Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2016


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 948
  • Створено
  • Остання відповідь
16 минуту назад, rl72 сказал:

Зі слів очевидців, за кермом автомобіля перебував водій в стані алкогольного сп’яніння

Скільки ж біди творять ці вбухані мудили. Що не інцидент, так постійно "був в стані алкогольного спяніння". Пздц, куди котиться нація. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки не буде КРИМІНАЛЬНОЇ відповідальності за керування транспортним засобом в стані алкгольного чи наркотичного сп'яніння, ніц не буде.

І ще, щоб під варту брали одразу і примусово робили експертизу сп'яніння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, vaz75 said:

Поки не буде КРИМІНАЛЬНОЇ відповідальності за керування транспортним засобом в стані алкгольного чи наркотичного сп'яніння, ніц не буде.

І ще, щоб під варту брали одразу і примусово робили експертизу сп'яніння.

В усіх цивілизованих країнах, за це - іменно КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!!! 

Надіюсь, і у нас так скоро буде... причому без "блатних та привілігейованих"... інакше порядку ніколи не буде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Waver сказано:

В усіх цивілизованих країнах, за це - іменно КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ!!! 

Надіюсь, і у нас так скоро буде... причому без "блатних та привілігейованих"... інакше порядку ніколи не буде!

Це у цивілізованих країнах, а з нашими судами п'яний буде не п'яний, а затримувати будуть коли будь якому  недолюстрованому здасться що у Вас очі великі. Спочатку треба тут порядок зробити, а далі і з п'яницями наводити, хоча одне другому не заважає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  •  
difoto
В 16.12.2015 at 16:16, Polehan сказал:

Запам'ятайте всі це ім'я: Павло Клець.

 

якщо цього наркомана не буде притягнуто - ми всі  виявимося просто лохами.

  4

Згадалась ця історія. Посадили цього наркомана чи відмазали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Selbeor сказал:

Згадалась ця історія. Посадили цього наркомана чи відмазали?

Сьогодні має бути суд над ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто жесть якась:

Цитата

"За чотири вихідні дні (з 5 по 9 березня) в місті трапилось 13 ДТП, дві з них – з постраждалими. На водіїв складено шість протоколів за водіння у нетверезому стані за 130 статтею КУпАП."

http://ar.volyn.ua/20160309-za-chotyry-dni-v-lutsku-%E2%80%92-13-avarij/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SENS збив велосипедиста з 4-річною дитиною.  ДТП трапилася близько 9 години ранку на вулиці Сєченова. 42-річний мешканець Луцька, керуючи автомобілем «ZAZ SENS», не надав перевагу в русі та допустив наїзд на 40-річного велосипедиста із села Великий Омеляник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SENS збив велосипедиста з 4-річною дитиною.  ДТП трапилася близько 9 години ранку на вулиці Сєченова. 42-річний мешканець Луцька, керуючи автомобілем «ZAZ SENS», не надав перевагу в русі та допустив наїзд на 40-річного велосипедиста із села Великий Омеляник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, Savage сказал:

впевнений, що кількість п'яних за кермом не збільшилась, просто раніше майже всі відкуплялись, а ДАІ репортувала тільки про резонансні випадки, або про тих хто тупо не відкупився, наразі нова поліція репортує про всіх бо ж вони тепер не беруть хабарі (або хочуть щоб всі так думали) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, Savage сказал:

впевнений, що кількість п'яних за кермом не збільшилась, просто раніше майже всі відкуплялись, а ДАІ репортувала тільки про резонансні випадки, або про тих хто тупо не відкупився, наразі нова поліція репортує про всіх бо ж вони тепер не беруть хабарі (або хочуть щоб всі так думали) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Antarius сказано:

впевнений, що кількість п'яних за кермом не збільшилась,

100% збільшилася. Сужу по знайомих.

Народ розслабився! Поліцаїв з їх мигалками видно здалеку, без причини не зупиняють, от і наслідки!

 

Той, хто після оковитої лізе за кермо, заспокоюється не тією думкою, що "відмажусь, якщо що", а думкою, що "я не попадуся!" А "не попастися" зара набагато легше, ніж раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тебе часто ДАЇ спиняло? ти часто бачив машини ДАЇ рік назад? А зараз проїхати в центр 2-3 патруля зустрінеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тебе часто ДАЇ спиняло? ти часто бачив машини ДАЇ рік назад? А зараз проїхати в центр 2-3 патруля зустрінеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Orfey сказано:

тебе часто ДАЇ спиняло? ти часто бачив машини ДАЇ рік назад? А зараз проїхати в центр 2-3 патруля зустрінеш.

 

А їх то зустріну,але якшо я перехилю 3-5 стопок їхати я буду в адекваті перед ними. А в критичній ситуації реакції не буде, і там вже настають біди...

 

От і лізуть люди під мухою за руль. Бо поліцаї нікого нетрогають. Покараулити по вечерам під кабаками, скільки після кабаків лізе ра кермо???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тебе часто ДАЇ спиняло? ти часто бачив машини ДАЇ рік назад? А зараз проїхати в центр 2-3 патруля зустрінеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Orfey сказано:

тебе часто ДАЇ спиняло? ти часто бачив машини ДАЇ рік назад? А зараз проїхати в центр 2-3 патруля зустрінеш.

 

А їх то зустріну,але якшо я перехилю 3-5 стопок їхати я буду в адекваті перед ними. А в критичній ситуації реакції не буде, і там вже настають біди...

 

От і лізуть люди під мухою за руль. Бо поліцаї нікого нетрогають. Покараулити по вечерам під кабаками, скільки після кабаків лізе ра кермо???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Orfey сказано:

тебе часто ДАЇ спиняло? ти часто бачив машини ДАЇ рік назад? А зараз проїхати в центр 2-3 патруля зустрінеш.

 

А їх то зустріну,але якшо я перехилю 3-5 стопок їхати я буду в адекваті перед ними. А в критичній ситуації реакції не буде, і там вже настають біди...

 

От і лізуть люди під мухою за руль. Бо поліцаї нікого нетрогають. Покараулити по вечерам під кабаками, скільки після кабаків лізе ра кермо???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Orfey сказано:

тебе часто ДАЇ спиняло? ти часто бачив машини ДАЇ рік назад? А зараз проїхати в центр 2-3 патруля зустрінеш.

 

А їх то зустріну,але якшо я перехилю 3-5 стопок їхати я буду в адекваті перед ними. А в критичній ситуації реакції не буде, і там вже настають біди...

 

От і лізуть люди під мухою за руль. Бо поліцаї нікого нетрогають. Покараулити по вечерам під кабаками, скільки після кабаків лізе ра кермо???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Zalepok44 сказал:

От і лізуть люди під мухою за руль. Бо поліцаї нікого нетрогають.

Тут в першу чергу винуваті самі люди, котрі дозволяють собі сісти за кермо в нетверезому стані. Ну і законодавство в нас дуже мяке. Якби, наприклад за кермування під градусом пожиттєво позбавляли прав (причому навіть якщо обійшлося без наслідків), то дятел під мухою би десять разів подумав, чи треба йому так ризикувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zalepok44 сказано:

 

А їх то зустріну,але якшо я перехилю 3-5 стопок їхати я буду в адекваті перед ними. А в критичній ситуації реакції не буде, і там вже настають біди...

 

От і лізуть люди під мухою за руль. Бо поліцаї нікого нетрогають. Покараулити по вечерам під кабаками, скільки після кабаків лізе ра кермо???

тобто,  ти вважаєш допустимим для себе випити 3-5 стопок і сісти за кермо? маладец

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...