Перейти до змісту

Бастурма домашня (nickelірована)


nickel

Рекомендовані повідомлення


Твердувато різати =)

Я зрозумів.

 

М'ясо було говядина чи щось трошечки молодше ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 211
  • Створено
  • Остання відповідь

Микола, розкажи про склад обмазки.

1 стакан чаману ( пажитник )

20 г сухого часнику

20 г чорного перцю

10 г червоного

10 г коріандр

Це на два рази пішло

В ту обмазку , що світліша дав ще ложку приправ до м"яса , бо трохи не вистачало ;)  ---- продаються на вагу в магазині " Гроно"  на Молоді

 

 

Ще одне ---  перед обмазкою м"ясо  протер коньяком  на вся випадок

 

Твердувато різати =)

Я зрозумів.

 

М'ясо було говядина чи щось трошечки молодше ?

 

 

Яловичина ,  зайшов  в магазинчик біля будинку і забрав останній шматок  на стейк    , ще перед НР

І тут якраз батьки привезли купу м"яса  з села .

Довелося придумувати , що з ним робити , бо холодильник в мене на 80л  і 9л морозилка :D

І я згадав , як колись робив бастурму ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закинув   ще  два шматки  солитися   , один вирізка  , другий  зі стегна

 

Обрізав , що були рівні

 

Вага 452 і 574 г

1.jpg

 

 

Сіль

 

2.jpg

 

Можливо , менший зроблю як  бреазолу , типу , як тут http://aquatek-filips.livejournal.com/457584.html

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже , доба минула  і я вирішив  зробити менший шматок по типу брезаоли , як тут   http://aquatek-filips.livejournal.com/457584.html

 

Трохи погуглив на цю тему , виявилось , що  це не зовсім класична брезаола , бо для класичної треба шматок в 3-5 кг  , щоб був достатньо товстий  . Тоді в середині м"яса почнуться фермантаційні процеси , які власне і роблять його  цим продуктом .

 

Ну , на перший раз піде і так ^_^

 

 

Отже , витягнув  , промив і просушив шматок м"яса .  Вага за добу впала з 452 до 390 г

Взяв всі приправи по одній пачці , крім  ялівцю , якого не знайшов в маркетах , а на ринок їхати було пізно

Все скинув в чашу чоппера  і  трохи  подрібнив

1.jpg

 

М"ясо протер коньяком  , на всяк випадок , підсушив  і  ретельно  обваляв в приправах  кілька разів , сильно натискаючи

 

2.jpg

 

Виявилось , що в мене немає товстої нитки , тому  зробив її з кількох тонких :D

 

Повісив  на дверці холодильника . Вага  в марлі --- 412 г

 

3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, vaz75 сказал:

Ги-ги. А кашу навіщо в холодильнику зберігати?

Гарно стає на поличку , і все відразу під рукою : каша , масло , мед  =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Mykola81 сказано:

 

скажіть, а інші продукти в холодильнику не натягують запаху від м'яса і навпаки?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо холодильник без ноуфроста, то продукти можуть натягуватися запахом спецій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, nickel сказано:

Якщо холодильник без ноуфроста, то продукти можуть натягуватися запахом спецій.

Фольга спасе?

Чи у фользі м'ясо не буде так як слід в'ялится?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, nickel сказано:

Якщо холодильник без ноуфроста, то продукти можуть натягуватися запахом спецій.

дякую. і ще питання, чи можна щоб в'ялилось не в холодильнику, а скажімо в кладовці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в'ялив не в холодильнику. Раніше холодильників не було, тому і в'ялили м'ясо, щоб не псувалося. В фользі м'ясо не буде "дихати", а вода ж має кудись діватися, може здохне, а може й ні, я не пробував.  Вішав на дверцята тумбочки в кухні, в затінку і все. Якщо буде протяг чи вітерець ще краще, а холодильник то лишнє, я в нього клав вже готову бастурму, типу досушуватися, хоча вона вже і так була готова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бастурму я теж   вішаю на дверцята тумбочки .

 

А тут трохи інша тежнологія , тому я вирішив все робити , як робить чувак в статті .  Тим більше , що  написано ,  що він через тиждень вже зняв брезаолу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Пройшов тиждень  , чувак пише , що можна  брезаолу діставати і пробувати

Дістав .  Вага без марлі 336 г

З описаними мною приправами --- дуже гостра  , але під пивко супер  .

М"яка .  Фото  приблизно  відповідає  фото в статті

 

 

1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж ви за люди такі? Га? Поїхав сьогодні на Варшавку по корову і приправи. Яловичини немає - розібрали, тьотка почула, що шукаю саме яловичину, то починає розхвалювати теля, що воно вже й не теля зовсім, бо підстаркувате, тобто майже корова. Мусив брати, бо вибору не було. Пішов по приправи, а хазяйки немає, вона сьогодні торгує на іншій своїй точці на Старому ринку, а на Варшавці торгувала продавець з Старого ринку. Переді мною мужик також бере на бастурму і мені майже не залишається чаману (пажитника), а я м'яса набрав як з переляку - 1,7 кг одним шматком. Бачу, що приправ на обмазку мало буде, кажу про це продавчині, то дала ще якийсь гранульований пажитник. І все-рівно відчуваю, що бракне. От що ви за люди: поділився рецептом і пропала яловичина і пажитник. А якщо розкажу як цукерки робити, то цукор з магазинів пропаде? :) Продавчиня каже, що такий ажіотаж на пажитник лише на Варшавці і лише останнім часом, що в неї на Старому ринку так не беруть. Ото зробив рекламу на свою голову. :) 

В першому пості виклав рецепт. Цього разу хочу зробити акцет на калькуляції. Записав що і скільки коштує, все важу і записую. Будуть і фотографії і, скоріше за все, доповнення до рецепту, бо попередній раз робив в травні, а тему створив тільки зараз, дещо міг і забути. Але викладу це все одним великим постом, щоб не "розмазувати" по темі цінну інформацію.

Було б добре, щоб повернули можливість редагувати свої пости, то я б це в першому пості дописав, але то таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, gen552 сказал:

Было бы неплохо почитать подробный рецепт конфет, если это возможно. Не срочно.

Куплю пару кілограм цукру, на всякий випадок, і тоді напишу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, nickel сказано:

От що ви за люди: поділився рецептом і пропала яловичина і пажитник. А якщо розкажу як цукерки робити, то цукор з магазинів пропаде? :) 

 

Ні - поділися рецептом як застрілити того во, що всім жити не дає!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ще можна чаман купити? Бо на Варшавці до п'ятниці не буде, а мені таки бракнуло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і моя на підході :)

З власних спостережень: в холодильнику навіть з ноуфростом в'ялиться довше ніж на "відкритому повітрі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 січня вимочувалась. Вийшла бомба, пішово сьогодні 1й з 3х кусочків, але бачу і 2й піде в хід.

SL741092.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.01.2016 20:25, Zalepok44 сказал:

19 січня вимочувалась. Вийшла бомба, пішово сьогодні 1й з 3х кусочків, але бачу і 2й піде в хід.

 

 

Вах смакота!!!

 

натрапив на фото якраз перед обідом в понеділок, не можна так знущатись з людей :):):)

Приїду з відрядження й собі замучу, але напевно в кладовці повішу, там і не зимно і не тепло, буде в самий раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...