Перейти до змісту

Пропозиції щодо роботи нового движка форуму


Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, jack74 сказал:

 

"Ctrl"+"Home"

працює всюди, на всіх сайтах і браузерах

 

Якраз на компі і ноуті кнопка "наверх" не потрібна, вона потрібна коли зі смартфона сидиш на борді, що я найчастіше і юзаю. Де мені на смарті Ctrl чи home шукати? Не давай тих порад, які очевидні. 

За цю кнопку вже попросили раз зо п'ять, а адмін навіть не відписав по цьому питанню, зато за якісь моди вже два рази відписався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
2 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Якраз на компі і ноуті кнопка "наверх" не потрібна, вона потрібна коли зі смартфона сидиш на борді, що я найчастіше і юзаю. Де мені на смарті Ctrl чи home шукати? Не давай тих порад, які очевидні. 

За цю кнопку вже попросили раз зо п'ять, а адмін навіть не відписав по цьому питанню, зато за якісь моди вже два рази відписався...

 

не біси мене в свято. одписувалось 100 разів. кнопка "наверх" - мод. в цій версії не працює. нового поки не вийшло. understand?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не в свято можна бісити? Звідки я знаю, що кнопка "наверх" це мод? За тапаталк ти говорив, чув читав, а за кнопку "наверх" відповіді не було.

А за полотно біле що скажеш? Чи це теж мод?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
31 хвилин тому, Юріч сказано:

А не в свято можна бісити? Звідки я знаю, що кнопка "наверх" це мод? За тапаталк ти говорив, чув читав, а за кнопку "наверх" відповіді не було.

А за полотно біле що скажеш? Чи це теж мод?

телепати в відпустці, "полотно"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

 

21 час назад, t0rik сказал:

телепати в відпустці, "полотно"

Цитата

я до сих пір від минулого апгрейда не відійшов, а тут на тобі. Причому кількість "білого моря" тільки збільшується, ще минулий раз було багато скарг, що форум виглядає ніби тупо текст на білому фоні, тепер ще гірше

В 27.07.2017 at 16:19, Kiolan сказал:

З кожними змінами вигляд форуму стає все страшніший. Це спеціально, щоб люди порозбігались? :)

 

В 27.07.2017 at 16:29, Amor сказал:

 

А мені подобається. Тільки білий фон - це боль для очей

 

В 27.07.2017 at 17:46, Amor сказал:

Дарк дуже темно. Треба щось нейтральніше, яке легко зприймається оком. Попередній фон був супер

 

В 27.07.2017 at 19:02, Nana сказал:

Мені теж попередній фон подобався. Тільки що зайшла, то аж присіла - не туди потрапила? А чорний - страшно стало, як в пеклі))) Я там не була, але, мабуть, схоже)

 

В 27.07.2017 at 20:46, barbariska сказал:

Мене ці зміни не

приємно вразили.  Візуально дуже стало схоже на звичайні форуми для тимчасового спілкування. Це особисто моя думка. :unsure:

Цитата

оформлення форуму, стало вирви глаз

тепер сюди заходити не хочеться

 

Мова йде про фон форуму, його оформлення, тему - називай як хочеш. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно не був тут, але вигляд " активного сердечка" з повними можливостями тепер вирівняє всіх...  простих , VIP і Power users   ...похвально і демократично!

Не знаю чия ідея але :ok:

P.S   тепер всі боти і " слішком актівниє" трохи прозріють... імхо

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте, не знаю, чи туди пишу, але задовбало оте Loading..  Це не сьогодні почалося, але як по сторінках йдеш, перечитуючи тему, воно, замість відкрити нову сторінку зависне і знущається: Loading..

Це тільки в мене така фігня трапляється? Читаєш, воно зависне, тоді плюнеш.... ОН про цукор не дочитала, набридло виходити на головну і знову пиляти назад((( 

 

 

 

 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Nana сказано:

Слухайте, не знаю, чи туди пишу, але задовбало оте Loading..  Це не сьогодні почалося, але як по сторінках йдеш, перечитуючи тему, воно, замість відкрити нову сторінку зависне і знущається: Loading..

Це тільки в мене така фігня трапляється? Читаєш, воно зависне, тоді плюнеш.... ОН про цукор не дочитала, набридло виходити на головну і знову пиляти назад((( 

 

 

 

 

 

В мене теж так, при чому в браузерах на  ПК і мобільному. Я оновлюю сторінку в таких випадках

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, VojinSvitla сказано:

В мене теж так, при чому в браузерах на  ПК і мобільному. Я оновлюю сторінку в таких випадках

угу,

на попередній версії так само було

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Опері-міні Борда запрацює нормально коли-небудь? Бо поки (і вже здавна) можна лише читати. Писати не дає, мусиш для відповісти запускати інший браузер. А тепер ще й "плюсанути-мінусанути" неможливо (в Міні), бо "сердечко" не розгортається...

