Перейти до змісту

Пропозиції щодо роботи нового движка форуму


Рекомендовані повідомлення

11 годин тому, Oli сказано:

повідомлення копіюються по два три рази

а скільки разів ти тицяєш на кнопку "надіслати відповідь" ?

І який скін?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

а скільки разів ти тицяєш на кнопку "надіслати відповідь" ?

І який скін?

Один. В мене те ж таке інколи буває, не часто, але буває. Системності не помітив.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Zheny@ сказано:

а скільки разів ти тицяєш на кнопку "надіслати відповідь" ?

І який скін?

 

спочатку думав у мене одного таке,  а потім замітив ще у інштх....

23 хвилин тому, Zheny@ сказано:

а скільки разів ти тицяєш на кнопку "надіслати відповідь" ?

І який скін?

 

спочатку думав у мене одного таке,  а потім замітив ще у інштх....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що скривати, форум зараз реально глючить...

Напишу відгук як звичайний користувач, зовсім далекий від програмування чи навіть чогось іншого крім користування веб-пошуком...

По перше...  дійсно, все відкривається набагато повільніше ніж раніше, причому - з любих пристроїв.  Пробував з усіх майже самих нових і сучасних пристроїв - з айфона 6+, Samsung S6+, з планшета Samsung 12,2... і навіть з нового МакБукПро. Інтернет у мене певно найшвидший... через інет дивлюсь напряму на ютубі любе відео, навіть в режимі 4К... а от форум - реально тормозить (раніше, в старій версії, все відкривалось моментально)!

Далі... інколи відправлені теми реально удвоюються, навіть коли відправив тільки один раз.

Також... два повідомлення відправилось самостійно через деякий час, тобто писав-писав і відлучився від компа, а тут - оппа, повідомлення відправленне!

І, коли відправляєш повідомлення - воно реально довго відправляється, раніше все було одразу після нажаття кнопки...

Занадто світлий фон, я уже писав, дійсно напрягає... в деяких ситуаціях форум тепер навіть не відкриваю.

Ну і... ліва частина сторінки, з усіма тими прибамбасами про користувачів, дійсно напрягає... якось, типу сторінка не для повідомлень створена а - щоб бачіли хто його (повідомлення) писав і що то за "пуп"...

 

От і питається, навіщо було міняти стару версію на це щось нове але не дуже робоче і незрозуміле? Придумали би як добавляти відео в повідомлення в старій версії - і все би всім подобалось і всі далі, з задоволенням, би користувалися...

Змінено користувачем Waver
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт борда. з певних причин давно не корисувався, та дуже заскучився.

приємно вражений абгрейдом. люди наберіться терпіння і все буде добре. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Waver сказано:

От і питається, навіщо було міняти стару версію на це щось нове але не дуже робоче і незрозуміле?

 

Окуні ж ви марскіє! Писати довгі пости, де ви критикуєте команду форума, яка вкладає свої сили, час і знання в роботу форуму у вас час є, а почитати теми, пов'язані з апргрейдом у вас часу нема.

Я розумію, що висловлююсь не дуже толерантно, але у мене увірвався терпець спокійно читати ці брєдні.

Додам ще від себе, чому я позитивно ставлюсь до оновлення форуму:

1. Не для того народ скидався на ліцензію, щоб сидіти на старому кориті, яке скоро взагалі втратить будь-яку актуальність.

2. Форум тепер наповнений дуже крутими і сучасними фічами, які мене невимовно радують.

3. Частково різні граблі і глюки пов'зані з функціями, прикрученими для вашого ж добра, до попередньої версії, які, єстєссно, тепер не працюють.

4. Можна було знести все нахєр і зробити заново (це було б простіше, ніж ковирятись у новому двіжку під безкінечне ниття і критику), але ви б тоді соплями півміста залили, мовляв, куди поділись усі мої теми і уся моя карма.

5. Візуально мені також усе ново і незвично, просто треба розібратись, вникнуті і звикнути, то абсолютно нормальна ситуація. Нічого страшного в цьому не бачу.

 

Я б, чесно кажучи, за такі фразочки до біса банив би, ви і пальцем не поворухнули для цього форуму, а виставляєте якісь вимоги. Вам ніхто нічого не винен. Дуйте на форуми, де нічого не міняється роками і розпускайте свої соплі там. Це настрашніше, шо ви можете зробити. Але плакати за такими ніхто не буде, набагато приємніше спілкуватись з адекватними розумними людьми, які поважають себе та інших.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Nazarqa сказал:

Те "корито" всіх влаштовувало, і ніхто не скаржився.

Трішки історії...

Борда родилась з версією IPB 2.x

Потім був переїзд на 3.х (це попередня версія борди, яка як ти кажиш всіх влаштовувала. Зараз 4.х). Так ось, при переїзди з 2.x на 3.x було воні не менше ніж зараз. Тому не чекайте Ді з висловом "не подобається - валіть нафік". 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Nazarqa сказал:

Я всього лиш виразив свою думку.

Раз сказав і хватить. А то ти це повторюєш мало не кожен день!

Я наприклад в захваті від нового форуму, але сказав про це лише раз - в перший же день. Бо для того щоб висловити свою думку хватить і одного разу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Nazarqa сказано:

Ага, а половину з тих які були раніше дуже крутими просто або позабирали або вони не працюють.

Хто позабирав? Куди позабирав? Чувак, вибач, але що ти куриш? Я ж пояснив одну з причин, чому дещо відвалилось.

І не пригадую, щоб у попередній версії  можна було так цитувати пости з інших тем, як я у тому повідомленні, або щоб вона вміла працювати з браузерними сповіщеннями. Шо ж там раніше такого дуже крутого було?

 

40 хвилин тому, Nazarqa сказано:

Те "корито" всіх влаштовувало, і ніхто не скаржився.

А тих, хто створив і підтримує форум не забув спитати?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заіки...:D

3 часа назад, Oli сказал:

 

спочатку думав у мене одного таке,  а потім замітив ще у інштх....

 

спочатку думав у мене одного таке,  а потім замітив ще у інштх....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минуты назад, Nazarqa сказал:

Те "корито" всіх влаштовувало, і ніхто не скаржився.

 

Те корито рано, чи пізно протече, як вийде хром, мазіла, опера версій ХХХ без підтримки мови старого двіжка (а так і буде, бо прогрес не стоїть на місці) і будете волати "спасітє, памагітє, не відкривається Борда, чого не пепейшли на новий двіжок".

Терпіння, терпіння і ще раз терпіння. Пишіть, які глюки, але без претензій на перехіж на новий двіг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Nazarqa сказал:

Пишемо, толку?)

Не тошни!

Теми у яких ти колись відповідав повернули пофіксять і другі.

Змінено користувачем Ha3aP
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минуты назад, Yuraul сказал:

І не пригадую, щоб у попередній версії  можна було так цитувати пости з інших тем

все було просто - відкривав дві потрібні теми в різних вкладках, вибирав текст, який треба цитувати, натискав цитировать, потім копіював це все добро з першої вкладки у другу і профіт

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже з кінопоіском зрівнювали? :) Не хочу нікого ображати, але проведу аналогію з іншими форумами, які "пішли в ногу з часом". Так mastertalk.ru відомий пару років назад seo форум (до 10к людей вдень, другий по відвідуваності в рунеті профільний форум), власником якого є власник liveinternet.ru Герман Клименко, в 2012 році зробив повний редизайн і зміну стркутури форума - перейшов на іншу популярну на той час в буржунеті CMS - vanillaforums.org. Але щось пішло не так - після того, як багато "старічків" та прості користувачі написали, що форум не подобається в новому лиці - на них ніхто не звернув уваги. Ну на тому і "порєшалі". Через пару років форум став просто доскою оголошень і відвідуваність впала у 20 разів. Так що думайте адміністрація, що робите і прислуховуйтесь до думки Вашого комьюніті. Тут ситуація 1 в 1, якщо не гірше. Єдине що - немає куди йти з форума, бо монополіст. Але так не завжди буде.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Saddy сказано:

все було просто - відкривав дві потрібні теми в різних вкладках, вибирав текст, який треба цитувати, натискав цитировать, потім копіював це все добро з першої вкладки у другу і профіт

Афігєть, як просто. Не знаєш, про що я, правда?

 

Монополіст) Певне тому, що дехто заміть того, щоб флудити де попало, ділом займається, ага.

На щастя, на борді не демократія і рішення прийматимуть люди, які розбираються, а не стадо овечок.

(Якщо хтось сприйняв останнє слово на свійт рахунок, то це ваші проблеми, а не мої.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, seolutsk сказал:

Вже з кінопоіском зрівнювали? :) Не хочу нікого ображати, але проведу аналогію з іншими форумами, які "пішли в ногу з часом". Так mastertalk.ru відомий пару років назад seo форум (до 10к людей вдень, другий по відвідуваності в рунеті профільний форум), власником якого є власник liveinternet.ru Герман Клименко, в 2012 році зробив повний редизайн і зміну стркутури форума - перейшов на іншу популярну на той час в буржунеті CMS - vanillaforums.org. Але щось пішло не так - після того, як багато "старічків" та прості користувачі написали, що форум не подобається в новому лиці - на них ніхто не звернув уваги. Ну на тому і "порєшалі". Через пару років форум став просто доскою оголошень і відвідуваність впала у 20 разів. Так що думайте адміністрація, що робите і прислуховуйтесь до думки Вашого комьюніті. Тут ситуація 1 в 1, якщо не гірше. Єдине що - немає куди йти з форума, бо монополіст. Але так не завжди буде.

черговий баян. точно так же писали при кожному переході, і що немаловажно куча "умніків" намагались створити мегакрутийпопулярний форум який переплюне борду. повилазьте з нету підіть трішки пограйте в сніжки, а команда тим часом спокійно налагодить двіжок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, і не зручно і не звично і т.д... погоджуюсь

ну так борда не комфортом та функціоналом людей "заманювала" і "тримала"

надіюся, враховуючи побажання користувачів, її "розчешуть" і приведуть до більш юзабільного вигляду і все буде норм

якби слухалися всіх плакс і фанатів старого треша то досі б з палкою за мамонтами бігали

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Читаєм, бачимо, чуємо, зважуєм.

 

Нове двігло жере менше ресурсів, велику роботу проведено з базою форуму.

Фіч більше, а мардашку і украшалки докрутим з часом.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, seolutsk сказано:

Єдине що - немає куди йти з форума, бо монополіст. Але так не завжди буде.

 

скільки разів за 10 років я це чув...... Якби давали по 10 доларів - купив би як мінімум Ланос:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О!

Дайте можливість "закріпити перший пост". таким чином зменшиться к-сть оффтопів. (може...)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди добрі, я розумію, що новий двіжок, але ми використовували форум для певних цілей, хтось слідкував за політикою, спортом і т.д., хтось щось купував-продавав. А зараз? Що мені треба зробити, щоб ввернути ті теми, в яких я жив? Я підписався на пару і що? Нові записи не показує, перейти на останню сторінку відразу не можна, шрифт малий і "50 відтінків сірого" не зовсім читабельні, змініть ту шкуру на нормальну. Сусід жалівся, що фото з теми викинуло і ми такі не одні. 

А зараз форум якійсь не мій, чужий. 

Якщо такий крутий двіжок, то верніть хоча б те, що вже було. І прислухайтесь до того, що тут пишуть.

І ось я вже не перший раз тут пишу, а як мені відразу, як тільки зайшов на форум, попасти в цю тему? Раніше вибрав в меню і все, а зараз?

Змінено користувачем foma144
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто б як тут не казав який форум "кльовий", але статистика сайта говорить зовсім інше. Вона ж і розсудить, хто був правий, а хто ні. Час покаже.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не пропозиція - новинка (може ще хто не помітив) )))

Зайшла в одну темку, яку якось довго ігнорила. Багато класнючих постів, за які захотілось плюсанути юзера.

Є обмеження на плюсування (може й мінусування) одного і того ж Бордівця (щоб хтось комусь, чи сам собі (клоном), не міг дуже правити карму). Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю дві пропозицію по вдосконаленню свого створеного інформаційного потоку:

1. добавити в налаштування можливість сортування повідомлень (тем) не лише за часом створення, а й за розділом форуму (оскільки на даний час важкувато сприймається, якщо скажімо людина підписалась на 10 тем, то повідомлення йдуть підряд то про війну, то про продаж цуценят, то про інтернет , то про рибалку в чарукові, і це все насипом... Так воно не сприймається нормально, хочеться вийти і заходити як зазвичай, "по старінке", в кожен розділ окремо)

2. добавити вже в самому інформаційному потоці кнопочку яка б відмічала що даний потік (повідомлення в ньому) прочитаний. Бо інакше виходить що хоч ти і зайшов його прочитав, пробіг очима, але коли через півдня приміром зайдеш знову подивитись що нового, то в потоці так і залишаться всі ті ж повідомлення що ти вже бачив, просто трошки нижче, а це також вводить в оману.

 

А загалом ідея цього інформ потоку гарна, може значно зекономити час перегляду форуму, але потребує деякого доопрацювання для зручності сприйняття і користування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також цікавить обмеження мінусування (плюсування) чи зроблять, за один мій пост один «користувач» пройшовся мінусами по всіх останіх повідомленнях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.
×
×
  • Створити...