Перейти до змісту

Пропозиції щодо роботи нового движка форуму


Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, kmd сказал:

Проблема в швидких людях :)

Не правда. Про себе впевнено можу сказати, що не тиснув "отправить" по декілька разів, а повтори були.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, kmd сказал:

Хз, я з Фаэра, Хрома, експлорера.

В усіх норм. Звісно якщо не по два чи більше разів на пост натискати :)

Чуть попрацював з mysql навантаження зменшилось. Зараз поститься нормально без затримок.

В мене після оновлення дублів не було, а зараз навпаки почалися. Опера 34, ХР.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, kmd сказано:

В усіх норм. Звісно якщо не по два чи більше разів на пост натискати :)

 

Я про це писав. Народ звик, що сторінка повинна обновитися. А вона лишається на місці! І, мабуть, за звичкою клацають ще кілька різів. В надії, що обновиться.

Хоча я не клацаючи 2 рази - дубль зловив. Правда, дубль додало в одне повідомлення. А не різними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постійно викидає з борди при перегляді сторінок кожні хвилин 10-15 треба перезаходити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, kmd сказал:

це хай опера щось з нами робить а не ми з оперою. :)

 

Три значка, що вверху сторінки, їх в опері взагалі нема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, YouRich сказано:

 

Три значка, що вверху сторінки, їх в опері взагалі нема...

 

Так, в мене теж не було, я про це раніше тут писав. Але то було в старій опері міні (іконка з літерою "О" плоска). Потім я встановив новішу версію (34.0.2044), іконка в неї ніби об"ємнішою виглядає, то в ній вже ці кнопки борди нормально відображаються.

Причому ця нова опера вона встановлюється здається не як обновленням до старої, а ніби як новою окремою програмою, бо в мене вони так обидві і були на телефоні деякий час, з двома окремими ярличками, різними інтерфейсами, окремо запускались і закривались. Крім того після видалення старої опери це ніяк не вплинуло на роботу нової.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, зав'язуйте молоти єрунду. Проблема в "новій Борді", це 100%. Чи в серваку, чи в каналі, чи в "прокладках", але точно не в користувачах. Ми ж не тільки Борду юзаєм, правда?! І не міняли свої налаштування/браузери/залізо/телефони одночасно з "переродженням Борди"!

Просто потрібно допомогти адмінам локалізувати причину, допомогти знайти "вузьке місце", де з'являться ота затримка відгуку сервака нашому браузеру, і де народжується повторний "пакет"... Я не спеціаліст в php, http (чи як там ті протоколи обзиваються), але 100% зрозуміло, що проблема не в "клієнта" 

 

6 годин тому, kmd сказано:

Проблема в швидких людях :)

перестань. Від самого початку я ні разу не тикав по два рази, а дублі з'являються... ...хаотично, з різних компів, з телефону, з різних браузерів... Шукайте проблему в затримці відгуку і хто з-за цієї затримки повторно посилає "пакет"

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, jack74 сказано:

Шукайте проблему в затримці відгуку і хто з-за цієї затримки повторно посилає "пакет"

У мене склалось абсолютно таке ж враження. Може, термінологія некоректна, але суть правильна. Десь вище хтось описував ситуацію, що чекав, поки сторінка роздуплиться, і за цей час з'являвся не тільки дубль, а й трибль і четверибль. От у мене була абсолютно аналогічна ситуація.

Ще помітив таку штуку, що дублі бувають, коли інтернет погано працює. У мене укртелеком і буває рветься з'єднання, днс відвалюється, щось таке, і якщо в такі моменти відправляю — повідомлення точно задублюється. Тільки от не знаю, чи то закономірність бо, помітити, що інтернет дуже погано працює не проблема, а от коли добре, то не звертаєш на це уваги)

 

А ось, що надибав у фідбеках самих ІП:

1) Double-clicking "Submit" button allows double posting;

2)  Prevent double submission 1.0.0

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні адміни, чи можливо добавити два поля, як на малюнку, перше - це дата створення теми (щоб знати, нова це тема чи стара, чи варто в неї заходити) і друге - це кількість нових повідомлень з останнього візиту в тему. Дякую.

Screenshot_1.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже, форумний пошук на "новому двіжку" так само кривувато працює, як іна "старому"... Було б добре прикрутити до форми видачі результатів форумного пошуку форму "Альтернативного пошуку" Гуглом чи Яндексом, де б автоматом виконувався пошук з відповідною маскою.

Було б дуже зручно, бо зара доводиться щоразу виконувати одні й ті ж самі дії "на стороні"...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.02.2016 at 11:46 AM, YouRich said:

Адміни, зробіть щось з Опера-міні або Опера-мобіле з смартфона. Єдиний бистрий і улюлений браузер і з нього неможливо перебувати на борді. КРИК ДУШІ !!! 

В мене немає ніяких проблем в мобільній Опері. Все працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, SunSeth сказал:

В мене немає ніяких проблем в мобільній Опері. Все працює.

 

Я скачав нову Оперу - також все запрацювало. Просто в мене стояла ще стара Опера-міні (чи мобіле).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є Опера, а є Опера-міні. На "міні"  в мене не дає писати повідомлення. Та й виглядає коряво, ієрогліфи якісь... Збирався поставити Оперу ("неміні"), але забув...Дякую, нагадали :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, jack74 said:

Є Опера, а є Опера-міні. На "міні"  в мене не дає писати повідомлення. Та й виглядає коряво, ієрогліфи якісь... Збирався поставити Оперу ("неміні"), але забув...Дякую, нагадали :)

У мобільній Опері також є економія трафіку через Опера-турбо, смислу в Опері міні зараз не бачу, хіба що, на зовсім дохлих апаратах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 та справа не в економії трафіку (принаймні в мене)... Просто якось спробував ту і ту, виглядало однаково, але "повна" була якась тупа, гальманута, чи що... не заморочувався вишукуванням причин, зніс її і користувався "міні"... Правда, це було на Сімбіані...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти думаєш, що всі прям повикидали всі старіші телефони.

 

Короче, встановив "просто Оперу‘ і вроді все ок, пишу зара з неї

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дублювання повідомлень та очікування по пару хвилин, що запоститься повідомлення, якщо чесно достало. Повністю пропадає бажання будь-що писати на форумі. Мабуть так і зроблю до кращих часів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

load averages:  3.18,  2.95,  2.83

Хто знає що це зрозуміє мене.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, kmd сказал:

load averages:  3.18,  2.95,  2.83

 

Йоо, це задофіга...

так що треба сервак апдейтити? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, kmd сказал:

load averages:  3.18,  2.95,  2.83

Хто знає що це зрозуміє мене.

Питається - для чого було переходити на цей костиль? Да і тож здається пару сторінок до цього писали, що "навантаження після переїзду на нову версію форуму суттєво зменшилось!". По la - в мене в піки 7-9 буває, хоча опори 48 Гб, і нічого, все літає, середнє - 1-2. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.
×
×
  • Створити...