Перейти до змісту
t0rik

Пропозиції що роботи нового движка форуму

Recommended Posts

t0rik    777
2 хвилин тому, Юріч сказано:

Якраз на компі і ноуті кнопка "наверх" не потрібна, вона потрібна коли зі смартфона сидиш на борді, що я найчастіше і юзаю. Де мені на смарті Ctrl чи home шукати? Не давай тих порад, які очевидні. 

За цю кнопку вже попросили раз зо п'ять, а адмін навіть не відписав по цьому питанню, зато за якісь моди вже два рази відписався...

не біси мене в свято. одписувалось 100 разів. кнопка "наверх" - мод. в цій версії не працює. нового поки не вийшло. understand?

Поширити це повідомлення

Юріч    3 723

А не в свято можна бісити? Звідки я знаю, що кнопка "наверх" це мод? За тапаталк ти говорив, чув читав, а за кнопку "наверх" відповіді не було.

А за полотно біле що скажеш? Чи це теж мод?

Поширити це повідомлення

t0rik    777
31 хвилин тому, Юріч сказано:

А не в свято можна бісити? Звідки я знаю, що кнопка "наверх" це мод? За тапаталк ти говорив, чув читав, а за кнопку "наверх" відповіді не було.

А за полотно біле що скажеш? Чи це теж мод?

телепати в відпустці, "полотно"

Поширити це повідомлення

Юріч    3 723
Цитата

21 час назад, t0rik сказал:

телепати в відпустці, "полотно"

Цитата

я до сих пір від минулого апгрейда не відійшов, а тут на тобі. Причому кількість "білого моря" тільки збільшується, ще минулий раз було багато скарг, що форум виглядає ніби тупо текст на білому фоні, тепер ще гірше

В 27.07.2017 at 16:19, Kiolan сказал:

З кожними змінами вигляд форуму стає все страшніший. Це спеціально, щоб люди порозбігались? :)

В 27.07.2017 at 16:29, Amor сказал:

А мені подобається. Тільки білий фон - це боль для очей

В 27.07.2017 at 17:46, Amor сказал:

Дарк дуже темно. Треба щось нейтральніше, яке легко зприймається оком. Попередній фон був супер

В 27.07.2017 at 19:02, Nana сказал:

Мені теж попередній фон подобався. Тільки що зайшла, то аж присіла - не туди потрапила? А чорний - страшно стало, як в пеклі))) Я там не була, але, мабуть, схоже)

В 27.07.2017 at 20:46, barbariska сказал:

Мене ці зміни не

приємно вразили.  Візуально дуже стало схоже на звичайні форуми для тимчасового спілкування. Це особисто моя думка. :unsure:

Цитата

оформлення форуму, стало вирви глаз

тепер сюди заходити не хочеться

Мова йде про фон форуму, його оформлення, тему - називай як хочеш. 

Поширити це повідомлення

Savoy    86

Давно не був тут, але вигляд " активного сердечка" з повними можливостями тепер вирівняє всіх...  простих , VIP і Power users   ...похвально і демократично!

Не знаю чия ідея але :ok:

P.S   тепер всі боти і " слішком актівниє" трохи прозріють... імхо

Поширити це повідомлення

Nana    25

Слухайте, не знаю, чи туди пишу, але задовбало оте Loading..  Це не сьогодні почалося, але як по сторінках йдеш, перечитуючи тему, воно, замість відкрити нову сторінку зависне і знущається: Loading..

Це тільки в мене така фігня трапляється? Читаєш, воно зависне, тоді плюнеш.... ОН про цукор не дочитала, набридло виходити на головну і знову пиляти назад((( 

Поширити це повідомлення

VojinSvitla    490
10 хвилин тому, Nana сказано:

Слухайте, не знаю, чи туди пишу, але задовбало оте Loading..  Це не сьогодні почалося, але як по сторінках йдеш, перечитуючи тему, воно, замість відкрити нову сторінку зависне і знущається: Loading..

Це тільки в мене така фігня трапляється? Читаєш, воно зависне, тоді плюнеш.... ОН про цукор не дочитала, набридло виходити на головну і знову пиляти назад((( 

В мене теж так, при чому в браузерах на  ПК і мобільному. Я оновлюю сторінку в таких випадках

Поширити це повідомлення

Zevs_Isver    2 396
4 годин тому, VojinSvitla сказано:

В мене теж так, при чому в браузерах на  ПК і мобільному. Я оновлюю сторінку в таких випадках

угу,

на попередній версії так само було

Поширити це повідомлення

jack74    3 769

А в Опері-міні Борда запрацює нормально коли-небудь? Бо поки (і вже здавна) можна лише читати. Писати не дає, мусиш для відповісти запускати інший браузер. А тепер ще й "плюсанути-мінусанути" неможливо (в Міні), бо "сердечко" не розгортається...

Але навіть і в інших браузер немає повної нормальної панелі редагування, лише декілька кнопок... 

І з цитатами досі біда. Не лише на смартах, а й навіть на ПК. То курсор після цитати неможливо вставити, то скопіювати, то перемістити... Короче, з редагуванням повідомлень повна кака.

ПиСи: я розумію, що ресурс приватний, "як хочу, так і дрочу", але якщо на носі свято, то нашо апгрейдити сирий движок, щоб потім відфутболювати юзерів з їхніми питаннями?

Та й взагалі, побавилися б спочатку в "пісочниці", довели б до ума, а тоді вже й апгрейдили б "онлайн", бо поки і досі "стара" Борда була краща.

Поширити це повідомлення

Harddriver    933

Jack, поcтав tapatalk з маркету, мені вистачає.

Плюси: маячить як у мессенджерів коли прийшов ЛС, чи хтось тебе процитував, мегазручно :) Помітно  швидше працює, бо не грузить вебінтерфейс форуму, а звертається напряму до бази MySql, як я зрозумів. Можна підключати і інші форуми і навіть  RSS-канали з новинних сайтів.

Мінуси - дибільнувате повідомлення-"відправлено з мого тела через Tapatalk" (прибирається в настройках, але злітає при кожній обнові)

Поширити це повідомлення

Amor    176
22 часа назад, Harddriver сказал:

Jack, поcтав tapatalk з маркету, мені вистачає.

Плюси: маячить як у мессенджерів коли прийшов ЛС, чи хтось тебе процитував, мегазручно :) Помітно  швидше працює, бо не грузить вебінтерфейс форуму, а звертається напряму до бази MySql, як я зрозумів. Можна підключати і інші форуми і навіть  RSS-канали з новинних сайтів.

Мінуси - дибільнувате повідомлення-"відправлено з мого тела через Tapatalk" (прибирається в настройках, але злітає при кожній обнові)

Наскільки я зрозумів з сусідньої теми то він не працює, так як це мод. А моди не підтримуються даною версією, чи не встановлені просто. Коротко кажучи - не працює

Поширити це повідомлення

Юріч    3 723
43 хвилин тому, Oli сказано:

як можна приховати пости та теми користувача?

або краще заблокуйте нафіг продавець111   олх ходяче

В правому верхньому куті сторінки нажимаєш кнопку "профіль"(account), потім нажимаєш "ігнорування користувачів" і вже там вводиш бажаний нік.

Поширити це повідомлення

Damask    26

https://monosnap.com/file/bic7yqKtIikIbHul5EXTVvzzfxHCQE - проблема з відображенням дати

https://monosnap.com/file/HKuuT748Xug2ZB84GfDzMPruoGpfOo - проблема з відображенням дати + відсутній переклад (сторінка пошуку)

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз