Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2016


kmd

Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, Zalepok44 сказано:

 

А їх то зустріну,але якшо я перехилю 3-5 стопок їхати я буду в адекваті перед ними. А в критичній ситуації реакції не буде, і там вже настають біди...

 

От і лізуть люди під мухою за руль. Бо поліцаї нікого нетрогають. Покараулити по вечерам під кабаками, скільки після кабаків лізе ра кермо???

тобто,  ти вважаєш допустимим для себе випити 3-5 стопок і сісти за кермо? маладец

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 948
  • Створено
  • Остання відповідь

він не для себе так вважає, а переказав думку тих, хто сідає за кермо "після". Те, про що й я кажу. Народ знає, що поліцаї без причини не зупиняють, значить

"я ж орел! я ж мастЕр! я буду їхати гарно! мене не спинять!

А навіть якщо й я трохи перебрав, то поліцаїв я ще здалеку побачу з їхніми мигалками, встигну зупинитись"

От і лізуть мудаки за кермо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було ДАІ - сцуки падли зупиняють з і без причин.

Поліція сцуки падли не зупиняють. Треба вже якось визначитись.

Може то не поліцейські погані а народ акуєвший що собі дозволяє навалитись і сісти за кермо? Правильно скрізь пишуть перше що треба змінити це себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а народ в нас завжди був і буде такий - боїться лише "батога", від "пряників" він тільки на голову лізти починає. Менталітєт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проходив години дві наза під мостом на Рівненській, став свідком от такої події:

 

IMG-20160311-00484.jpg

 

Вибачайте за якість фото. Освітлення було не ахті, а фотографувув з телефона. Та ще й поспіхом. Зумувати не було змоги, в одній руці був телефон, в іншій речі. Що до чого не знаю. Бачив лише як поліцейський, якого тут не видно керував рухом автотранспорту на місці пригоди ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Itzamna сказано:

Біля клубу "3000" , трикутник на пр. Відродження та пр. Молоді зустрілися 2 червоні красуні, копійчна і бмв.

Ну тут ніби 5 чи 7 але точно не копійка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учора ввечері на проспекті Соборності в Луцьку автомобіль «Фольксваген Кадді» збив 29-річну жінку. Постраждалу госпіталізували в реанімацію Луцької клінічної міської лікарні. За кермом «Фольксваген Кадді» перебував 41-річний мешканець Луцька. Постраждала - з Маневич. У неї діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та забій правого стегна. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учора ввечері на проспекті Соборності в Луцьку автомобіль «Фольксваген Кадді» збив 29-річну жінку. Постраждалу госпіталізували в реанімацію Луцької клінічної міської лікарні. За кермом «Фольксваген Кадді» перебував 41-річний мешканець Луцька. Постраждала - з Маневич. У неї діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та забій правого стегна. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, adas сказал:

Учора ввечері на проспекті Соборності в Луцьку автомобіль «Фольксваген Кадді» збив 29-річну жінку. Постраждалу госпіталізували в реанімацію Луцької клінічної міської лікарні. За кермом «Фольксваген Кадді» перебував 41-річний мешканець Луцька. Постраждала - з Маневич. У неї діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та забій правого стегна. 

 

 

Там, по Соборності, кожен день по 10 таких аварій може траплятися, не дай Бог: люди перебігають дорогу де їм заманеться, іноді не зважаючи на потік авто, з телефоном під вухом, тягнучи за собою дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Машина патрульних у Луцьку сьогодні в’їхала в «Ауді». Автопригода з участю патрульної машини "Toyota Prius" трапилася на кільці біля Варшавського ринку близько 17-ї години cb-124437241030942173654351898567250o.jpcb-1287459510309423236543361920132126o.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні по карпенка карого недоїжаючи до салону фольсваген, спрінтер виїхав на газон, в результаті вирвав собі ліве передньє колесо і прогорав пару метрів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.02.2016 at 20:45, adas сказал:

У Луцьку чоловік, керуючи автомобілем «BMW Х5», збив насмерть велосипедиста. Згідно з попередніми даними, водій був у стані алкогольного сп'яніння.original-yzobrazhenye_viber8.jpg
БІЛЬШЕ ФОТО
Постраждалий 1952 року народження. Зі слів очевидців трагедії, чоловік їхав на велосипеді зі сторони вулиці Кравчука в напрямку ТЦ «Глобус» по крайній правій полосі руху. Велосипед був оснащений світловідбивачами, тож, зі слів свідків, його неможливо було не помітити.

