Перейти до змісту

Запитання до народного депутата Лапіна І.О.


difoto

Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

не питай очевидних дурниць.

я напевно в іншому всесвіті живу, якщо це дурниці, ще й очевидні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 394
  • Створено
  • Остання відповідь

ок. я буду мовчати, з рештою, я лише висловив свою думку, щодо твого прохання до Карамби озвучити прізвища / позивні людей, які говорили про вищезазначені події.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

облишим твою паранойю тобі, а щодо карамби, то підозрюю, що його джерела можуть бути такими, яких айдарівці дуже сильно шукають, шоб надавать тумаков :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, difoto сказано:

облишим твою паранойю тобі,

так швидко ти мені параною оприділив, ну да ладно - тобі видніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вишенка на тортік. Всі ті, кого ніби-то обсирає Сармат - прийшли його провідати.
Андрій Омельчук додав 3 нові світлини — разом з Ігором Лапіним та 4 others.
16 хв
 

Вчора зібралися бійці 2-ї роти «Захід». Провідали побратима Олега Твердохліба. Він для нас завжди буде «Старшиною" . Це справжній бойовий товариш, опора, скеля на яку без будь-яких сумнівів можна покластися.
Поспілкувалися з дружиною… Його стан важкий. Майже 4 тижні не розмовляє, практично не їсть, мало кому вдається потрапити до нього, аби побачитись та поспілкуватись. Але він бореться… Бореться з важким недугом. Ми разом віримо, що він здолає цю хворобу, бо він справжній боєць. Боляче, що тим кого не забрала війна, хто зміг пройти справжнє пекло і попри все вижити - у мирному житті доводиться вести боротьбу за власне життя.
Наразі із завидною регулярністю почали з'являтися у ЗМІ та соцмережах різноманітні розповіді про наш "Айдар".
Це реальний удар у спину. Це я до того, що мене особисто зачепило за живе. Мене дивує, що колишні очільники Молодих регіонів Волині подають якісь інтерв’ю нібито від «Старшини» в той час, коли він у такому важкому, стані. Як можна придумувати брудні пасквілі для дискредитації добровольчого батальйону . Олег наразі просто не має сил та здоров’я. Ніколи не повірю що Олег міг дати інтерв'ю колишнім регіоналам.Не міг собі навіть уявити, що циніки заради власних політичних амбіцій і партійних інтересів опустяться до спекуляцій здоров’ям ветерана АТО. Не можу повірити, що його чесне ім'я використали у брудних політичних технологіях. Ні! Це не його війна! Брате, ми з тобою! Ми - 2-а рота Айдару! Ми - єдині. Перемога буде за нами."Айдар" Акбар!!! Слава Укарїні!

17800050_1252988388154600_57221687399931

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.04.2017 at 22:53, difoto сказал:

Але є таке враження, що його слова перекрутили в надії на те, що він не зможе розказати чи відповісти. 

Ветеран АТО, доброволець батальйону «Айдар» Олег Твердохліб (позивний «Сармат») спростував чутки про те, що, буцімто, інтерв’ю за його участі – вигадка:

«Шановні побратими! Хвороба роз’їдає в мене внутрішні органи, а не мозок! Не сподівайтесь, що в мене слабоумство – мізки в мене працюють добре. Я підтверджую, що дійсно казав вищезгадане. Якщо хтось з цим не погоджується – Бог йому суддя. Хай пригадають ті події…», – каже Сармат.

https://www.volynnews.com/news/society/-vse-skazane-mnoiu-pravda-oleh-tverdokhlib-pro-interviu-video/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, по-перше, я "не ховаюсь за мовчанкою". Взагалі не зрозуміло, чому мені таке закидають.

Давайте так: я що Старшину, що Золу знаю як друзів - Олега та Ігоря. Спілкувався і спілкуюсь з обома. Те, що вони між собою стали в штики - це їхні проблеми. І я стараюсь пропускати повз себе те, що вони говорять один проти одного і повірте, Лапін про Твердохліба міг дати таке саме інтерв'ю, оскільки війна - це кров, смерть побратимів і в певних випадках - "мародерство". Коли загинув Михайлов, Старшини не було і близько поруч і одне це мені здалося безглуздою маячнею. Смерть 13 айдарівців з вини Лапіна - такий саме абсурд. Зі слів бійця "Да, в том бою у Золи билі ошибкі, но вєшать на нєго 13-ть наших - ето піз*єц пєрєбор!" Вище - комент Ореста з ВН, читайте. І пост Андрія Омельчука-"Сотника" теж. А слова про те, що Лапін розвалив Самооборону - просто жесть, враховуючи що ні він, ні Старшина практично не приймали участі у діяльності формування після війни. Хтось накине зараз про вибори - добре. Самооборона на виборах у ВР слідкувала за правдивим голосуванням, це було протистояння "правда проти грошей", де ми просто були на боці правди.

