Перейти до змісту

Таксі Луцьк


Kreiven

Рекомендовані повідомлення

11 годин тому, volks сказано:

З такими тарифами скоро взагалі машин не залишиться.

З якими такими? Низькими?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь
13 минут назад, SunSeth сказал:

Низькими?

Та да. 10 років назад поїздка обходилась не набагато дешевше. От тоді таксисти косили бабло, брали машини в кредит.  Був комфорт.

Я коли в Харків попав, то був в шоці від їх таксі. Да, воно було дешевше. Але такі корчі шо піпєц. Жигулі в порядку речей. Попадались і Москвичі. В крилах і порогах могли бути дири такі, що руку можна було засунути. Тепер і в нас до того йде. Поїздки недорогі. Але і автопарк стає відповідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, volks сказано:

Поїздки недорогі.

Ну да. З вокзалу на 40-й кв. - 60 грн. Капєц, як недорого. У Києві за відстань у 3 рази більшу - 110 грн. Зарплати в Луцьку і Києві будемо порівнювати? Щодо автопарку, то мені для 15 хв. їзди по Луцьку Майбах не потрібен, вистачить і Ланоса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
1 час назад, petro1207 сказал:

Найдешевше 579

тому, що куди я замовляв, то була не сама дешевша ціна, це ж очевидно :) причому замовлявся самий дешевший з можливих варіантів. Скажем так, звичайне таксі *по щотчику* 126грн, 579 - 154грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.05.2018 в 22:49, MANJAK11 сказал:

тому, що куди я замовляв, то була не сама дешевша ціна, це ж очевидно :) причому замовлявся самий дешевший з можливих варіантів. Скажем так, звичайне таксі *по щотчику* 126грн, 579 - 154грн

не знаю, як по щотчику просто не було пробок. 579 має фіксований тариф, якщо шлях продовжується то йде перерахунок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, petro1207 сказал:

не знаю, як по щотчику просто не було пробок. 579 має фіксований тариф, якщо шлях продовжується то йде перерахунок

мені зразу видало таку суму, ніякого перерахунку не було. Але саме смішне, через тиждень, майже той самий маршрут, навіть дальше на кілометр, але вже з кінцевої точки минулого маршруту, показало суму 121 гривень. Тобто туда поїхати 154 гривні, а повернутись - 121 :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, MANJAK11 сказал:

мені зразу видало таку суму, ніякого перерахунку не було. Але саме смішне, через тиждень, майже той самий маршрут, навіть дальше на кілометр, але вже з кінцевої точки минулого маршруту, показало суму 121 гривень. Тобто туда поїхати 154 гривні, а повернутись - 121 :) 

то щось не то зазвичай виходить по ціні нормально ще й за простій у пробках не треба платити

 

В 29.05.2018 в 22:49, MANJAK11 сказал:

тому, що куди я замовляв, то була не сама дешевша ціна, це ж очевидно :) причому замовлявся самий дешевший з можливих варіантів. Скажем так, звичайне таксі *по щотчику* 126грн, 579 - 154грн

чого очевидно?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Яку службу таксі краще обрати для короткої поїздки зранку за маршрутом Пр. Волі - залізничний вокзал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Під час карантину всі таксі Луцька їздитимуть за одним тарифом. ПЕРЕЛІК СЛУЖБ

 

Spoiler

 

Під час карантину у Луцьку їздитиме лише 5 служб таксі і всі – за одним тарифом.
Про це розповів власник служби «Еліт Експрес таксі» Сергій Бобко під час масової дезінфекції авто 20 березня.
Повідомив, що в роботі залишаються такі служби: «Максим», «Еліт Експрес таксі», «Морячок», «Чумак» і «Хіт таксі». Сергій Бобко каже, що інші не мають права виїжджати на роботу.
Усі авто, що пройшли дезобробку отримають відповідні документи від міської ради з відміткою про те, що транспорт пройшов дезінфекцію.
Тариф на проїзд складатиме 6 гривень за кілометр в межах міста, 35 гривень – посадка і 10 гривень за кілометр за містом.

http://www.volynpost.com/news/160418-pid-chas-karantynu-vsi-taksi-lucka-izdytymut-za-odnym-taryfom-perelik-sluzhb

 

 

<_<<_<<_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Saddy сказано:

Тачка ж продовжує працювати? Ті авто точно ніхто не дезинфікує...

Оцей цирк що був вчора коли 2ома тряпками розмазували салони дизенфекцією назвати важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.03.2020 at 11:50, turbo сказано:

Під час карантину всі таксі Луцька їздитимуть за одним тарифом. ПЕРЕЛІК СЛУЖБ

 

  Показати прихований контент

 

<_<<_<<_<

всі 5ть машин?

^^^^ sarcasm

 

 

дзвониш а там кажуть машинок нема і все, це як в 14му долар по 8м в банках, але його нема

а в мінял по 30 але є

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Saddy сказано:

Тачка ж продовжує працювати? Ті авто точно ніхто не дезинфікує...

і добре

хоч якось можна добратися

 

не всі на роботі штани просиджують як в міськраді і якщо місяці не походить - то нічого не станеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Zevs_Isver said:

хоч якось можна добратися

Куди добиратись? Дома треба сидіти, карантин!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

Куди добиратись? Дома треба сидіти, карантин!

ну окрім депутатів ще й лікарі є

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, Zevs_Isver said:

ну окрім депутатів ще й лікарі є

 

Не бідні, можуть і в дезинфікованих таксі поїздити. А взагалі для тих, без кого не можна обійтись, хай пустять  спецтраліки вранці і ввечері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, yu2007 сказано:

Куди добиратись? Дома треба сидіти, карантин!

 А чому за когось вирішуєте, що їм робити? Якщо не набридло, то й сидіть удома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Вітаю ,

скажу по серкрету , в Луцьку запускають нову службу таксі через додаток )

 

1. Водій і пасажив бачать одночасно весь маршут

2. бачать вартість поздки 

3. можна вибрати клас авто аж до Буса )

4.Безконтакна оплата присутня і це навіть не ПейПас , а ще крутіша технологія )))

5.Данна служба ще представленна в країнах ЄС .

6. А головне , запросив друга отримуй з кожної його поїзки КешБек )

 

і це ще не все ... там багато плюшок)

 

Як що тут є водії , пишіть , дам інформацію , можливо дадуть вам роботу в цій службі , 

Чув що 80% вартості поїздки кожної лишають водію , там не має зобовязалова по плану і штрафів і всякої такої лабуди .

Пишіть в приват , або 

+38 095 911 2003  --- вайбер , воцап, Телеграм.

Тут рідко буваю )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, UALucky сказано:

Вітаю ,

скажу по серкрету , в Луцьку запускають нову службу таксі через додаток )

Данна служба ще представленна в країнах ЄС .

 

Юбер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 minutes ago, Cherman said:

За допомогою чіпа на лобі?

СітіКард :P

 

Поліщук - це UALucky ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...