Перейти до змісту

Пропозиції щодо роботи нового движка форуму


Рекомендовані повідомлення

в мене нормально... Андроід, і Опера (і міні (в ній лише перечитує, бо відповісти неможливо), і повна), і Хром, і Лисиця -всюди нормальні заголовки

Спробуй в налаштуваннях  ковирнутись

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, jack74 сказано:

в мене нормально... Андроід, і Опера (і міні (в ній лише перечитує, бо відповісти неможливо), і повна), і Хром, і Лисиця -всюди нормальні заголовки

Спробуй в налаштуваннях  ковирнутись

Змінив браузер, все стало на свої місця. Дякую за пораду, щось про браузер не подумав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

що сталося з оповіщенням про нові теми?

про створення деяких тем повідомляє одразу, про деякі - тільки через кілька годин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, FunTom сказал:

що сталося з оповіщенням про нові теми?

про створення деяких тем повідомляє одразу, про деякі - тільки через кілька годин

 

Я вже і не звертаю увагу, точніше звертаю, але не акцентую... Зараз взагалі часто буває таке, що приходять сповіщення про нові коментарі в темах, ти теми прочитаєш, а потім, через півдня, знову приходять тіж самі сповіщення про ті самі коментарі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут подумав: а чойто ми всі "собаки" ?)))  

Коли в таблиці ASCII стільки позитивних символів на всі случаї жизні

† - для православних 

© - впринципі підійде всім :)

# - для відсидівших 

‰  - бухаріків  

та інші ....   

можна символ тега "інсерт нік" виставии опціонально  в профілі?))) 

 

sobaki.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

декілька останніх тижнів почав помічати таку проблему. наприклад хтось в пості робить посилання на другий сайт і я перейду по ньому то там чомусь не грузяться стилі css. мушу нажиматі ф5.

звичайно тут форум не винен. просто робить переадресацію. але все одно цікаво рому ріже сss 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, yura99 сказал:

А чому ніхто не пише що сайт по вечорам не працює?

Ти вважаєш, що адміни не в курсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yura99 сказал:

А чому ніхто не пише що сайт по вечорам не працює?

 

Який саме сайт не працює? Якщо ти про борду, то як ти залишив тут своє повідомлення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу, ввечері чи вночі, робиться бекап Борди і БД.

в 00,00 - точно може не працювати. Якраз бекапи регламентні.

А раніше - то можуть бути і граблі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
On Monday, August 01, 2016 at 19:39, sirgo сказано:

 

Ще доречі не можна вставити скопійований текст. Це при користуванні з телефона. Ну і набір тупить. Чи це тільки в мене? ХЗ

 

Питав вже, але проблема залишилась. Неможливо вставити текст. в пошуку працює. А от в топіку при створенні, редагуванні тексту. Не дає вставити скопійований текст.

Повторюсь що це тільки при роботі з смартфона. Пробував різні браузери.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене текст вставляється

 

сподобалася "ябеда" про повідомлення, чи нові пости. дуже зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачайте шановні але з такою роботою, що у вихідні дуже часто не можна увійти на форум, а посеред тижня теж глюки не дитячі... то так швидко всі звідси порозбігаються! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Сорі, ми не фацабук. Мільярдної капіталізації нема.

Як то кажуть на голому інтузізазізьмі.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Пропозиция. Можливо так зробити щоб топікстартер міг сам закривати свою тему, наприклад у Куплі/Продажу, топікстартер має відписувати шо "все добре закривайте", це лишній раз підвищує тему в топ і потребує уваги і дій модера.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли шукати користувача з допомогою перших літер вибиває декілька сторінок з іменами, і коли ті сторінки переклікувати, тобто з 1 на 2, з 2 на 3, то висвічується

 

Пожалуйста, подождите 18 секунд перед повторной попыткой поиска

Код ошибки: 1C205/3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, зазвичай, захожу на Борду з перегляду тем, на які я відповідав, створював, спостерігаю тощо...

От типовий вигляд як я бачу "нову" Борду на нетбуці (не всі ж переглядають на 24х-дюймових коврах):

Борда оголошення.jpg

Мало того, що вигляд посилань на теми займає купу місця з непотрібної інфою (напр. нашо мені бачити аватарку автора????), з купою порожнього місця, так ще й одне лише голошення займає майже половину екрану!

Тобто з ЦІЛОГО ЕКРАНУ Борди, корисної інформації я бачу АЖ ДВІ теми. Це можна якось змінити?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перестали на "мило" приходити повідомлення про цитування, схвалення і т.п. Мені то, в принципі, пофіг, але було, а тепер немає. Це так задумано?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Volyniaka сказал:

Перестали на "мило" приходити повідомлення про цитування, схвалення і т.п. Мені то, в принципі, пофіг, але було, а тепер немає. Це так задумано?

 

Цитата

Враховуючи розвиток соц мереж і зниження активності як врайтерів так і рідерів на борді. Бордовка може стати прощальною.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

1. Чому немає можливості проголосувати в голосувалці після того, як ти переглянув результати не голосувавши??? В "попередній Борді" це можна було зробити, а зараз глянув результати, а проголосувати вже не можеш. До речі, і чому попередження немає, що якщо переглянеш, то вже не зможеш проголосувати??? Хоч попередження вже тоді зробіть

 

2. Чому б не зробити голосувалку "спойлерного" типу, щоб по-замовчуванню вона була згорнутою, а при бажанні перегляду/голосування щоб можна було її розгортати. А то займає пів-"екрану"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Не зміг прив'язати ні гугл ні фб аккаунт до свого профілю

2. В мене англ. версія сайту але місцями російський переклад проскакує, не знайшов де включити укр мову.
Коли писав то побачив що в футері є така опція, чомусь думав що вона в профілі юзера має бути.

3. На сабміті коментарів чи теми часто вилітає по таймауту але при тому всьому тема\коментар створюється.

 

PS. може варто який таск трекер чи на худий кінець ексельку завести і записувати всі баги\імпрувменти туди, а то якось так всі пишуть в тему і важкувато слідкувати що виправилось а що ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.
×
×
  • Створити...