Перейти до змісту

PC vs. PS4 vs. XboxOne


romaxa11

  

97 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

 

І зимою тепло) правда рахунок за електроенергію огого)

Да не, холодно, в нього вода ;) А за єлектроєнергію - так на це він взагалі не звертає увагу.

Якщо є за що - то чому ні? А якщо в плані єкономії - тоді консоль 100%

 

Теж так колись сказав би. Але після більше ніж 10 років задротського стажу поміняв думку. Коли грати часто не має ні можливості, або і бажання. Хочеться прийти з роботи, сісти на зручний диван, пограти 30-60 хв і піти спати. А не займатися перестановками драйверів. скачуванням репаків які ставляться в 10 разів довше ніж завантажуються і тд. Справедливості заради, стім виручає, скидки і тд. Консоль це не повноцінна заміна пека, але заміна як ігрової станції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 200
  • Створено
  • Остання відповідь

Ви помиляєтесь) 
На приклад, яка це гра вийшла раніше? Тільки давайте будем враховувати минулий рік.

А не займатися перестановками драйверів. скачуванням репаків які ставляться в 10 разів довше ніж завантажуються і тд. Справедливості заради, стім виручає, скидки і тд.
Я вже і забув коли останній раз переставляв драйвера - а навіщо коли і так все працює. Якщо швидкість інтернету (ПК) норм, то це не проблема (ціна халяви), а стім і пк виручає...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Теж так колись сказав би. Але після більше ніж 10 років задротського стажу поміняв думку. Коли грати часто не має ні можливості, або і бажання. Хочеться прийти з роботи, сісти на зручний диван, пограти 30-60 хв і піти спати.

100% Я це собі відчув з іксбоксом. Люба гра просто включається і граєш собі, сидиш в кріселку перед телевізором. Ну недаремно буржуї то все придумали, вони тверезо оцінюють бажання покупця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі по виликому рахунку, як на мене, потрібно мати консоль і пк.

Ви мене переконали - пішов шукати Sony4 :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ви помиляєтесь) 

На приклад, яка це гра вийшла раніше? Тільки давайте будем враховувати минулий рік.

 

 

А не займатися перестановками драйверів. скачуванням репаків які ставляться в 10 разів довше ніж завантажуються і тд. Справедливості заради, стім виручає, скидки і тд.

Я вже і забув коли останній раз переставляв драйвера - а навіщо коли і так все працює. Якщо швидкість інтернету (ПК) норм, то це не проблема (ціна халяви), а стім і пк виручає...

 

Rise of Tomb Rider, Batman: Arkham Knight(зняли з продажі на пека через забагованість, поки не виправили), assassin's creed syndicate ( one, ps4 -23 жовтня, пека тільки через місяць), і ще багато ексклюзивів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив іксбокса, пройшов здається з одним багом і то, там щось в приставці недогрузилось. Графон не торт, але я не настільки естет)))

треба було брати ps3 - там багато ексклюзивів
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ну недаремно темка створювалась)))))

 

Ось найочікуваніші ігри.  Справді, багато що на ПК виходить одночасно, але є ньюанси)))


Наскільки я зрозумів, весь потенціал консолей тільки починає розкриватись, бо 2013-2014 рік якась повна тоска, в 2015 пару грайок на які можна глянути а 2016 має нарешті проявитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ну недаремно темка створювалась)))))

 

Ось найочікуваніші ігри.  Справді, багато що на ПК виходить одночасно, але є ньюанси)))

Наскільки я зрозумів, весь потенціал консолей тільки починає розкриватись, бо 2013-2014 рік якась повна тоска, в 2015 пару грайок на які можна глянути а 2016 має нарешті проявитись.

Чекаєм коли підтягнуться ексклюзиви, Анчартед, Хейло, Гірси, Гран Турізмо, Форза, може Ресістанс і Кілзоун запилять.

PS Чекаю на Alan Wake 2 який скоріше буде "врєменним" - забув слово по укр, ексклюзивом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь на Борді попадалась недавно темка з продажу 4ок, на вінти яких закачані вже з півдюжини-дюжину іграшок.

