Перейти до змісту

Пропозиції щодо роботи нового движка форуму


Рекомендовані повідомлення

On 23.03.2017 at 21:24, nickel сказано:

Попередження є

58d421558a5ef_.thumb.JPG.2560123729226355f59f434377d396b2.JPG

аааа... Виявляється, для москалів попередження є, для басурманів є, а для хохлів, знач, нема ;) 

58da107ec13b0_.jpg.0ae63c492659031dab3802daf9161074.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, jack74 сказано:

аааа... Виявляється, для москалів попередження є, для басурманів є, а для хохлів, знач, нема ;) 

руска там зашита автоматом. Українську недо переклали, оскільки в двіжку відсутня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/4/2017 at 10:06 AM, kmd said:

Вкурсі, пофіксив. Усе працює.

Не працює. Живу не в Україні, і при спробі зайти з дому на борду маю таку помилку вже більше ніж місяць. При чому неважливо чи це телефон, планшет чи ноут. З роботи заходить без проблем.  В чому може бути причина? Бо поки складається враження шо борда не дружить з моїм домашнім провайдером, але як таке може бути?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yucore сказано:

 Бо поки складається враження шо борда не дружить з моїм домашнім провайдером, але як таке може бути?

а хто є сьогодні провайдер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.04.2017 at 10:51, PEACH сказано:

сьогодні при спробі зайти 

board.jpg

пару днів така ж фігня вискочила на один вечір. тілько через Варшаву

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, rl72 сказано:

пару днів така ж фігня вискочила на один вечір. тілько через Варшаву

роботи проводилися,

на скріні видно де саме "затик"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/4/2017 at 2:51 AM, PEACH said:

сьогодні при спробі зайти 

board.jpg

У мене таке теж більше місяця, але тільки коли користуюсь мобільним інтернетом, тобто навіть коли пробую зайти на форум з ноута чи планшета роздаючи wi-fi з мобільного через hotspot. В общім, коли 4-5 днів в дорозі - на форум зайти не можу. А от з домашнього або любого станціонарного wi-fi  (кафешки, заправки) форум працює майже без проблем.

2017-04-05_202424.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От таке повідомлення. Реально дуже незручно, тобто читати борду в принципі не можу. Можна якось пофіксити цю проблему, чи мені про борду можна забути? :)

2017-04-05_202424.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/5/2017 at 8:28 PM, yucore said:

От таке повідомлення. Реально дуже незручно, тобто читати борду в принципі не можу. Можна якось пофіксити цю проблему, чи мені про борду можна забути? :)

2017-04-05_202424.png

Зрозуміло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є взагалі сенс писати пропозиції щодо роботи форуму, багів і тд і тп, якщо відповідь так і не приходить? Ні через пп, ні через форум. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А який смисл відповідати, коли і ще досить велика кількість людей такої фігні не бачать.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.04.2017 at 05:40, yucore сказано:

А є взагалі сенс писати пропозиції щодо роботи форуму, багів і тд і тп, якщо відповідь так і не приходить?

А ще, багато чого просто робиться. Ну і адміністрація, як би то. не зовсім то і зобов'язана відчитуватися про виконану роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, kmd сказал:

А який смисл відповідати, коли і ще досить велика кількість людей такої фігні не бачать.

 

1 час назад, Zheny@ сказал:

А ще, багато чого просто робиться. Ну і адміністрація, як би то. не зовсім то і зобов'язана відчитуватися про виконану роботу.

Дивно таке читати, якщо чесно.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, vaz75 сказано:

Дивно таке читати, якщо чесно.

Чому?

Пам'ятаєш це "гарний сервіс, непомітний сервіс".

 

Та й Рома правий, смисл реагувати на одиночний глюк.

Якби відписалися ще 10 чоловік, тоді вже й не гріх дивитися в сторону граблі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Zheny@ said:

А ще, багато чого просто робиться. Ну і адміністрація, як би то. не зовсім то і зобов'язана відчитуватися про виконану роботу.

Може й так. В будь-якому разі я вже змирився. Ще деколи за звичкою відкриваю борду. Ну як відкриваю, сторінку з помилкою відкриваю :) та й таке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Могли бути граблі через те, що ти з-за кордону заходиш.

А можливо були глюки і на борді. Останнім часом були - але вирішувалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zheny@ сказал:

Могли бути граблі через те, що ти з-за кордону заходиш.

А можливо були глюки і на борді. Останнім часом були - але вирішувалося.

Ну навіть таке повідомлення, що "глюк тільки в тебе, шукай у себе" це повага до відвідувача, "я так думаю". Тоді користувач забуде, що Борда погана і почне в себе ковиряти.

А "смисл відписувавтися" (ігнор) - то навіщо ця тема? Фідбек в світі ціниться: якщо людина скаржиться\пропонує\просить допомоги - отже вона зацікавлена в сайті (єслі шо, я розумію, що Борда не комерційний проект, але якщо вона ще існує, значить комусь це треба).

Доречі в мене такий глюк теж іноді проявлеється, не часто, але буває, але я не скаржусь бо

Цитата

Пам'ятаєш це "гарний сервіс, непомітний сервіс".

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Фідбек повинен бути з толком. Тому те що я мовчу, не означає що я не намагаюсь зловити такий глюк :)

Такі повідомлення викидує клаудфаєр тільки в тому випадку коли борда не доступна.

Думаю ти зловив ті глюки тоді коли борда була викл. Це було мабуть зо 3 рази за останній час.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також час від часу проскакує, було більше ніж 3 рази точно. І в приват в мене питали, що це за фігня. Чому в мене питали, не знаю. Ну але після повідомлення @kmd від 4 квітня, що пофіксив, в мене більше не такого не було, здається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене, коли я з мобільного, борда так і не працює... причому на трьох різних девайсах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене Андроід (4.4.2), з будь-якого браузера (стандартний, Мозіла, Хром, Опера, Опера-міні) без проблем. Інтернет і Укртелеком (по вайфаю), і Київстар, і МТС 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 minutes ago, jack74 said:

в мене Андроід (4.4.2), з будь-якого браузера (стандартний, Мозіла, Хром, Опера, Опера-міні) без проблем. Інтернет і Укртелеком (по вайфаю), і Київстар, і МТС 

Так, коли був в Україні (буквально місяць назад) і у мене все працювало без проблем, що з мобільного Київстара 3G (роздавав wi-fi на той же самий ноут та планшет), що з Укртелекому (не пам'ятаю назву, можливо Інтертелеком) по мобільному модему 3G до ноута.

 Але, проблема в тому що з мобільного інтернету закордоном (у моєму випадку це у США) форум уже декілька місяців - просто НЕПРАЦЮЄ... ні на айфоні ні на андроїді, непрацює навіть коли роздаю wi-fi на ноут чи планшет що з айона що з самсунга дружини... все одно не працює. Працює тільки з любого станціонарного wi-fi (вдома, кафешки, заправки і т.д.) але тільки не з мобільного інтернету.

Хоча, можливо "обновлений" форум просто не працює через 4G LTI... хрін зрозумієш )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Можливо американські оператори блокують трафік на  такі срвіси як клаудфаєр.

На разі перевріти не можу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.
×
×
  • Створити...