Перейти до змісту

Запитання до народного депутата Лапіна І.О.


difoto

Рекомендовані повідомлення

Ну і трохи вдогонку про "Лапін забув про бійців"

Я разом з ним завтра забираю на ТО дві тачки, "віджаті" в Мінюстиції (карочє - конфіскат, який або зогниє, або вкрадуть) для Айдара.

А взагалі - "Сармат" точково рішає питання з бійцями, а Лапін - масово, через Раду. Помогти одному бійцю легше, ніж сотні, але тому, хто допоміг одному, як не дивно - слави завжди більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
  • Відповідей 394
  • Створено
  • Остання відповідь

Запитання. Чи відповідають дійсності факти написані в статті ? Якщо ні, то чи буде нардеп Лапін звертатись з позовом до суду, або можливо скликати пресконференцію на яку запросить всі сторони, щоб розставити крапки над і в цій темі. Звинувачення досить серйозні. Коменти під статтею також цікаві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене в цій і подібних статтях дивує завжди те, чому про таке згадали зараз? Чому про це не говорилося рік тому? Прийшла рознарядка зверху і почали шуфлями гамно у вентилятор вкидати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, vampirich сказано:

Мене в цій і подібних статтях дивує завжди те, чому про таке згадали зараз? Чому про це не говорилося рік тому? Прийшла рознарядка зверху і почали шуфлями гамно у вентилятор вкидати?

Байдуже чому зараз.

Головне що правда, а що ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, MrVes сказано:

Байдуже чому зараз.

заказуха \ реклама

 

 

15 хвилин тому, MrVes сказано:

Головне що правда, а що ні.

а от цього ми ніколи-ніколи НЕ взнаємо :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, kumanoid сказано:

Запитання. Чи відповідають дійсності факти написані в статті ? Якщо ні, то чи буде нардеп Лапін звертатись з позовом до суду, або можливо скликати пресконференцію на яку запросить всі сторони, щоб розставити крапки над і в цій темі. Звинувачення досить серйозні. Коменти під статтею також цікаві.

Дежавю :)

Продовження чи "стара пісня по-новому"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, kumanoid сказано:

або можливо скликати пресконференцію на яку запросить всі сторони, щоб розставити крапки над і в цій темі

всі сторони - це лише айдарівці. І вони будуть розбиратись між собою. А Сармат має важку хворобу і вже біля трьох тижднів не розмовляє, так що ця "сповідь" досить давня.

Про загибель Михайлова (Сєрапатіст) в мене зовсім інша інформація від безпосередніх учасників.

Ну і ось вам фотка Бубєна, якій ніби то взагалі не воював. Бджола в щоку вкусила, ага...

В статті багато перекручених фактів, багато про що Сармат розповідає зі слів інших. І взагалі, при всій моїй повазі до нього, стаття більше про Дартаньяна(його) і всіх інших. Чого вартує фраза про те, що Лапін розвалив Самооборону... смішно.

Звичайно, в кожній правді є доля правди, але... вірити чи ні - справа індивідуальна.

Бубен.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там якщо в коментарях під тією статтею поковирятись, відкинувши бурлєнія говєн диванних бійців аля "Лапін такий-сякий", то вилазять дивні речі - найцікавіша - оця

http://prntscr.com/es3if9

є безневинний коментар, який відкриває очі на епізод зі спогадів Твердохліба - 

http://prntscr.com/es3ip7

ось ще явно від айдарівця - 

http://prntscr.com/es3ji6

і ще

http://prntscr.com/es3jw4

А це - справжній посил статті:

http://prntscr.com/es3lic

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On ‎03‎.‎04‎.‎2017 at 21:22, MrVes сказано:

Байдуже чому зараз.

Головне що правда, а що ні.

Так, це важливо, але в данному випадку це зведення рахунків. До посіпаків чоловіка, який закривав цум щоб люди з майдану не грілись, довіри нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шоб не казали, що я за когось чи проти... в Сармата онкозахворювання... мозок. Але є таке враження, що його слова перекрутили в надії на те, що він не зможе розказати чи відповісти. 

Немає бажання то всьо обговорювати. Хто вміє - помоліться за Олега Твердохліба. Він же Старшина, він же Сармат. Хай він одужає, а слова - то слова.

 

Старшина.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, difoto сказано:

в Сармата онкозахворювання... мозок.

Якщо люди знаючи це перекрутили його слова та використали його ім'я, знаючи, що заперечити не зможе.... Це вже дно пробите до пекла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, sergkots сказано:

Це вже дно пробите до пекла.

це укроп проти Лапіна, Романюка, всіх його замів, Гунчика і т.п. проти і всьо, а методи волинньюз всім відомі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Якщо люди знаючи це перекрутили його слова та використали його ім'я, знаючи, що заперечити не зможе.... Це вже дно пробите до пекла.

З іншого боку - якщо людина важко хвора і треба гроші на лікування - Бог йому суддя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Палиця це звичайний феодал-барига, типу місцевого Ахметова. Такі люди не здатні перемогти ворога і навіть не будуть намагатись. Он Ренат Леонідович прогнозовано злився проти людей з ідеєю (хай і придурошною) Але я згідний з тобою, що він в нас тільки тому що центральна влада вкрай слабка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карамба... як ти вже затрахав.... і шо роблять в Німеччині з дебілами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@difoto враження, що слова Сармата прикрасили і доповнили журналісти ВН, щоб стаття була більш схожа на гон на Лапіна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавості заради, а телеефіри в депутата - це робота? Звітність взагалі крута, для армії депутата, помічників, радників - виконаний об'єм праці - щось непосильне для простої людини.

cb-2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та хоч читав написане? Я кагбе саркастично відношусь до роботи проробленої депутатом, який вочевидь перетрудився від телеефірів і цілиз двох виступів з місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, dedid сказано:

ще двоє мені розказували точно тіж речі.

хто, як не секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, difoto сказано:

хто, як не секрет?

чомусь. я вважаю, що прізвищ тут не буде.

Або, якщо будуть, то люди уже не живі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, difoto сказано:

Женя, ти десь в сосну вдарився?

Ні, не в сосну, в горобину, в нас суботник, сосни на території не ростуть.

1 хвилина тому, difoto сказано:

З чого таки думки?

Діма, ти розумний дядько - не питай очевидних дурниць.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Zheny@ сказано:

чомусь. я вважаю, що прізвищ тут не буде.

Або, якщо будуть, то люди уже не живі.

карамба свої джерела не здає  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, alexvvv сказано:

карамба свої джерела не здає  ;)

така версія також має право на існування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...