиратись в тонкощах не буду. Є Флобер і пневматика з енергією 25-50 Дж, є травмат з 150 Дж. є пістолет з 350-500 Дж 

Якщо я дам свою гвинтівку-пневмат тобі у лісі постріляти - потім в новинах буде та сама ситуація "мені самооборонівець видав гвинтівку для самозахисту"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, fedir сказано:

 

Памятаю його дочку ще з студенських років, і там все не постоєно баблі, має двох дочок, дві квартири, крайслєра, в дружини бізнес, дочка вчилася у польщі завжди при баблі, має загородній будинок 270 квадратів, тепер дочка має квартиру у рівному, авто. і тепер останнє питання чому таких корупційних перевертнів

допустили до системи чому повністю не перевіряють достовірність декларації?

Там грошей в тіні куча.

Ну бо бл* хто мав не допустити крім нас? Коли приходити висловлювати ноту недовіри комісії чи приймати в ній участь БЕЗОПЛАТНО і коли тобі, і твоїм рідним весь час погрожують не має кому, а коли "кидатись гівном" на форумах з питанням "чому так?" перші? 

 

Ось погляд: http://censor.net.ua/resonance/369015/roman_sinitsyn_na_attestatsii_berkut_vedet_sebya_naglo_vyzyvayusche_vse_kak_odin_tverdyat_chto_ni_v  розумній людині має стати зрозуміло "ЧОМУ?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви на цього Алєксєєнка подавали заяву в атестаційну комісію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим часом в поліцейську комісію від Палицевої облради призначили Палицеву шістку Тиводара (Варта порядку)

http://www.volynnews.com/news/authority/nazvaly-chleniv-politseyskoyi-komisiyi-vid-oblrady/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Борда є найбільшою нет аудиторією Волині-логічно, щоб всі важливі проекти ,рішення Волинських Рад викладалися тут спочатку.

Ну і чи є в нас депутати в ОблРаді , котрі зареєстровані на Борді, а якщо нема , то чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"А тєм врємєнєм в замке у шефа":

Цитата

На Волині діятиме нова громадська організація «Моніторинговий центр протидії корупції». Її презентував сьогодні, 10 березня, Народний депутат України Юрій Савчук. У чому ж полягатиме робота нової організації – з’ясовувала «Волинська правда».

Народний депутат України, член парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції Юрій Савчук заснував на Волині нову громадську організацію, що має на меті боротися з проявами корупції на регіональному рівні.

 як то кажуть: Ноу комент!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 3 тижня потому...

Сьогодні мав відбутись суд по переатестації мєнта-дебошира Волошина. 

 

Суд по атестації Волошина перенесли на 11 травня 11.00...Аверсу знімати заборонили. Але було одне клопотання від Волошина до суду...-Єду з дружиною на курорти...чі не можно дату суду перенести?

13062243_484986881693155_151950380191479

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спектакль триває, дія друга... І, мабуть, не остання....

http://www.volynnews.com/news/society/zastupnyka-holovnoho-politseyskoho-volyni-ponovyly-na-posadi/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...