Але навіть і в інших браузер немає повної нормальної панелі редагування, лише декілька кнопок... 

 

І з цитатами досі біда. Не лише на смартах, а й навіть на ПК. То курсор після цитати неможливо вставити, то скопіювати, то перемістити... Короче, з редагуванням повідомлень повна кака.

 

ПиСи: я розумію, що ресурс приватний, "як хочу, так і дрочу", але якщо на носі свято, то нашо апгрейдити сирий движок, щоб потім відфутболювати юзерів з їхніми питаннями?

Та й взагалі, побавилися б спочатку в "пісочниці", довели б до ума, а тоді вже й апгрейдили б "онлайн", бо поки і досі "стара" Борда була краща.

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Jack, поcтав tapatalk з маркету, мені вистачає.

 

Плюси: маячить як у мессенджерів коли прийшов ЛС, чи хтось тебе процитував, мегазручно :) Помітно  швидше працює, бо не грузить вебінтерфейс форуму, а звертається напряму до бази MySql, як я зрозумів. Можна підключати і інші форуми і навіть  RSS-канали з новинних сайтів.

 

Мінуси - дибільнувате повідомлення-"відправлено з мого тела через Tapatalk" (прибирається в настройках, але злітає при кожній обнові)

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Harddriver сказал:

Jack, поcтав tapatalk з маркету, мені вистачає.

 

Плюси: маячить як у мессенджерів коли прийшов ЛС, чи хтось тебе процитував, мегазручно :) Помітно  швидше працює, бо не грузить вебінтерфейс форуму, а звертається напряму до бази MySql, як я зрозумів. Можна підключати і інші форуми і навіть  RSS-канали з новинних сайтів.

 

Мінуси - дибільнувате повідомлення-"відправлено з мого тела через Tapatalk" (прибирається в настройках, але злітає при кожній обнові)

 

 

 

 

Наскільки я зрозумів з сусідньої теми то він не працює, так як це мод. А моди не підтримуються даною версією, чи не встановлені просто. Коротко кажучи - не працює

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

як можна приховати пости та теми користувача?

 

або краще заблокуйте нафіг продавець111   олх ходяче

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, Oli сказано:

як можна приховати пости та теми користувача?

 

або краще заблокуйте нафіг продавець111   олх ходяче

 

В правому верхньому куті сторінки нажимаєш кнопку "профіль"(account), потім нажимаєш "ігнорування користувачів" і вже там вводиш бажаний нік.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://monosnap.com/file/bic7yqKtIikIbHul5EXTVvzzfxHCQE - проблема з відображенням дати

https://monosnap.com/file/HKuuT748Xug2ZB84GfDzMPruoGpfOo - проблема з відображенням дати + відсутній переклад (сторінка пошуку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 20.09.2017 at 01:06, Юріч сказано:

В правому верхньому куті сторінки нажимаєш кнопку "профіль"(account), потім нажимаєш "ігнорування користувачів" і вже там вводиш бажаний нік.

як показувало його апнуті теми в "Непрочитаних", так і показує :( Не ховає, хоч і добавив в ігнор

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, jack74 сказано:

як показувало його апнуті теми в "Непрочитаних", так і показує :( Не ховає, хоч і добавив в ігнор

Підтримую! Додати когось повністтю в ігнор не можливо. Лише "скручує" в лінк який потім можна відкрити. 

Так гірше, те падло відкриває твій пості і робить ще зміни в твою репутацію. А інколи на зло, шукає твої теми і сиплн мінуси, хоча вже декілька тижні в ігнорі.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.10.2017 at 19:45, d.u.a.l сказано:

І це пише той, хто сьогодні ж шукав моє крайнє повідомлення щоб вліпити мінус, бо пригоріло за мій вчорашній. Агов д'Артаньян, там не лише від мене мінуси були, іншим теж поставив, чи може я чимось особливий?

Бо ти ж мені вліпив кілька день назад в темі про опалювальний сезон, але певно почитав моє це і забрав назад? А зараз "малюєшся" тут білим і пухнастим. 

Ти забрав і я забрав!

Так як модери на це забили, то думаю чого ж буду ліву щоку підставляти. 

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А як вставити нік користувача у повідомлення? раніше був перед ніком символ @ що давав таку можливість, а зараз як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Electronshik сказал:

А як вставити нік користувача у повідомлення? раніше був перед ніком символ @ що давав таку можливість, а зараз як?

ставиш в повідомленні @ і починаєш набирати нік, форум сам підскаже продовження.

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.
×
×
  • Створити...