Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2016


kmd

Рекомендовані повідомлення

6 minutes ago, Antarius said:

 

Та ти шо? А то нічого, що там з двох сторін знаки??? раз два

 

Окай, про знаки не знав, але тоді поліція абсолютно імпотентна, якшо нічого із фурою зробити не можна (ну наразі виходить так, раз він там постійно стоїть)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 948
  • Створено
  • Остання відповідь

а яке відношення ці знаки мають до ДТП??? Вони що, виправдовують сліпоту водія легковика???

Цитувати

згідно з інформацією патрульних, вантажівка була припаркована за правилами дорожнього руху.

Все. Яким чином вона туди потрапила - це абсолютно інша історія. 

Та й навіть якби й мало це якесь відношення, порушення ПДР іншим учасником дорожнього руху не дає тобі права порушувати і собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, jack74 сказал:

Все. Яким чином вона туди потрапила - це абсолютно інша історія. 

ніфіга, людина вище не дарма показала знаки з ОБОХ боків проспекту, тобто на місце стоянки ЗАКОННО потрапити НЕМОЖЛИВО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фіга, фіга! Читай ще раз: порушення ПДР іншим учасником дорожнього руху не дає тобі права порушувати і собі.

Крім того, це порушення (в'їзд під заборонний знак) не має відношення до того, ЯК ПРИПАРКОВАНА ця вантажівка, а правила паркування вона не порушила.

А те, що він щось там колись порушив, коли сюди вчора чи позаминулого місяця їхав, це вже інша історія. Він може по дорозі ще й швидкість три рази перевищив, і на "червоний" проїхав, то що далі? Ми тепер біля нього можемо теж порушувати собі що хочемо?

 

І "контрольний" - там могла стояти і "маршрутка" і тролейбус (вони ж мають право там їздити, правда ж?!) - чим тоді б ви виправдовували "сліпоту" чи елементарне распізд...во водія Пассата?

 

Короче, нема чого когось шукати винним, коли там ясно без суперечок, що винен "легковик" на 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, jack74 сказал:

Фіга, фіга! Читай ще раз: порушення ПДР іншим учасником дорожнього руху не дає тобі права порушувати і собі.

тикни мені пальцем, де я написав, що мені дає право порушувати порушення правил іншим учасником руху ? Я маю на увазі, що фура не може бути правильно припаркована ВПРИНЦИПІ, бо це наслідок іншого правопорушення. Тобто тієї фури ВПРИНЦИПІ не має там бути, просто сама відсутність там цієї фури АВТОМАТИЧНО підвищує безпеку руху, хоч і не виправдовує винних в дтп.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ВПРИНЦИПІ"? :) Це що за термін? Є Правила, і є їх порушення. А твоє "впринципі" - це домисли і фантазії "поганого танцора" (ну, "танцор" не ти, звичайно, а водій Пассата)

 

Це типу я їду по вулиці, а тут по тротуару йде дівка в коротенькій спідничці з ногами від вух...  я на неї слину пускаю, і ОПА! БАБАХ передньому в "дупу", бо він гальманув перед пішоходним... ОТ СУКА З ДОВГИМИ НОГАМИ! Тож ВПРИНЦИПІ вона винна! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, jack74 сказал:

"ВПРИНЦИПІ"? :) Це що за термін? Є Правила, і є їх порушення. А твоє "впринципі" - це домисли і фантазії "поганого танцора" (ну, "танцор" не ти, звичайно, а водій Пассата)

 

Це типу я їду по вулиці, а тут по тротуару йде дівка в коротенькій спідничці з ногами від вух...  я на неї слину пускаю, і ОПА! БАБАХ передньому в "дупу", бо він гальманув перед пішоходним... ОТ СУКА З ДОВГИМИ НОГАМИ! Тож ВПРИНЦИПІ вона винна! ;)

Навіть не буду сперичатсь. Правила , і вонипорушені. Фра теж дура!

 

Просто цитата ПДР

"

бути уважним, стежити за дорожньою обстановкою, відповідно реагувати на її зміну, стежити за правильністю розміщення та кріплення вантажу, технічним станом транспортного засобу і не відволікатися від керування цим засобом у дорозі;"

https://vodiy.ua/pdr/2/

Пункт 2.3.б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи offtop, але...

Той TIR там вже задовбав. Ну, дуже часто там стоїть. І коли проїзджаю повз нього завжди змушений скидувати швидкість до 20-ти, а то і менше бо нічого не видно, особливо ввечірі (ліхтарі там вмикають чомусь пізніше ніж темніти починає, а деколи через один або один ряд), по тій дорозі часто проскакують всякі "кози в капішонах", "нетверезі Олені", ну і сами страшно - дітей там багато. Коротше: завжди, мушу визирати з-за нього, щоб безпечно для всіх проїхати.

