Перейти до змісту

Голосування про репутацію


t0rik

Голосування про репутацію  

301 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Тільки +-. Що таке відсутність анлайка відчувається у фейсбуці. Іноді хочеться якусь фігню замінусити, а мінуса нема. Доводиться в каментах посилати на йух

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, yurgen сказано:

Тільки +-. Що таке відсутність анлайка відчувається у фейсбуці. Іноді хочеться якусь фігню замінусити, а мінуса нема. Доводиться в каментах посилати на йух

Тоді виходили б з положення отак:

Спойлер

1444984026_1769788821_yapfiles.ru.gif

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повторюсь

Цитувати

Знаю, що тема "репутації" давно вже замусолена, але ляпну і я по ній 5копійок. Вибачайте, ляпну тут, бо підходяща тема чомусь закрита...

Оця зарашня система плюсиків/мінусиків якась кострубата, однобока, і зовсім не виконує якоїсь корисної функції. Смахує на якусь прокачку героя :). Кнопка "підтримав" фактично частково дублює функцію "плюсика".

Як на мене, правильніше було б ті "+/-" викинути, а залишити "Підтримую", і зробити ще "НЕ підтримую", "ДЯКУЮ" (нерідко з'являється таке бажання), а у Флеймі замість неї "Поржав" :)

Відповідно під аватаркою щоб було: к-ть "Підтримали", к-ть "Не підтримали" і к-ть "Подяк" (які він отримав)

------------------------------

Кнопка "Дякую" ще й зменшила б кількість зайвих неінформативних повідомлень (бо коли людина тобі щось порадила, наприклад, ти ж бажаєш якось дати їй зрозуміти, що побачив її повідомлення і пишеш "Дякую"), а також дала можливість іншим форумчанам, кому безпосередньо дана порада не адресувалась, але допомогла, подякувати автору.

Я думаю, кількість "подяк" більш адекватна оцінка "репутації", аніж анонімний "плюсик" :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За старий варіант, але дивлюсь він програє(( 40% на 60%.  За старою системою оцінок мене по кармі фіг хто дожене )) За новою - буду пасти задніх, бо не активний юзер. Це все юмор, головне щоб не пропали пости, в яких вложив багато праці і часу.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, Navigator сказал:

За старий варіант, але дивлюсь він програє(( 40% на 60%.  За старою системою оцінок мене по кармі фіг хто дожене )) За новою - буду пасти задніх, бо не активний юзер. Це все юмор, головне щоб не пропали пости, в яких вложив багато праці і часу.
 

Старої системи, де є і те і інше, не буде. Тобі б переживати за карму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, d.u.a.l сказал:

Це всі твої аргументи? Ясно, понятно...

Ти хочеш розпочати срач в темі Торіка? Прийдеться без мене. Слабоумие и отвага - це твій коньок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минуту назад, KarambaAramba сказал:

А де третій варіант??   3. Відмінити репутацію взагалі. Щоб усі були рівні перед законом));)

 

А карма не дає ніяких привілеїв перед законом. Кількість повідомлень(павери), групи (ВІП, Модери, Тролі) - да, но не карма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене взагалі нема функції мінусу повідомлень. Це опція тільки для певних користувачів?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.01.2016 11:45, Harddriver сказал:

Оскільки по старій традиції Борди будь-які зміни в системі репутації ведуть до її повного обнулення - хай вже лишається як є.   Влом знов кармою дрочити стільки приколів набивати :)

В 30.01.2016 11:55, romaxa11 сказал:

Все нормально і нічого не потрібно змінювати. Репутація потрібна щоб мати розуміння хто з тобою спілкується

 

В 30.01.2016 15:22, yura-patriot сказал:

не хватає якоїсь кнопочки "Дякую"

 

Десь така й моя думка.

Погано що не можна повернути стару систему.

А як з тими "стрелками" які з'являлися одразу після переходу зліва від автарки?

хіба не вони відповідали за підтримав?

 

Якщо залишити та як є зараз, то реально не хватає 7 плюси в карму, часами є набагато більше повідомлень, яких хотілося підтриматиб підтримати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
19 минуту назад, Antiphase сказал:

Десь така й моя думка.

Погано що не можна повернути стару систему.

А як з тими "стрелками" які з'являлися одразу після переходу зліва від автарки?

хіба не вони відповідали за підтримав?

 

Якщо залишити та як є зараз, то реально не хватає 7 плюси в карму, часами є набагато більше повідомлень, яких хотілося підтриматиб підтримати.

 

 

"стрелки" біля аватарки в розділі "Питання та відповіді", це формат форума такий. як answer.google.com, otvety.mail.ru до підтримав відношення не мають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, fishka87 сказано:

В мене взагалі нема функції мінусу повідомлень. Це опція тільки для певних користувачів?

 

 

Напишіть більше 1200 повідомлень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 час назад, KarambaAramba сказал:

А де третій варіант??   3. Відмінити репутацію взагалі. Щоб усі були рівні перед законом));)

не з твоїм щастям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

в деяких підфорумах не показує репутацію, це так має бути?

 

 

відміните репутація...?   подумайте скільки "мудил" полізе в барахолку.     І потім знову розбори польотів і таке інше....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...