Це вже ломані консолі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь на Борді попадалась недавно темка з продажу 4ок, на вінти яких закачані вже з півдюжини-дюжину іграшок.

Це вже ломані консолі?

Хакерам из Бразилии наконец-то удалось взломать PlayStation 4. По информации сайта Wololo.net, многие бразильские магазины электроники уже предлагают покупателям свои услуги по взлому консоли.

Как утверждают журналисты бразильского портала UOL Jogos, примерно за 100 долларов каждый желающий может принести свою PS4 в магазин, а продавцы установят на нее десять различных копий видеоигр. Причем никаких санкций со стороны производителя геймер может не опасаться. Кстати говоря, официально купить такое количество игр выйдет в пять-шесть раз дороже.

Assassin's Creed: Syndicate представили официально

Взлом приставки производится следующим образом: магазин покупает собственную PlayStation 4, активирует ее и устанавливает на жесткий диск несколько видеоигр. После этого продавцы создают копию диска, делают дамп NAND/BIOS и деактивируют аккаунт. Затем Все копии игр устанавливаются на консоль покупателя, но при этом на ней создается второй активный аккаунт.

По информации издания, первыми такое решение предложили русские хакеры: данная методика была описана на одном из российских сайтов. Однако распространение способа произошло в Бразилии.

В компании Sony забеспокоились происходящим. Юристы бразильского филиала корпорации стали рассылать в магазины электроники письма с требованием прекратить пиратскую деятельность.

Ну і + вже почався реальний процес взлому, запустили якусь гру з карманок, рано чи пізно вийде кастом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО для ігор краще консоль бо:
1. Під консолі ігри набагато краще оптимізовані
2. На консоль є дуже багато крутих ексклюзивів (накштал анчартед чи бладборн)
3. Давайте згадаємо що сталося з Бетмен аркхем найт на ПК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз вигідніше все таки купити комп, чим купувати ігри для консолей

соні купляється раз на 3-5 років) вибачте якщо купити топовий пк зараз він в "лузерах" буде через 3 роки) для ігор

тому для ігор саме консоль)

Не буде топовий комп в лузерах через 3 роки, не пишіть дурниць.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи я на офіційні ігри грошей не маю і чекаю коли хакнуть некстген консольку) Купувати настільки дороге залізо виключно для ігор - це перебор. Я ще зрозумію щоб паралельно мультики рендирити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не всі ігри працюють у 1080p на ps4, наприклад Battlefield 4 - а це вже мило, на жаль :(

Чесно кажучи я на офіційні ігри грошей не маю і чекаю коли хакнуть некстген консольку) Купувати настільки дороге залізо виключно для ігор - це перебор. Я ще зрозумію щоб паралельно мультики рендирити)

я думаю, що вже не хакнуть - єдиний варіант грати через кілька років, купивши гру на розпродажі :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи я на офіційні ігри грошей не маю

Цей пост можна продублювати в тему "А чи крали ви...?".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО для ігор краще консоль бо:

1. Під консолі ігри набагато краще оптимізовані

2. На консоль є дуже багато крутих ексклюзивів (накштал анчартед чи бладборн)

3. Давайте згадаємо що сталося з Бетмен аркхем найт на ПК.

1.Согласен-не хотят мелкомягкие пересвети ДиректХ на низкоуровневый айпи из-за прибылей с коробки. Если это сделать то ПК версии игр можно будет оптимизировать с такой же эффективностью как и консолях.Капитализм йопта.

2.Все консольные эксклюзывы ужасно распиарены, поэтому о них знают все даже в среде не консолефагов. Оттуда же попытки троллить  любителей ПК "пекари проходят бладборн на ютубе", хотя никто не скажет "консолехолопы проходят "любая игра которая не вышла на консолях" на ютубе".

3. Отдельная история о жадности и 12 индусах-к ПК как к платформе это никак не относится.

 

Почему то собранные мной машины удовлетворяют меня на 3-4 года с настройками средне-высокими, что является уровнем гарфики консоли(кстати выбор графических настроек графики это один жирный плюс в сторону ПК)

Те же игры на консолях-купил 3-5 игры и вуаля-за эти же деньги я сменю мамку/ процессор/видеокарту.

 

А если гвоорить о жанровой принадлежности, то тут вообще спорить безсмысленно.

Любая Хэкнслэш на консоли превращается в слэшер с перекатами.

Любой шутер на контроллере-бледная копия ПК опыта.

Любая РТС превращается в проженные табуретки под консолефагами.

Симуляторы типа Фифы, леталок и гонок одинаково эффективны как на клавиатуре с мышкой так и на контроллере.

Вот и остается  что консолям перепадают только слэшеры аля ДМК или серии соулс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zerotul,
я не графодрочер це раз, в мене комп це машина для роботи + в танки поганяти. 
А проходити ігри на ютубі це окремий вид збочення. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zerotul,

я не графодрочер це раз, в мене комп це машина для роботи + в танки поганяти. 

А проходити ігри на ютубі це окремий вид збочення. 

В треде говорят о платформах как игровых машинах. Раз у тебя ПК чисто робочий, то и говорить неочем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2.Все консольные эксклюзывы ужасно распиарены, поэтому о них знают все даже в среде не консолефагов. Оттуда же попытки троллить  любителей ПК "пекари проходят бладборн на ютубе", хотя никто не скажет "консолехолопы проходят "любая игра которая не вышла на консолях" на ютубе".

Ну наприклад такі ігри як Last of Us, God Of War, Heavy Rain - дійсно якісні ігри, аналога на ПК немає і не буде.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Симуляторы типа Фифы, леталок и гонок одинаково эффективны как на клавиатуре с мышкой так и на контроллере.

це не правда, краще грати із геймпадом, зараз всі ігри пишуть під xinput, тому просто підключаєте геймпад від xbox360 до PC і граєте як на консолі :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Симуляторы типа Фифы, леталок и гонок одинаково эффективны как на клавиатуре с мышкой так и на контроллере.

це не правда, краще грати із геймпадом, зараз всі ігри пишуть під xinput, тому просто підключаєте геймпад від xbox360 до PC і граєте як на консолі :)

 

Зачем что то подключать когда уже все есть?

Еще в древние времена 95 винды и игр из под Доса я спокойно летал старый добрый Реталиатор на одной клавиатуре, а сегодня с мышкой это вообще сплошное удовольствие.

Сейчас ничего не изменилось.

И уж если заговорили о симуляторах, то на контроллере вам кнопок не хватит чтобы контролировать все аспекты взлета и посадки в любом симуляторе полета.

Ну наприклад такі ігри як Last of Us, God Of War, Heavy Rain - дійсно якісні ігри, аналога на ПК немає і не буде. 

 

То же можно сказать о Старкрафте, Ведьмаке 1/2, Сталкере и прочих и прочих. Твой аргумент не аргумент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачем что то подключать когда уже все есть?

Ігри пишуть під xinput (тобто всі ігри мають рідну підтримку геймпаду від xbox) , грав недавно tomb raider 2013 геймпадом, бо на клавіатурі це мегаубого, те саме стосується і автосимуляторів.

То же можно сказать о Старкрафте, Ведьмаке 1/2, Сталкере и прочих и прочих. Твой аргумент не аргумент.

Старкрафт - це нішова гра, не всім подобаються rts, щодо сталкера - то вона в консолі не вписалась по часу і Ви самі знаєте які були проблеми при розробці, а от метро є вже на консолях. Але жодна із названих ігор не зрівняється із last of us :) - не того калібру ігри.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Зачем что то подключать когда уже все есть?

Ігри пишуть під xinput, грав недавно tomb raider 2013 геймпадом, бо на клавіатурі це мегаубого, те саме стосується і автосимуляторів.

 

Сирйосли? Прошел ее дважды-никакого дискомфорта не почувствовал. Скорей всего сила привычки - если долго играть за геймпадом/клавиатурой/рулем, то становится трудно возвращатся на другие контроллеры.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...