Перейти до змісту

переатестація волинської поліції


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

17 хвилин тому, nemo сказано:

А чи багато звільнили наприклад з ДАІ бувшої не простих дайців, а замів, майорів та вище?

їх стараються "мочити" в першу чергу. Але без реакції громади ніфіга не вийде. Чому не звільнили  колишнього заступника начальника управління ДАІ на Волині Андрія Бондарука - а тому що нього була лише одна анонімна скарга на сайті НП, плюс він признався, що брав хабарі, що дуже розчулило членів АК від поліції - в результаті - три на три (активісти - мінус, поліція - плюс), але вирішальне слово за головою комісіі від поліції і вуаля - посаді відповідає.

А вже коли активісти вийшли на акцію - в той же день замість 6-7 звільнених, було 15!(читай моє повідомлення раніше від Ніколайчука).

Тому і робиться все з отакими косяками і тормозами, що більшості все - по*уй!

Знаєш про корупцію? Напиши бл*ть в гугл-форму, пять хвилин часу!!! Нє... не напишу... все одно нічого не буде з того! І отакий сплошний пі*дєц. 

А якби Рижков з Чуріковим не зірвали сесію облради - мали б ми з вами людей Палиці у головній атестаційній комісії, яка б поновлювала всіх скопом! І тут питання: тільки мені, Рижкову і Чурікову це потрібно????!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 76
  • Створено
  • Остання відповідь

Мені ситуація в Луцьку нагадує цю гру. Тільки народ поїхав в мрев - треба їхати в поліцію, приїхали в поліцію - кличуть в облраду, тільки туди люди приїхали - знов в мрев. А ті бляді все лізуть і лізуть зі всіх щєлєй

razvlekatel-nyy-avtomat-lyagushka-kolotu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На территории Киева и Киевской области переаттестацию прошли 13015 полицейских.
Об этом в эфире "ТСН.Тиждень" заявила руководитель Национальной полиции Украины Хатия Деканоидзе.
По ее словам, по итогам переаттестации в Киеве были уволены 80% руководства высшего звена и 70% руководства среднего звена. По области эти цифры составляют 60 и 40% соответственно.

 

PS В суботу луцька комісія, в яку входить кум , звільнила двох: одну хабарницю , і одного натурального дебіла - з 60 бальних тестів на АйКью та на знання законів набрав по 17 та 16 балів. (Dr.Martenzzz та моя донька по IQ набирали по 55 та 47 балів відповідно, так що реально - дебіл.) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, difoto сказано:

На территории Киева и Киевской области переаттестацию прошли 13015 полицейских.
Об этом в эфире "ТСН.Тиждень" заявила руководитель Национальной полиции Украины Хатия Деканоидзе.
По ее словам, по итогам переаттестации в Киеве были уволены 80% руководства высшего звена и 70% руководства среднего звена. По области эти цифры составляют 60 и 40% соответственно.

 

PS В суботу луцька комісія, в яку входить кум , звільнила двох: одну хабарницю , і одного натурального дебіла - з 60 бальних тестів на АйКью та на знання законів набрав по 17 та 16 балів. (Dr.Martenzzz та моя донька по IQ набирали по 55 та 47 балів відповідно, так що реально - дебіл.) 

 

та ладно, ДІ, в Києві ДАІ керував полковник, який тести на 12 (вроді) здав ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побили Сергія Чурікова і Богдана Климчука, в різних місцях, але за одним сценарієм: ззаду, люди в балаклавах, "важким предметом" (руками, ногами....) по голові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минуту назад, difoto сказал:

Побили Сергія Чурікова і Богдана Климчука, в різних місцях, але за одним сценарієм: ззаду, люди в балаклавах, "важким предметом" (руками, ногами....) по голові.

На скільки серйозні травми? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопцям здоров'я!
Але ці події не викликають подиву - вилазить мусорська підла сутність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Smith said:

Хлопцям здоров'я!
Але ці події не викликають подиву - вилазить мусорська підла сутність.

Теж зичу їм одужання, бо й справді може добряче дісталось. 

А от на рахунок подиву...

Рижкова били під час останньої виборчої компанії. Напад зафіксований на камеру, трохи видно людей, машину. Знайшли нападників?

Самооборона патрулює місто вже скільки часу, тренеровані хлопці. Діфото писав якось про підтримку від ветеранів АТО. На раз-два можуть заблокувати рух фур чи склади мегаполісу. На прямому телефонному зв*язку з цілим народним депутатом.

І їх так просто можна взяти і побити? Чи спалити комусь з них машину?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, yu2007 сказано:

І їх так просто можна взяти і побити? Чи спалити комусь з них машину?

