Перейти до змісту

Бордовка 26.02.2016 (11 років)


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, Yarchik сказано:

Де чуваки з компроматами на флешках?

Певне "сплють" ще і шукають флешки:0108:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Lexx_Giant сказано:

Затримані і доставлені в міськвідділ. Пишуть пояснення..)))

Батюшку в міськвідділ? Немає у вас серця))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба хтось, крім Вануса із самбукою, був помічений в компрометуючій ситуації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім, хто брав участь: наші дівчата з Самооборони вам до підлоги кланяються!

В бокал влізло 3808 гривень! Передані нашим самооборонівським волонтеркам для закупівлі кровоспинних препаратів (тіпа Целокса, але український виробник )

Для довідки - нашам дівчатам дзвонять виробники ліків і пропонують аля "Ми завезли/зробили круту і дешеву упаковку з "Налбуфіном", але через аптеки нас пускають слабо(корупція), зверніть увагу, для волонтерів спецціна!)

Карочє...

Слава Україні!!!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троха компромату від мене і всіх хто фоткав моїм апаратом

https://drive.google.com/folderview?id=0B6FvM_Zf1LXYLWM1LURuYWRBZWs&usp=sharing

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минуту назад, imp13 сказал:

Троха компромату від мене і всіх хто фоткав моїм апаратом

https://drive.google.com/folderview?id=0B6FvM_Zf1LXYLWM1LURuYWRBZWs&usp=sharing

в кого неслухняні діти, роздрукуйте фотки, де є я і імп, коли дитина просто провинилась, показуйте фотку імпа, а коли вже крепко провинилась, тоді вже мою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт народ!

Ще свої 5 монеток вставлю))) Я в перше був на Бордовці і зрозумів одну річ, на Борді сидить крутий піпл - інакше я не скажу)))

Хочу подякувати OlgaAlterEgo, саме Оля порадила мені прийти на Бордівку. Якби не вона, я б просто не звернув би на цю подію уваги, жаль лише що вона сама не змогла бути присутньою.

Також просто величезна подяка vaz75 за організацію мого перебування в Луцьку і відповідно на Бордівці. Сергій приділив мені дуже багато свого часу, багато чим допоміг і не дав схуднути)))))))

Ну і всім привіт, з ким познайомився!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку волонтери започаткували новий флешмоб. Активісти пропонують відвідувачам розважальних закладів «пускати» по колу «бокал для бійця».

Про це на своїй сторінці у Facebook написав волинський волонтер та самооборонівець Дмитро Сандалов.

Усе почалося з святкування 11-ї річниці існування інтернет порталу «Луцька дошка». Під час відзначення річниці 26 лютого Сандалов, який є активним учасником інтернет-форуму, пустив по колу пустий півлітровий келих, у який уся компанія кидала гроші на армію. Лучанам вдалося зібрати 3808 гривень. Гроші передали активісткам «Жіночої сотні» Самооборони, які підуть на купівлю кровоспинних препаратів для бійців.

За словами самооборонівця, учасники форуму «Луцька дошка» за два роки перерахували більше 20 тисяч гривень лише на його картку, не враховуючи індивідуальної допомоги.

Окрім того, одна з активісток «Луцької дошки», організувала пошив балаклав для бійців.

«А я пропоную лучанам підтримати флешмоб: святкуєте якусь подію? Запустіть по колу «Бокал для бійця» і телефонуйте на гарячу лінію Самооборони Волині:  +38 066 341 80 53 або +38 067 110 05 77 – приїде патруль, інкасує і доправить куди потрібно, а ви сфоткаєтесь разом з патрулем і станете зіркою фейсбуку!» – закликає волонтер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...
26 хвилин тому, MOTOROLLLA сказано:

Я созрєла :) Робіть нову тему)))

Ставиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, MOTOROLLLA сказал:

Я созрєла :) Робіть нову тему)))

 

нема чим заняцця? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...