P.S. Я вкрай не задоволений що він там стоїть.

P.P.S. Водій пассата винен 100% (з фурою чи без), правила є правила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, kushmiruk сказано:

ліхтарі там вмикають чомусь пізніше ніж темніти починає, а деколи через один або один ряд

Ліхтарі(світлодіодні) там світяться всі і пообидві сторони. 

А як туди потрапила вантажівка, якщо з обох сторін вулиці вїзд заборонено. 

Потрібно частіше викликати копів до тої вантажівки 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже сподіваюсь що дописів із пригодами тут сьогодні буде якомога менше (як власне і самих пригод). Бо на дорозі скло, авто як мурашки по ньому повзають. На Гнідваі станом на 8-20 чотири траліка не могли вишкребтись нагору, утворивши корок. Комунальників не видно по всьому місту. Мабуть ще тільки разнарядки отримують. Бережіть себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, itax сказано:

Комунальників не видно по всьому місту.

Їїх ніколи не видно!

вже з початку тижня йде мова про те, що після морозу - одразу дощ!  І що трапиться після цього - відомо усім.

невже так впадло комусь виїхати зранку о 5-й / 6-й і посипати піском ???

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Zheny@ said:

Їїх ніколи не видно!

вже з початку тижня йде мова про те, що після морозу - одразу дощ!  І що трапиться після цього - відомо усім.

невже так впадло комусь виїхати зранку о 5-й / 6-й і посипати піском ???

 

 

Я так розумію вони приходять на роботу на 8, отримують рознарядки, потім розповзаються.  шо там робиться в цей час на дорогах їх тупо не Ї...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.08.2016 at 1:57 PM, Gendruk said:

І проблема що більшість водіїв тролейбусів думає як ти , що є карман чи нема - а в них перевага причому вони думають що на всі смуги руху

Саме тому кармани треба робити для машин, шо паркуються, а для маршруткного транспорту лишати всю смугу руху праву. І буде тоді щастя всім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, itax сказано:

Я так розумію вони приходять на роботу на 8, отримують рознарядки, потім розповзаються.  шо там робиться в цей час на дорогах їх тупо не Ї...

якось так на 90% воно і є.

 

Куда нам Європа... там подібні роботи (Як і всьому цивілізованому світі) роблять вночі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не гоніть на комунальщиків. Я вийшов в 8 на роботу, по дворах - лід. Зате там де їздять маршрутки - посипано сіллю і і піском (тим, що вони зараз замість піску сиплють) і вже майже порозтавало. І так по всьому маршруту ДПЗ - 5 школа. Біля депо каша, як і по всьому маршруті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

І так по всьому маршруту ДПЗ - 5 школа.

на Соборності - там-там - жопа була о 7,00-7,30

Така ж фігня і на 40-му.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о 8-й їхав на роботу із Струмівки то машина заїжджала повторно на загрузку піску бо їх із сторони міста і посипав дорогу. Траса по крайній мірі в Струмівці посипана і розбита а це говорить про те що посипали трохи раніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

на Соборності - там-там - жопа була о 7,00-7,30

Така ж фігня і на 40-му.

 

 

Сіль діє не миттєво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

107-ма маршрутка ледь приїхала. Казали, хвилин 40 доїжджала до ЛУцька.

А по місту цей придурок став летіти! Пасажирів майже не брав. На ходу закривав двері і прищімляв дверима.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Сіль діє не миттєво

Сипали відсівом, принаймні Яровиця точно. Бо мені було стрьомно їхати, думав буде сунути. Але ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Zheny@ сказал:

Сипали відсівом, принаймні Яровиця точно. Бо мені було стрьомно їхати, думав буде сунути. Але ні.

Відсівом і сіллю, бо де не було відсіву, то так і залишився лід, а де бачив відсів, там дорога розтала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, nickel said:

Не гоніть на комунальщиків. Я вийшов в 8 на роботу, по дворах - лід. Зате там де їздять маршрутки - посипано сіллю і і піском (тим, що вони зараз замість піску сиплють) і вже майже порозтавало. І так по всьому маршруту ДПЗ - 5 школа. Біля депо каша, як і по всьому маршруті.

ну не знаю. по каші траліки норм сунуть, а по льоду ні. всі колеги шо ранком там їхали казали шо лід. сам не бачив, так шо "за шо купив, за то і продаю" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, itax сказал:

ну не знаю. по каші траліки норм сунуть, а по льоду ні. всі колеги шо ранком там їхали казли шо лід. сам не бачив, та к шо "за шо купив, за то і продаю" ;)

 

14 минуты назад, nickel сказал:

Сіль діє не миттєво

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...