 

побити, і не тільки, можна кого завгодно

 

а от цікаво чим займуться "непереатестовані" міліціонери? на завод підуть працювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

а от цікаво чим займуться "непереатестовані" міліціонери? на завод підуть працювати?

Куди ж їх візьмуть з "таким записом" в трудовій книжці?:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

а от цікаво чим займуться "непереатестовані" міліціонери? на завод підуть працювати?

Швидше за все охоронцями на підприємства чи в якісь охоронні структури (в кого краще з фізухою). А ті хто зумів "відкласти" трохи грошенят, то й бізнес можуть замутити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zevs_Isver сказано:

а от цікаво чим займуться "непереатестовані" міліціонери? на завод підуть працювати?

Якби ти почитав те, що про них пишуть в атестаційну комісію - питань не задавав би :)

"має два ресторана" "кришує шість помп в Маневичах" "близький друг Аслана" і т.п. - таким кадрам ментовська корочка просто для легкості ведення бізнесу, але і без неї не пропадуть. Хіба що пропадуть "карманні гроші" тіпа "закрити очі на справу за 1000 баксів"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, difoto said:

Снимок.JPG

 

ну не можна так... реально, чуваки, перестаньте будь ласка... треба ж якусь самоповагу мати

1) це тупо навіть для мєнтів;

2) мєнти мають купу "должніків" від наркоманів до "бізнесменів", тому не мають потреби приймати участь в таких двіжах;

3) виконавці не знали б запитань з комісії;

4) двоє... намагались побити... а колєгу побили но якось не сильно... – для старта у ВР канєшно канало на минулих виборах, але ідея вже заїзджена;

5) 2/3 посту – піар;

P.S.: давно знаю Богдана і поважаю його як людину і підприємця. Но ця "політика" шото людину веде не туда. ІМХО звичайно.

P.P.S.: звичайно ж є шанс що я недооцінюю тупості наших міліціянтів, але цей пост з ФБ все ж якось натякає що істина не в ньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минуту назад, Соромітник сказал:

3) виконавці не знали б запитань з комісії;

Ну так він до того і веде, що то були саме ті хто проходив атестацію, а не якісь там виконавці. Хоча це і через виконавця можна передати. Але знаючи наших мєнтів... я сильно сумніваюся, що вони б доручили комусь робити те, від чого і самі отримують задоволення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надто товсто він до того веде... вони, безперечно, переважно тупі, але ж не настільки щоб отак палитися

Ну та сперечатися не буду. Тут якби кожен висновки робить сам, ну або бере чиїсь написані. Від учорашнього вечора і до цього поста я був певен що старі мєнти помстилися бо інфи було мало, тепер достатньо щоб засумніватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Муковоз пройшов атестацію чи ні? Ніби казали, що не пройшов. І ось він тепер не розуміє суті атестації і намагається коментувати закон та інструкції МВС. Дурачок....)))

Муковоз розкритикував участь громадських активістів у атестації

Спойлер

Начальник поліції Луцька Ігор Муковоз вважає, що громадські активісти не можуть давати оцінку професійним якостям поліцейських, тому не зовсім зрозуміло, як вони можуть визначити їхню профпридатність.

Про це він заявив під час сесії міської ради у середу, 24 лютого.

Муковоз навів приклад того, що громадські активісти не можуть дати оцінку професійним якостям лікаря в міській лікарні. Тому він не розуміє логіку оцінки професійних якостей поліцейських непрофесіоналами у цій галузі.

Після закінчення атестації Ігор Мукововз пообіцяв детальніше дати оцінку її проведенню. Поки він лише відзначив, що бачить «небезпечні тенденції».

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Муковоз пішов нахуй... Він думає що в комісія такі самі тупорилі як і він і можуть дати оцінку.

 

 

- Розкажіть при яких обставинах вас затримали по 130 статті?
- Набігло 12 чоловік. Вділи наручники. Так затримали.
- І що?
- Нічо. Буду судитись з ними

 

- Заліки складали по фіз. підготовці?
- Складав
- І як?
- Не скажу як. Але пройшов

 

Співробітник підрозділу по боротьбі з торгівлею людьми:
- Є на Волині місця скупчення повій?
- Ну на Рівненській є скупчення іноді. Сауни там є, таксісти привозять. В клубах деяких (називає два нічних заклади).
- Нормально. І як боретесь?
- Прівлєкаєм таксистів, сутіньорів і повій... А забув ще в "Техасі" (клуб) тоже є. Тільки там тьолки страшні...

