Перейти до змісту

Запитання до народного депутата Лапіна І.О.


difoto

Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, edid сказано:

 Я сам знаю людину яка вже 5 років сигарети возить, через коридори дуже багато, теж неправильно то, але він не преться в політику і нікому нічого не навязує. 

А ми таких людей ловим і спиняєм, бо ми - в політику рвемся. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 394
  • Створено
  • Остання відповідь

Шановний адмін, зробіть, будь-ласка, премодерацію для нових користувачів (хоча б на перший пост в політиці, якщо таке можливо).

Стільки гівна, перехід на особистості...жах...на мене нерви вже нападають (тримайте мене семеро).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, LenKa сказано:

Шановний адмін, зробіть, будь-ласка, премодерацію для нових користувачів (хоча б на перший пост в політиці, якщо таке можливо).

Стільки гівна, перехід на особистості...жах...на мене нерви вже нападають (тримайте мене семеро).

ну новозарегані підарси довго не живуть

 

головне не "квотити" їх повідомлення

(а от з цим у багатьох проблеми)

і будуть їхні висери зникати безслідно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 minutes ago, snouden said:

 

Чогось завжди вважав, що Карамба і СаняТТ (і його клони) це дві різні людини, а СаняТТ пише лише СХОЖЕ на Карамбу. Я помилявся?

Карамба це той чоловік, якого тут розшукували, за невідправленні посилки, телефони і т.п ? Це він?

Не знаю. Я першим висловив припущення, що це санятт, але інші написали, що ні, не схоже. Після останніх зізнань в любові до палиці це ще більше вказує на таку ймовірність. 

Хоча й санятт - то не "нульовий пацієнт" )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Zevs_Isver said:

ну новозарегані підарси довго не живуть

 

головне не "квотити" їх повідомлення

(а от з цим у багатьох проблеми)

і будуть їхні висери зникати безслідно

Тю, в нього є не один і не два "прокачаних" акаунти, він просто завбачливо не "палить" їх до пори до часу))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

Адміни тебе потерли, дурік :) Я вже давно казав, шо тебе терти - марна справа.

і в мене алібі, я спав

 

але підарасів_із_маскви тереба підправляти звідки прийшли

 

P.S. але якщо "всякі лізуть" значить борда жива, рано ще закриватися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, yu2007 сказано:

Тю, в нього є не один і не два "прокачаних" акаунти, він просто завбачливо не "палить" їх до пори до часу))

 

ну так без проблем, 3 кліка мишкою - і новий чи прокачаний ак там де всі інші.

палить він їх "написанням хуйні в один рядок" (то я так спеціально вжив слово - найкраще описує ситуацію, і йому зрозуміло буде)

 

до апгрейду двіжка він навіть зарегатися декілька вечерові підряд не міг, поки проходив валідацію по емаїлу - ак в бані

(нагадую про 3 кліка мишкою) 

 

то в приват і погрози писав, і обіцяв що більше не буде, і хабара пропонував

вчора взагалі підлизуватися намагався (і це мене лякає.....)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ну що, в мене конкретне запитання до Лапіна -як він відноситься до свого однопартійця Миколи Мартиненка. І чи треба  вигнати Миклоу з Народного Фронту, чи валити самому з цього фронту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Nokian сказано:

як він відноситься до свого однопартійця Миколи Мартиненка.

можна я за нього відповім? 

Пішовнах*й з своїми "однопартійцями". Ти політична амеба, якщо не в стані зрозуміти різницю між людина/фракція/партія. 

В мене зустрічне запитання: як ти відносишся до "Партії Регіонів"? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 minutes ago, Zevs_Isver said:

от таке на очі потрапило

20170419_073856.jpg

нічого собі, Лапін вже на канадщині прайвет лейбл забабахав.

а потім дивуються, чому в і-декларації стільки грошей і в різних валютах :( 

 

П.С. Хм, шоколад... А чи не взяв він нашого Петра в падєльнікі)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, хотів спочатку написати,що ти дебіл, але більше підходить кончений.Тебе просто використовують. А ти й радий.Дурачок,або щось маєш з того. Мінус до речі не я ставив. Скоро тебе поженуть ,як Савченко з Бюту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бггг... звідки то мене поженуть, аж цікаво :)

І хто мене використовує, і головне - як?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, difoto сказал:

Бггг...

І хто мене використовує, і головне - як?!

Як "цепного пса", певно. Бо як пояснити, що на будь-яке незручне питання про Лапіна ти зриваєшся в мат, замість дати хоч якесь роз'яснення. Я так все зрозумів, Нокіан?

Я ще так розумію, що лучани\виборці сподівалися, що бойовий комбат, який потрапив до ВР разом з побратимами, величезною підтримкою ГО і волонтерів порве цю систему із середини, як представник Волині доб'ється суттєвих преференцій для розвитку регіону. Але все не так, одні скандали і вибиті мульйони, які так і не дійшли. Я не голосував за нього, оскільки не вірив  у вищесказане з самого початку.

28 минут назад, difoto сказал:

Бггг... звідки то мене поженуть, аж цікаво :)

 

2 часа назад, Nokian сказал:

Скоро тебе поженуть ,як Савченко з Бюту.