І врешті решт - з цим мають розібратись айдарівці, а не ми з вами.

PS хтів написати про волиньньюз, але утримаюсь. Не хочу вірити, що за подачку від Палиці Олег дав подібне інтерв'ю. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, dedid сказано:

ти хоть знаєш шо то за уйопкі? як вони піднялися за рахунок смертей інших

Факти в студію: на чому саме піднялись, хто саме,  Я не є адептом Ді, але погодьтесь, обвинувачення доволі не дитяче, і мало б бути конкретне  підтвердження Вашому обуренню.Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, dedid сказано:

кому ти дякуєш, ти хоть знаєш шо то за уйопкі? як вони піднялися за рахунок смертей інших, он потер пост мій знов ді, ти хоч знаєш яке там в них бидлоття? отакі шляпіни,  А нормальні люди гинуть а ці уйопкі на них собі піар роблять, людина на грані, я йому вірю на всі 100% а не цім сандаловим адвокама лапіна

 

Дякувати треба тим хто голови ложить, і нічого взамін немає, а це брехун на волонтерці косить нормально.

Я подякував за відповідь.

Звинувачуєш то давай факти - прямі, непрямі докази. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, dedid сказал:

 а не цім сандаловим

 

Дякувати треба тим хто голови ложить, і нічого взамін немає, а це брехун на волонтерці косить нормально.

Хто? Сандалов піднявся? Золоті зуби вставив? Чи БеМеВе купив? Не сміши мене. Чи колеса мої на жигуль не на фронт, а собі поставив. Чи на "таблетці" по бурштин ганяє? Дійсно давай факти, а то заказушкою попахує.

Єслі шо, я не є прихильником Лапіна.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, dedid сказано:

а це брехун на волонтерці косить нормально.

Ти перейшов межу, чувак. Підар ти, який сидить за кордоном і коментує те, що робиться тут. В мене все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На наступні вибори Лапін по любому не проходить по мажоритарці (якщо місто буде під палицею), лишається список, але там думаю охочих багато.

В такому разі, логіка Лапіна зрозуміла - сенс напрягатись, якщо результат один.

 

Цитувати

що воно нещасне, на вигляд , незнаю як зараз але раніще колись навіть побритися не міг, і що не багато живе, я не можу просто поняти чого він такий адвокат Лапіна, чи дійсно ідея засліпила все, чи проплачєн тайно?

Ти ж писав, що

Цитувати

я не кажу про діму, він нормальний, відносто чесний, простенький, просто недолугий в своєму світобаченні

 

Чи ще не визначився? В твоїх розмірковуваннях бачу певне протиріччя, тут краде гуманітарку, тут вже відносно чесний і простенький. Простенький? І помічник депутата - знову протиріччя. Складається враження що ти сам щось темниш або немаєш цільної картини Діфоти в голові :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тедід, саша, а ти після того як відсмоктав Палиці на минулому тижні в його кабінеті, на перерві між засіданнями комісій, то гроші він тобі готівкою заплатив чи на карточку перерахував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, dedid сказано:

Краще в Палиці ніж в пенсіонера гунчака і його патрона Пороха Безвізового. Задоволений?  Заказний, мене замовив Ігор Петрович, платить 10 штук євро і дав свого геліка так сканає?  :0016:але то народ ватаний.

Випалюй  Саша! Жгі! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3,14здєц ви тут гоните.

 

Я підозрюю, що пан Лапін ніяк не відреагував на інтерв'ю Твердохліба?

Чи все ж відповів?, але в своєму фірмовому стилі : "Фейк"!

Дуже універсальне слово, особливо для грамотного юриста / адвоката / депутата .

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, dedid сказано:

Да я за Палицю, він сексуальніший, гейропа мене зломила:D

Можеш не пояснювати, й так було ясно ху іс ху! 

А за такі послуги в розрахунковій тобі окремою статтею вказує, чи це входить в твої функціональні обов"язки

я просто за податки до б"юджету хвилююсь.


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, dedid сказано:

Краще в Палиці ніж в пенсіонера гунчака і його патрона Пороха Безвізового. Задоволений?  Заказний, мене замовив Ігор Петрович, платить 10 штук євро і дав свого геліка так сканає?  :0016:але то народ ватаний.

та нє... фігня

щоб на такому заробити то треба щось вумне хоч трішки писати

а як такі висєри ніхто адекватний не оплатить

 

навіть враховуючи що я Лапіну ніфіка не довіряю і дуже в ньому сумніваюся, отака писанина не настроює мене іще гірше проти нього, а навпаки, з"явзляються думки, що може не такий він уже й поганий, раз так очевидно проплачено на нього строчать всякі волиньньюзи з рицками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...