 

‪#‎атестаційнібудні‬ Волинь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Муковоз атестацію не пройшов.Але підтримку в верхах він має.Так шо епопея ще попереду.Суди,Романюк і купа грошей.Він не зарплати в 6000грн. позбавиться,а цілої мережі(наркота,валюта,повії і т.д.) І хто йому подарує ще одного швейцарського годинника?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повсюди кругова порука, не буде мєнтом – стане радником якимось в ОДА чи в податкову десь оформлять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Наши менти берут реванш, ну а хули здание ОблМВС уже подмарафетили, воруем дальше. Чета нужно делать.

 

Поліція відкрила кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.4 ст.296 (Хуліганство) КК від 3-х до 7-ми

 

Хулиганка - должен быть мотив - неповага до суспільства, а его нет.

http://kodeksy.com.ua/kriminal_nij_kodeks_ukraini/statja-296.htm

 

 

Вальчук Вітя. Той котрий "Луцький стрілок з атестаційних комісій".
Вітя сидів у одній з комісій, на яку в один прекрасний день кинули практично усе волинське міліцейське начальство, «тузів» як ми їх між собою називаємо.
Комісія рубанула майже усіх. Про Муковоза (очільника луцької міліції) чули багато, але він був далеко не один. У Луцьку на Вітю зуб у багато кого.
Вітя мені признавався, що йому погрожують. Шлють смски (навіть показував), дзвонять родичам. Основний лейтмотив "Тобі піздєц".
Особисто я думаю, що Вітю гарно підставили. Швидше за все пасли і коли зрозуміли, що він у нетверезому стані - банально спровокували.
Зараз, за нашою інформацією, Вітю будуть намагатись закрити.
---
А ось думки Олександр Ніколайчук, який з Самообороною Волині виїжджали на місце події, з цього приводу:
Щодо подій навколо стрілянини із пневматичного пістолета одним з учасників атестаційних комісій - Вальчуком Віктором. У мене є перелік запитань, що стосуються як загальних принципів роботи поліції, так і запитання до рівня кваліфікації та професійності тих міліціонерів (поліцейських), що прибули на місце події.
1. Чому пресслужба ГУ НП не виїжджала на більш резонансні події цієї доби? Такі, як стрілянина біля "Директорії" із нанесенням тілесних ушкоджень та вбивство, що інсценоване під пограбування.
По першому випадку була швидка, зафіксовано факт у травмпункті. ГШР "Самооборони Волині" знаходить автомобіль, що перебував в орієнтуванні, зі слідами крові біля нічного клубу "Ринг". Слідчо-оперативна група не виїжджає на місце. Пояснення міськвідділу - немає заяви від потерпілого. Чому не порушено кримінальне провадження по факту?
2. Чому пояснення-інтерв'ю заявників не повне, а змонтоване?
3. Хто дав право пресслужбі ГУ НП формувати громадську думку та маніпулювати фактами, висловлювати судження, стверджуючи, що стріляли у перехожих, які у результаті виявилися знайомими між собою, а не у повітря у цілях самозахисту та для відвернення нападу?
4. Чому затриманий у кайданках, патрульні поліцейські та ГШР "Самооборони Волині" прочекали слідчо-оперативну групу півтори години?
5. Чому слідчі дії не розпочинали по прибуттю слідчо-оперативної групи на місце події, а чекали пресслужбу, щоб відзняти кіно?
6. Чому оператор на зауваження, що засліплює прожектор від камери, повідомив, що його "сюди прислав Шпига П. П."? З яких це пір генерал вирішує, куди виїжджати знімальній групі?
7. За скільки часу повинна прибути на місце "резонансної" події слідчо-оперативна група?
8. Чому на місці події не оглянули та не перевірили представників іншої сторони інциденту на наявність у них якихось спецзасобів та завчасно підготовлених предметів?
9. Чому рівень кваліфікації поліцейського не дозволяє йому мати навичок, щоб розрядити пневматичного пістолета?
10. Чому речовий доказ запаковується у картонну коробку від продуктів, а не у сейф-пакет, розпаковується на місці після того, як поняті вже поставили підписи, і повторно без їх відома запаковується?
11. Чому поліцейський дозволяє собі палити у громадському місці та кидати недопалок під ноги і забороняє аналогічні дії вчиняти затриманому?
12. Чому правоохоронець дозволяє собі поблічно вживати вислів: "*уй замотаний в газєту, замєняєт сігарєту", звертаючись до затриманого?

12802879_10201237985869828_7212192333447360754_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минуты назад, foxx77 сказал:

Особисто я думаю, що Вітю гарно підставили. Швидше за все пасли і коли зрозуміли, що він у нетверезому стані - банально спровокували.

Це аж ніяк не може слугувати йому оправданням. Він вчинив злочин і повинен за нього відповідати. Якщо не можеш себе контролювати в пяному стані - нема чого бухати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...