Перейти до змісту

Пропозиції щодо роботи нового движка форуму


Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, t0rik сказал:

Додано "темний"  скін. IPS 4 Dark

Навіть аватарка "почорніла" :)

 

2016-01-28.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шик, ця тема мені набагато комфортніша. І стало видно крапочку під мембер тайтлом.

 

Спойлер

Єдине, що поки кинулось в очі, це текст у  спойлерах трохи засвітлий,

і ще отут в пості Діфото не надто читабельно все виглядає, не знаю, що він там вставляв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 з Вашого дозволу не буду перечитувати всі сторінки, і одразу прошу пробачення, якщо повторю вже запропоноване..

Попередній перегляд повідомлення, було б чудово, часто користуюсь даною функцією на форумах, а ще перевірка правопису українською мовою, а то трішки "муляє", коли кожне слово червоною хвилькою підкреслює) Дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, Ridec7 said:

а ще перевірка правопису українською мовою, а то трішки "муляє", коли кожне слово червоною хвилькою підкреслює)

хіба це не функція браузера, а не форуму?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

2 годин тому, SunSeth сказано:

хіба це не функція браузера, а не форуму?

напевно...) хоча у мене не на всіх сайтах підкреслює українську... хз.. поспостерігаю,  модулів правопису певно нема, хоча чув про щось подібне на phpbb, там ніби є.. про попередній перегляд все ж пропозицію лишаю, з підкреслюванням спробую помучити браузер...) :) дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, новий скін подобається, цікавий, на очі не давить, однак дійсно деякі пости в ньому виглядають дикувато. Там де йшов копіпаст з інших сайтів, ось по типу як  ТУТ

Такі пости навпаки читаються (сприймаються на око) набагато важче. Це можливо підправити ?

І ще, трішки слабо відрізняються по кольору теми, в яких з"явились нові непрочитані пости. Якщо в світлому скіні вони чітко вирізняються і одразу кидаються у вічі, то у темному ледве-ледве, треба уважно придивитись щоб помітити, ось наприклад як на скріні треба видивитись що саме в "технічному розділі" нове повідомлення. Хіба що по крапочці можна орієнтуватись, бо по кольору майже не відрізняється. Аналогічно і якщо зайти в розділ і дивитись на список тем

 

2016-01-30_103351.thumb.png.4871a1f09cf3

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.01.2016 at 09:28, kmd сказано:

Боти пошукових систем переіндексовують борду.

Відповідно навантаження виросло в рази. На разі я бачу в цьому проблему з дублікатами.

певно, проблема десь в іншому місці закопана...

Натискаю один чіткий раз на "Надіслати відповідь", і далі сторінка "замерзає" хвилини на 2, після чого з'являється "504 Gateway Time-out", заходиш по-новому на ту ж сторінку, а там вже дубль... Причому інтервал між оригіналом і дублем 2 хв!

І що цікаво, дублі з'являються не на всіх темах...

Наприклад, зараз в мене була відкрита тема про Поліцію, написав там, вліпило дуль. Паралельно відкрив цю, відписався тут - все нормально. Повернувся на ту тему, знову писанув, і знову там дубль...

%D0%91%D0%B5%D0%B7%D1%8B%D0%BC%D1%8F%D0%

Про всяк випадок: в мене Вінда 7-ма і Хром. Інет - Укртелекомівський АДСЛ 20мбіт/с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, jack74 сказал:

певно, проблема десь в іншому місці закопана...

Натискаю один чіткий раз на "Надіслати відповідь", і далі сторінка "замерзає" хвилини на 2, після чого з'являється "504 Gateway Time-out", заходиш по-новому на ту ж сторінку, а там вже дубль... Причому інтервал між оригіналом і дублем 2 хв!

І що цікаво, дублі з'являються не на всіх темах...

Наприклад, зараз в мене була відкрита тема про Поліцію, написав там, вліпило дуль. Паралельно відкрив цю, відписався тут - все нормально. Повернувся на ту тему, знову писанув, і знову там дубль...

 

Спробуй після відправки оновити сторінку, а не чекати  Time-out

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то ти рахуєш, що це нормально??? Це все-одно глюк і з ним потрібно розібратись

Тим більше, я ж не обов'язково "Чекаю"! Я ж не на одній сторінці сиджу! Написав повідомлення, тицьнув "Надіслати", і сам переключився на іншу вкладку! Я ж не буду кожну відповідь вгадувати, коли тицяти Ф5...

 

 

О! Ще цікавий момент побачив! Тільки що написав це повідомлення, натиснув "Надіслати відповідь", не звернув увагу, що воно ще не відправилось, що висить сіреньке "Збереження", і натиснув Редагувати на своєму попередньому пості, відредагував його, натиснув "Зберегти", редагування з'явилося, і тут бачу, що внизу досі висить "Збереження" мого післянаписаного поста! (оцього).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, jack74 сказал:

то ти рахуєш, що це нормально??? Це все-одно глюк і з ним потрібно розібратись

я рахую, що це краще ніж 37 одинакових повідомлень постити! зрозуміло, що це так не має бути, але ж "движок" в процесі настройки, так що все буде добре:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подвоєння тем/повідомлень - це вже проблема на стороні клієнта. В мене, наприклад, нічого не подвоюється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минуту назад, vaz75 сказал:

це так адміни прикольнулися?

 

Така собі накрутка повідомлень, написав 1 з'явилось 3 ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Андроіда Опера-міні навіть написати нічого не дає... Мушу на Борду з Хрома заходити

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Так, з експлорера спробую. З хрома у мене дублів нема.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, kmd сказал:

Так, з експлорера спробую. З хрома у мене дублів нема.

 

В тому і справа, що дублі не завжди бувають. В мене раніше були, зараз не має. Хоча я нічого зі свого боку не змінював.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адміни, зробіть щось з Опера-міні або Опера-мобіле з смартфона. Єдиний бистрий і улюлений браузер і з нього неможливо перебувати на борді. КРИК ДУШІ !!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

це хай опера щось з нами робить а не ми з оперою. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, kmd сказано:

ак, з експлорера спробую. З хрома у мене дублів нема.

 

Дублі дивні взгалі.

В мене з 10 постів - може 1 дубль був. FireFox.  У людей багато в уматних картинках, в торгівлі. Знати б ще клієнти, на яких сидять.

Можливо проблема якась є в них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Хз, я з Фаэра, Хрома, експлорера.

В усіх норм. Звісно якщо не по два чи більше разів на пост натискати :)

Чуть попрацював з mysql навантаження зменшилось. Зараз поститься нормально без затримок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Zheny@ сказал:

Дублі дивні взгалі.

В мене з 10 постів - може 1 дубль був. FireFox.  У людей багато в уматних картинках, в торгівлі. Знати б ще клієнти, на яких сидять.

Можливо проблема якась є в них.

В мене вже років з хз. Хром. Дублі були на ньому. Також в смартфоні на тому ж Хромі. Зараз не спостерігаю. Проблема не в браузері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.
×
×
  • Створити...