Перейти до змісту

Кешбек-сервіси, або ще один спосіб зекономити на покупках в інтернеті.


Demeter

Рекомендовані повідомлення

18 minutes ago, NeoN said:

Якщо купую не телефон, чи що маєте на увазі? 

якщо купляєте смартфон - 3.77%. Якщо купляєте фонарік - 6%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Хто не в курсі 1 - клубскідок переїхали на монета.уа

Хто не в крусі 2 - на Алі щороку 11 листопада проходить грандіозний "розпродаж" (11,11).

В зв'язку з цим, Монета пропонує:

Супер-кэшбэк на AliExpress!

Друзья! Пока AliExpress готовит супер-скидки в честь 11.11, мы решили сделать для вас небольшой подарок, увеличив кэшбэк до 5.00%
в период с 6 по 12 ноября.

Напоминаем, что грандиозная распродажа на AliExpress начнется
11 ноября в 10:00. Приятного шоппинга с супер-кэшбэком!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...
4 часа назад, thestarnataly сказал:

Я теж Монетою користуюсь, у них купа українських інет магазинів і постійно нові додають. Легко і просто у користуванні, гроші вивожу на свою приватовську картку

А я не можу ним користуватися. Постійно свариться на Адблок і не дає нічого виконати. Навіть з включенням до білого фільтру, навіть з вимкненим Адблоком, навіть в чистому браузері без Адблоку взагалі. І оця капча при кожному вході напрягає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, vaz75 сказал:

А я не можу ним користуватися. Постійно свариться на Адблок і не дає нічого виконати. Навіть з включенням до білого фільтру, навіть з вимкненим Адблоком, навіть в чистому браузері без Адблоку взагалі. І оця капча при кожному вході напрягає.

Браузер Опера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, vaz75 сказал:

навіть з вимкненим Адблоком, навіть в чистому браузері без Адблоку взагалі. І оця капча при кожному вході напрягає.

жодного разу такого не було - хром, інет київстар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Saddy сказал:

жодного разу такого не було - хром, інет київстар

Тільки в Опері є вбудований блокувальник реклами, який працює так само як адблок, тому коли сайт свариться на адблокер, то треба вимикати не тільки адблокер, а й штатний блокувальник. Але навіщо взагалі ставити адюлокер, коли є штатний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Saddy сказал:

жодного разу такого не було - хром, інет київстар

Показую в скріншотах:

Спойлер

2018-08-16.thumb.png.099bf10ad563d4909494faf6753fae1d.png991837843_2018-08-16(2).thumb.png.0b242d894d38a5db12fecad7a4a10047.png2084285871_2018-08-16(1).thumb.png.f7bbe6d30d28f39a9143ed540d8bfd94.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Тільки в Опері є вбудований блокувальник реклами, який працює так само як адблок, тому коли сайт свариться на адблокер, то треба вимикати не тільки адблокер, а й штатний блокувальник. Але навіщо взагалі ставити адюлокер, коли є штатний?

Штатний оперовський адблокер або пропускає рекламу, або підтягує свою рекламу. Принаймні, в мене на сайті pravda.com.ua при увімкненому штатному адблокері в Опері появляються два рекламні блоки, причому один з них досить кривий. Тож в житті юзаю плагін uBlock origin - о, цей ще жодної реклами не пропустив.

image.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Yarchik сказал:

Штатний оперовський адблокер або пропускає рекламу, або підтягує свою рекламу. Принаймні, в мене на сайті pravda.com.ua при увімкненому штатному адблокері в Опері появляються два рекламні блоки, причому один з них досить кривий. Тож в житті юзаю плагін uBlock origin - о, цей ще жодної реклами не пропустив.

image.png

В мене також пропустив, але це така рідкість, що я її ігнорую. Від цієї мізерної кількості реклами око не сіпається. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, vaz75 сказал:

Показую в скріншотах:

  Показать контент

2018-08-16.thumb.png.099bf10ad563d4909494faf6753fae1d.png991837843_2018-08-16(2).thumb.png.0b242d894d38a5db12fecad7a4a10047.png2084285871_2018-08-16(1).thumb.png.f7bbe6d30d28f39a9143ed540d8bfd94.png

 

Пробуй по черзі свістєлки-пірдєлки відключати/видаляти. В тебе їх багатенько в Хромі, можливо, щось з них сприймається як адблокер. Мені колись кешбек не нарахували, бо стояло розширення, яке шукало схожі товари на Аліекспресі. І його сприйняло за адблок. Десь бачив список плагінів, які блокують кешбек, можливо навіть на Монеті..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, nickel сказал:

Пробуй по черзі свістєлки-пірдєлки відключати/видаляти. В тебе їх багатенько в Хромі, можливо, щось з них сприймається як адблокер. Мені колись кешбек не нарахували, бо стояло розширення, яке шукало схожі товари на Аліекспресі. І його сприйняло за адблок. Десь бачив список плагінів, які блокують кешбек, можливо навіть на Монеті..

Та ну. А чому на Еджі не запускається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, vaz75 сказал:

Та ну. А чому на Еджі не запускається?

Ти по моїй реферальній ссилці реєструвався? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Ти по моїй реферальній ссилці реєструвався? :)

Не пам'ятаю. А що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Народ, хто користується кешбеком Монета.уа і робив покупки 11,11, вам кешбек за ці покупки начислили?

 

п.с. ЛІнк, як завжди, реферальний. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, nickel сказано:

Народ, хто користується кешбеком Монета.уа і робив покупки 11,11, вам кешбек за ці покупки начислили?

 

п.с. ЛІнк, як завжди, реферальний. :)

Весь розпродаж у всіх кешбек сервісах пройшов зі збоєм, якщо мова про Алі експрес.  З іншими магазинами проблем не було.  Пишіть в тех підтримку, ви і так довго затянули з цим питанням.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, NeoN сказал:

Весь розпродаж у всіх кешбек сервісах пройшов зі збоєм, якщо мова про Алі експрес.  З іншими магазинами проблем не було.  Пишіть в тех підтримку, ви і так довго затянули з цим питанням.  

Я не затягнув.  Мені кешбек не начислили, бо, як сказала підтримка, кешбек в мене вкрав браузер Опера, в якому я робив замовлення. А вчора людина написала, що і в Хромі йому не начислили кешбек. От мені і цікаво чи Монета зкурвилася і намахує на кешбеці чи ще щось.  Але уточнення вірне, покупку я робив на Алі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, nickel сказано:

Я не затягнув.  Мені кешбек не начислили, бо, як сказала підтримка, кешбек в мене вкрав браузер Опера, в якому я робив замовлення. А вчора людина написала, що і в Хромі йому не начислили кешбек. От мені і цікаво чи Монета зкурвилася і намахує на кешбеці чи ще щось.  Але уточнення вірне, покупку я робив на Алі.

Монета, леті,  епн.  В них точно проблема була на Алі 11.11 і всі пишуть, що у вас хтось вкрав вщ кеш, менше по ссылкам ходіть і тд.  Але це маячня, або завелика кількість замовлень і вони не витягують, або вирішили заробити.  В мене з 15 замовлень знайшли тільки 3, що побачила система, і які комусь пішли. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...