Перейти до змісту

Таксі Луцьк


Kreiven

Рекомендовані повідомлення

Віднедавна користуюсь Джокером - поїзки в них таки дешевші, ніж в Морячка, Максим і Козачок. Решта фірм ще більш завищені ціни ставлять 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь

МОРЯЧКОМ - не рекомендую! Пользуюсь больше 4лет!

каждую ДЕСЯТУЮ выбить с трудом!!!!

+ ЦЕНА!!!! Оператор цену сказать не может/это в нашем то "селе"!!! Заказал только что для гостей такси  по Луцку с адресом ОТ и ДО, оператор говорит 27грн. Приезжает ТАКСИ - уже 35грн!!!!

это же +30%!!!!

Долгие переговоры с оператором мол как так?!  И...- ответ : ТАКСИСТ скажет сколько!!!!

на вопрос: А, если 100грн.?- Ответ:стоимость скажет таксист, смотря какой дорогой ехать будет (???)  )))) И слова оператора ... ВЫ, НАВЕРНОЕ,  НАМ НЕ ПОДХОДИТЕ И НЕ ПОЛЬЗУЙТЕСЬ УСЛУГАМИ НАШЕГО ТАКСИ!!! )))))))))))

Ну, почему в Киеве скажут до копейки,  дешевле и тактично!?

 

Просто смешно!!!

А, ВАМ РЕШАТЬ!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Таксі користуюсь рідко, але мені подобається можливість замовлення таксі онлайн (через додаток), де навіть можна відслідкувати вільні автомобілі на карті міста. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Пользуюсь такси довольно часто. Перепробовала уже многие фирмы-перевозчики, и остановилась на одной, которая и быстро подает машину и водители не хамят. Да и цена у них нормальная, а еще очень удобно тем, что можно заказать такси онлайн, вот здесь их сайт http://www.taxi-797.com.ua/deshevoe-taksi-kiev

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Вчора біля 18.30 намагався викликати таксі, так от люкс, козачок та 579 ----нажаль не мали машин!!!!!

Що за сервіс, я розумію на різдво і новий рік всі бухають, а тут....такі громкі служби і мля, машин нема!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, kayot сказано:

Вчора біля 18.30 намагався викликати таксі, так от люкс, козачок та 579 ----нажаль не мали машин!!!!!

Що за сервіс, я розумію на різдво і новий рік всі бухають, а тут....такі громкі служби і мля, машин нема!!!!!

Вже давно так і не тільки на свята, принаймні останній рік точно.

Це просто зубожілий народ не має часу їздити громадським транспортом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Віталій СК сказал:

Вже давно так і не тільки на свята, принаймні останній рік точно.

Це просто зубожілий народ не має часу їздити громадським транспортом.

 

Не завжди люди мають можливість їхати громадський транспорт. Наприклад з місць які віддалені до зупинок, або з габаритним вантажем і т.д.

Якщо збільшується попит на таксі то і відповідно кількість автомобілів теж треба збільшувати?

Сенс в тому що коли ти дзвониш в службу, тобі не допоможуть знайти таксі. Глянуть тільки чи є десь неподалік авто, а далі шлють на "йух". Навіть попередньо не можна забронювати авто і в чергу не можна встати. Тут тільки діє повезло чи ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Віталій СК сказано:

Вже давно так і не тільки на свята, принаймні останній рік точно.

Це просто зубожілий народ не має часу їздити громадським транспортом.

До чог отут час? З якого дива користування таксі є показником розкоші?) ПО вашому власники власних авто взагалі олігархи)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Dima4s сказано:

До чог отут час?

На таксі швидше ніж громадським транспортом.

 

8 хвилин тому, Dima4s сказано:

З якого дива користування таксі є показником розкоші?)

Я так не вважаю, але спроможність більшості оплатити в десятеро більшу ціну за доставку з пункту А в пункт Б, приводить до думки, що не так і бідно ми живем, як всі навколо розповідають.