Певно він мав на увазі, що поступово втратиш так довго зароблювану довіру людей, як Савченко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окей. Даю роз'яснення.

Лапін - людина. Мартиненко - теж людина. Вони не однопартійці хоча б тому, що Лапін - безпартійний. Оці всі закиди "як він відноситься і чи не потрібно вийти з НФ" - на рівні людини з IQ~50, бабулька під під'їздом так розмишляє з куліжанками. 

Ті політичні ігрища, які видно всім - це верхівка айсбергу. Від інсайда у вас би криша поїхала. Але навіть ту верхівку потрібно якось обмірковано зважувати. В кінці кінців!

12 хвилин тому, vaz75 сказано:

порве цю систему із середини

От ти дійсно вважаєш, шо попавши у ВР "бойовий комбат" може щось змінити хоча б трішки? Один? У системі, де Пєтя з іншими олігархами будує вертикаль влади не гірше ВФЯ? У системі, де за мить, щелчок пальцями - і нема Лапіна, ні нардепа, а то й ні людини.  Чи вийти з НФ просто аби "баба яга проти"? Так може він і тримається там для преференцій для розвитку регіону? Гузь багато бабла на Волинь завів? Мартиняк? Чи може Констанкевич?

22 хвилин тому, vaz75 сказано:

Певно він мав на увазі, що поступово втратиш так довго зароблювану довіру людей, як Савченко.

Довіру людей я не втрачу. А довіра таких, як Нокіан - мені не потрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, difoto сказано:

Гузь багато бабла на Волинь завів? Мартиняк? Чи може Констанкевич?

Бабло на Волині! Вкладене у їхні маєтки :)  А чо?

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що темку можна закривати. Запитань ж вже немає? А по хорошому, то немає за кого голосувати з тих хто вже був чи є депутатом. Хлопці заробили, потрібно і іншим дати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, difoto сказал:

Окей. Даю роз'яснення.

Ну от бачиш, можеш, як захочеш :). Для цього ця тема і є.

 

31 минуту назад, difoto сказал:

От ти дійсно вважаєш, шо попавши у ВР "бойовий комбат" може щось змінити хоча б трішки? Один? У системі, де Пєтя з іншими олігархами будує вертикаль влади не гірше ВФЯ? У системі, де за мить, щелчок пальцями - і нема Лапіна, ні нардепа, а то й ні людини.  Чи вийти з НФ просто аби "баба яга проти"?

Я? Ні. А якже ж його виборці? І не чув я хоч і програних БлоковіПП, але все ж БОЇВ. А інакше навіщо він там потрібен? Для цього?

36 минут назад, difoto сказал:

Так може він і тримається там для преференцій для розвитку регіону?

Та ну...

 

37 минут назад, difoto сказал:

Гузь багато бабла на Волинь завів? Мартиняк? Чи може Констанкевич?

Ну це вже як останній аргумент: порівнювати з політандонами.

 

40 минут назад, difoto сказал:

Довіру людей я не втрачу.

Я б не був би таким категоричним, час покаже.

 

41 минуту назад, difoto сказал:

А довіра таких, як Нокіан - мені не потрібна.

Навть не коментуватиму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

ПАНІ Надія Савченко.Ги ги ги 

Панею вона була, коли працювала в сексі по телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Єгор Соболєв anj1KRoRs0u.pngпочувається розлюченим.
2 год · 
 

Петро Порошенко і Ко можуть пишатися собою. До "нового" Верховного Суду підібрані судді, які ув'язнювали майданівців та не можуть пояснити своє майно. І разом з Кримінально-процесуальним одразу п'ять Кодексів - Господарський процесуальний, Цивільний процесуальний, Кодекс адміністративного судочинства, Кодекс законів про працю та Кодекс про адміністративні правопорушення - теж переписані "по новому".

У кодексах з'явилися слова, які суддям треба буде трактувати на свій розсуд. Наприклад, "малозначна справа", "грубе порушення закону", "суттєві негативні наслідки". Прокуратура отримала залазити волохатою лапою у будь-яку справу. При цьому корупціонерам різного рівня подарована індульгенція - закриття всіх проваджень проти них, якщо слідство не завершилося за два місяці після оголошення підозри.

Охендовський, Насіров, Мартиненко і інші підозрювані у Антикорупційним бюро та Антикорупційною прокуратурою можуть відкорковувати шампанське. Для нас з Вами шанси отримати в судах правосуддя стали ще меншими. Запам'ятаймо авторів цього рішення - самого Порошенка та 234 депутатів з його блоку, "Народного фронту", "Опозиційного блоку" та інших уламків Партії регіонів, що підтримали президентську ініціативу. В момент натискання ними кнопок Андрій Журжій показував Андрій Парубійвідео з фактом кнопкодавства, але спікер довів свою справу до кінця

link Лапін за

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли має бути зустріч із Лапіним? Я свого часу голосував за нього і тепер хочу почути пояснення таким його вчинкам як мінімум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sergkots 26 вересня була зустріч

Зокрема, всіх охочих висловити свої проблеми, претензії та донести інформацію 26 вересня запрошують у громадську приймальню депутата, що на проспекті Волі, 50, офіс 35.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...