Перейти до змісту

Таксі Луцьк


Kreiven

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, vampirich сказал:

я думаю жоден з таксистів на євробляхах не оформлений як слід в таксi

Це точно не законно!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь
25 хвилин тому, natalka) сказано:

. А хтось же це все б-во кришуэ i отримуэ надприбутки. I ще, я ж не на вулицi спiймала це таксi, я ж звернулась в офiцiйну юр.структуру яка нiби то працюэ легально.

Його ніхто не кришує, просто вони користуються "діркою" в законі. І підозрюю, що даний сервіс не є повноцінною службою таксі, а сервісом по онлайн комунікації, типу по розміщенню оголошень.

Що максимум можна вирішити, це те що притягнути окремого водія за те що він вас бере гроші за перевезення без належних на те документів, бо раз авто на бляхах, то документів на цей вид діяльності в нього не може бути апріорі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, natalka) сказал:

А давно бачили жигулi на таксi в Луцьку? В конкретному випадку - так. Реально по-перше не маэ в мене бажання ïздити на тих корчах ще й на бляхах. А по друге, нiякого сервiсу, нiякоï вiдповiдальностi, нiяких податкiв i якось менi не хочеться це фiнансувати. А хтось же це все б-во кришуэ i отримуэ надприбутки. I ще, я ж не на вулицi спiймала це таксi, я ж звернулась в офiцiйну юр.структуру яка нiби то працюэ легально.

 

Бачив, і не тільки жигулі. То в порівнянні з тими авто на бляхах зазвичай може приїхати більш-менш комфортний автомобіль. Не хочу стверджувати що вони всі оформлені. Але просто цікаво, ви запитували чи вони мають страховку\документи і т.д.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Amor сказал:

... Але просто цікаво, ви запитували чи вони мають страховку\документи і т.д.?

Та що тут питати, на авто нiяких признакiв таксi. Ви просто не уявляэте як важко менi було промовчати (на то були певнi причини). 

А на рах. смакiв, менi краще ïхати на 5-ти рiчному чистому ВАЗi нiж на 20-iчному fordi... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, Ukrainec сказал:

Його ніхто не кришує, просто вони користуються "діркою" в законі. 

Я не знаю, я так думаю. Це менi нагадуэ ситуацiю з магазином эврошоп. Коли зустрiчаэш в данному магазинi керiвний склад податковоï, яких чомусь взагалi "не цiкавить" чому при таких оборотах не видать чекiв....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, natalka) сказано:

Я не знаю, я так думаю. Це менi нагадуэ ситуацiю з магазином эврошоп. Коли зустрiчаэш в данному магазинi керiвний склад податковоï, яких чомусь взагалi "не цiкавить" чому при таких оборотах не видать чекiв....

А чому їх має хвилювати? заяви ж від будь кого немає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Морячок жуть відношення стало диспечерів/керівництва.Видалила код, більше місяця вже не користуюсь, а їздила 2 роки точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наразі проблема із таксі сильна. Якщо не маєш своготаксіста, то і в будній день можеш не викликати машину. 

Пробував п'тять служб одночасно плюс 579 на свято вчителів - хєра два!!! Машин нема. А як їхав до дому. ..то тільки таксі навколо!

За офіційні ставки ніхто не хоче кататись!

От тому і випивших за кермом побільшало!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, kayot сказал:

Наразі проблема із таксі сильна. Якщо не маєш своготаксіста, то і в будній день можеш не викликати машину. 

Пробував п'тять служб одночасно плюс 579 на свято вчителів - хєра два!!! Машин нема. А як їхав до дому. ..то тільки таксі навколо!

За офіційні ставки ніхто не хоче кататись!

От тому і випивших за кермом побільшало!

тому я викликаю Тачку )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, kayot сказал:

От тому і випивших за кермом побільшало!

Ну прям - "от тому" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, kayot сказал:

Це що таке за послуга?

це щось типу яндекс-таксі і можливо убер(останнім не користувалася)

 

скачуєш додаток на смартфон - Тачку

там вказуєш звідки і куди ідеш і скільки за це платиш

і так знаходиш авто

можна змінювати ціну,ставити торг - і приймаьт пропозиціі від водіів

часто по тачці таксі приіжджають

даним сервісом задоволена ,мені друзі його порекомендували

після поіздки лишаєш відгук

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, kroha сказал:

це щось типу яндекс-таксі і можливо убер(останнім не користувалася)

 

 

 

Таке враження що до вас на тачках на бляхах не приїзджають)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zeuss сказал:

 

Таке враження що до вас на тачках на бляхах не приїзджають)

приіжджають )

і завжди чемні хороші водіі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zeuss сказано:

 

Таке враження що до вас на тачках на бляхах не приїзджають)

А що бляхи на таксі вас лякають??

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О богі, тейк іт ізі)

Я вже старенький, спутав аватарки панянок, все почалось з блях на євротаксі однієї, а закінчилось тачками іншої. А я подумав що то повідомлення від однієї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.10.2017 at 00:20, kroha сказано:

тому я викликаю Тачку )

Користувався сьогодні. Приїхав літній чоловік на ВАЗ 2107, швидко їхав, різко гальмував, постійно відволікався на телефон. Таксисти, зазвичай, так не везуть. В результаті поставив йому негативний відгук, хоч в нього були одні позитивні.

Жаль, що в додатку не можна фільтрувати авто, а хто перший прийняв мою пропозицію, той і їде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Віталій СК сказал:

Користувався сьогодні. Приїхав літній чоловік на ВАЗ 2107, швидко їхав, різко гальмував, постійно відволікався на телефон. Таксисти, зазвичай, так не везуть. В результаті поставив йому негативний відгук, хоч в нього були одні позитивні.

Жаль, що в додатку не можна фільтрувати авто, а хто перший прийняв мою пропозицію, той і їде.

Ви можете відмінити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, kroha сказано:

Ви можете відмінити)

Можу, тільки це треба телефонувати водієві. Було б чудово, якби в додатку можна було відхилити пропозицію водія та зачекати більш комфортніше авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Віталій СК сказал:

Можу, тільки це треба телефонувати водієві. Було б чудово, якби в додатку можна було відхилити пропозицію водія та зачекати більш комфортніше авто.

В додатку є така функція ввдмінити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, kroha сказано:

В додатку є така функція ввдмінити

Не бачив, та й у правилах написано, що в разі відміни потрібно зателефонувати водієві. Наступного разу зверну увагу, можливо не замітив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якесь нове таксі в Луцьку - 305

Хто вже користувався? Як ціни? Як з часом очікування?

http://www.volynpost.com/articles/1298-pryiemna-novyna-u-lucku-zapracyuvalo-nove-taksi-gps-taxi-305

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував вчора викликати.....вибачте, машин нема.

Короч, такаж єрунда, як і з іншими службами :-((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, kayot сказал:

Пробував вчора викликати.....вибачте, машин нема.

Короч, такаж єрунда, як і з іншими службами :-((

Так то не від служби залежить. З такими тарифами скоро взагалі машин не залишиться.

 

Через це таксі в Луцьку деградує. Вже мабуть з 10 років не було Жигулів, а зараз почали з'являтись. А на минулому тижні декілька разів бачив полудохлу Таврію. Таврія- таксі, Карл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...