 

19 хвилин тому, Dima4s сказано:

ПО вашому власники власних авто взагалі олігархи)

Та ні, до олігарха я ще не доробився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, Dim@ сказано:

Значить ціна не відповідає, якщо кількість авто не збільшується.

та ладно) он ціна на маршрутки виросла- а тормоза і двері як були поломані в половини так і залишились. Жмотство править світом)_

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо більшість таксистів перейшли "сірі" перевезення, типу "євротаксі" чи онлайнсервісів"блабакар". Якщо треба їхати, то телефонуйте до них, ви здивуєтесь, але чомусь у них завди буде авто. Ну хіба що виключенння між 4 і 5 ранку :)

Чому так, бо в в нинішніх таксомоторних сервісах ти платиш за частоти і рацію, податки за перевезення, за підприємця, тощо. В таких сервісах він лише отримує повідомлення і ніякої простежуваності, один лиш сумнівний ризик, аби ніхто не здав!

Сумно, але нажаль так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Ukrainec сказал:

Бо більшість таксистів перейшли "сірі" перевезення, типу "євротаксі" чи онлайнсервісів"блабакар".

Чому так, бо в в нинішніх таксомоторних сервісах ти платиш за частоти і рацію, податки за перевезення, за підприємця, тощо.

 

Так вигода не тільки для таксиста, а й для кінцевого споживача. Тому що підприємець не сплачує податки і т.д. відповідно споживач на виході отримує нижчі ціни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Amor сказано:

 

Так вигода не тільки для таксиста, а й для кінцевого споживача. Тому що підприємець не сплачує податки і т.д. відповідно споживач на виході отримує нижчі ціни

А потім підприємець хоче безкоштовної медицини, чи безкоштовної освіти для свої дітей... на песшію вийти і гарну пенсію отримувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Basil сказал:

А потім підприємець хоче безкоштовної медицини

а в нас є безкоштовна медицина ? Те що вона є номінально, не означає, що вона безкоштовна по факту. Безкоштовно в нас можна лише здохнути в коридорі. Про те, що більше 50% ліків, в кращому випадку розбавлені в три рази, а в гіршому - просто пустишка, я вже мовчу.

1 час назад, Basil сказал:

безштовної освіти для свої дітей...

на тракториста ? й то не факт.

1 час назад, Basil сказал:

на песшію вийт

до неї ще дожити треба

1 час назад, Basil сказал:

гарну пенсію отримувати...

гарну пенсію НІКОЛИ не отримували ні мої батьки, ні діди, ніхто взагалі й ніколи, не дивлячись на неможливість не платити податки в той час.  Таку пенсію мали(ють) лише військові, спецслужби ну й інші привілейовані касти. То з якого перепугу я маю сподіватись на гарну пенсію ?

 

Зі я не включаю дурачка, я розумію, про що ти говориш й то є правильно, але реформи треба робити з верху вниз, а не знизу вверх, тіпа спочатку населення податками задушим, а може колись, наші діти й будуть жити достойно, а те що нагребли можновлладці нє, трогать ніззя, то ж тепер воно вже їхнє, а яким способом воно до них попало, скільки там трупів під стінами закопано, то вже не важливо. Так получаєтся ?

 

ЗІ2 Вибачте за спіч, просто недавно цуть цуть *Наші гроші* подивився, монітор захотілось задушити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

я не включаю дурачка, я розумію, про що ти говориш й то є правильно, але реформи треба робити з верху вниз, а не знизу вверх, тіпа спочатку населення податками задушим, а може колись, наші діти й будуть жити достойно, а те що нагребли можновлладці нє, трогать ніззя, то ж тепер воно вже їхнє, а яким способом воно до них попало, скільки там трупів під стінами закопано, то вже не важливо. Так получаєтся

згідний... тут малось на увазі ухилення від сплати податків...

дойде і до них час, треба спочатку кордони закрити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Dim@ сказал:

А схоже, що включаєш. Таксисти якісь особливі, що не повинні платити податків. Скоріше б податкова за них взялась. Вже он одного прєдпрініматєля штрафанули за неоформлених працівників. Може й до цих добереться.

А на рахунок освіти і медицини, то якшо ти користуєшся платними школами і лікарнями, то це твої проблеми.

я писав впринципі, а не за таксистів взагалі й не про конкретний випадок в часності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Dim@ сказал:

А на рахунок освіти і медицини, то якшо ти користуєшся платними школами і лікарнями, то це твої проблеми.

а ти бесплатними ? взносів в школі нема ? ремонта за свій рахунок нема ? кожен пук в лікарні коштує бабла.  нащо та мова ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

а ти бесплатними ? взносів в школі нема ? ремонта за свій рахунок нема ? кожен пук в лікарні коштує бабла.  нащо та мова ?

Заміть, що вчитель за свої уроки грошей не бере, лікар за прийом також не бере. Хоча з такими прийомами, встановленням діагнозу та ставленням в поліклініці я волію звертатись до платних лікарів. У тому ж Благомеді за відносно невеликі гроші ледве в дупу не цілують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Dim@ сказано:

Я бесплатними користувався. В школі здавали тільки по декілька грн на ремонт, в поліклініці і лікарні безкоштовно, вища освіта - безкоштовно, посвідчення водія - без хабарів і т.д. А через таких, хто живе за принципом "не підмажеш - не поїдеш", незабаром і мені доведеться платити. Самі цю срань з корупцією розводять, а потім ниють, що за все треба платити.

Я теж тільки декілька грн на ремонт, але це було коли я вчився(15 років тому ) і то по причині!!!!!!  - що не було з відки більше здавати.  А от чи здавали інші-Так!  Бо могли і Хотіли.  Це було давно. Зараз думаю здають усі. 

На рахунок лікарні, сказали все вірно, 

11 годин тому, MANJAK11 сказано:

кожен пук в лікарні коштує бабла.  нащо та мова ?

Прийшов до лікаря, йому можеш і нічого не дати, але все що він назначить платне. Щоб перевірити все по направленню за добровільні внески.  Якщо ви справді вносите їх добровільно, і саме таку суму як вам сказали ви і хотіли подарувати закладу, то для вас так, все безкоштовно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Лише двічі користувалась послугами Євро-таксі і 2 рази було авто на бляхах... Мене це вже починає дратувати... :angry: 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і хочеться відповісти відомою фразою: "Вам шашечки или ехать"?!)

p.s. аж ніяк не прихильник евро таксі ера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, natalka) сказал:

Лише двічі користувалась послугами Євро-таксі і 2 рази було авто на бляхах... Мене це вже починає дратувати... :angry: 

 

Вам більше подобається їхати на жигулях, але з українськими номерами? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Amor сказано:

 

Вам більше подобається їхати на жигулях, але з українськими номерами? :) 

я думаю жоден з таксистів на євробляхах не оформлений як слід в таксі

відповідно якщо щось станеться (та ж ДТП) щось комусь доказати і вибити якусь компенсацію за травми буде нереально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Amor сказано:

 

Вам більше подобається їхати на жигулях, але з українськими номерами? :) 

Ти темою промахнувся. Про жаб і ланосів в іншій темі. Про страховку пасажирів йдеться мова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Amor сказал:

 

Вам більше подобається їхати на жигулях, але з українськими номерами? :) 

А давно бачили жигулi на таксi в Луцьку? В конкретному випадку - так. Реально по-перше не маэ в мене бажання ïздити на тих корчах ще й на бляхах. А по друге, нiякого сервiсу, нiякоï вiдповiдальностi, нiяких податкiв i якось менi не хочеться це фiнансувати. А хтось же це все б-во кришуэ i отримуэ надприбутки. I ще, я ж не на вулицi спiймала це таксi, я ж звернулась в офiцiйну юр.структуру яка нiби то працюэ легально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...