Перейти до змісту

Пропозиції щодо роботи нового движка форуму


Рекомендовані повідомлення

10 часов назад, rl72 сказал:

при створенні теми

Показати прихований контент

504.thumb.jpg.75d127e90db1cb4e73657c0a02af8738.jpg

Hide

 

Тема створилась

 

В мене теж так постійно, змирився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/24/2017 at 2:38 AM, kmd said:

Можливо американські оператори блокують трафік на  такі срвіси як клаудфаєр.

На разі перевріти не можу.

 

На разі, виходить що не тільки американські, але і європейскі ( це я про такі ж проблеми у користувача "youcore" ) блокують тепер трафік?

Тобто виходить... з вашими "новітніми" оновленнями, тепер board.lutsk.ua - НОРМАЛЬНО працює тільки для внутрішніх користувачів в Україні, але тільки не за кордоном (Європа, США)? 

На політичну складову (як у Північній Кореї - інтернет тільки для внутрішнього користування) думки ще поки що ніяк не наводять, але...

По роботі форуму за останні місяці, складується враження що...  - або нова платформа не така досконала як її хвалять,

або адміністратори мають не достатьньо потрібних знать і не дуже компетентні, щоб розібратись у питанні...

Інший варіант назвіть ви...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Варіант інший  Waver не розуміє про що пише :)

Питання платформи і компетенція адмінів також не відкидається.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Cloudflare досить популярний в захисті трафіка та розподіленості доступів по всьому світу для пришвидшення роботи сервісів. В нього є багато налаштувань і можливо якісь із них занадто вибагливі до клієнта та його провайдерів, треба досліджувати. Якщо в мене щось би подібне(описана вище проблема) регулярно з'являлась, було б значно легше діагностувати проблему та її усунути, якщо це можливо. Відключати Cloudflare поки не бачу сенсу.

Такого повідомлення не буває?



Error 1010: The owner of this website has banned your access based on your browser's signature

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Для прикладу, там є така річ



Browser Integrity Check

Evaluate HTTP headers from your visitors browser for threats. If a threat is found a block page will be delivered.

 

What is Browser Integrity Check?

Browser Integrity Check looks for requests with HTTP headers commonly used by spammers, bots, and crawlers such as requests with a missing or non-standard user agent. If a threat is found, Cloudflare will present a block page.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/28/2017 at 18:23, Waver сказано:

На разі, виходить що не тільки американські, але і європейскі ( це я про такі ж проблеми у користувача "youcore" ) блокують тепер трафік?

маю постійну нагоду перевіряти роботу з не українських ІП - повідомлення Cloudflare  жодного разу не вистрибувало

(окрім вночі, коли роботи проходять)

 

для тих хто в темі  

то я тільки пишу з .209, читаю з чого попало

Hide  
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 5/2/2017 at 8:10 AM, Zevs_Isver said:

маю постійну нагоду перевіряти роботу з не українських ІП - повідомлення Cloudflare  жодного разу не вистрибувало

(окрім вночі, коли роботи проходять)

 

для тих хто в темі

то я тільки пишу з .209, читаю з чого попало

Hide

Ось таке вискакує на планшеті

IMG_8092.JPG

а коли нажимаю кнопочку "Retry for a live version" або на любу тему, вискакує уже ось таке

IMG_8096.JPG

Ну і скріншот з ноута... все теж саме і нічого не змінюється

Screen Shot 2017-05-05 at 5.36.10 AM.png

Повторюю, що таке тільки коли користуюся мобільним інтернетом (на телефонах теж саме) або мобільним wi-fi, з домашнього чи любого станціонарного wi-fi все працює. І до речі, жоден інший сайт більш так не глючить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на WindowsXP Борда працює лише на Мозіллі; ні на Хромі, ні на Опері, ні на, тим більше, Експлорері не працює... Це вже навіки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

на WindowsXP Борда працює лише на Мозіллі; ні на Хромі, ні на Опері, ні на, тим більше, Експлорері не працює... Це вже навіки?

А на XP тільки FireFox ще і підтримується (і то мені довелось шаманити, щоб програвалось відео з Twitter). Хромобраузери - нових версій давно нема

Але борда має працювати... Скинь скріни

Ну а IE8 - я думаю сам все розумієш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на ХР підтримуються всі перелічені браузери, тільки не оновлюються.

борда на ХР працює лише через Мозіллу.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 5/5/2017 at 08:19, Waver сказано:

Повторюю, що таке тільки коли користуюся мобільним інтернетом (на телефонах теж саме) або мобільним wi-fi, з домашнього чи любого станціонарного wi-fi все працює. І до речі, жоден інший сайт більш так не глючить...

якщо з інших місць  на тому самому планшеті робить

швидше за все твій "стільниковий оператор" не дружить з "Шикагським КлоудФларе"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, назву теми - то трохи не комільфо... Люди будуть пам'ятати по одній назві, ти зміниш, і вже не зможуть знаходити. Назву теми не проблема підкорегувати попросивши про це модератора через "Поскаржитись на повідомлення"

А от повідомлення корегувати, принаймі перше, стартове, це було б дуже зручно. Не тільки в торгівлі. Наприклад, я створив тему про перевірені інет-магазини запчастин, люди в темі відписувались, я поки міг - збирав рекомендації в перший пост, а далі вже все... губляться в темі

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Блять, вибачте на слові.

провайдер, вирубив інет. Відповідо борда була не доступна. :)

От там і написано. Що ресурс board.lutsk.ua не  доступний :)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, kmd сказал:

Блять, вибачте на слові.

провайдер, вирубив інет. Відповідо борда була не доступна. :)

От там і написано. Що ресурс board.lutsk.ua не  доступний :)

 

Ай-ай-ай, командор, негарно матюками матюкатися :angry::).

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

попінав cloudflare, слідкуйте чи те ж саме буде з мобільних пристроїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я постійно дивлюсь. 2 телефони і планшет.  Різні версії андроїдів,  від 4 до 7.

На різних операторах. Проблем не бачив ніразу. За виключенням коли борда по тим чи іншим відомим мені причинам лежить :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 5/10/2017 at 9:35 AM, serega said:

попінав cloudflare, слідкуйте чи те ж саме буде з мобільних пристроїв.

На разі нічого не змінилося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через американський і канадський VPN чомусь працює. Можливо, закордонним юзерам варто спробувати Оперу через Турбо або ВПН?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, SunSeth сказано:

Через американський і канадський VPN чомусь працює. Можливо, закордонним юзерам варто спробувати Оперу через Турбо або ВПН?

проблема не в "закордонності", проблема в деяких ISP

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zevs_Isver сказано:

проблема в деяких ISP

в деяких?

Як на мене - то рандомно.

Вчора зловив я. Але то по причині, що озвучив КМД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

в деяких?

угу,

проблеми десь на стику користувацьгого_провайдера = колоудсервера_який_ближче_до_користувача =  борди

(то я так з юзерської сторони можу тільки судити)

 

про ті випадки коли роботи проводять - навіть говорити НЕ варто

(бо коли вимагають від маленьких приватних сервісів 100го аптайму - ригати хочеться)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не показує Чорновики в "поштовій скринці"

Тобто, заходжу в "Повідомлення", "Перейти до поштової скриньки", натискаю трикутничок біля слова "ПОШТА", в лукапі обираю "Чорновики" (там навіть показує, що один "чорновик" є), а нічого не змінюється... Вірніше слово "ПОШТА" замінюється словом "Чорновики", але як показувало листи, так і показує, а чорновика не показує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.
×
×
  • Створити...