Як запевнили очевидці ДТП, водій на BMW поспішав проскочити на зелене світло, коли сталася аварія.

Потерпілий від отриманих травм помер в кареті швидкої допомоги.

 

Походу знову зійде з рук

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.02.2016 at 20:45, adas сказал:

У Луцьку чоловік, керуючи автомобілем «BMW Х5», збив насмерть велосипедиста. Згідно з попередніми даними, водій був у стані алкогольного сп'яніння.original-yzobrazhenye_viber8.jpg
БІЛЬШЕ ФОТО
Постраждалий 1952 року народження. Зі слів очевидців трагедії, чоловік їхав на велосипеді зі сторони вулиці Кравчука в напрямку ТЦ «Глобус» по крайній правій полосі руху. Велосипед був оснащений світловідбивачами, тож, зі слів свідків, його неможливо було не помітити.

Як запевнили очевидці ДТП, водій на BMW поспішав проскочити на зелене світло, коли сталася аварія.

Потерпілий від отриманих травм помер в кареті швидкої допомоги.

 

Походу знову зійде з рук

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.02.2016 at 20:45, adas сказал:

У Луцьку чоловік, керуючи автомобілем «BMW Х5», збив насмерть велосипедиста. Згідно з попередніми даними, водій був у стані алкогольного сп'яніння.original-yzobrazhenye_viber8.jpg
БІЛЬШЕ ФОТО
Постраждалий 1952 року народження. Зі слів очевидців трагедії, чоловік їхав на велосипеді зі сторони вулиці Кравчука в напрямку ТЦ «Глобус» по крайній правій полосі руху. Велосипед був оснащений світловідбивачами, тож, зі слів свідків, його неможливо було не помітити.

Як запевнили очевидці ДТП, водій на BMW поспішав проскочити на зелене світло, коли сталася аварія.

Потерпілий від отриманих травм помер в кареті швидкої допомоги.

 

Походу знову зійде з рук

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.02.2016 at 20:45, adas сказал:

У Луцьку чоловік, керуючи автомобілем «BMW Х5», збив насмерть велосипедиста. Згідно з попередніми даними, водій був у стані алкогольного сп'яніння.original-yzobrazhenye_viber8.jpg
БІЛЬШЕ ФОТО
Постраждалий 1952 року народження. Зі слів очевидців трагедії, чоловік їхав на велосипеді зі сторони вулиці Кравчука в напрямку ТЦ «Глобус» по крайній правій полосі руху. Велосипед був оснащений світловідбивачами, тож, зі слів свідків, його неможливо було не помітити.

Як запевнили очевидці ДТП, водій на BMW поспішав проскочити на зелене світло, коли сталася аварія.

Потерпілий від отриманих травм помер в кареті швидкої допомоги.

 

Походу знову зійде з рук

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.03.2016 at 22:38, Selbeor сказал:
  •  
difoto

Запам'ятайте всі це ім'я: Павло Клець.

 

якщо цього наркомана не буде притягнуто - ми всі  виявимося просто лохами.

  4

Згадалась ця історія. Посадили цього наркомана чи відмазали?

Винуватця смертельної аварії Павла Клеця затримали за порушення режиму домашнього арешту в клубі «Голівуд».

Про це інформує ВАР з посиланням на сторінку у мережі Facebook активіста Сергія Рижкова.

За його словами, о 1 ночі його затримала «Самооборона Волині». «Після 22:00 має бути вдома. Передали 20-му екіпажу поліції. Бикував і хамив», ‒ пише Рижков.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Selbeor сказано:

Винуватця смертельної аварії Павла Клеця затримали за порушення режиму домашнього арешту в клубі «Голівуд».

Про це інформує ВАР з посиланням на сторінку у мережі Facebook активіста Сергія Рижкова.

За його словами, о 1 ночі його затримала «Самооборона Волині». «Після 22:00 має бути вдома. Передали 20-му екіпажу поліції. Бикував і хамив», ‒ пише Рижков.

І не каїця - скотина!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Selbeor сказано:

Я не можу зрозуміти чому воно ще досі не за гратами?!

У нас самый гуманный суд в мире!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучан, які стали свідками аварії, що трапилася 8 березня в районі Гнідави, просять відгукнутися та надати покази.

Детальніше тут – Волинські новини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...