Перейти до змісту

<Продам> шини з дисками (зима) Nokian 205/60/R15 (4 штук)


Andriotti

Рекомендовані повідомлення

22 годин тому, Ha3aP сказано:

Якщо реально хочете продати скидайте ціну раза в 2 ба за 300 баксів 10 річну гуму продати буде важко неможливо.

Ваших порад не потребував і не потребую. потрібна буде порада - запитаю. Пора відключати з менталітету "страну советів".

19 годин тому, Soprano сказано:

Ціна цьому комплекту 150$ потолок потолочний.

якщо пане тс, думаєте що ми дуримо Вас, виставте за 150$ продаватись і прозрієте.

 

 

майже 8000 грн за ржаві сталюки і б.у 10ти річну зиму, яка вже по властивостях стала літом...авантюрист ви)))

Також Ваших порад не потребував і не потребую. потрібна буде порада - запитаю. Резина зберігається в належних умовах, Куплена в Голандії, я впевнений в тому що там хоч нормально є КАУЧУК як каучук. Пильники до Ауді теж є пластмасові по 20 грн, але я ж їх не купую, а беру ті що дорожче.

17 годин тому, vagus сказано:

Купував Нокіан 2 дні тому новий в розмірі 205.65.15 за 1305 грн колесо! Гума 16 року!   Кому цікаво можу дати координати! Якщо за ваш комплект хтось запропонує 5000тис грн! то це  буде дуже круто!  Але як відомо в продажах зараз нічого дуже крутого не має!

Також Ваших порад не потребував і не потребую. потрібна буде порада - запитаю. Резина зберігається в належних умовах, Куплена в Голандії, я впевнений в тому що там хоч нормально є КАУЧУК ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 58
  • Створено
  • Остання відповідь

Хто реально зацікавлений - торг присутній. Питання по товару - звоніть 0508441881, 0673327327, 0932355916

Більше таку х-ню мені не пишіть - не маю часу відписуватися на "треп". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Грязна гума з іржавими дисками це належне зберігання? ))

Старі фото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 4 місяця потому...
14 годин тому, Ha3aP сказано:

За ці гроші ніхто брати не хоче, а ти ще набавляти хочеш. 1.5 року продаєш...

свої думки тримайте при собі. ЦЕ НЕ ТЕМА ДЛЯ ОБМІНУ ДУМКАМИ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Zheny@ сказано:

мдя - пєчалька.

гума за 2 роки вже пересохла.

Сохне від хімікатів і тоді  як стоїть на авто і нещадно експлуатується. А ця зберігається в приміщенні. 

Screenshot_5.thumb.png.781f0a5dd8e9806ed402a647cd57ad17.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...